מכבי נתניה

גירסה מלאה: יש אופוריה בנתניה מנצחון שני רצוף ויש את בית"ר בדכדוך
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
במכבי נתניה יש אופוריה מהניצחון השני הרצוף ויש גם הרגשת אוויר פסגות מהמקום השני ....

תתעוררו ומהר אנחנו מקום שני כי סך הכל עברו 6 מחזורים 3 נצחונות 2 תיקו והפסד .

אם נגיע לטדי עם חזה מנופח נקבל בראש

צריך מהר שהשחקנים לא יידבקו מאתנו האוהדים , ואנחנו צריכים להישאר צנועים !!!

שום דבר לא חשוב כמו המשחק נגד בית"ר ירושלים , להתכונן למשחק קשה לעשות מלחמה גדולה ולנצח גם 1-0 קטן קטן דרדלה ....
איזה אופוריה? מתקשה להאמין שהצוות המקצועי לא שם לב עד כמה הטבלה צמודה עד כה.
ובנוסף שהניצחונות שאספנו הגיעו משלושת הקבוצות הגרועות ביותר כרגע בליגה. לא מאמין שבאמת יש אופוריה. לא אצל הצוות המקצועי לפחות, השחקנים? זה כבר נושא אחר...
(04-Oct-2017 17:51)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]הניצחונות שאספנו הגיעו משלושת הקבוצות הגרועות ביותר כרגע בליגה.
אתה, בביצועיך על כר הדשא, עשית אותן לגרועות. יכול להיות שנגד יריבות שונות הן היו נראות טוב יותר ממה שנראו נגדך.
(06-Oct-2017 1:28)יגאל יהב כתב: [ -> ]
(04-Oct-2017 17:51)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]הניצחונות שאספנו הגיעו משלושת הקבוצות הגרועות ביותר כרגע בליגה.
אתה, בביצועיך על כר הדשא, עשית אותן לגרועות. יכול להיות שנגד יריבות שונות הן היו נראות טוב יותר ממה שנראו נגדך.

מבט קצר על הטבלה יוכיח שהיריבות שניצחנו לא בדיוק הבריקו נגד האחרות... לא שאני מגמד את שהשגנו , אבל לאמירה שניצחנו את החלשות בליגה יש אחיזה במציאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(06-Oct-2017 11:16)טל.מ כתב: [ -> ]
(06-Oct-2017 1:28)יגאל יהב כתב: [ -> ]

מבט קצר על הטבלה יוכיח שהיריבות שניצחנו לא בדיוק הבריקו נגד האחרות... לא שאני מגמד את שהשגנו , אבל לאמירה שניצחנו את החלשות בליגה יש אחיזה במציאות.

לפי השיטה הזו התיקו נגד עכו היה הישג כיוון שהיא ניצחה את מכבי חיפה.
בגדול, הליגה שיוויונית. פירקנו יריבות שהיו קשות גם מחצית שלמה עבורנו וגם עבור אחרות.
אנחנו במחזור השישי. מאוד קשה להסיק מסקנות לגבי מי החלשות.
לגבי מי הטובות יתכן שהטבלה בסוף תסתדר.
יש שיטענו שדווקא משחק ההפסד הוא שמעודד לגבי העונה הזו.

עידן ויגאל צודקים ראזק וטל.מ
כשאנחנו משחקים במחויבות ולא שאננים קבוצה מולנו כמעט כל קבוצה ביטלנו אותה ואת המשחק שלה
אבל פעמיים עלינו במחשבה שהמשחק בידיים שלנו , נגד רעננה ב 1-2 במחצית , וגם נגד מכבי תל אביב ב 1-2 במחצית .
אחרי שהבנתי שהשחקנים יכולים לתת רק מחצית מצוינת , עדיף לתת אותה בחצי השני , הענין שצריך להצליח את המחצית הראשונה לא להיות בפיגור
סיבוב הבא כשנארח את בית"ר תהיה הכנסה יפה, גם הם ישלמו 60 ש"ח מחיר אחיד
אתה הולך לשלם 60 ליציע הכי גרוע בטדי. הם צריכים לשלם אצלנו יותר.
ואחרי שנגד מכבי פ״ת לא היתה שום עליה בכמות הצופים ביחס למשחק מול עכו- אין לי שום בעיה שגם אוהדי נתניה שבאים רק למשחקים נגד מכבי ת״א ובית״ר ירושלים ישלמו יותר...
שישלמו יותר, או שישבו בבית, יעשו חושבים ובעונה הבאה יעשו מנוי.

(04-Oct-2017 17:51)לואיס ראזאק כתב: [ -> ]איזה אופוריה? מתקשה להאמין שהצוות המקצועי לא שם לב עד כמה הטבלה צמודה עד כה.
ובנוסף שהניצחונות שאספנו הגיעו משלושת הקבוצות הגרועות ביותר כרגע בליגה. לא מאמין שבאמת יש אופוריה. לא אצל הצוות המקצועי לפחות, השחקנים? זה כבר נושא אחר...

קודם כל האופוריה עוד מוקדמת ובעיקר מוגזמת ועל זה נראה לי שכולנו מסכימים.

אבל...
העניין פה הוא לאו דווקא הנצחונות. זה יותר הדרך. רואים פה קבוצה מאומנת שעומדת טוב על המגרש ולא מפחדת לשחק את המשחק שלה מול שום קבוצה, גדולה כקטנה.

אותי המשחקים מול ב"ש ומכבי הרשימו הרבה יותר משלשת הנצחונות.
מעבר לזה, אם היו אומרים לנו לפני חודשיים שפ"ת תקבל מאיתנו רביעייה כולנו היינו צוחקים. פ"ת מבחינת הרבה אנשים הייתה באנקר לפליאוף עליון.

אותו כנ"ל רעננה ,שאני עוד זוכר במשחק האימון נגדם לפני חודשיים וויכוחים שלי עם אוהד שטען שהם בשתי רמות יותר טובים מאיתנו ושלא נחשוב שמה שטוב ללאומית יעבוד גם בליגת בעל....

בקיצור, לא צריך לחפש תירוצים ולהקטין את ההישג שלנו עד כה. השגנו את זה בזכות ולא בחסד. מצד שני, אנחנו עוד לא רצים לאליפות...
עוד הרבה מים יזרמו השנה לפני שנתחיל לדבר פה על תואר....
כשאמרתי לחברה מהעבודה אוהדי מכבי ת"א לפני פתיחת הליגה שנתניה תסיים בפליאוף עליון הם צחקו עלי. היום אף אחד לא צוחק. בסה"כ אפשר לחלום על הכל כי הקבוצות הגדולות גדולות בכסף ולא יותר. כל עוד את חיפה יאמן לוזון ותל אביב תמשיך לשבוע ובאר שבע תתמקד באירופה אז אני רגוע. כי בתור קבוצה ואני מדגיש קבוצה אנו טובים מהם. אפשר לחלום אבל הכי חשוב להשאר בקרקע ולא להיות זחוח ולהתייחס לכל משחק כאילו משחקים בגמר גביע.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
עמודים: 1 2
Reference URL's