שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לשמור על הכוכבים באותו תקציב
04-Oct-2017, 14:43
הודעה: #11
RE: לשמור על הכוכבים באותו תקציב
(04-Oct-2017 14:18)אלדד כתב:  מוחמד יקבל את ה-400K שלו ויותר בעונה הבאה מקבוצה מחו"ל , רק שאנחנו צריכים לקבל תמונה כספית נאה עבורו
ובשביל זה פותחים את החוזה ומציעים למוחמד שכר כמו של הויבך לעוד 5-4 שנים עם תוספת של כמה אחוזים בכל עונה ובתמורה לבטל את סעיף השיחרור , פלוס הבטחה כשתגיע הצעה אטרקטיבית מקבוצה בחו"ל לא נעמוד בדרכו
גם ככה בסוף העונה יהיו כמה וכמה הצעות מחו"ל , ואם לא אז הוא ישאר פה עוד עונה ואז יילך
ואזכיר שוב את וואקמה השחקן הכי טוב בישראל שנשאר שנתיים בקבוצה תחתית כמו רעננה... ובטוח שהיו לו הצעות מהגדולות , ולבסוף אשר הצליח להשאיר אותו עוד עונה
שיימן הצליח לשמור את פושה 4 עונות בלאומית בהרצליה.. וגם לו היו הצעות ממכבי חיפה וכו'..

אין פה חוק שתופס לגבי כולם. זה לא כזה גורף. זה השחקן, זה הסביבה שלו, זה החיבור שלו וזה גם האסרטיביות של המועדון.

לא יכול להגיד למשל איך עלי יקבל את כל הרעש התקשורתי סביבו, מה זה יעשה לו לאגו ,והאם יש לו אופי מספיק חזק שיכול להתמודד עם כל הסופרלטיבים שמחלקים לו.
ואתה יודע ,גם אם עלי יקבל את ה 150-160K שהויבך מקבל ,בשביל שחר או אלונה זה בסה"כ לפתוח את הקופה קטנה במשרד של מזכירת המועדון...

אני אומר שיותר חשוב לנו כמועדון זה לגרום לצוות המיקצועי להשאר פה למספר שנים. עוד לפני שאנחנו דואגים לשחקנים.
במקרה הרע שנאלץ להפרד משחקן זה או אחר אני די משוכנע שהצוות הנ"ל ידע למצוא תחליפים ראויים לכל עוזב. הם מוכיחים את זה שנה אחרי שנה ולכן הם כאחראים על בניית הסגל חייבים להיות פה לפני כולם. עם השחקנים כבר נסתדר.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 2 users Like אופיר34's post:
זאב רווח (0404-1010-2017201720172017), עידן444 (0404-1010-2017201720172017)
04-Oct-2017, 14:55
הודעה: #12
הצוות המקצועי זה דבר ראשון ואני שמח סוף סוף שיש קונסנזוס לגבי מאמן שהיה שחקן בעבר , אתם בעצמכם רואים כמה לב ונשמה זה מכניס כמה אנרגיות .

הכלל הוא פשוט ואייל אמר אותו לא פעם מכבי נתניה זה כמו חיל האוויר , מי שנכנס יוצא או באלונקה או מת חחחח.
מכבי נתניה משחררת שחקנים רק לאירופה !!!
כששחקן מגיע לנתניה זה צריך להיות כתוב בחוזה שלו .
04-Oct-2017, 14:56
הודעה: #13
(04-Oct-2017 14:42)אייל ס כתב:  חוזה הוא חוזה הוא חוזה ושני הצדדים אמורים לכבד אותו.
אני לא "נאיבי",אבל בהחלט מקווה שמועדונים בישראל לא ירמזו לשחקנים תחת חוזה על הצעות "מגונות",במקרים כאלו לבתי המשפט יהיה מה לומר.
מצד שני,צריך להיות חכמים ולא(תמיד) צודקים ולדעת להרפות לפני שהחבל נקרע.
ואלו בדיוק המקרים שלאוהדים קל לכתוב ולבעלים קשה להחליט.
ומכיוון שאני(כניראה) לא רץ לבחירות הקרובות,ההחלטות לא תמיד יזכו במלוא הקולות,אך בהחלט הייתי ואשאר אוהד תמיד והחלק האמוציונלי משמעותי בקבלת ההחלטות.
אני מחייך לקרוא את כל המתהפכים כמו סטייק ומזמין אותם לקרוא מה חשבו על שחקן כזה או אחר בתחילת דרכו והיום,ראו ערך "עלי מוחמד" שהחוזה איתו נחתם לפני תחילת האימונים בעונת 16/17,חוזה בעל שכר נמוך לעונה הראשונה ולעונות האופציה תמורת "תג מחיר" מופרך אז,שכל הפרשנים לא ידעו מי הבחור שהגיע מבית"ר ת"א.
והיום כולם שופטים ונותנים ציונים על אותו "תג".

זה בערך אותם אנשים שאמרו את אותם הדברים על בניית הסגל כבר בעונת 16-17...
דיברו איתי על ליגה א'....על שחקנים חסר נסיון....על שחקנים אנונימים מיפו והפועל הרצליה....על בלם מזדקן מבית שאן....על הימורים....על תקציב קטן...על מה לא....

והקטע הכי מרגיז שחלק מאותם האנשים חזרו והשמיעו את אותם הביקורות השנה כאילו שלא היו פה באותה עונת עלייה.

אז זה בכלל לא עניין של אופטימיות, זה עניין של לספור עד 100 לפני שיורים את חיצי הביקורת. כל אדם\מאמן\שחקן ראוי שיקבל את ימי החסד לפני ששופכים את דמו, בטח אם מדובר בכאלה שכבר הוכיחו את עצמם לא פעם (ר"ע סלובו-ברדה...).
04-Oct-2017, 15:00
הודעה: #14
זה לא משנה למוחמד אם נקבל עבורו מיליון או 4 מיליון , ואי אפשר להשאיר שחקן בכח בקבוצה , ואם הוא ירצה לעבור לקבוצה אחרת בארץ רק בגלל שכר יותר גבוה הוא יעבור
רק לגבי החוזה שלו אין סיבה שהוא לא יסכים לקבל שדרוג ולבטל את הסעיף מכירה כדי שאנחנו נרוויח יותר , מה אכפת לו כמה נקבל עליו אם הוא ימכר ויילך לקבוצה שהוא מעוניין להגיע אליה עם השכר שהוא חולם עליו?
אומר שוב , בסוף העונה ואפילו לפני , יהיו מספיק פניות והצעות שנקבל עבורו מהארץ ומחו"ל

אם לפני שנתיים כך נכתב סביר להניח שיש עוד כמה וכמה עוקבים ברחבי אירופה ...
פרייבורג ומיינץ אחרי מוחמד מבית"ר ת"א/רמלה
מהלאומית לבונדסליגה? הקשר האחורי מניז'ר, שמשחק בקבוצה של סייג, זוכה לעניין רב מגרמניה. מיינץ עקבה אחריו גם במשחק נבחרתו מול קמרון לפני כחודש
04-Oct-2017, 15:11
הודעה: #15
אייל מה זה משנה מי חשב מה ?
משנה למה נתת שיכניסו סעיף שחרור כשאמרת בעצמך שלארץ לא תשחרר שחקנים .....כשהחתמת את עלי מוחמד לא הוזכר שום דבר על סעיף בכלל
כנ"ל לגבי דידיה קוגבניה מחר יתחיל לכבוש בצרורות ואז יתגלה שיש סעיף שחרור ???

אני מאמין שאתה שונה מבלדב ולב בענין הזה הם מכרו בשביל להחזיק את הקבוצה כל מה שזז , אם אתה הולך בדרך הזאת אז גם אתה תחזיק כמה עונות וכל עונה נלך אחורה עד שנרד שוב ליגה . אני לא מאמין בדרך הזאת חשבתי שגם אתה מאמין כמוני .

ההצעה שלי בעינה עומדת , מה שאופיר אמר לא ריאלי אי אפשר בכל עונה למצוא שחקנים כמו עלי מוחמד גם עם צוות כמו שי וסלובו , הם לא קוסמים .
תחפש להגדיל את מקורות המימון בעוד 5 מליון שקל תוסיף קצת לעלי מוחמד ולדיע סבע בחוזה והשאר לשאר השחקנים . מתוכם 3 מליון שקל תחזיר מההשקעה שלך הפרטית . אתה חייב להגיע למצב שלא תשקיע מהכיס בלי למכור נכנסים לעת הזאת .
נביא אליפות ואז תמכור בהרבה יותר ונבנה חדש , בנתיים מחלקת הנוער תייצר כמה שחקנים שיהוו את הבסיס .
04-Oct-2017, 15:27 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Oct-2017 על ידי 15:33 אלדד.)
הודעה: #16
אופיר אם מוחמד מודיע שקיבל הצעה של 300k מקבוצה בארץ והוא מעוניין לעבור, נצטרך להשלים עם העובדה שהוא לא ישאר כאן.. ואז
מסכמים איתו על ביטול אופציית המכירה של המיליון, ואומרים לו שנעזור לו למצוא קבוצה בחו"ל, ונדאג לשווק אותו לעונה הבאה לקבוצה אירופית שתשלם לו שכר יותר גבוה ואם לא אנחנו נוסיף את הסכום שצריך ונדאג שלפחות ישתכר כפי שהובטח לו (לדוגמה קבוצה בחו"ל תסכים לשלם עליו 4.5 מיליון יורו ומסכימה לשכר של 220k, אנחנו נוסיף לשכר שלו 80k בכדי להשוות לפחות את השכר שהוצע לו בארץ כביכול ) ובתמורה אנחנו נקבל עליו את הסכום המגיע עבור כישרון נדיר שכזה מקבוצה בחו"ל..
04-Oct-2017, 15:33
הודעה: #17
לא מבין על מה ההתעסקות עכשיו על חוזים ושחקנים לשנה הבאה ,רק התחילה הליגה , ומי יודע מה יהיה בעד חודשיים , צריך להזהר מהנוזל הצהוב שעולה לראש.
The following 2 users Like Shaul's post:
shraga (0606-1010-2017201720172017), אייל ס (0404-1010-2017201720172017)
04-Oct-2017, 15:59
הודעה: #18
(04-Oct-2017 15:33)Shaul כתב:  לא מבין על מה ההתעסקות עכשיו על חוזים ושחקנים לשנה הבאה ,רק התחילה הליגה , ומי יודע מה יהיה בעד חודשיים , צריך להזהר מהנוזל הצהוב שעולה לראש.
מסכים איתך. הטררם מסביב מוקדם ובעיקר מוגזם אבל באמת שזה לא בשליטתנו. התקשורת קיצונית לשני הכיוונים.

אבל לגבי החוזים והשחקנים, פה זה שונה. תהיה בטוח שצוותי הסקאוטינג של העשירות כבר עובדים במלוא המרץ. אני בטוח שעבר סימנו כמה איקסים על שחקנים מסוימים ואנחנו כמועדון חייבים לנסות לפחות לשמור על הנכסים שלנו בלי קשר למצב בליגה. אם נשתהה נתעורר בוקר אחד עם כותרת שלא נשמח לקרוא...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
אלדד (0404-1010-2017201720172017)
04-Oct-2017, 16:11
הודעה: #19
לשמור על הכוכבים באותו תקציב
ההתעסקות הזו מביכה.
מי ישאר, כמה זמן, מתי יפתו, כמה נקבל.
שורה תחתונה- עד שלא יביאו אליפות אף אחד לא הולך! Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
04-Oct-2017, 16:34
הודעה: #20
(04-Oct-2017 15:59)אופיר34 כתב:  
(04-Oct-2017 15:33)Shaul כתב:  לא מבין על מה ההתעסקות עכשיו על חוזים ושחקנים לשנה הבאה ,רק התחילה הליגה , ומי יודע מה יהיה בעד חודשיים , צריך להזהר מהנוזל הצהוב שעולה לראש.
מסכים איתך. הטררם מסביב מוקדם ובעיקר מוגזם אבל באמת שזה לא בשליטתנו. התקשורת קיצונית לשני הכיוונים.

אבל לגבי החוזים והשחקנים, פה זה שונה. תהיה בטוח שצוותי הסקאוטינג של העשירות כבר עובדים במלוא המרץ. אני בטוח שעבר סימנו כמה איקסים על שחקנים מסוימים ואנחנו כמועדון חייבים לנסות לפחות לשמור על הנכסים שלנו בלי קשר למצב בליגה. אם נשתהה נתעורר בוקר אחד עם כותרת שלא נשמח לקרוא...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

אתה נהנה לעשות רעש....
כשרשום לך שחור על גבי עיתון שהאופציה על כל השחקנים(למעט שחקן וחצי) שייכת למכבי נתניה,מה עוד ניתן לעשות כדי לא להתעורר בוקר אחד ולהבין שמועדון אחר "הרעיל" אותו?
החיים דינמיים וכל הברברת והקשקשת לא תוסיף לכאן או לכאן.
The following 2 users Like אייל ס's post:
shraga (0606-1010-2017201720172017), אלון (0505-1010-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים