שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
27-Sep-2017, 12:31
הודעה: #41
RE: אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
(27-Sep-2017 12:27)זאב רווח כתב:  עידן אנחנו ההוכחה שאפשר להביא שחקנים טובים ומצוינים בכסף קטן

תן דוגמה לשחקן מוכח שהבאת בכסף קטן.
עבור רוב השחקנים מכבי נתניה היתה עליה ברמה.
כלומר, הגיעו כאנדרדוג.
שחקנים שעבורם נתניה היא ירידה ברמה- כמו הוייבך וקייטה- לא הגיעו בכסף קטן.
אבל הכל יחסי... ביחס לשחקנים שמביאה מכבי ת"א זה כסף קטן, אבל גם תלוי מי קונה...
תהיה בטוח שאם הסוכן של קייטה או הוייבך שומע שמכבי ת"א מתעניינת, שיעורי בית קטנים על רמת השכר שם... והדרישות היו בהתאם...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
27-Sep-2017, 13:07
הודעה: #42
נו זאת החכמה להביא את הויבך ואת וארגוץ' ואת קייטה בכסף קטן ....
ההתנהלות של המנהל והמאמנים שלא ממהרים לפרסם את ההתענינות בשחקנים ואומרים במפורש לסוכנים פיפס אחד קטן בתקשורת לפני סגירה וירדנו מהענין !!!
זאת ההתנהלות שמביאות לך שחקנים מצוינים בזול בלי מניפולציות .
אייל ענה מתחילת העונה איך זה עובד אצלנו .
אומרים לסוכנים הביאו לנו קטעי וידיאו על בלם למשל בסכום עד 100 אלף יורו . הסוכנים מביאים הצוות המקצועי בוחן , מה שמתאים בודקים לעומק יותר , מה שסונן בסוף נכנסים למו"מ דיסקרטי .
אחרי חתימה מפרסמים ראשון כאן לפורום ומשם לתקשורת שכבר לא יכולה להזיק לעיסקה .
27-Sep-2017, 13:51
הודעה: #43
אנחנו רק במחזור החמישי אבל...
אין כאן חוכמה.
אין כאן סודות.
כולם יודעים את היכולות הכלכליות של מכבי ת״א.
וכולם יודעים שהקבוצות האנגליות מקבלות המון כסף מזכויות שידור ואוטומטית הסוכנים דורשים מהאנגליות יותר כסף מאשר היו דורשים על אותו שחקן מקבוצה באיטליה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
27-Sep-2017, 14:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 14:49 אלדד.)
הודעה: #44
(27-Sep-2017 10:14)דוד חטב כתב:  
(27-Sep-2017 9:59)עידן444 כתב:  
(27-Sep-2017 9:48)אייל ס כתב:  אין בנתניה שחקנים של 200 אלף...אפילו לא בקרבת ה200.
תניחו לפרסומים.

זה אומר שהצלחה מקצועית שכולנו מייחלים לה- תוביל לאתגר ניהולי לא פשוט.

אהבתי את מה שכתב תומר חרוב וזה שהוא הזכיר את טוטנהאם.
אמנם אני אוהד ארסנל אבל טוטנהאם היא בהחלט אמורה להיות מודל עבורנו.
וגם אתלטיקו מדריד.
היכולת לבנות קבוצות מאוד חזקות עם שמות פחות מפוצצים ומבלי להשקיע סכומי עתק ביחס לקבוצות האחרות בליגה ומכירת שחקנים מידי פעם מצד אחד לא גורמת לפגיעה מקצועית קשה ומצד שני נותנת בוסט כלכלי לשימור ומילוי השורות.
היום טוטנהאם קבוצה נהדרת עם סגל נהדר שמאיימת על הגדולות בלי איזה רכישות מפוצצות. הרבה שחקנים שהגיעו עם פוטנציאל ובטוטנהאם הפכו לכוכבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

תסביר למה את כותב את זה...
הכוונה של תומר היתה שטוטנהאם מכרו את בייל ובכסף הביאו 4/5 שחקנים טובים ובמקום שחקן וורלד קלאס אחד פתאום יש קבוצה...
בעניין עלי...לא מוכר כרגע בשום סכום בטח לא בארץ....שחקן כדורגל זה כמו מנייה צריך טיימינג בקניה וטיימינג במכירה...
אז רק לאירופה ובסכומים גבוהים...
אגב לעלי בעיטה חלשה שבשביל להגיע לליגות בכירות הוא יהיה חייב לשפר את הבעיטה מבעיטה של שחקן בנערים ב' לפחות לבעיטה של שחקן נוער....
ולמרות הבעיטה הוא היום שחקן על רק שיהיה בריא וישאר אצלנו בכלל....
אנחנו צריכים מערכת יציבה שתשתפר כל שנה ותגדל וכל שנה לשדרג 2/3 שחקנים(במקביל גם להגדיל הכנסות) ...בשביל שנגיע לאליפות השישית לשם צריך לשאוף...

חטב לקחת לי את המילים, לעלי יש בעיטה של ילדה בת 12 , אבל בשביל לשחק בקבוצה משמעותית באירופה שתהיה מוכנה לשפוך הרבה כסף לעסקה , עלי חייב לבוא לידי ביטוי מבחינה התקפית ולאיים לשער וגם לעבור שחקנים כמו שהוא יודע הכי טוב לעשות גם בתוך רחבת היריב
אם דראפיץ יחייב את עלי מידי פעם להכנס לרחבה בדריבל סוחף שאף שחקן ההגנה לא יכול להוציא לו את הכדור מהרגל, הוא יהיה כח משמעותי גם בהתקפה בשערים בישולים סחיטת עבירות על סף הרחבה ופנדלים
The following 1 user Likes אלדד's post:
עוזרי (2727-0909-2017201720172017)
27-Sep-2017, 15:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 15:46 רון סאבן1.)
הודעה: #45
זה פחות התפקיד שלו אם היא היה ייודע לעשות את זה והיתה לו בעיטה חזקה הוא היה ברמה של ריאל באיירן וכו
27-Sep-2017, 17:47 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 27-Sep-2017 על ידי 18:13 אלדד.)
הודעה: #46
(27-Sep-2017 15:45)רון סאבן1 כתב:  זה פחות התפקיד שלו אם היא היה ייודע לעשות את זה והיתה לו בעיטה חזקה הוא היה ברמה של ריאל באיירן וכו

יש לו את היכולת הזו, והוא עובר שחקנים ושומר על הכדור אולי הכי טוב בליגה, (סיבסב 5-6 שחקנים של ב"ש בקלות)
כל פעם שמוחמד עולה למעלה קורים דברים טובים ונכבשים שערים או מגיעים למצבים מצויינים
כבר עונה שעברה אמרתי לא פעם שלדעתי הוא שחקן שמתבזבז במשימות הגנתיות בעיקר, וצריך לעשות לו הסבה לתפקיד יותר קדמי
יכול לשחק בקלות בקישור ההתקפי ואפילו חלוץ
ובפעם הבאה שיחסר שחקן התקפי, גלזר אביב וניקו יהיו השלישיה ומוחמד יתפוס את העמדה ההתקפית

כייף להיזכר בשער של עלי מהעונה שעברה.. מהירות טכניקה וסיומת, גול של חלוץ גדול

https://youtu.be/sHJiBMBaLNw

כשמשווים את השער של וייסמן מול מוחמד מרגישים את האיטיות והקושי של לעבור את השוער לעומת הקלילות והמהירות

עלי בתחילת דרכו היה שחקן כנף?, בגיל 18.5 בורדו דרשה עליו 200 אלף יורו?

הסיפור המצחיק-מוזר סביב עלי מוחמד טמון בעובדה כי כבר לפני כשנה וחצי, כשהיה בן 18.5, הוא הגיע בקיץ להתרשמות בבית"ר תל אביב רמלה. אז אימנו את הקבוצה סלובודאן דראפיץ' ושי ברדה. לאחר אימון או שניים בהם השחקן תורגל בכנף, הוא פנה לצוות המקצועי ואמר להם: "אני רוצה לשחק במרכז השדה ולא בכנף. זה התפקיד שלי".

השניים שיבצו אותו במרכז השדה ובמשחק אימון נגד בית"ר ירושלים (1:1) הוא הרשים מאוד ואף צד את העיניים של מאמן בית"ר מנחם קורצקי. דראפיץ' וברדה החליטו להחתים אותו, התנאים עמו סוכמו, אך איכשהו אחרי חודש עלי עלה על המטוס חזרה הביתה.

הסיפור מאחורי החזרה הביתה קשור בכלל לבורדו הצרפתית. מוחמד הצטיין עם נבחרתו באליפות אפריקה עד גיל 17 וכתוצאה מכך הוזמן לפני שלוש שנים להתרשמות בבורדו. הקבוצה הצרפתית לא החתימה אותו מיידית, אך שילמה סכום כסף עבור האופציה עליו בשלוש השנים הבאות. כאשר בית"ר תל אביב רמלה רצתה להחתימו, בורדו דרשה כ-200 אלף יורו עבור ויתור על האופציה והשחקן נאלץ לחזור לניז'ר עד הקיץ הנוכחי, בו תמה האופציה של הצרפתים.

עלי סיפר השבוע: "הרגשתי לא נעים כלפי סלובו ושי כי הם באמת האמינו בי וראו בי חלק משמעותי בקבוצה, אבל היו בעיות עם בורדו והכסף שהם ביקשו. חבל כי הם לא נתנו לי את השחרור ולכן נאלצתי לחזור. גם כשחזרתי ידעתי שאשוב לישראל. הבנתי שכאן אני אוכל להתפתח גם אם אתחיל בליגה השנייה. שנה אחת או שנתיים בליגה השנייה ואחרי זה לליגה הראשונה. עם עבודה קשה אני מאמין שאני יכול לעשות הכול".

וכשמזכירים לו את השיחה בה ביקש לשחק במרכז השדה, הוא מודה: "כן, אני יכול לבוא לידי ביטוי יותר במרכז השדה. ידעתי שאני נבחן ואני חייב לבלוט ולהיות טוב יותר מהאחרים, ולכן ביקשתי לשחק בתפקיד הטבעי שלי. אני יכול לשחק 50:50, שחקן אחרון בקישור וגם פליימייקר אם יצטרכו את זה ממני".

מאמנו בבית"ר תל אביב רמלה, פטריסיו סייג, מספר: "הוא שחקן עם פוטנציאל גדול מאוד. הוא הגיע עם מחסור מסוים ביסודות, אבל יש לו נתונים אדירים. הוא הכי מתאים ל-50:50. הוא מחלץ, משחק חכם ויש לו כוח מתפרץ. הוא מהזרים הטובים כאן. אם ימשיך עם האופי והעבודה הזאת מהר מאוד הוא לא סתם יהיה בליגת העל, אלא גם יהיה שחקן משמעותי בה".
30-Sep-2017, 14:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 30-Sep-2017 על ידי 14:03 אריאל.)
הודעה: #47
(27-Sep-2017 10:09)אופיר34 כתב:  
(27-Sep-2017 9:48)אייל ס כתב:  אין בנתניה שחקנים של 200 אלף...אפילו לא בקרבת ה200.
תניחו לפרסומים.

נו אז עידן יכול להיות שגם בהרבה פחות מ 200 אלף אפשר למצוא סחורה איכותית ?

פרס לרפואה הוענק לחוקר הישראלי דן אריאלי מאוניברסיטת דיוק על מחקרו שהוכיח כי תרופות פלצבו יקרות יעילות יותר ממקבילותיהן הזולות. (זכה בפרס ב 2008)

(פרס איג נובל (באנגלית: Ig Nobel) הוא פרס המוענק מדי שנה לאנשי מדע שערכו מחקרים "שבתחילה גורמים לך לצחוק, ואחר כך גורמים לך לחשוב" (כך בתרגום חופשי; על פי הצהרת מארגני הפרס). במרבית המקרים, המאמרים שזיכו את כותביהם בפרס נחשבים למשעשעים, מוזרים או סתם חסרי ערך. השם הוא פרפרזה על פרס נובל ומקורו במילה האנגלית 'ignoble' שפירושה 'נחות'.)

מפגר אבל אופטימי
30-Sep-2017, 14:32
הודעה: #48
(30-Sep-2017 14:02)אריאל כתב:  
תניחו לפרסומים.

פרס לרפואה הוענק לחוקר הישראלי דן אריאלי מאוניברסיטת דיוק על מחקרו שהוכיח כי תרופות פלצבו יקרות יעילות יותר ממקבילותיהן הזולות. (זכה בפרס ב 2008)

(פרס איג נובל (באנגלית: Ig Nobel) הוא פרס המוענק מדי שנה לאנשי מדע שערכו מחקרים "שבתחילה גורמים לך לצחוק, ואחר כך גורמים לך לחשוב" (כך בתרגום חופשי; על פי הצהרת מארגני הפרס). במרבית המקרים, המאמרים שזיכו את כותביהם בפרס נחשבים למשעשעים, מוזרים או סתם חסרי ערך. השם הוא פרפרזה על פרס נובל ומקורו במילה האנגלית 'ignoble' שפירושה 'נחות'.)

מסתבר שהפלצבו הזה שעובד מצוין על הגוף שלנו לא כזה משפיע על הכדורגל שלנו...
מנסים לשכנע אותנו שהיקר והנוצץ יעשה את העבודה בסוף בא איזה עלי מוחמד ואביב אברהם בשקל וחצי ומראים לנו מאיפה משתין הדג...
30-Sep-2017, 21:38
הודעה: #49
(30-Sep-2017 14:32)אופיר34 כתב:  
תניחו לפרסומים.

מנסים לשכנע אותנו שהיקר והנוצץ יעשה את העבודה בסוף בא איזה עלי מוחמד ואביב אברהם בשקל וחצי ומראים לנו מאיפה משתין הדג...

לא לגמרי הבנת אותי...
2 ה״תרופות״ עובדות אותו דבר, יש כאלה שחושבים שהיקר טוב יותר...
למזלנו יש לנו מאמן ובעלים שמסתכלים עיניינית ולא על ״תג המחיר״
היית מציע למכבי ת״א את ״הבלם הגרמני״ עם תג מחיר של 400 אלף יורו ומעלה, הם היו מסתכלים עליו אחרת.
מצד שני, שיחקנו טוב יותר ממכבי ת״א והפסדנו... אנחנו שיחקנו ״קבוצתי״ ומסודר וכבשנו ״רק״ פעמיים כי מדובר בשחקנים פחות מנוסים אך ״רעבים״... מכבי ת״א כבשו 3 פעמים בזכות מבצעים אישיים, בזכות כשרון אישי וניסיון של שחקנים ״מוכחים״ יקרים ו״ישבעים״
האם אפשר להגיע רחוק בעזרת כשרון אישי וניסיון אבל בלי ״דרך״ ורעב?
האם אפשר להגיע רחוק יותר עם כשרון ודרך, אבל בלי ניסיון?

למזלי, אני לא קובע, לא מבין ולא מתערב...

מפגר אבל אופטימי
30-Sep-2017, 21:46
הודעה: #50
(30-Sep-2017 21:38)אריאל כתב:  
(30-Sep-2017 14:32)אופיר34 כתב:  
תניחו לפרסומים.

לא לגמרי הבנת אותי...
2 ה״תרופות״ עובדות אותו דבר, יש כאלה שחושבים שהיקר טוב יותר...
למזלנו יש לנו מאמן ובעלים שמסתכלים עיניינית ולא על ״תג המחיר״
היית מציע למכבי ת״א את ״הבלם הגרמני״ עם תג מחיר של 400 אלף יורו ומעלה, הם היו מסתכלים עליו אחרת.
מצד שני, שיחקנו טוב יותר ממכבי ת״א והפסדנו... אנחנו שיחקנו ״קבוצתי״ ומסודר וכבשנו ״רק״ פעמיים כי מדובר בשחקנים פחות מנוסים אך ״רעבים״... מכבי ת״א כבשו 3 פעמים בזכות מבצעים אישיים, בזכות כשרון אישי וניסיון של שחקנים ״מוכחים״ יקרים ו״ישבעים״
האם אפשר להגיע רחוק בעזרת כשרון אישי וניסיון אבל בלי ״דרך״ ורעב?
האם אפשר להגיע רחוק יותר עם כשרון ודרך, אבל בלי ניסיון?

למזלי, אני לא קובע, לא מבין ולא מתערב...
קודם כל למה שחקנים שבעים? מכבי ת"א בלי תואר שנתיים כל השחקנים שכבשו נגדנו אין להם תואר אז מי בדיוק שבע שם? יש להם הרבה בעיות שובע לא אחת מהן.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים