שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כן למושאלים
28-Aug-2017, 12:54
הודעה: #31
RE: כן למושאלים
אפשר בבקשה להעיף את המסיט הזה מפה?
אבייתר לנג אתה בן אדם חסר חיים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2017, 12:56
הודעה: #32
כן למושאלים
(28-Aug-2017 12:12)mordii2 כתב:  
(28-Aug-2017 12:08)טל.מ כתב:  
(28-Aug-2017 12:01)netanya1973 כתב:  יש לי שאלה איך מתקבלים למחלקת הדוברות של המועדון שמעתי מקבלים כסף טוב והטבות מעניין אותי מאוד וואלה להיות קרובים לצלחת ומה שצריך לעשות זה רק לפזר קומפלימנטים על ההתנהלות ועל "ההחתמות " המפוצצות של המועדון,
זאב רווח לא ידעתי שאתה אוהד מכבי נתניה אחי , מה עזבת את תחום המשחק? כנראה יש פרנסה טובה במחלקת הדוברות של מכבי נתניה
כמה בלופים אתם יכולים למכור תגידו כמה??!!
לא יעזור כלום אנחנו נמשיך לדרוש חיזוק חייבים חלוץ ומגן שמאלי ובלם נוסף לייד טים תפסיקו להחביא את האמת ,
חייבים חיזוק ובשביל חיזוק צריך להוציא כסף וצריך להשקיע כסף !!!!

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
א. לדעתי הרבה דברים בנתניה הם בהתנדבות כך ששכח מהטבות.
ב. ליד טים יש את בראנקו, תן לו לחזור ... עד עכשיו דודי מפתיע גם אותי ויש גם את גרוס כשיחלים.
ג. חלוץ גם המאמנים מחפשים. לגבי מגן שמאלי ועוד חיזוק וכסף ... גם אני הייתי רוצה את אלונה או גולדהאר פה ... מתנהלים לפי הכסף שיש. אם זה לא מספיק לליגה זה כבר נחיה ונראה.
ד. אם היו 8000 מנויים ו10000 צופים כל משחק יכולנו אולי "לדרוש" משהו. מכיון ששנה אחרי שנה מוכח שכח הקניה של אוהדי נתניה הוא שולי לחלוטין אין זכות לדרוש כלום.

טל צודק בכול מה שכתבת אבל מגן שמאלי זה חובה שישחררו את בדש או צעירי ויחתימו מגן שמאלי

Sent from my iPhone using Tapatalk

מורדי מנילסן לא מצליחים להפטר איך ישחררו את השאר כשהם תחת חוזה ? פועלים תחת תקציב , לפעמים זה מה יש ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2017, 12:57
הודעה: #33
(28-Aug-2017 12:54)אלדד כתב:  אפשר בבקשה להעיף את המסיט הזה מפה?
זה לא הוא בטוח, ואל תרשום שמות אם אתה לא רוצה להסתבך

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Aug-2017, 12:58
הודעה: #34
כן למושאלים
אלדד אין מצב שזה אביה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Aug-2017, 13:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2017 על ידי 13:10 אופיר34.)
הודעה: #35
(28-Aug-2017 12:32)netanya1973 כתב:  מה קרה חברים ויהלומים צהובים !!!
מה קרה מישהוא זרק לכם את האמת בפנים איפה אתם אני ממתין לתגובות הוא שאתם מחכים להוראות מלמעלה מה להגיב !!!
זאב רווח לאן נעלמת ?! זה קוש קוש זה קינג קונג
תתעוררו חברים אין בלופים מכבי נתניה הייתה לפני כול מי שניהל אותה תפסיקו לחפש תפקידים אוסידון הרס אותה וברח, ומה נשאר לנו רק כאבי לב ומועדון הרוס תתחילו לכאורה להיות אוהדים ולא חיילים, רובנו עשינו צבא ושירתנו את המדינה.
כאן כולנו למען מטרה אחת הצלחת מכבי נתניה

אז אני גם אעשה את הטעות ואצטרף לכל אלה שנותנים לך את הבמה ותשומת הלב שאתה כל כך מחפש...
אז נתחיל בזה שאתה לא זורק לנו שום אמת , ואתה לא מגלה לנו שום תגלית, ואתה בטח לא תגרום לנו להתקומם כנגד הבן אדם היחידי שעזב את המקלדת שאתה מסתתר מאחוריה, וקם ועשה מעשה.

לא אכנס איתך לוויכוח כי ברור לי מה מטרת הצטרפותך לפורום הזה.
רק יכול להמליץ לחבריי פה להתעלם ולא לתת במה לעוד טרול שמכבי נתניה זה כנראה הדבר האחרון שמעניין אותו.
אישית, זאת תהיה התגובה הראשונה והאחרונה שלי.

"מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו..."

(28-Aug-2017 11:23)טל.מ כתב:  אתם כרגיל נסחפים. יש מרוץ חימוש עד סוף החלון וכדאי שגם אנחנו נהיה שם בעיקר ובפרט ובכלל שזו דרישה של הצוות המקצועי. אז שלא יביאו חלוץ כי בא לכם לשחק אותה שאנטי ..? מצד אחד הצוות ״הכי טוב , השני הכי טוב״ ומצד שני כשהם מבקשים חלוץ ואכן גם כל הקהל חושב שצריך אז אתם נשענים לאחור ב״יהיה בסדר״. נו באמת .. יש גם גבול לקיצוניות השניה..

אנחנו נסחפים ?? במה ?
בזה שאנחנו לא נכנסים לפאניקה במחזור 2 ??
בזה שאנחנו סומכים על הצוות שיעשה מה שצריך על מנת לחזק את הקבוצה ?
בזה שאנחנו לא עומדים עם סטופר ומלחיצים את המערכת שבועיים לפני תום ההעברות ?
בזה שלא כולנו חושבים שבמחזור שני צריך לשחרר שחקנים מהסגל כי הם לא עומדים בציפיות של כולנו ?
בזה שאנחנו נותנים צ'אנס לזרים צעירים שבקושי חודשיים נמצאים בארץ ?
בזה שאנחנו לא הופכים כל משחק טוב לפסטיבל וכל משחק רע לסקנדל ??

זה קיצוני ?
ממש לא. זה שקול ואחראי וככה זה צריך להיות.
הגיע הזמן שנסתכל על עצמנו במראה מידי פעם. לא יזיק לאף אחד.
28-Aug-2017, 13:15
הודעה: #36
כן למושאלים
(28-Aug-2017 12:42)netanya1973 כתב:  
(28-Aug-2017 12:32)עידן444 כתב:  
(28-Aug-2017 12:16)netanya1973 כתב:  תעשה חישוב כמה כסף המועדון מקבל : מינהלת , טוטו, טלוויזייה, מינויים, ועוד הקצבה מהעירייה, ולפי מה " שהתחזקנו " לא היינו צריכים בכלל להשקיע אז למה לא לדרוש חיזוק למה בגלל שאולי במועדון לא רוצים להשקיע אז למה המועדון נרכש היה עדיף להישאר תחת מפרק והיינו מתנהלים יותר טוב,
לבא ולשלוח כול מיני מסרים מכול מיני דוברים שנדלחו דרך המועדון ולהגיד שלא צריך חיזוק זאת עבודה בעיניים כי חיזוק אנחנו חייבים, והשיטה של ההשתקה ע"י דוברים שמונעים מתוך המועדון לא יצליח חבל לכם על הזמן

ידידי, שמח שנרשמת היום לאתר ואתה כבר יודע מי דובר של מי...
אנחנו כאן שנים על גבי שנים, אוהבים את המועדון ולמיטב ידיעתי מלבד מנהל הפורום אף אחד לא עובד בו...
אם כבר זה נראה שאתה הגעת לכאן מטעם מישהו...
ואחת הביקורות שלי על אייל זה שהוא מתראיין יותר מידי ולכל דורש, לדעתי מתוך רצון להביא את המועדון קדימה בתודעה, אז על איזה שליחים אתה מדבר?

אתה מוזמן לקרוא כאן:
https://www.calcalist.co.il/sport/articl...59,00.html

וכאן

http://www.one.co.il/Article/16-17/1,2,8...ml?ref=rss

ובעוד כמה מקומות אם תרצה... ואולי תבין כמה שטויות אתה מדבר בדקה וחצי שאתה כאן...

אני גם בספק לגבי היותך אוהד של מכבי נתניה...
עידן אני בטוח יותר שנים אוהד מאשר אתה אוהד אני שליח של האוהדים האמיתיים אלה שאין להם שם אינטרס לקבל תפקידים, הכתבות ששלחת הם הוכחה למה עידן?
מה אתה יודע בכלל, את מי אתה מכיר במועדון,
אייל קיבל את הקבוצה במתנה מעיריית נתניה רק בגלל שצביקה ליבר רצה לרכוש אותה, ואם אתה יודע צביקה ליבר הוא לא אהבת חייה של פיירבג הוא סיבך אותה , והיא עשתה הכול כדי שהוא לא ייקח את הקבוצה ,
למה אין שקיפות במועדון על השקעות אנחנו רוצים לראות את השקעת הכספים הריי המועדון מקבל המון כספים מהטוטו מינהלת עירייה טלוויזיה איפה השקיפות??!!

הכל שקוף.
מי שלא רוצה\יודע לקרוא יכול לטעון שאין שקיפות.
אני רוצה גם לקבל מתנה בכמה מיליונים.
מתנה עאלק...
מה מוכיחות הכתבות?
שהאיש לא משתמש בדוברים.
למה המועדון נרכש ע״י סגל? כי אם לא אתה במקרה הטוב הופך למ.ס. אשדוד ובמקרה הרע גומר כמו הכדורסל ביום שמשהו לא ימצא חן בעיני אדון ליבר.
אגב, גם הבנתי מי אתה.
אוהד של מכבי נתניה אתה מזמן לא.

28-Aug-2017, 13:22
הודעה: #37
כן למושאלים
(28-Aug-2017 12:56)טל.מ כתב:  
(28-Aug-2017 12:12)mordii2 כתב:  
(28-Aug-2017 12:08)טל.מ כתב:  
(28-Aug-2017 12:01)netanya1973 כתב:  יש לי שאלה איך מתקבלים למחלקת הדוברות של המועדון שמעתי מקבלים כסף טוב והטבות מעניין אותי מאוד וואלה להיות קרובים לצלחת ומה שצריך לעשות זה רק לפזר קומפלימנטים על ההתנהלות ועל "ההחתמות " המפוצצות של המועדון,
זאב רווח לא ידעתי שאתה אוהד מכבי נתניה אחי , מה עזבת את תחום המשחק? כנראה יש פרנסה טובה במחלקת הדוברות של מכבי נתניה
כמה בלופים אתם יכולים למכור תגידו כמה??!!
לא יעזור כלום אנחנו נמשיך לדרוש חיזוק חייבים חלוץ ומגן שמאלי ובלם נוסף לייד טים תפסיקו להחביא את האמת ,
חייבים חיזוק ובשביל חיזוק צריך להוציא כסף וצריך להשקיע כסף !!!!

א. לדעתי הרבה דברים בנתניה הם בהתנדבות כך ששכח מהטבות.
ב. ליד טים יש את בראנקו, תן לו לחזור ... עד עכשיו דודי מפתיע גם אותי ויש גם את גרוס כשיחלים.
ג. חלוץ גם המאמנים מחפשים. לגבי מגן שמאלי ועוד חיזוק וכסף ... גם אני הייתי רוצה את אלונה או גולדהאר פה ... מתנהלים לפי הכסף שיש. אם זה לא מספיק לליגה זה כבר נחיה ונראה.
ד. אם היו 8000 מנויים ו10000 צופים כל משחק יכולנו אולי "לדרוש" משהו. מכיון ששנה אחרי שנה מוכח שכח הקניה של אוהדי נתניה הוא שולי לחלוטין אין זכות לדרוש כלום.

טל צודק בכול מה שכתבת אבל מגן שמאלי זה חובה שישחררו את בדש או צעירי ויחתימו מגן שמאלי

מורדי מנילסן לא מצליחים להפטר איך ישחררו את השאר כשהם תחת חוזה ? פועלים תחת תקציב , לפעמים זה מה יש ..

א. ברור שיש תקציב וברור שאייל לא יחרוג ממנו
ב. גם אייל וגם הצוות המקצועי אמר שעם יצטרכו לעשות שינויים יעשו .
ג. אחרי מחנה האימונים גביע הטוטו ושני משחקי ליגה כולם רואים שיש שתי בעיות קשות שעם יפתרו אותם הקבוצה יכולה לרוץ קדימה .
מגן שמאלי וחלוץ ויופי של עונה
ובקשר לאוהד החדש בפרום שיהיה לך בהצלחה הפורום הזה בנוי לאוהדי נתניה וגם עם לא מסכימים עם אייל והצוות מותר להתלונן ולכתוב אבל בצורה מכובדת אף אחד מהם לא חייב לך כלום

28-Aug-2017, 13:32
הודעה: #38
(28-Aug-2017 13:21)netanya1973 כתב:  
(28-Aug-2017 12:54)אלדד כתב:  אפשר בבקשה להעיף את המסיט הזה מפה?
אלדד תקשיב ילד אתה לא תקבל את התפקיד הזה שאתה כול כך רוצה,
אתה צריך להתאמץ יותר בכדי לקבל תפקיד במועדון זה לא עובד ככה ילד,
לכו לעבוד אין לכם בושה ואני מקווה שאביתר לנג יראה את התגובה שלך והאמת אתה לא מגיע לציפורן שלו ילד עם נזלת באף איכס...

עכשיו הכל ברור הפוסל במומו פוסל
רצית כל כך תפקיד במועדון ועכשיו אתה מתנקם בכולם
לך תחזור לקבוצה שפתחת בפייסבוק תנסה להזמין עוד חברים אולי יצטרפו
28-Aug-2017, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Aug-2017 על ידי 13:45 אריאל.)
הודעה: #39
(28-Aug-2017 12:42)netanya1973 כתב:  
(28-Aug-2017 12:32)עידן444 כתב:  
(28-Aug-2017 12:16)netanya1973 כתב:  תעשה חישוב כמה כסף המועדון מקבל : מינהלת , טוטו, טלוויזייה, מינויים, ועוד הקצבה מהעירייה, ולפי מה " שהתחזקנו " לא היינו צריכים בכלל להשקיע אז למה לא לדרוש חיזוק למה בגלל שאולי במועדון לא רוצים להשקיע אז למה המועדון נרכש היה עדיף להישאר תחת מפרק והיינו מתנהלים יותר טוב,
לבא ולשלוח כול מיני מסרים מכול מיני דוברים שנדלחו דרך המועדון ולהגיד שלא צריך חיזוק זאת עבודה בעיניים כי חיזוק אנחנו חייבים, והשיטה של ההשתקה ע"י דוברים שמונעים מתוך המועדון לא יצליח חבל לכם על הזמן

עידן אני בטוח יותר שנים אוהד מאשר אתה אוהד אני שליח של האוהדים האמיתיים אלה שאין להם שם אינטרס לקבל תפקידים, הכתבות ששלחת הם הוכחה למה עידן?
מה אתה יודע בכלל, את מי אתה מכיר במועדון,
אייל קיבל את הקבוצה במתנה מעיריית נתניה רק בגלל שצביקה ליבר רצה לרכוש אותה, ואם אתה יודע צביקה ליבר הוא לא אהבת חייה של פיירבג הוא סיבך אותה , והיא עשתה הכול כדי שהוא לא ייקח את הקבוצה ,
למה אין שקיפות במועדון על השקעות אנחנו רוצים לראות את השקעת הכספים הריי המועדון מקבל המון כספים מהטוטו מינהלת עירייה טלוויזיה איפה השקיפות??!!

לא נתחיל להתווכח על כוונות, רצונות ויכולת, אולי באמת אייל סגל מנייאק שרוצה את רעת המועדון או שהוא סתם מנהל גרוע שידרדר אותנו לליגה השלישית...

רק נעמיד עובדות מול הפרצוף של כולנו ושכל אחד יעשה עם זה מה שהוא רוצה...

כחבר ועדת ביקורת (בהתנדבות, בהתנדבות...) אני מכיר את המספרים, את התקציב לעונה שעברה ואת התקציב לעונה הבאה... הדוחות הכספיים של המועדון משקפים נאמנה את כל המספרים.
המועדון פירסם את הדוחות הכספיים לעונת 2016-17 באתר וניתן למצוא את זה פה:
http://fcmn.co.il/new/wp-content/uploads...מנהלים.pdf
נכון, אייל קיבל את הקבוצה "מתנה" מהעירייה, אבל במקביל הוא גם נתן "מתנה" בחזרה... 1.5 מליון ש"ח לקופת המפרק ועוד "מתנה" 259,355 ש"ח למוסדות אופ"א עבור חובות עבר לשחקנים... בקיצור, תמורת הזכות להיות בעלים, אייל נפרד מכמעט 1.76 מליון ש"ח.
בעונת 2016-17, אחרי שהמועדון "קיבל המון כספים מהטוטו מינהלת עירייה טלוויזיה" אייל נפרד מקצת יותר מ-3 מליון ש"ח. (האמת, אצלי... ה"קצת" הזה- 24,388 ש"ח הם הרבה מאד כסף...).
לעונת 17-18, ע"פ התקציב המתוכנן, אייל יפרד מעוד כ-3 מליון ש"ח...

כל זה מידע, שלצורך השקיפות, הבעלים החליט לפרסם באתר של המועדון.

עכשיו, עם העובדות האלה, אפשר להמשיך לכתוב מה שרוצים

מפגר אבל אופטימי
The following 2 users Like אריאל's post:
shraga (2828-0808-2017201720172017), אלון (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 13:44
הודעה: #40
לא מבין מה נופלים כל כך על שרם.
אני דווקא ראיתי דברים טובים ממנו שגורמים לי לצפות להרבה בעתיד.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים