שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
כן למושאלים
28-Aug-2017, 9:48
הודעה: #11
כן למושאלים
(28-Aug-2017 9:44)טל.מ כתב:  המאמן מדבר על חלוץ לא ? אתה לא חושב שצריך מישהו בכיר יותר משרם ? את בדש לא סופרים ולדעתי בצדק את קוגבנייה גם , ריביירו לא חלוץ ספק אם שחקן, נשארת עם שרם בלבד. זה להערכתך מספיק ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

המאמן מדבר על חלוץ שיהיה משמעותית טוב ממה שיש לנו כרגע. וכזה קשה להביא גם בתקציבים גבוהים משלנו.
אם בסוף מתפשרים אני בהחלט מעדיף לרוץ עם מה שיש- כולל בדש, שראיתי אצלנו המון רעב בטרום עונה וכמה הוא נספר או לא- לא נקבע במחזור שני. אם לא יגיע חלוץ בדש בהחלט יעבור שדרוג במעמד לדעתי.

מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Aug-2017, 10:02
הודעה: #12
RE: כן למושאלים
אין לכם סבלנות בגרוש , יש לכם מזל גדול שאני לא אייל סגל הייתי שולח אתכם להזדיין ...3 מליון שקל הוא שם מהכיס ואתם לחוצים בגלל 2 תוצאות תיקו אחת נגד האלופה והשני נגד זאת שעלתה אתנו ליגה , עם כל הכבוד לכם תמשיכו לפתוח פוסטים של להביא ולהביא ולהביא , יש בקבוצה 2 מגינים שמאליים לא אתם תקבעו מי טוב ומי לא , צעירי נגד באר שבע היה מצוין . קובי מור יחזור מפציעה וימלא את התחרות בינהם . מי אומר שגולדברג של מכבי תל אביב טוב יותר ? כמה צבועים אתם יכולים להיות ? הרי שבוע שעבר חיסלתם לעמרי בן הרוש את הקריירה ועמרי בן הרוש שיחק בזמן שגולדברג הושאל מה שאומר שבן הרוש היה טוב יותר מגולדברג אז תחליטו ....

המאמנים וגם אייל סגל אמרו שיגיע חלוץ , אני טוען חבל על הכסף , להישאר ליגה נישאר לא ניקח אליפות , אז למה לבזבז את הכסף הזה ? עדיף לשמור לעונה הבאה אולי העונה נתחשל ועונה הבאה נלחם על האליפות .
עדן שרם יתן את שלו , הוא יכניס גולים עד שייצא לכם מהאף , חסר לו הראשון להשתחרר , הוא צריך להיות רגוע יותר אל תעמדו לו עם סטופר
איפה כל הפוסטים על ג'ורדן פושה ?
עוד פחות משבועיים נראה מי היה עדיף עדן שרם או ג'ורדן פושה
28-Aug-2017, 10:03
הודעה: #13
עידן, אתה באמת מופתע ?
באמת מפתיעות אותך התגובות הצפויות האלה ?

הרי הריטואל הזה חוזר שנה אחרי שנה ,כל פעם בסיטואציה שונה ותמיד עם אותם 3-4 חברה שבמחזור שני שלישי או חמישי מכניסים פה את כולם למקלטים.

-את צעירי רוצים לשחרר עוד לפני שהליגה נפתחה
-לבדש אין מקום
-הקבוצה תתרסק כי היא בנויה על שחקנים בלי ניסיון
-הרוטציה בין סלובו ושי תפרק אותנו
-ריביירו לא קשור לענף
-אין חלוץ שבועיים לפני תום העברות
-קוגבינה חייב לשחק
-גרוס כבר לא יחזור
-ועד שהויבך הגיע גם לא הייתה לנו הגנה....

ווואלה הייתי יכול להמשיך עוד שעות עם הרשימה הזאת....

אז עכשיו יגידו לנו שזה פורום אוהדים ומותר לכל אחד להביע דיעה ובלה בלה בלה...ובתכלס זה נכון וזכותו של כל אחד להגיד מה שבא לו, אבל רבאכ, מתי נלמד להיות טיפה יותר סבלניים ושקולים ??
אנחנו פאקינג במחזור שני !! תנו לקבוצה קצת לרוץ ולהתחבר לפני שאתם קוטלים את כל העולם ואשתו. כולה תיקו עם עכו וכל הרשת החברתית גועשת ושוקקת...
קצת פרופרציות.
The following 3 users Like אופיר34's post:
izhakben (2828-0808-2017201720172017), זאב רווח (2828-0808-2017201720172017), עדיאלבז (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 10:08
הודעה: #14
אופיר אין לי בעיה שכל אחד יתבטא כמה שהוא רוצה איך שהוא רוצה , מטריף לי המוח איך אנשים שלא שמים אגורה מהכיס חוץ מאולי מנוי בקושי ובאים בדרישות של מליונים ....ראבק עוד לא התייבש הדיו על החוזה של צעירי וכבר רוצים תשחרר ותביא חדש ???
מה הענין ?
זה כסף פרטי של בעל משפחה ואם הוא דבש אל תלקק אותו כולו תשאיר קצת טעם טוב למחר
28-Aug-2017, 10:09
הודעה: #15
אין ספק שצריך סבלנות ולהמתין, עדיין אין גם ספק שצריך חלוץ טוב ואם לא זר שישדרג ואפשר להביא את וויסמן במתווה שיספק את כל הצדדים אז כן ובגדול ורווח עדיף עכשיו להתנהל כמו קבוצה תחתית שנאבקת על חייה לפני שתהייה באמת כזאת הליגה השנה נראית קשה מתמיד.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
זאב רווח (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 10:17
הודעה: #16
אמיר מסכים איתך אנחנו צריכים להתנהג כמו קבוצת תחתית כי הליגה רק התחילה והיא משקרת , ישנן אפילו קבוצות מהדרג הבינוני שהן פשוט טובות כמו הפועל חיפה , בני יהודה .
זה לא שלא מחפשים חלוץ זר סבלנות כשימצאו מתאים יביאו , הבעיה עם ויסמן ואני מסכים עם עידן אם הוא רצה מזמן הוא היה משחק בנתניה כי יש להם יותר מדי חלוצים , הוא כל כך היה להוט לשחק בחיפה עד כדי כך שההתנהגות שלו פוגענית במשהו ...

אנחנו צריכים סבלנות ובעיקר שקט למערכת בלי עליהום
28-Aug-2017, 10:32
הודעה: #17
מדיניות מועדון לא אמורה להשתנות גם במקרה של ירידת ליגה...
או שבונים משהו לטווח ארוך או שמתחילים שוב לבנות טלאי על טלאי...
אפרופו שרם גם אני התאכזבתי משרם אבל עד שהוא לא יתחיל לקבל כדורים מהמגינים מהצדדים המבחן שלו פחות פיירי...
The following 4 users Like דוד חטב's post:
black and yellow (2828-0808-2017201720172017), אלדד (2828-0808-2017201720172017), זאב רווח (2828-0808-2017201720172017), עידן444 (2828-0808-2017201720172017)
28-Aug-2017, 10:49
הודעה: #18
(28-Aug-2017 10:03)אופיר34 כתב:  עידן, אתה באמת מופתע ?
באמת מפתיעות אותך התגובות הצפויות האלה ?

הרי הריטואל הזה חוזר שנה אחרי שנה ,כל פעם בסיטואציה שונה ותמיד עם אותם 3-4 חברה שבמחזור שני שלישי או חמישי מכניסים פה את כולם למקלטים.

-את צעירי רוצים לשחרר עוד לפני שהליגה נפתחה
-לבדש אין מקום
-הקבוצה תתרסק כי היא בנויה על שחקנים בלי ניסיון
-הרוטציה בין סלובו ושי תפרק אותנו
-ריביירו לא קשור לענף
-אין חלוץ שבועיים לפני תום העברות
-קוגבינה חייב לשחק
-גרוס כבר לא יחזור
-ועד שהויבך הגיע גם לא הייתה לנו הגנה....

ווואלה הייתי יכול להמשיך עוד שעות עם הרשימה הזאת....

אז עכשיו יגידו לנו שזה פורום אוהדים ומותר לכל אחד להביע דיעה ובלה בלה בלה...ובתכלס זה נכון וזכותו של כל אחד להגיד מה שבא לו, אבל רבאכ, מתי נלמד להיות טיפה יותר סבלניים ושקולים ??
אנחנו פאקינג במחזור שני !! תנו לקבוצה קצת לרוץ ולהתחבר לפני שאתם קוטלים את כל העולם ואשתו. כולה תיקו עם עכו וכל הרשת החברתית גועשת ושוקקת...
קצת פרופרציות.

לא היה מפתיע אותי אם זה היה אחרי 4-0 בב"ש והפסד 1-0 לעכו...
אחרי פעמיים תיקו זורקים כאן את כולם?
מה יהיה במשבר אמיתי?
The following 1 user Likes עידן444's post:
28-Aug-2017, 11:16
הודעה: #19
שני תיקו, כאשר במשחק וחצי נראינו נהדר. מחצית אחת גרועה, גול טפשי, וכל הקבוצה לפח. אכן, אוהדים לתפארת אנחנו.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
The following 1 user Likes idobenami's post:
28-Aug-2017, 11:23
הודעה: #20
כן למושאלים
אתם כרגיל נסחפים. יש מרוץ חימוש עד סוף החלון וכדאי שגם אנחנו נהיה שם בעיקר ובפרט ובכלל שזו דרישה של הצוות המקצועי. אז שלא יביאו חלוץ כי בא לכם לשחק אותה שאנטי ..? מצד אחד הצוות ״הכי טוב , השני הכי טוב״ ומצד שני כשהם מבקשים חלוץ ואכן גם כל הקהל חושב שצריך אז אתם נשענים לאחור ב״יהיה בסדר״. נו באמת .. יש גם גבול לקיצוניות השניה..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים