שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
16-Dec-2013, 12:33
הודעה: #61
RE: אלי שגב
(16-Dec-2013 11:46)nitzan כתב:  
(16-Dec-2013 2:23)לואיס ראזאק כתב:  לפי הראיון ניתן להבין שאלי שגב הוא לא בן-אדם שמסוגל להחזיק בעידן המודרני קבוצה בכוחות עצמו בליגת העל, כך שבסוף היום הוא סוג של אשר אלון כאשר ביחד עם שותף הם הופכים להיות מיני לוני הרציקוביץ'.

משמע - אולי נצליח לגנוב גביע פה ואולי נצליח לגנוב אליפות בהפרש שערים. סביר להניח שנהיה חזק באמצע ליגת העל עם האנשים האלה.

אני בטוח שיש לך אלטרנטיבה מוצלחת יותר להציע..

למה אתה טורח...

יש טיפוסים שלא ראויים גם לאשר אלון

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2013, 13:11
הודעה: #62
עידו חגג אחד מבעלי המניות בהפועל תלאביב ואוהד מכבי נתניה בעבר , אותו בלדב לא הצליח לגייס שיעזור למועדון כלכלית ולמצוא בעלים טייקון כמו שהוא עושה בימים אלו בהפועל ?כי אם התקציבים שהשניים הולכים להעמיד בליגת העל לא נוכל לזכות בתארים ולמועדון כמו כמו מכבי נתניה זה לא מתאים לדשדש באמצע שורה תחתונה אני מאשים רק את בלדב והמשקפופר שלצידו במצב של הקבוצה כיום
צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2013, 13:35
הודעה: #63
Re: RE: אלי שגב
(16-Dec-2013 13:11)לואיס מרין כתב:  עידו חגג אחד מבעלי המניות בהפועל תלאביב ואוהד מכבי נתניה בעבר , אותו בלדב לא הצליח לגייס שיעזור למועדון כלכלית ולמצוא בעלים טייקון כמו שהוא עושה בימים אלו בהפועל ?כי אם התקציבים שהשניים הולכים להעמיד בליגת העל לא נוכל לזכות בתארים ולמועדון כמו כמו מכבי נתניה זה לא מתאים לדשדש באמצע שורה תחתונה אני מאשים רק את בלדב והמשקפופר שלצידו במצב של הקבוצה כיום

עידו חגג הוא רק פיקציה שרוצה לקדם אינטרסים בעירית תא. אני לא יודע כמה באמת השקיע בקבוצה.
הוא ומוכר הסיפורים (רמון)לא קידמו את הקבוצה וכבר נשמעים סיפורים על מכירת דמארי.
נ. ב
כל פעם שומעים על עוד פיקציה שאו אוטו קונה את הפועל.
אני לא מבין איך האוהדים של הפועל מקבלים את רמון בעיוורון לעומת הסיפור של טביב (נראה לי שיש גם אלמנט עדתי).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
16-Dec-2013, 13:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 16-Dec-2013 על ידי 13:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #64
(16-Dec-2013 13:11)לואיס מרין כתב:  עידו חגג אחד מבעלי המניות בהפועל תלאביב ואוהד מכבי נתניה בעבר , אותו בלדב לא הצליח לגייס שיעזור למועדון כלכלית ולמצוא בעלים טייקון כמו שהוא עושה בימים אלו בהפועל ?כי אם התקציבים שהשניים הולכים להעמיד בליגת העל לא נוכל לזכות בתארים ולמועדון כמו כמו מכבי נתניה זה לא מתאים לדשדש באמצע שורה תחתונה אני מאשים רק את בלדב והמשקפופר שלצידו במצב של הקבוצה כיום

האנשים מטורפים או כאלה שהכסף "נוזל להם מאף" סטייל גולדאהר, יאמר, גיידמאק, שיבואו וישפכו בנתניה כסף ולא משנה מה יהיה גודל ההפסדים, נדיר שתמצא אם בכלל.
אז כדאי לחבק אנשים שפויים שיציבו את הקבוצה בצמרת הכדורגל הישראלי מאשר לחיות מהיד לפה, להילחם על הישרדות כל שנה ולרדת ליגה כמו בשנה שעברה.
הנוסחה לתארים היא קודם קל יציבות והצלחה מקצועית לאורך זמן - הגדלת כמות האוהדים וההכנסות - הגברת התיאבון אצל הבעלים להגדיל את ההשקעה ולהתמודד על תארים.
16-Dec-2013, 14:00
הודעה: #65

אין מקום להשוות בכלל בין האטרקטיביות של מכבי נתניה להפועל ת"א.

כל בנאדם שפוי שיציעו לו דייט עם בר רפאלי או עם אישתך, ילך על בר רפאלי.
רק אתה (וגם זה בספק) תעדיף את אשתך.

וכשאנשים לא מזדהים כמוך "מאשימים" את מי שעובד ועושה ומזלזל במי שמשקיע ומממן (גם אם רק ב"כמה מיליונים בודדים ועלובים"), אז באמת חבל לאנשים טובים להיכנס לתחום כפוי טובה זה

מפגר אבל אופטימי
16-Dec-2013, 14:19
הודעה: #66
אריאל שמע אתה מדבר שטויות בלי סוף סייג לחכמה שתיקה
צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2013, 15:20
הודעה: #67
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

קבצים שצורפו: תצוגה מקדימה

מפגר אבל אופטימי
16-Dec-2013, 16:38
הודעה: #68
(16-Dec-2013 13:35)חזום חזום כתב:  

עידו חגג הוא רק פיקציה שרוצה לקדם אינטרסים בעירית תא. אני לא יודע כמה באמת השקיע בקבוצה.
הוא ומוכר הסיפורים (רמון)לא קידמו את הקבוצה וכבר נשמעים סיפורים על מכירת דמארי.
נ. ב
כל פעם שומעים על עוד פיקציה שאו אוטו קונה את הפועל.
אני לא מבין איך האוהדים של הפועל מקבלים את רמון בעיוורון לעומת הסיפור של טביב (נראה לי שיש גם אלמנט עדתי).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

אין תענוג גדול מלראות אותם מתרסקים, הם והעלאק אידיאולוגיה שלהם. הם טיפסו על עץ כל כך גבוה עם אלי טביב, שעכשיו מהבושה הם לא מוכנים לרדת ממנו כדי לשאול את חיים רמון את השאלה הכל כך מתבקשת: מה זה כל הסיפורים האלה שאתה מאכיל אותנו כבר שנה שלמה? קבוצה שבונה את התקציב שלה על העפלה לאירופה ובסוף צריכה לקבץ נדבות מהאוהדים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
16-Dec-2013, 16:43
הודעה: #69
תאמין לי שחיים רמון עדיף על בלדב לפחות רמון לא בנה קריירה ווילה בכפר נטר על חשבון הפועל
צטט הודעה זו בתגובה
16-Dec-2013, 16:55
הודעה: #70
יכול להיות שחיים רמון הוא גדול בעלי הבית אי פעם בכדורגל הישראלי. אני שופט אותו על סמך השנה וחצי שהוא שם, שנה וחצי שהוא לא עשה בהן כלום: כשלונות מקצועיים ואשליות כל שני וחמישי על רוכש שישנה את מפת הכדורגל בארץ.
אם הפועל תל אביב לא מסיימת את העונה באירופה, העונות שלה הולכות להראות כמו אלו של ביתר ירושלים בשנים האחרונות. ולא בטוח שגם עם אירופה זה לא מה שיהיה.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים