שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלי שגב
14-Dec-2013, 19:29
הודעה: #51
RE: אלי שגב
איו משמעות לראיונות כתובים, על אחת כמה וכמה במקומונים.
דברים שוליים מודגשים, דברים מהותיים מושמטים וזה בהנחה שהכתב לא "הוסיף" כטוב ליבו במאמר באותו היום.

ידוע הסיפור על הארכיבישוף הבכיר שמגיע לניו יורק ועוד בשדה ממתינים לו כתבים כשאחד פרובוקטיבי צועק לו "האם זה נכון שבאת לניו יורק לראות זונות?" הארכיבישוף לא מתבלבל ועונה לו בחיוך "יש זונות בניו יורק?"

למחרת הכותרת בעיתון: הארכיבישוף רק נחת וכבר התעניין "יש זונות בניו יורק?"

לא ידוע מה נשאל לפני מה, מה ענה באיזה הקשר ומי שקורא עכשיו לא מתרגש כמו הראשונים על מה שנכתב (לי אין כוונה לקרוא כלל)

הכל בולשיט למילוי עמודי מקומון.
נמתין לראות את ההתנהגות בשטח

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Dec-2013, 19:53
הודעה: #52
לא מצפה שמאור ושגב ישתוללו כמו גולדהאר ושחר אבל כן אני חושב שמועדון בסדר גודל של נתניה יבנה סגל ברמה של הפועל באר שבע , הלו אנחנו מכבי נתניה לא אשדוד בני יהודה וסכנין בכל המשתמע מזה
צטט הודעה זו בתגובה
14-Dec-2013, 20:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Dec-2013 על ידי 20:32 nitzan.)
הודעה: #53
חברים יקרים.
לא חושב שהייתי צריך את הכתבה על מנת להבין את מטרותיהם של שגב ומאור.
לא חושב כי העיקר הוא מי מייעץ למי ועל מה.
האנשים הללו אינם תמימים,למרות שכפי שכתבתי קודם,הם מגיעים מאהבה ורצון לתרום נטו.
אם שגב בחר את שפיגלר כיועץ,שיהיה לו לבריאות. אף אחד בפורום הזה לא יכול לכתוב או לטעון ששפיגלר אינו מבין כדורגל.
כמו כן אם יצליח לחבר חזרה אנשים כמו תשובה או יאמר ואחרים שיתרמו ויעזרו,לא רואה בכך קללה.
חוזר ומדגיש,קודם כל תנו לעלות חזרה.
אחר כך,אני מאמין שימים יפים לפנינו.
14-Dec-2013, 21:20
הודעה: #54
(14-Dec-2013 14:48)תומר חרוב כתב:  קרית שמונה מכרה את עמאשה ואלרואי כהן וזכתה באליפות. זה לא אומר שאתה בהכרח טועה, אבל זה גם לא אומר שאתה בהכרח צודק.

הנקודה היא שלפעמים אנחנו נתלים יותר מידי על העניין הזה של העברת שחקנים.

ותקן אותי אם אני טועה, אך הם הקבוצה היחידה שמכרה שחקן כלשהו לאחת מהיריבות שלה ועדיין זכתה באליפות. באמת שאני לא זוכר דוגמא כזו מאז שהתחלתי לעקוב אחרי הכדורגל הישראלי.

ושלא תבינו לא נכון, אני לא בא להגיד שמכבי נתניה חייבת כבר בעונה הראשונה להסתער על כל התארים.

[img]http://srv2.jpg.co.il/4/5241460cd3e91.jpg[/img]
14-Dec-2013, 22:20
הודעה: #55
אלי שגב
(14-Dec-2013 19:53)לואיס מרין כתב:  לא מצפה שמאור ושגב ישתוללו כמו גולדהאר ושחר אבל כן אני חושב שמועדון בסדר גודל של נתניה יבנה סגל ברמה של הפועל באר שבע , הלו אנחנו מכבי נתניה לא אשדוד בני יהודה וסכנין בכל המשתמע מזה

הפועל בש בנתה סגל של שלושים מיליון .. לא רואה את זה קורה אצלנו.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Dec-2013, 0:13
הודעה: #56
(14-Dec-2013 22:20)טל.מ כתב:  
(14-Dec-2013 19:53)לואיס מרין כתב:  לא מצפה שמאור ושגב ישתוללו כמו גולדהאר ושחר אבל כן אני חושב שמועדון בסדר גודל של נתניה יבנה סגל ברמה של הפועל באר שבע , הלו אנחנו מכבי נתניה לא אשדוד בני יהודה וסכנין בכל המשתמע מזה

אתה יודע, ההבדל בין 25 (המתוכנן) ל 30 לא גדול מידי...
בשביל בעלים של קבוצת כדורגל כמובן....
15-Dec-2013, 2:06
הודעה: #57
2 שחקנים שחייב להביא ואני בטוח שגם כלכלית הם לא יקרים במיוחד זה דני פרדה ועהאד עזהם מהפועל חיפה ביחד עם נאווקמה מרעננה זה יכולה להיות קבוצה מפחידה
צטט הודעה זו בתגובה
15-Dec-2013, 11:10 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Dec-2013 על ידי 11:12 אלון.)
הודעה: #58
(14-Dec-2013 22:20)טל.מ כתב:  

התקציב/הסגל(לפחות על הנייר) שבנו פה השנה בליגה שנייה שווה ערך לתקציב/הסגל שבנו השנה בב"ש בליגת העל.... ואם ב"ש לא הייתה מצליחה העונה(מה שאני מקווה שעוד יקרה) אף אחד לא היה מדבר פה על ב"ש....
16-Dec-2013, 2:23
הודעה: #59
לפי הראיון ניתן להבין שאלי שגב הוא לא בן-אדם שמסוגל להחזיק בעידן המודרני קבוצה בכוחות עצמו בליגת העל, כך שבסוף היום הוא סוג של אשר אלון כאשר ביחד עם שותף הם הופכים להיות מיני לוני הרציקוביץ'.

משמע - אולי נצליח לגנוב גביע פה ואולי נצליח לגנוב אליפות בהפרש שערים. סביר להניח שנהיה חזק באמצע ליגת העל עם האנשים האלה.
16-Dec-2013, 11:46
הודעה: #60
(16-Dec-2013 2:23)לואיס ראזאק כתב:  לפי הראיון ניתן להבין שאלי שגב הוא לא בן-אדם שמסוגל להחזיק בעידן המודרני קבוצה בכוחות עצמו בליגת העל, כך שבסוף היום הוא סוג של אשר אלון כאשר ביחד עם שותף הם הופכים להיות מיני לוני הרציקוביץ'.

משמע - אולי נצליח לגנוב גביע פה ואולי נצליח לגנוב אליפות בהפרש שערים. סביר להניח שנהיה חזק באמצע ליגת העל עם האנשים האלה.

אני בטוח שיש לך אלטרנטיבה מוצלחת יותר להציע..
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים