שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוזמת אוהדים
29-Apr-2017, 13:34
הודעה: #11
RE: יוזמת אוהדים
9000 זה המספר? בכמה מקומות היו מספרים אחרים. יש מספר רשמי? בדרך כלל המספר הרשמי שאייל נוקב בו נמוך מההערכות.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
29-Apr-2017, 13:58 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 14:00 עידן444.)
הודעה: #12
יוזמת אוהדים
(29-Apr-2017 12:52)amir כתב:  
(29-Apr-2017 12:34)עידן444 כתב:  
(29-Apr-2017 11:52)פיליפצוק כתב:  
(29-Apr-2017 10:44)עידן444 כתב:  
(29-Apr-2017 10:12)amir כתב:  מאוד יפה וכל הכבוד אבל מי אתה רוצה להיות הפועל קטמון בית"ר נורדיה? פעולות כאלה יכולות להיות נקודתית פה ושם כשצריך אולי להעיר את הקהל לא רואה קבוצה מקצוענית ורצינית שאנחנו באמת רוצים מתבססת על ארגון מתנדבים, הקהל תפקידו לקנות כרטיס ולעודד ואת כל השאר ישאירו לבעלי המקצוע.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

איפה ראית שכתבתי שקבוצה צריכה להיות מבוססת על ארגון מתנדבים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני לא הבנתי מה אתה כן רוצה להגיד?!

בגדול?
להגיד תודה ליניב ולציין אותו לשבח אבל הראש שלך ושל חלק כאן עסוק כל כך הרבה באנטי שגם זה מתמסמס...

(29-Apr-2017 12:14)אופיר34 כתב:  עוד פעם אתם נבהלים ??

מישהו מנסה רק בכאילו להסביר את החשיבות של שיתוף הפעולה בין הקהל למועדון ואת היוזמות הנפלאות של אוהדי הקבוצה שאחראיות לגידול המשמעותי בכמות האוהדים בחודש האחרון , ואתם עוד פעם מתחילים לרעוד...

מה קרה ??
גם היום לא ברור לכם כמה כח יכול להיות לקהל ואיך הוא יכול להשפיע על הצלחת הקבוצה ?
לא ברור לכם שקמפיינים מאד פשוטים שמגיעים בטיימינג הנכון יכולים להעיר הרבה מאד אנשים מהתרדמה שלהם ?
נכנסתם לפייסבוק בחודש האחרון ? אז אני יכול להגיד לכם ,בתור אחד שעוקב, שבשבועות האחרונים צצו שם עשרות ומאות שמות שלעולם לא נתקלתי בהם בעבר. פתאום בגלל שטות של "חולצה צהובה" או סרטון של לובה וטנסה אנשים מתחילים להרגיש שייכות וחיבור . אז כן, זה עושה את העבודה ולא צריך לזלזל בזה.

ונכון, כולנו רוצים מועדון עשיר עם בעלים מולטי מיליונר שיקבע אותנו בצמרת לשנים, אבל בינתיים יש לנו את אייל שלפחות השנה הוכיח שגם בכסף לא גדול אפשר לעשות דברים יפים. וכן, תתפלאו, גם בליגת העל הגדולה אפשר לעשות את זה....

עזוב אופיר, המצב כאן יותר קשה משחשבתי...
מתנצל בפני יניב שגם רצון להגיד לו תודה, לציין אותו ולהגיד כן ירבו- מתקדם כאן בצעדי ענק לעוד דיון מכוער.
שבת שלום.

מה קרה מיס פיגי נעלבת? כולנו אומרים תודה ליניב ולשאר העוסקים במלאכה ואני אפילו פתחתי את דברי בכך רק לא הבננו כנראה את מטרת הפוסט שלא הוביל לשום דבר כנראה אלה לחפש להעלב אתה לא אוהד יותר טוב מכולם ואל תזרוק סתם מילים מי אתה שתחלק פה ציונים? יוזמת האוהדים דבר מבורך נקודתית לטובת מיזם כלשהו ואני מוכן אישית לעזור לכל אחד, שבת שלום גם לך. תלמד לקבל דעות של אחרים.

עוד תגובה אישית חסרת פרופורציות מבית היוצר של ״אמיר הגדול״.
שאלתי אותך איפה ראית שכתבתי שמועדון כדורגל צריך להיות מבוסס על מתנדבים?
מה הקשר בין הפוסט לבין זה וגררת משתמש וחצי לדיון שוליים. בחיי, לפעמים מודה לאל שאופיר וטל נמצאים כאן(עד כמה שזה מצחיק להגיד את שניהם באותו צד).
תלמד לענות לעניין ולהתרכז בעיקר.
כל דיון איתך מתרכז בפן האישי ומסתיים בפרישה חד צדדית שלך.
מרתק.

29-Apr-2017, 14:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 14:07 פיליפצ'וק.)
הודעה: #13
בוא אני אעזור לך לנסח את זה קצת יותר טוב.
תודה ענקית לכל מי שטורח ומקדיש מזמנו האישי לטובת קמפיינים נקודתיים ועידוד שת"פים בין הקבוצה לקהל הרחב.
כל יוזמה כזו היא מבורכת אבל לא מהווה תחליף ראוי לעבודה שיווקית יומיומית בשילוב עם הצלחות מקצועיות על הדשא.
29-Apr-2017, 14:08
הודעה: #14
8425 זה הנתון הרשמי...
עכשיו קראתי פה כאלה שרוצים בעלים עשיר גולדהאר כזה ...אין לי שום עניין באחד כזה זה לא מרגש אותי זה פלסטיקי מידי ...
קבוצת אוהדים זה לא קללה גם ברצלונה קבוצת אוהדים...
צריך למצוא את הנוסחה שתקל על אייל תקראו לזה לקנות כיסא תקראו לזה לקנות מנוי...
לצורך הדוגמא הכנסה אתמול 400 אלף ש"ח במקסימום אולי נשאר חצי וזה אירוע מיוחד...
זה לא מספיק...
עוד משהו בוא נפסיק עם האישי ביננו תנו לאנשים להתבטא כל עוד אין קללות מותר להגיד הכל בלי להיכנס לאישי..
אגב הקמפיין של יניב את עמר הצליח בגדול רק כי זה היה אמיתי אוטנטי.. בא מהלב ואנשים התחברו ביג טיים....
The following 1 user Likes דוד חטב's post:
אליהו (3030-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 14:10
הודעה: #15
(29-Apr-2017 13:58)עידן444 כתב:  
(29-Apr-2017 11:52)פיליפצוק כתב:  
(29-Apr-2017 10:44)עידן444 כתב:  איפה ראית שכתבתי שקבוצה צריכה להיות מבוססת על ארגון מתנדבים?

אני לא הבנתי מה אתה כן רוצה להגיד?!

בגדול?
להגיד תודה ליניב ולציין אותו לשבח אבל הראש שלך ושל חלק כאן עסוק כל כך הרבה באנטי שגם זה מתמסמס...

מישהו מנסה רק בכאילו להסביר את החשיבות של שיתוף הפעולה בין הקהל למועדון ואת היוזמות הנפלאות של אוהדי הקבוצה שאחראיות לגידול המשמעותי בכמות האוהדים בחודש האחרון , ואתם עוד פעם מתחילים לרעוד...

מה קרה ??
גם היום לא ברור לכם כמה כח יכול להיות לקהל ואיך הוא יכול להשפיע על הצלחת הקבוצה ?
לא ברור לכם שקמפיינים מאד פשוטים שמגיעים בטיימינג הנכון יכולים להעיר הרבה מאד אנשים מהתרדמה שלהם ?
נכנסתם לפייסבוק בחודש האחרון ? אז אני יכול להגיד לכם ,בתור אחד שעוקב, שבשבועות האחרונים צצו שם עשרות ומאות שמות שלעולם לא נתקלתי בהם בעבר. פתאום בגלל שטות של "חולצה צהובה" או סרטון של לובה וטנסה אנשים מתחילים להרגיש שייכות וחיבור . אז כן, זה עושה את העבודה ולא צריך לזלזל בזה.

ונכון, כולנו רוצים מועדון עשיר עם בעלים מולטי מיליונר שיקבע אותנו בצמרת לשנים, אבל בינתיים יש לנו את אייל שלפחות השנה הוכיח שגם בכסף לא גדול אפשר לעשות דברים יפים. וכן, תתפלאו, גם בליגת העל הגדולה אפשר לעשות את זה....

מתנצל בפני יניב שגם רצון להגיד לו תודה, לציין אותו ולהגיד כן ירבו- מתקדם כאן בצעדי ענק לעוד דיון מכוער.
שבת שלום.

מה קרה מיס פיגי נעלבת? כולנו אומרים תודה ליניב ולשאר העוסקים במלאכה ואני אפילו פתחתי את דברי בכך רק לא הבננו כנראה את מטרת הפוסט שלא הוביל לשום דבר כנראה אלה לחפש להעלב אתה לא אוהד יותר טוב מכולם ואל תזרוק סתם מילים מי אתה שתחלק פה ציונים? יוזמת האוהדים דבר מבורך נקודתית לטובת מיזם כלשהו ואני מוכן אישית לעזור לכל אחד, שבת שלום גם לך. תלמד לקבל דעות של אחרים.

מה הקשר בין הפוסט לבין זה וגררת משתמש וחצי לדיון שוליים. בחיי, לפעמים מודה לאל שאופיר וטל נמצאים כאן(עד כמה שזה מצחיק להגיד את שניהם באותו צד).
מרתק.

אני עניתי לך עניינית ואתה בחרת להעלב ולשחק אותה פגוע עכשיו אתה גם מנסה לגרור את אופיר וטל לצד שלך אז לי אין שום בעייה אישית איתך דווקא בדרך כלל אתה כותב לעניין, רק שאלה למה בחרת לרשום תודות לאדם שלא נמצא פה לא היה עדיף לייק בפייס? אולי לא הבנתי אותך נכון אבל תסתכל מי ראשון ירד לפסים אישים אני רק הגבתי לך ולא בפעם הראשונה אתה לא מוכן לקבל דעות שונות משלך ואם לא נראה לך אל תקרא. דרך אגב הפעם אני אבליג על הזלזול בתגובה שלך לא יקרה יותר.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Apr-2017, 14:20
הודעה: #16
ירון היקר.
בהיצע המוצרים הקיים(נכון במועדון),העמדה בסמוך לקופה עשתה היטב את עבודתה.
בנוסף קיימת עמדת מכירת מוצרים של ארגון האוהדים,למועדון יש מדיניות ברורה לאפשר לאירגון האוהדים למכור את מוצריו(וזה מקור הכנסותיו העיקרי).
בעתיד הקרוב נשקיע גם במגוון מוצרים שיאפשר להציע לאוהדים יותר.
The following 2 users Like אייל ס's post:
Nir Simoni (2929-0404-2017201720172017), yaron73 (2929-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 14:58
הודעה: #17
(29-Apr-2017 14:20)אייל ס כתב:  ירון היקר.
בהיצע המוצרים הקיים(נכון במועדון),העמדה בסמוך לקופה עשתה היטב את עבודתה.
בנוסף קיימת עמדת מכירת מוצרים של ארגון האוהדים,למועדון יש מדיניות ברורה לאפשר לאירגון האוהדים למכור את מוצריו(וזה מקור הכנסותיו העיקרי).
בעתיד הקרוב נשקיע גם במגוון מוצרים שיאפשר להציע לאוהדים יותר.

לא עברתי בקופות כי אני מנוי והולך ישר ליציע. בקניית מנוי יש גם כיף ופריבילגיה לא לעבור בקופות...
באמת חסרו לי עמדות כאלה מול הכניסה לשערים או בתוך האיצטדיון וזה הפסד כסף וודאי למועדון. הדעה שלי שקניית מוצרים גם מחברת את הקהל לקבוצה.
אני לדוגמא התכוונתי לקנות מוצרים וחזרתי עם הכסף הביתה כשהוא בתוך הארנק....

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
29-Apr-2017, 16:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 16:43 עידן444.)
הודעה: #18
יוזמת אוהדים
(29-Apr-2017 14:10)amir כתב:  
(29-Apr-2017 11:52)פיליפצוק כתב:  אני לא הבנתי מה אתה כן רוצה להגיד?!

בגדול?

מה קרה ??

שבת שלום.

מרתק.

אני עניתי לך עניינית ואתה בחרת להעלב ולשחק אותה פגוע עכשיו אתה גם מנסה לגרור את אופיר וטל לצד שלך אז לי אין שום בעייה אישית איתך דווקא בדרך כלל אתה כותב לעניין, רק שאלה למה בחרת לרשום תודות לאדם שלא נמצא פה לא היה עדיף לייק בפייס? אולי לא הבנתי אותך נכון אבל תסתכל מי ראשון ירד לפסים אישים אני רק הגבתי לך ולא בפעם הראשונה אתה לא מוכן לקבל דעות שונות משלך ואם לא נראה לך אל תקרא. דרך אגב הפעם אני אבליג על הזלזול בתגובה שלך לא יקרה יותר.

לא נפגעתי אמיר.
לא מבין למה גם דבר טוב יוצא רע.
לא ענית לי עד עכשיו אבל לא משנה.
באמת דברים כאן נגררים יותר מידי לרמה האישית.
ירידות על אופיר, עלי, עליהום מוגזם על טל מ. לא מזמן.
כל עוד הדיון ענייני ולא הופך לדיון לגופו של אדם זה בסדר.
אני ואתה כאילו מתנגחים, אתה אפילו טוען שאני לא מקבל את דעתך- והאמת שאין לי מושג איפה המחלוקת.
אם תסביר לי בלי להכניס לי מילים לפה אולי אני אבין.
מיס פיגי זו לא בדיוק דרך מכובדת לקרוא לאדם- לא שזה מעליב- סתם לא מכבד.
ולמה כאן?
כי בפייס קובי עמר הקדים אותי ומצאתי לנכון לשבח את יניב גם כאן.
מגיע לו!

(29-Apr-2017 14:06)פיליפצוק כתב:  בוא אני אעזור לך לנסח את זה קצת יותר טוב.
תודה ענקית לכל מי שטורח ומקדיש מזמנו האישי לטובת קמפיינים נקודתיים ועידוד שת"פים בין הקבוצה לקהל הרחב.
כל יוזמה כזו היא מבורכת אבל לא מהווה תחליף ראוי לעבודה שיווקית יומיומית בשילוב עם הצלחות מקצועיות על הדשא.

זכותך להוסיף מה שאתה רואה לנכון.
מטרת הפוסט היתה לציין אוהד ולהראות איך אוהדים כן יכולים לעזור.

עם כל הכבוד, במבחן התוצאה, היתה כאן מנהלת שיווק- לא יודע מה עשתה או לא עשתה ובסופו של יום- יוזמת אוהדים הביאה לתוצאות הרבה יותר ממנה.
אין תחליף לעבודת שטח והיום זה יותר קל כי יש רשת חברתית. אתה נמצא בפייסבוק ומרגיש שאתה ״בשטח״.
מה שאני כן מסכים- זה שלא כולם חשופים לפייסבוק, לא כלום מחוברים בוריד למכבי נתניה ועדיין ראינו אלפים מגיעים וקונים כרטיס ביום משחק בקופה ממש כמו כשהייתי ילד בקופסא.
מעט פרימיטיבי ואפילו מוזר- אבל צריך להבין שיש בקהל אנשים שזה מה שהם מכירים- לבוא לקופה עם מזומן, לקנות כרטיס ולהיכנס.
מנוי? אולי יום אחד יחשבו גם על זה...

29-Apr-2017, 17:33
הודעה: #19
(29-Apr-2017 16:13)עידן444 כתב:  
(29-Apr-2017 14:10)amir כתב:  
(29-Apr-2017 12:34)עידן444 כתב:  בגדול?

שבת שלום.

מרתק.

לא נפגעתי אמיר.
לא מבין למה גם דבר טוב יוצא רע.
לא ענית לי עד עכשיו אבל לא משנה.
באמת דברים כאן נגררים יותר מידי לרמה האישית.
ירידות על אופיר, עלי, עליהום מוגזם על טל מ. לא מזמן.
כל עוד הדיון ענייני ולא הופך לדיון לגופו של אדם זה בסדר.
אני ואתה כאילו מתנגחים, אתה אפילו טוען שאני לא מקבל את דעתך- והאמת שאין לי מושג איפה המחלוקת.
אם תסביר לי בלי להכניס לי מילים לפה אולי אני אבין.
מיס פיגי זו לא בדיוק דרך מכובדת לקרוא לאדם- לא שזה מעליב- סתם לא מכבד.
ולמה כאן?
כי בפייס קובי עמר הקדים אותי ומצאתי לנכון לשבח את יניב גם כאן.
מגיע לו!

(29-Apr-2017 14:06)פיליפצוק כתב:  בוא אני אעזור לך לנסח את זה קצת יותר טוב.

זכותך להוסיף מה שאתה רואה לנכון.
מטרת הפוסט היתה לציין אוהד ולהראות איך אוהדים כן יכולים לעזור.

עם כל הכבוד, במבחן התוצאה, היתה כאן מנהלת שיווק- לא יודע מה עשתה או לא עשתה ובסופו של יום- יוזמת אוהדים הביאה לתוצאות הרבה יותר ממנה.
אין תחליף לעבודת שטח והיום זה יותר קל כי יש רשת חברתית. אתה נמצא בפייסבוק ומרגיש שאתה ״בשטח״.
מה שאני כן מסכים- זה שלא כולם חשופים לפייסבוק, לא כלום מחוברים בוריד למכבי נתניה ועדיין ראינו אלפים מגיעים וקונים כרטיס ביום משחק בקופה ממש כמו כשהייתי ילד בקופסא.
מעט פרימיטיבי ואפילו מוזר- אבל צריך להבין שיש בקהל אנשים שזה מה שהם מכירים- לבוא לקופה עם מזומן, לקנות כרטיס ולהיכנס.
מנוי? אולי יום אחד יחשבו גם על זה...

עזוב הכל בסדר לא נקלקל את החגיגה כנראה אי הבנה ולא הסברת את עצמך או שאני לא, נתקדם.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
The following 1 user Likes amir's post:
עידן444 (2929-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 19:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 19:28 דוד חטב.)
הודעה: #20
חחח צריך את ערן לוי בפורום שיפתור סכסוכים וינהיג...

אגב היה אתמול מחזה נדיר באיצטדיון 2 אחים במראה ערן לוי התיישבו לאכול קערה של קוסקוס עם כפות (שזה מקצענות) נורא רציתי לצלם מהפחד ביקשתי רשות ונענעתי לשלילה ...אכן אבל חוויה...
מי מרים להפנינג בר מאכלים טריפולאים???

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים