שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
יוזמת אוהדים
29-Apr-2017, 10:00
הודעה: #1
יוזמת אוהדים
כן, יש כאלה ששומעים את זה ונבהלים.
יש כאלה שמקניטים.
קוראים לי הזוי.
שזה לא יכול לעבוד בארץ.
שאין מספיק אנשים שירצו להיות חלק ולתת מעצמם ולא מבינים שיוזמה ומעורבות אוהדים זה לא בהכרח להיות בעלים- אלא להיות שותפים לדרך וכוח העזר שדוחף את המועדון.
את פועלו של עמית קליינמן כולנו מכירים- והגיע הזמן להגיד לו תודה- עד כמה שאני יודע עושה המון בהתנדבות ומאהבה.
ואני רוצה להכיר לכם שם נוסף שצץ כאן כדרך אגב ואני לא יודע אם הרבה שמו לב.
לבחור קוראים יניב איבגי. ויניב הוא האיש שעבד בשקט מאחורי הקלעים על יוזמות כאלה ואחרות- כדי ״להעיר את הדוב מהשינה״- וכן, צריך להודות... רוב העונה הדוב ישן ואייל סגל אחרי כל משחק שאל את עצמו- ״מה יהיה? הקבוצה רצה וכמויות הקהל לא עולות״. זה קצת מיאש. זה מערער את הבטחון. והיה קל להבין את זה מהדברים שלו- לפעמים בין השורות ולפעמים בביקורת ישירה.
אני מקווה שמה שקרה בשבועות האחרונים זו סנונית ראשונה לעתיד.
יניב הגה והוביל את היוזמה עם שחקני העבר.
יניב דחף את קובי עמר להעיר את הקהל וקובי בא עם אותו רעיון מצויין של ״החולצה הצהובה״.
יניב הוא הוכחה שמעורבות אוהדים יכולה לדחוף מועדון קדימה. בשקט בשקט. בלי לחפש את אור הזרקורים- וכפי שהוא אמר אתמול בשידור לניר אורגד- בלי אוזן קשבת ושת״פ מצד המועדון כלום לא היה קורה.
כשאייל סגל אומר שהוא שם בשביל הקהל ושהוא חלק מהקהל- זו המשמעות!
וזה לא היה כאן קודם!
והססמה שרצה כל העונה היא לא רק ססמה-
המטרה היא באמת לבנות משהו חדש- ביחד!

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 3 users Like עידן444's post:
lironb62 (2929-0404-2017201720172017), אלון (2929-0404-2017201720172017), אליהו (3030-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 10:12
הודעה: #2
RE: יוזמת אוהדים
מאוד יפה וכל הכבוד אבל מי אתה רוצה להיות הפועל קטמון בית"ר נורדיה? פעולות כאלה יכולות להיות נקודתית פה ושם כשצריך אולי להעיר את הקהל לא רואה קבוצה מקצוענית ורצינית שאנחנו באמת רוצים מתבססת על ארגון מתנדבים, הקהל תפקידו לקנות כרטיס ולעודד ואת כל השאר ישאירו לבעלי המקצוע.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Apr-2017, 10:36
הודעה: #3
יוזמת אוהדים
צודק אמיר אבל הפעולות שעידן מדבר עליהן תפקידן לעורר את הקהל כדי שיעשה משהו בסיסי - יקנה מנוי/כרטיס ויגיע. התופעה הזו של קהל טרמפיסטים לארועים גדולים חייבת להפסק. המועדון לא משופע בכסף ותאר לך לאן אלפי מנויים יכולים להביא אותו. בין קבוצה שמביאה 25 אלף איש לגמר , 9000 למשחק עליה ו2500 למשחק רגיל חייב לעבור איזשהו שביל ביניים .

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
yaron73 (2929-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 10:44
הודעה: #4
יוזמת אוהדים
(29-Apr-2017 10:12)amir כתב:  מאוד יפה וכל הכבוד אבל מי אתה רוצה להיות הפועל קטמון בית"ר נורדיה? פעולות כאלה יכולות להיות נקודתית פה ושם כשצריך אולי להעיר את הקהל לא רואה קבוצה מקצוענית ורצינית שאנחנו באמת רוצים מתבססת על ארגון מתנדבים, הקהל תפקידו לקנות כרטיס ולעודד ואת כל השאר ישאירו לבעלי המקצוע.

איפה ראית שכתבתי שקבוצה צריכה להיות מבוססת על ארגון מתנדבים?

29-Apr-2017, 10:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 11:02 אריאל.)
הודעה: #5
יש מיליון ואחת חלופות ואפשרויות...
כל עוד יש לנו בעלים/אוהד שמוכן להשקיע בקבוצה בצניעות (הכל יחסי כמובן... ה"צניעות" שלו היתה מסדרת אותי יופי ברמה האישית) ורואה את האוהדים כשותפים, צריך ואפשר למצוא שיטת ארגון שבו בעל המאה קובע בדברים מסויימים, בלי שמתערבים לו, שאנשי המקצוע קובעים במה שהם מבינים וקבוצת אוהדים פעילה בתחומים שמוסכמים ומתואמים עם הבעלים, כמו שיווק, כמו הושבה ביציעים, כמו תלבושות ועוד דברים שאפשר להעלות על הדעת

מפגר אבל אופטימי
The following 1 user Likes אריאל's post:
לואיס ראזאק (2929-0404-2017201720172017)
29-Apr-2017, 11:52
הודעה: #6
(29-Apr-2017 10:44)עידן444 כתב:  
(29-Apr-2017 10:12)amir כתב:  מאוד יפה וכל הכבוד אבל מי אתה רוצה להיות הפועל קטמון בית"ר נורדיה? פעולות כאלה יכולות להיות נקודתית פה ושם כשצריך אולי להעיר את הקהל לא רואה קבוצה מקצוענית ורצינית שאנחנו באמת רוצים מתבססת על ארגון מתנדבים, הקהל תפקידו לקנות כרטיס ולעודד ואת כל השאר ישאירו לבעלי המקצוע.

אני לא הבנתי מה אתה כן רוצה להגיד?!
29-Apr-2017, 12:14
הודעה: #7
עוד פעם אתם נבהלים ??

מישהו מנסה רק בכאילו להסביר את החשיבות של שיתוף הפעולה בין הקהל למועדון ואת היוזמות הנפלאות של אוהדי הקבוצה שאחראיות לגידול המשמעותי בכמות האוהדים בחודש האחרון , ואתם עוד פעם מתחילים לרעוד...

מה קרה ??
גם היום לא ברור לכם כמה כח יכול להיות לקהל ואיך הוא יכול להשפיע על הצלחת הקבוצה ?
לא ברור לכם שקמפיינים מאד פשוטים שמגיעים בטיימינג הנכון יכולים להעיר הרבה מאד אנשים מהתרדמה שלהם ?
נכנסתם לפייסבוק בחודש האחרון ? אז אני יכול להגיד לכם ,בתור אחד שעוקב, שבשבועות האחרונים צצו שם עשרות ומאות שמות שלעולם לא נתקלתי בהם בעבר. פתאום בגלל שטות של "חולצה צהובה" או סרטון של לובה וטנסה אנשים מתחילים להרגיש שייכות וחיבור . אז כן, זה עושה את העבודה ולא צריך לזלזל בזה.

ונכון, כולנו רוצים מועדון עשיר עם בעלים מולטי מיליונר שיקבע אותנו בצמרת לשנים, אבל בינתיים יש לנו את אייל שלפחות השנה הוכיח שגם בכסף לא גדול אפשר לעשות דברים יפים. וכן, תתפלאו, גם בליגת העל הגדולה אפשר לעשות את זה....
29-Apr-2017, 12:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 12:37 עידן444.)
הודעה: #8
יוזמת אוהדים
(29-Apr-2017 11:52)פיליפצוק כתב:  

בגדול?
להגיד תודה ליניב ולציין אותו לשבח אבל הראש שלך ושל חלק כאן עסוק כל כך הרבה באנטי שגם זה מתמסמס...

(29-Apr-2017 12:14)אופיר34 כתב:  עוד פעם אתם נבהלים ??

מישהו מנסה רק בכאילו להסביר את החשיבות של שיתוף הפעולה בין הקהל למועדון ואת היוזמות הנפלאות של אוהדי הקבוצה שאחראיות לגידול המשמעותי בכמות האוהדים בחודש האחרון , ואתם עוד פעם מתחילים לרעוד...

מה קרה ??
גם היום לא ברור לכם כמה כח יכול להיות לקהל ואיך הוא יכול להשפיע על הצלחת הקבוצה ?
לא ברור לכם שקמפיינים מאד פשוטים שמגיעים בטיימינג הנכון יכולים להעיר הרבה מאד אנשים מהתרדמה שלהם ?
נכנסתם לפייסבוק בחודש האחרון ? אז אני יכול להגיד לכם ,בתור אחד שעוקב, שבשבועות האחרונים צצו שם עשרות ומאות שמות שלעולם לא נתקלתי בהם בעבר. פתאום בגלל שטות של "חולצה צהובה" או סרטון של לובה וטנסה אנשים מתחילים להרגיש שייכות וחיבור . אז כן, זה עושה את העבודה ולא צריך לזלזל בזה.

ונכון, כולנו רוצים מועדון עשיר עם בעלים מולטי מיליונר שיקבע אותנו בצמרת לשנים, אבל בינתיים יש לנו את אייל שלפחות השנה הוכיח שגם בכסף לא גדול אפשר לעשות דברים יפים. וכן, תתפלאו, גם בליגת העל הגדולה אפשר לעשות את זה....

עזוב אופיר, המצב כאן יותר קשה משחשבתי...
מתנצל בפני יניב שגם רצון להגיד לו תודה, לציין אותו ולהגיד כן ירבו- מתקדם כאן בצעדי ענק לעוד דיון מכוער.
שבת שלום.

29-Apr-2017, 12:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 13:06 amir.)
הודעה: #9
(29-Apr-2017 12:34)עידן444 כתב:  
(29-Apr-2017 11:52)פיליפצוק כתב:  

בגדול?
להגיד תודה ליניב ולציין אותו לשבח אבל הראש שלך ושל חלק כאן עסוק כל כך הרבה באנטי שגם זה מתמסמס...

(29-Apr-2017 12:14)אופיר34 כתב:  עוד פעם אתם נבהלים ??

מה קרה ??

עזוב אופיר, המצב כאן יותר קשה משחשבתי...
מתנצל בפני יניב שגם רצון להגיד לו תודה, לציין אותו ולהגיד כן ירבו- מתקדם כאן בצעדי ענק לעוד דיון מכוער.
שבת שלום.

מה קרה מיס פיגי נעלבת? כולנו אומרים תודה ליניב ולשאר העוסקים במלאכה ואני אפילו פתחתי את דברי בכך רק לא הבננו כנראה את מטרת הפוסט שלא הוביל לשום דבר כנראה אלה לחפש להעלב אתה לא אוהד יותר טוב מכולם ואל תזרוק סתם מילים מי אתה שתחלק פה ציונים? יוזמת האוהדים דבר מבורך נקודתית לטובת מיזם כלשהו ואני מוכן אישית לעזור לכל אחד, שבת שלום גם לך. תלמד לקבל דעות של אחרים.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
29-Apr-2017, 12:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 29-Apr-2017 על ידי 13:01 yaron73.)
הודעה: #10
כל יוזמה שמביאה יותר קהל היא מבורכת. חלק מקהל ההצלחות יכול להידבק ולהגיע למשחקים 'רגילים' וגם לקנות מנוי.
שוב פעם אני מעלה את השאלה איפה דוכנים לממכר מוצרי המועדון ? אתמול הגיעו לאיצטדיון 9000 איש !!!! ולא היה כלום לא חול ולא סולר מקסימום חולר. חבל מאוד.
אם אני לא מעולם השיווק או הכלכלה ומצר על כך זה אומר משהו. איפה אייל וההנהלה בנושא הזה ?

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים