שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו
15-Apr-2017, 12:42
הודעה: #75
RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו
(15-Apr-2017 12:06)עידן444 כתב:  ואם כבר חברת האבטחה אני רוצה לספר סיפור מאוד לא נעים שקרה לנו אתמול בשער 2a לשם האמת שהמנוי שלנו שייך- אבל כל העונה היציע היה סגור ולכן ישבנו בשער 6a.
חבר שלי הגיע שעה לפני המשחק. אני הגעתי 40 דקות לפני המשחק. אבא שלי הגיע די סמוך לפתיחה כי הגיע מארוע משפחתי בב״ש.
בערך בדקה 5-10 מגיעים שני הורים עם הילד ומופיע להם בכרטיס השורה והכיסא שלנו ודורשים את מקומם(ככה מזהים שהם הגיעו פעם ראשונה...).
כמובן ששלחנו אותם לדרכם כי הרי לא מדובר ביציע הושבה. הלואי והיה.
הלכו וחזרו עם איזה סדרן גורילה שמבקש לראות את המנוי ומסמן לנו לעזוב את המקום כי אלה לא המקומות שלנו. כל זה שהמשחק כבר החל, כן?
אמרנו לו שיראה לנו אחד ביציע שיושב במקום שלו ואנחנו קמים- כמובן שכל מי שהיה מסביב גיבה אותנו וגם הציעו לאדון מקום אחר(אמנם לא שלושה ברצף אבל היה מקום).
האיש פרנציפ החליט לעמוד לנו מול העיניים, מקרה שאותו סדרן דווקא כן היה אמור לטפל בו אבל זה כבר כמובן לא עניין אותו והוא הלך. תוך כדי הדין ודברים האישה התגנבה מאחור והתיישבה עם הילד על הכיסא של חבר שלי ופשוט הציבה עובדה שהיא שם ולא זזה.
רק בגלל שהיה מעורב בסיפור ילד קטן ומאוד מובך- אבא שלי והחבר כן עלו שורה למעלה ואני ליד האמא והילד והאבא ישב שורה מתחת- וכך הסיפור הסתיים. הסברתי לה במחצית שהרוחות נרגעו שפשוט חבל על העוגמת נפש של הילד וההתנהגות שלהם היתה מאוד לא ראויה.
בגדול- כל אי הנעימות הזו היתה נמנעת אילולא סדרן אחד אידיוט שמגיע כמו איזה גנגסטר לעשות סדר- ואני לא פוסל שגם נדאג לטפל בו. רונן עמר הוא הכתובת?

בקיצור- ארוע מאוד לא נעים. אבל אני חושב שבסוף כולם נהנוSmile

Sent from my iPhone using Tapatalk

את התמימות של ההורים אני עוד יכול להבין אבל זה שהסדרן לא מכיר את הנהלים זה מוזר.

בכל מקרה, מחכה ליום שבו לכל מנוי יהיה כיסא קבוע באיצטדיון. זה כבר יהיה אחרית הימים....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו - אופיר34 - 15-Apr-2017 12:42

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים