מכבי נתניה

גירסה מלאה: אנחנו מפסידים את המשחק נגד עכו
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
ישר אחרי נצחון בקושי על בני לוד ועוד פעם מכאן מתוך הפורום מלכלכים מי ישאר מי יילך מתוך סגל השחקנים , תחשבו כמה אנחנו מרגישים כפויי טובה כששחקן עובר קבוצה בגלל עוד כמה לירות !!!
כאן אוהדים מרגישים עצמם המאמנים הבעלים ולא פחות מומחים לענייני כדורגל יותר גוארדיולה .....
בעצם מי זה פפ לידכם חחחח

תפסיקו לזיין במוח על ערן לוי ועל כל שחקן אחר , אנחנו לא קובעים כלום במקרה הטוב , בטוח לא משלמים את שכר הכדורגלנים שהמאמנים קובעים .
תנו לשחקנים קצת שקט , תעודדו גם את מי שלא מוזמן ב 16 , ותנו לצוות המקצועי לעשות את עבודתו !!!
העיסוק הבלתי פוסק בעונה הבאה גורם לאווירה עכורה בקבוצה
נראה שאת עכו כבר הפסדנו עוד לפני שנשרקה שריקת הפתיחה
בינתיים סגל חסר למחר - שינה פצוע וכחלון מורחק.
גם אצלהם אבו ענזה.
לא פחות משמעותי.
אם המטרה היא לא רק לעלות ליגה אלא גם המקום הראשון,כנראה שנהיה חייבים לנצח או את הפועל עכו או ו את הפועל רמת גן. זה במקרה אם נסיים בתיקו מול עכו.
למרות שעל פניו הסגל של עכו האיכותי בליגה(שדרגו את הסגל שלהם מעונה שעברה,סגל שכמעט ונשאר...)הסה"כ כולל הצוות המקצועי נוטה לכיוון נתניה בתוספת קהל משמעותי,אין סיבה שגם אחרי המחזור ה32 נתניה לא תוביל את טבלת הליגה הלאומית.
אין בסגל של עכו עם כל הכבוד שחקנים ברמה של דיע סבע וערן לוי ולכן הוא נחות משל נתניה.
בנוסף קבוצה ששבוע אחד מפסידה 4:0 בבית ושבוע לאחר מכן מנצחת 4:0, היא קבוצה לא מאוזנת, לא צפויה ולא בריאה.
לא הייתי לוקח מעכו אף שחקן
(13-Apr-2017 14:35)אלדד כתב: [ -> ]לא הייתי לוקח מעכו אף שחקן

את רוצ׳ט לא היית לוקח ??

Sent from my iPhone using Tapatalk
אתם שוב חוטאים בחטא היוהרה. אני מקווה שזה רק האוהדים.

(13-Apr-2017 15:31)זיו פלם כתב: [ -> ]
(13-Apr-2017 14:35)אלדד כתב: [ -> ]לא הייתי לוקח מעכו אף שחקן

את רוצ׳ט לא היית לוקח ??

שחקן חביב ולא יותר, את מי היית מוציא מההרכב שלנו ומעדיף אותו?
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Reference URL's