שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אלון נצר
21-Mar-2017, 2:33 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Mar-2017 על ידי 2:34 אלדד.)
הודעה: #11
RE: אלון נצר
(21-Mar-2017 0:34)אלון כתב:  אני חושב שבר״ג משחק מגן שמאלי יהודי שאני לא יודע מהיכן הגיע ועושה רושם חיובי. בישל את שער הניצחון היום.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אתה מתכוון ל-ירואן טסלר , שהוא הולנדי , אם הוא יהודי כמו שאתה אומר מעניין שלא דאגו לו לאזרחות , או שאפשר לאזרח אותו ולהחתים אותו אם הוא מתאים
בכלל מגן שמאלי זה מצרך נדיר ובמיוחד ישראלים , ואם זה חוסך עמדה של זר זה מעולה

בכל מקרה גם במקרה של אלון נצר התכוונתי שכל שחקן שלא יהיה , צריך לבחון ולראות בעיניים , אפילו את עומר דמארי הייתי בוחן ובודק איך הוא בפועל לפני שמחתים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Mar-2017, 7:24
הודעה: #12
שחקן זר שלא יודע על יהדותו(גם אולסי פרי לא ידע).
21-Mar-2017, 8:24
הודעה: #13
אם הוא זר אין מה למהר בחיפוש , עדיף למצות ישראלים לפני שמחפשים זרים ....
אנס דאבור עושה רושם טוב בלוד אולי כדאי לנסות שוב ?
21-Mar-2017, 12:04
הודעה: #14
(21-Mar-2017 8:24)זאב רווח כתב:  אם הוא זר אין מה למהר בחיפוש , עדיף למצות ישראלים לפני שמחפשים זרים ....

הוא משחק שם קשר התקפי(קיצוני).
לדעתי יכול להיות מגן שמאלי אדיר.
לא יודע למה היחסים רעים בינו לבין הקהל שלנו.
21-Mar-2017, 12:28
הודעה: #15
(21-Mar-2017 7:24)אייל ס כתב:  שחקן זר שלא יודע על יהדותו(גם אולסי פרי לא ידע).
אצל הדון שמעון כולם יהודים(בוטרייט. סילבר. אלכסנדר. שארפ. לאבן מרסר. בלוטנטל ויסלחו לי אחרים) תעבירו אותו למכבי כדורסל. הם יאזרחו אותו ואז תעבירו אותו אלינו.

Sent from my A0001 using Tapatalk
21-Mar-2017, 14:06
הודעה: #16
(21-Mar-2017 12:04)עידן444 כתב:  
(21-Mar-2017 8:24)זאב רווח כתב:  אם הוא זר אין מה למהר בחיפוש , עדיף למצות ישראלים לפני שמחפשים זרים ....

הוא משחק שם קשר התקפי(קיצוני).
לדעתי יכול להיות מגן שמאלי אדיר.
לא יודע למה היחסים רעים בינו לבין הקהל שלנו.

ויתרנו עליו מהר מידי.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
21-Mar-2017, 21:14
הודעה: #17
אלון נצר: "אין אולי אווירה של סמי עופר, אבל מגיעים 7,000 אירים והם שיכורים"
אלון נצר לא הסתדר ברמת השרון אז הוא נסע לרומניה והמשיך לאירלנד, שם עוד לא קיבל דקות משחק ("לקח לי שבוע וחצי-שבועיים להיכנס לקצב שהוא לא נורמלי פה"), אבל הבלם והקפטן מת השבוע אז התפנה מקום בהגנה. מזג האוויר לא מסביר פנים ("בוא נגיד שלהשתזף בים אני לא אגיע בקרוב"), אבל הוא אופטימי לגבי העתיד
http://www.haaretz.co.il/sport/tapina/.p...-1.3947092

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
21-Mar-2017, 21:30
הודעה: #18
העתקתי את הכתבה למי שלא יכול לצפות

אלון, זה עירד מעיתון "הארץ". מה נשמע?
בסדר, מה שלומך?

בסדר. שמע קטע, לפני כמה שבועות רציתי לדבר איתך בעקבות המעבר שלך לליגה האירית. לא ענית ואמרתי "לא משנה, נחכה שתשחק קצת". פתאום קמתי וראיתי את הטרגדיה בקבוצה שלכם, הקפטן ראיין מקברייד מת בגיל 27. זו כבר סיבה מספקת לדבר איתך.
הלוואי שזה היה בנסיבות יותר משמחות. כולם פה בהלם.

קראתי שהוא עובד גם בבר, שהוא חזר מהעבודה.
כן, הוא עובד פעמיים בשבוע בבר, אבל הבנתי שהוא פשוט הלך לישון אחרי האימון ולא התעורר.

הוא אמר שהוא לא מרגיש טוב לפני כן?
כן, במשך כמה ימים הוא לא הרגיש טוב, הוא כל הזמן אמר את זה. זה בן אדם שכבר 7-6 שנים פה בקבוצה. דרי סיטי זו קבוצה גדולה באירלנד, שנה שעברה הם סיימו מקום שלישי והשנה רצים לאליפות.

ראיתי שפתחתם עם ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים.
כן, אני פה בסך הכל שלושה שבועות וממה שהבנתי הקהל והשחקנים מאוד היו מחוברים אליו.

הוא היה מכונה "האיש הכי קשוח בכדורגל".
הוא בלם קשוח כזה, בסטייל אחר ממה שאנחנו מכירים. בחור שקט וטוב ממה שיצא לי להכיר. עצוב.

קראתי שלפני שנה מת חלוץ של הקבוצה, מארק פארן, מגידול במוח וגם שיש לכם שחקן בשם ג'וש דניאלס שכל המשפחה שלו נספתה בתאונה מפורסמת בשנה שעברה כשהמכונית נפלה לאגם וטבעה.
כן, האבא הצליח להציל את התינוקת והיתר טבעו.

שמע, אתה בקבוצה הכי מנחוסית בכדורגל העולמי אחרי שאפקואנסה.
אני כבר מתחיל לחשוש קצת, אולי יש פה קללה, לא יודע.

אולי תמליץ להם להפוך את שם הקבוצה למכלוף דרי סיטי.
יכול להיות, אולי זה מה שיעזור.

הבנת את הבדיחה?
ברור, דרעי סיטי. שמע, העיר פה מדהימה ואנשים חמים חבל על הזמן. אני הולך פה למסעדה, לנהגי מוניות – כולם מזהים, כולם מדברים...

וזה כשעוד לא שיחקת משחק אחד.
עדיין לא. שיחקתי ברומניה והגעתי לפה אחרי פגרת חורף של חודש וחצי. היו כמה הצעות בדרך מליגות אפילו יותר טובות שסירבתי כי רציתי חוזה קצר ולצבור דקות משחק. נלחמו עליי פה, הגעתי ממש יום לפני המחזור הראשון, לקח לי שבוע וחצי-שבועיים להיכנס לקצב שהוא לא נורמלי פה. המשחק שונה לגמרי ממה שאני מכיר באירופה.

כדורגל אנגלי של פעם?
לגמרי, מאוד פיזי ומהיר, כל הזמן לוחצים ורצים, הרבה כדורים ארוכים. גם מזג האוויר לא פשוט אז הרבה מגרשים לא נוחים לשחק, גשם ורוחות אז מעיפים כדורים. אני כבלם מאוד טכני ומוסר את הכדור ולקח לי שבועיים להתאפס פה על הסגנון. עכשיו אני מרגיש מצוין, במשחק האחרון הייתי אמור לשחק אבל לא הרגשתי טוב, היו לי קצת קלקולי קיבה ונשארתי מחוץ לסגל. לצערי, אחרי מה שקרה אולי... לא יודע מה יהיה.

לא נעים באמת להגיד, אבל התפנה מקום של בלם.
לא יודע אם להגיד את זה. שמע, הוא נחשב פה אגדה, לא הייתי מחליף אותו בכל מקרה, הוא היה הבלם המוביל ומההתחלה ייעדו לי להשלים אותו, להוסיף מהירות וטכניקה, לבלם שהוא יותר של פיזיות, כדור ראשון ולחימה.

לאן אפשר להתקדם משם? מסלול הגיוני זה ליגה שנייה בסקוטלנד.
שמע, שנה שעברה ארבעה שחקנים מדנדלאק האלופה – שניים חתמו בצ'מפיונשיפ ושניים בפרמייר-ליג. שנה שעברה שחקן זר מדרי חתם באוסטריה ועוד אחד בצ'מפיונשיפ. שמע, קבוצות הצמרת פה הן ברמה של אמצע צ'מפיונשיפ לדעתי.

ראינו את דנדלאק נגד מכבי תל אביב בליגה האירופית, קבוצה שלא מפסיקה לרוץ.
ניצחנו אותם עכשיו 1-3, אבל קבוצה ממש טובה, כולם מהירים ופיזיים. הקצבים פה מטורפים לגמרי, אני עובד קשה מאוד פה על הקטע הפיזי ועל הכושר, הם פשוט ברמה אחת מעל.

העיר דרי בכלל בצפון אירלנד, אתם הקבוצה הצפון אירית היחידה בליגה האירית.
כן, זה קטע פה. יש בצפון אירלנד ליגה שהיא חצי מקצוענית ואנחנו הקבוצה היחידה שמשחקת באירלנד. יש המון יריבויות פה בין האירים לצפון אירים אחרי כל המאבקים שהיו פה עשרות שנים, לכל מקום שאנחנו נוסעים יש מתיחות עם הקהל - וזה קהל מטורף, אין אולי אווירה של סמי עופר של 30 אלף צופים, אבל מגיעים 7,000 צופים והם שיכורים, אתה יודע איך זה, אווירה חבל על הזמן. העיר מדהימה, כמו לונדון בקטנה.

אז בכל משחקי החוץ מחכה לכם קבלת פנים חמה? אתם סכנין של הליגה האירית?
לא יודע אם להגיד סכנין, אבל יש כזה רצון מיוחד. זה לא כמו יהודים וערבים, אבל יש מתיחות כזו. לכל מדינה יש גם את ההמנון שלה, יש יריבות.

והליגה האירית מקצוענית לגמרי?
היא מקצוענית, זו באמת ליגה טובה...

כי אתה אומר שהקפטן היה עובד גם בבר...
אני אסביר לך, החיים פה זולים הרבה יותר מהארץ, חצי מחיר, והם לא מרוויחים משכורות עתק. כנראה שהוא (ראיין מקברייד) היה צריך להשלים הכנסה והלך פעמיים בשבוע לבר. בכלל, זו תרבות אחרת, כולם שותים בירות, גם השחקנים, ואם היית רואה את יום סנט פטריק שהיה לפני כמה ימים היית מבין שברים פה זה כמו מסעדות, בכל מקום.

איך בעצם הגעת לאירופה? אין לך רזומה בישראל, פה האפקט של הסוכן שלך דודו דהאן.
לא יודע כמה אתה מודע אבל סבלתי מחוסר מזל מטורף. בגיל 19 כבר היתה לי הופעת בכורה ברמת השרון אצל חיים שאבו בליגת העל, והיה לי משחק אדיר בטדי שניצחנו.

0-1 מגול של קני סייף.
אמת, יפה מאוד. היינו ביחד המצטיינים של המשחק, קיבלתי זימון לנבחרת הצעירה ושבוע אחרי מול מכבי ת"א בדקה ה-20 יצאתי לראדה פריצה, החלקתי ופרקתי את הכתף. סיימתי את העונה עם ניתוח. רמת השרון ירדו ליגה, הייתי בחוזה ארוך טווח, אחרי זה שברתי את הרגל, עוד ניתוח ביד. היו לי שנתיים נוראיות, לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, רציתי להפסיק. ואז חזרתי לשחק ודודו גילה אותי, הוא ישב באיזה משחק, אם אני לא טועה בטדי נגד קטמון לפני שנה וחצי, וראה את הפוטנציאל שלי. אני עובד קשה ביחד איתו וכמובן שבשביל להגיע למקומות האלה צריך דרכון אירופי ואת הקשרים שלו. היה לי חוסר מזל משווע, אולי עכשיו המזל יתהפך בזכות דודו, הסוכן הכי טוב בארץ.

ובזכות הדרכון.
הרומני.

זה מסביר את היציאה שלך ושל יובל יעקובוביץ' לטרגו מורש הרומנית. הלכתם לשם רק בשביל הרזומה באירופה? אני מניח שדודו אמר לכם שמוסר תשלומים לא יהיה שם.
הגענו בסך הכל במחזור עשירי. רשמתי שם תשע הופעות בשלושה חודשים. ידענו שיש להם בעיות כלכליות, אבל קיבלתי את רוב הכסף. אולי חייבים לנו משכורת אחת, לא משהו קריטי. יובל הסתדר וחתם בכפר סבא, לי היו כמה הצעות מאוד מפתיעות ובסוף מצאתי את עצמי באחלה של קבוצה.

קיבלת צ'אנס ברמת השרון בגיל מאוד צעיר, אבל בסוף ויתרו עליך.
לזכותם אני יכול להגיד שחיכו ועזרו כמה שיכלו עם כל הפציעות. מה שנתן את הטריגר לעזיבה זה שהשנה מנחם קורצקי הגיע. בהתחלה עדיין הייתי בקבוצה, היה לי איתו פיצוץ קטן ומשם החלטתי שאני כבר הולך על חו"ל בכל הכוח בעזרת דודו.

יצאת לאירופה גם בגלל שלא היו לך את ההצעות שלהן קיווית בארץ.
תתפלא, היתה לי אפשרות לסגור בקבוצה טובה מליגת העל. ויתרתי על זה, כל כך רציתי חו"ל, יש לי רעב להראות שאני יכול להצליח בחו"ל. זה לא פשוט, זה לא רמת שרון, בלי המשפחה, מקריבים הרבה בשביל החלום ועובדים אפילו יותר קשה.

העיר ממוקמת בחלק הצפוני ביותר של האי, ואני מניח שקר מאוד.
כן, מזג אוויר קר, 10-5 מעלות עכשיו כל יום, וגשם ורוחות. אין שמש, בוא נגיד שלהשתזף בים אני לא אגיע בקרוב.

עזוב ים, בטח מבאס לצאת לאימון כל יום בתנאים כאלה.
קשה, לא פשוט. מתרגלים. יש לי פה את החברה שנמצאת איתי ונותנת לי כוחות. לאט לאט הכל יתחבר.

אתה בן 24 ביוני. במקום טיול אחרי צבא סידרת לעצמך טיול ברומניה ואירלנד.
אני מאוד אוהב את המשפטים האלה שאומרים, אבל בוא נחכה עוד שנה-שנתיים ונראה אם זה טיול או שהגעתי לאנשהו בזכות זה. חוץ מזה, תמיד עניין אותי תרבויות ומקומות חדשים, העולם כל כך גדול שגם אם אטייל כל החיים לא אספיק לראות חצי ממנו. אז לפחות עכשיו אני רואה
22-Mar-2017, 3:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Mar-2017 על ידי 3:33 לואיס ראזאק.)
הודעה: #19
(20-Mar-2017 22:19)yaron73 כתב:  לא מכיר את השחקן.
אין מה לזלזל בליגה האירית, אומנם היא לא נחשבת לליגה חזקה אבל לפי היכולת העונה של דאנדלק (קרובה לליגת האלופות והעפילה לשלב הבתים בליגה האירופית) וההתקדמות של הנבחרת האירית יש שם כדוררגל.

הנבחרת האירית כבר מסוף שנות ה-80 נבחרת ראויה (רבע גמר במונדיאל 90 למי ששכח) אבל זה מסיבה די פשוטה - כל השחקנים הטובים באי בורחים בגיל צעיר לשחק באנגליה ולא נשארים לשחק בליגה המקומית החלשה (ישראלי שהולך לשחק בליגה האירית... לא מובן לי איך זה נקרא להתקדם בקריירה, אבל שיהיה...). ככה שכן, צודק אכן יש כדורגל באירלנד (כבר 30 שנים בערך), אבל הוא לא בליגה האירית...

מת להבין מדוע שחקן שבסה"כ היה אצלנו 2 עונות מגיל 15 עד 17 שווה נושא לשיחה...
חוץ מנתניה נראה שהבחור הצעיר עבר 5 מועדוני נוער ועכשיו כבר במועדון ה-3 שלו בתור שחקן בוגר והוא רק בן 23... מי אמר זונת קבוצות ולא קיבל?
22-Mar-2017, 11:06 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Mar-2017 על ידי 11:08 עידן444.)
הודעה: #20
(22-Mar-2017 3:28)לואיס ראזאק כתב:  
(20-Mar-2017 22:19)yaron73 כתב:  לא מכיר את השחקן.
אין מה לזלזל בליגה האירית, אומנם היא לא נחשבת לליגה חזקה אבל לפי היכולת העונה של דאנדלק (קרובה לליגת האלופות והעפילה לשלב הבתים בליגה האירופית) וההתקדמות של הנבחרת האירית יש שם כדוררגל.

הנבחרת האירית כבר מסוף שנות ה-80 נבחרת ראויה (רבע גמר במונדיאל 90 למי ששכח) אבל זה מסיבה די פשוטה - כל השחקנים הטובים באי בורחים בגיל צעיר לשחק באנגליה ולא נשארים לשחק בליגה המקומית החלשה (ישראלי שהולך לשחק בליגה האירית... לא מובן לי איך זה נקרא להתקדם בקריירה, אבל שיהיה...). ככה שכן, צודק אכן יש כדורגל באירלנד (כבר 30 שנים בערך), אבל הוא לא בליגה האירית...

מת להבין מדוע שחקן שבסה"כ היה אצלנו 2 עונות מגיל 15 עד 17 שווה נושא לשיחה...
חוץ מנתניה נראה שהבחור הצעיר עבר 5 מועדוני נוער ועכשיו כבר במועדון ה-3 שלו בתור שחקן בוגר והוא רק בן 23... מי אמר זונת קבוצות ולא קיבל?
למה הוא נושא שיחה?
כי בחור עם ראש גדול שלא מחפש רק להתלונן העלה את זה.
לא מכיר את השחקן ודי ברור לי שהרמה בליגה האירית מאוד נמוכה- למרות שבטוח שיש פרמטרים ששחקן ישראלי שמשחק שם(במידה והוא משחק) יכול לשפר.
מציאות לא חסר ואם נגיד על כל שחקן שברזומה שלו אין משהו מפוצץ שהוא לא ראוי- אנחנו עלולים לפספס הרבה.
מהרזומה של ערן לוי ניתן היה לנחש שאנחנו הולכים לזכות כאן בשחקן הכי נאמן שהיה במועדון הזה אי פעם?
תראה איך איזי וטביב ולוזון(לוזון עושה את זה בעיקר עם צעירים) משחקים אותה עם שחקנים שלפני שנה-שנתיים אף אחד לא שמע עליהם.
צריך לראות את השחקן ולהבין מה יש בו-
את איאן רייט, גדול הסקוררים של ארסנל בכל הזמנים- גילו במשחק חובבים בפארק בגיל 21.
ויש את הסיפור המדהים של וארדי בלסטר ועוד.
כמובן שזה לא משהו שקורה כל הזמן והמקרים הם לא רבים שקורים כל שני וחמישי- אבל לפסול מראש לא כדאי.
The following 1 user Likes עידן444's post:
חזום חזום (2222-0303-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים