מכבי נתניה

גירסה מלאה: אלון נצר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
השם נשמע לי מוכר, מסתבר שיש בלם ליגיונר ששיחק קצת בליגה הרומנית ועבר לא מזמן לאירלנד ולא ממש משחק שם, אבל גדל אצלנו בנוער
הוא בן 23 גובה 1.90, ואולי יהיה שווה לבחון אותו לעונה הבאה, אם לא להרכב אז לפחות כבלם משלים
בוידאו הוא נראה טוב מאוד https://youtu.be/Kc_uIMwovNs

והנה מה שחטב כתב עליו ב-2014

(26-Jan-2014 12:48)דוד חטב כתב: [ -> ]חבל , חבל , חבל , ששוב אנחנו מפספסים שחקן צעיר ועוד בתפקיד שיכל לעזור...
שיחק אצלנו כמה עונות לצערי העדיפו שחקן אחר אצלנו שיש לו אישיות מדהימה אבל הסיכוי שיגיע לליגת העל קלוש ...
אלון נצר למי שלא מכיר שנתון 93 שיחק שבת שעברה בהרכב של רמה״ש נגד בית״ר (הועדף על פני סטרול) והשבוע פרק את הכתף במצב של 0:0 נגד מכבי ת״א הוחלף ע״י סטרול .
מוקדם לקבוע אבל נראה לי אישית שהמועדון העדיף את דודי תירם (הושאל השבוע לליגה א׳) וכנראה טעה !!!
הלוואי ואני יאכל את הכובע...
סומך על טביעת העין של חטב ויכול להיות בלם משלים ואולי גיבוי לאגף שמאל.

Sent from my A0001 using Tapatalk
ברזומה שלו רואים ששיחק במכבי נתניהעד גיל נערים א',שיחק בנוער של ראשון ורמת השרון,משחק וחצי בליגת העל ברמת השרון ושנתיים בליגה לאומית ברמת השרון.
ולמרות,שוב קבוצה בליגת העל לא בחרה בו.
לכן,זה המקרה שצריך לבחון לעומק לפני שמצרפים בלי לדעת מה עשה העונה,בעיקר(שכנראה) לא היה מהבלמים הבולטים בליגה הלאומית.
איפה הוא נמצא באירלנד? הליגה שם היא ברמה של ליגה לאומית ואם גם שם הוא לא משחק אז שישאר שם

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(20-Mar-2017 21:44)amir כתב: [ -> ]איפה הוא נמצא באירלנד? הליגה שם היא ברמה של ליגה לאומית ואם גם שם הוא לא משחק אז שישאר שם

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

הוא חתם באירלנד רק לפני חודש, והליגה שם רק במחזור 5 לכן עוד לא יצא לו לשחק

זה פורסם ב-21.2.17
ליגיונר ראשון באירלנד: לרבים מכם השם אלון נצר לא יהיה מוכר, אבל הבלם הישראל ממשיך במסע הנדודים שלו מעבר לים. שחקנה של טרגו מורש הרומנית בעונה הנוכחית, חתם היום (שלישי) במועדון הארי, דאריי סיטי באמצעות סוכנו, דודו דהאן.

נצר, בן ה-23 שהתחיל את דרכו במחלקת הנוער של הפועל ת"א, שיחק בעונה במדי עירוני רמת השרון מהליגה הלאומית אשתקד ועוד לפני כן רשם שתי הופעות במדי הקבוצה בליגת העל. העונה את העונה הוא פתח בטרגו מורש הרומנית, במדיה רשם 6 הופעות, כשב-4 משחקים הוא פתח בהרכב.

הליגה באירלנד תיפתח ביום רביעי, כאשר נצר יצטרף ללוקאס שוברט האוסטרי בחוליית ההגנה, כאשר השניים הם השחקנים היחידים במועדון שלא מגיעים מהאי הבריטי. בעונה שעברה דריי סיטי סיימה במקום השלישי, והיא תקווה לשחזר את העונה המוצלחת מבחינתה.
לא מכיר את השחקן.
אין מה לזלזל בליגה האירית, אומנם היא לא נחשבת לליגה חזקה אבל לפי היכולת העונה של דאנדלק (קרובה לליגת האלופות והעפילה לשלב הבתים בליגה האירופית) וההתקדמות של הנבחרת האירית יש שם כדוררגל.
יש שחקן שגדל בנתניה שמשחק היום בליגה העות'מנית, לבחון לשנה הבאה.
סקאוטינג טוב יכול להביא בחשבון כל שחקן מכל ליגה.
אני חושב שבר״ג משחק מגן שמאלי יהודי שאני לא יודע מהיכן הגיע ועושה רושם חיובי. בישל את שער הניצחון היום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
לא לפסול אף שחקן מאף ליגה , שיבוא יתאמן יראו מהו שווה ולפי כך יחתימו או ישחררו ....גם מהליגה העות'מנית להביא ולחפש לבחון כן לא בושה ...

אלון תן לעלות קודם !!!!
עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's