שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה הזמן להתעורר
14-Mar-2017, 13:22 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 13:34 אופיר34.)
הודעה: #21
RE: זה הזמן להתעורר
ברור טל...
להתווכח איתך אי אפשר.
נייס גאי, שמנייאס גאי...
רד כבר מהעץ הזה של המנתח והמבין הגדול שתמיד חושב שהוא מאיר את עינינו בניתוחים מהפכניים.
כולנו רואים אותו דבר תאמין לי. הכל עניין של גישה ואיך להתמודד עם משברים

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Mar-2017, 13:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 13:32 עידן444.)
הודעה: #22
בשביל ירון- מאז הפציעה של ערן:
מחזור 12- 1-1 בעפולה.
מחזור 13- 2-2 עם אחי נצרת.
מחזור 14- 2-4 על קטמון.
מחזור 15- 0-1 על ראשל"צ.
מחזור 16- 1-2 על הפועל פ"ת.
מחזור 17- 0-2 בעכו.(ערן נכנס מחליף)
מחזור 18- 2-3 על שעריים(ערן נכנס מחליף)
מחזור 19- 1-1 עם ר"ג(ערן נכנס מחליף)
מחזור 20- 2-5 בלי להתאמץ נגד נצרת עילית(ערן לא בסגל)
ערן חוזר להרכב:
מחזור 21- 0-1 על הפועל י-ם.
מחזור 22- 1-1 עם נשר.
מחזור 23- 4-4 בהרצליה.
מחזור 24- 3-3 עם לוד.
מחזור 25- 3-3 עם בית"ר ת"א רמלה

מחזור 26- 1-3 על רמה"ש.
מחזור 27- 0-0 עם עפולה.
מחזור 28- הפסד בכדור חול.

כן, בהחלט בלי ערן אנחנו נאבקים עם שעריים ורמה"ש...
14-Mar-2017, 13:32
הודעה: #23
אתה לא מתווכח . אתה קובע עובדות נחרצות וכולם היסטריים אם לא מסכימים איתך. אז על מה נדבר ?
אתה מעדיף תמיד כשיטה לא לבצע זעזועים (בנין מזרחי אוסידון דראפיץ) ולקוות שמי שהוביל עד למשבר גם יציל. מנסיון העבר - זה לא מועיל ולפעמים על החלפה מאוחרת משלמים מחיר.
אני מבין שבכדורגל כשהמטרות עוד רגע חומקות מהידיים , אחרי שהמתנו כמעט חודשיים לשינוי - כדאי לבצע אותו לפני שזה אבוד. זהו פשוט.

נ.ב - גולדן סטייט בשנה שעברה מחקה שיא הנצחונות בעונה של הבולס רק שבסוף בניגוד לבולס הם היו הקבוצה הראשונה שהפסידה אחרי שהובילה 3:1 בסדרת הגמר וזה מה שזוכרים. אז באנקדוטה אלינו - אם לא נעלה ההישג של מחיקת המינוס 9 לא יזכר ולא יעניין את אף אחד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2017, 13:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 13:46 yaron73.)
הודעה: #24
(14-Mar-2017 13:31)עידן444 כתב:  בשביל ירון- מאז הפציעה של ערן:
מחזור 12- 1-1 בעפולה.
מחזור 13- 2-2 עם אחי נצרת.
מחזור 14- 2-4 על קטמון.
מחזור 15- 0-1 על ראשל"צ.
מחזור 16- 1-2 על הפועל פ"ת.
מחזור 17- 0-2 בעכו.(ערן נכנס מחליף)
מחזור 18- 2-3 על שעריים(ערן נכנס מחליף)
מחזור 19- 1-1 עם ר"ג(ערן נכנס מחליף)
מחזור 20- 2-5 בלי להתאמץ נגד נצרת עילית(ערן לא בסגל)
ערן חוזר להרכב:
מחזור 21- 0-1 על הפועל י-ם.
מחזור 22- 1-1 עם נשר.
מחזור 23- 4-4 בהרצליה.
מחזור 24- 3-3 עם לוד.
מחזור 25- 3-3 עם בית"ר ת"א רמלה

מחזור 26- 1-3 על רמה"ש.
מחזור 27- 0-0 עם עפולה.
מחזור 28- הפסד בכדור חול.

כן, בהחלט בלי ערן אנחנו נאבקים עם שעריים ורמה"ש...

קשקוש בלבוש. ממש דמגוגיה זולה.
איפה היכולת הטובה של עלי ? של קוגבניה ? של בדש ודיין ? של אולסק ? של המגינים השמאליים (מור ולואיסה) ? של דין גל ? של פאדול (בלם ולא מגן ימני) , של דנון (חלש מאוד) , של דיא (רדום ומשחק לבד).
ערן מעל כולם , טוב מכולם , יציב מכולם.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
14-Mar-2017, 13:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 13:52 אופיר34.)
הודעה: #25
(14-Mar-2017 13:32)טל.מ כתב:  אתה לא מתווכח . אתה קובע עובדות נחרצות וכולם היסטריים אם לא מסכימים איתך. אז על מה נדבר ?
אתה מעדיף תמיד כשיטה לא לבצע זעזועים (בנין מזרחי אוסידון דראפיץ) ולקוות שמי שהוביל עד למשבר גם יציל. מנסיון העבר - זה לא מועיל ולפעמים על החלפה מאוחרת משלמים מחיר.
אני מבין שבכדורגל כשהמטרות עוד רגע חומקות מהידיים , אחרי שהמתנו כמעט חודשיים לשינוי - כדאי לבצע אותו לפני שזה אבוד. זהו פשוט.

נ.ב - גולדן סטייט בשנה שעברה מחקה שיא הנצחונות בעונה של הבולס רק שבסוף בניגוד לבולס הם היו הקבוצה הראשונה שהפסידה אחרי שהובילה 3:1 בסדרת הגמר וזה מה שזוכרים. אז באנקדוטה אלינו - אם לא נעלה ההישג של מחיקת המינוס 9 לא יזכר ולא יעניין את אף אחד.

אני מדבר איתך בעובדות ,ואל תגיד לי כולם היסטרים כי לא כולם היסטרים. רק אתה היסטרי.
וצודק, אני נגד זעזועים בטח כאלה שעלולים רק לעשות נזק.
אם אתה חושב שלאורך זמן הדרך של טביב ושירצקי עדיפה על הדרך שחר או גולדהאר אז סבבה. אני חושב שאם אתה מביא מאמן אתה צריך לתת לו את הזמן ליישם את הדרך שלו גם אם בדרך לא הכל רץ חלק כמו שאתה מצפה. במקרה שלנו זה בכלל עוד רחוק יותר משם כי סלובו וברדה עשו אחלה עבודה השנה בקבוצה, וזה שאתה רוצה לחתוך אותם בשלב הזה בגלל חילוף X או חילוף Y שלא התאים לך או בגלל שהקבוצה נכנסה לתקופה רעה ,זה רק מעיד על לחץ ופאניקה.
צוות האימון הוכיח את עצמו ובסה"כ בנה קבוצה אטרקטיבית שגרמה לנו הנאה ברב הזמן . לחתוך אותו עכשיו זה לא נכון, לא הוגן ולא נחוץ

(14-Mar-2017 13:45)yaron73 כתב:  קשקוש בלבוש. ממש דמגוגיה זולה.
איפה היכולת הטובה של עלי ? של קוגבניה ? של בדש ודיין ? של אולסק ? של המגינים השמאליים (מור ולואיסה) ? של דין גל ? של פאדול (בלם ולא מגן ימני) , של דנון (חלש מאוד) , של דיא (רדום ומשחק לבד).

לא הבנתי. אתה טוען שבלי ערן אנחנו נלחמים עם שעריים.
קבלת עובדות שמוכיחות לך תמונה שונה לגמרי.
וברור שזה קרה גם בגלל היכולת הטובה של כל השאר, אבל חשבת שאולי יש קשר בין הדברים ?
14-Mar-2017, 13:59
הודעה: #26
(14-Mar-2017 13:49)אופיר34 כתב:  
(14-Mar-2017 13:32)טל.מ כתב:  אתה לא מתווכח . אתה קובע עובדות נחרצות וכולם היסטריים אם לא מסכימים איתך. אז על מה נדבר ?

אני מדבר איתך בעובדות ,ואל תגיד לי כולם היסטרים כי לא כולם היסטרים. רק אתה היסטרי.
אם אתה חושב שלאורך זמן הדרך של טביב ושירצקי עדיפה על הדרך שחר או גולדהאר אז סבבה. אני חושב שאם אתה מביא מאמן אתה צריך לתת לו את הזמן ליישם את הדרך שלו גם אם בדרך לא הכל רץ חלק כמו שאתה מצפה. במקרה שלנו זה בכלל עוד רחוק יותר משם כי סלובו וברדה עשו אחלה עבודה השנה בקבוצה, וזה שאתה רוצה לחתוך אותם בשלב הזה בגלל חילוף X או חילוף Y שלא התאים לך או בגלל שהקבוצה נכנסה לתקופה רעה ,זה רק מעיד על לחץ ופאניקה.
צוות האימון הוכיח את עצמו ובסה"כ בנה קבוצה אטרקטיבית שגרמה לנו הנאה ברב הזמן . לחתוך אותו עכשיו זה לא נכון, לא הוגן ולא נחוץ

וברור שזה קרה גם בגלל היכולת הטובה של כל השאר, אבל חשבת שאולי יש קשר בין הדברים ?

איזה עובדות ? למה על מה אני מדבר איתך ? על דברים שחלמתי בלילה ?

14-Mar-2017, 14:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 14:12 yaron73.)
הודעה: #27
(14-Mar-2017 13:59)טל.מ כתב:  
(14-Mar-2017 13:49)אופיר34 כתב:  

איזה עובדות ? למה על מה אני מדבר איתך ? על דברים שחלמתי בלילה ?

שום עובדות ושום נעליים. אלה לא עובדות אלא גיבוב של שטויות. אתם מדגישים שטויות במרקר וסוגדים לשטויות האלה. מזל שאנחנו לא בימי הביניים הייתם סוקלים מישהו בכיכר המרכזית.
אני רגוע כי יש צוות מקצועי מעולה והמשחק ימשיך להיות בנוי סביב המאסטר ערן לוי אם תרצה או לא תרצה ואם תדגיש תוצאות או לא תדגיש.
תחשב כמה נקודות יש לקבוצה בזכות ערן עם שערים , בישולים ומעורבות עקיפה ואז תוריד את הנקודות האלה ותראה עם משקפת את מכבי שעריים מעליך.

"כל החיים בלב את אלופה"
14-Mar-2017, 14:16
הודעה: #28
אתם ? אני לא הדגשתי כלום. אתה סומך על הצוות ? יופי. המשחק ימשיך להיות בנוי על המאסטר ערן לוי ... ? כלומר אתה טוען שצוות רציני תפקידו להתעלם מהסטטיסטיקה, מהנתונים היבשים ופשוט להמשיך יעלה כמה שיעלה ... וואלה גרופים .

14-Mar-2017, 14:32
הודעה: #29
(14-Mar-2017 14:16)טל.מ כתב:  אתם ? אני לא הדגשתי כלום. אתה סומך על הצוות ? יופי. המשחק ימשיך להיות בנוי על המאסטר ערן לוי ... ? כלומר אתה טוען שצוות רציני תפקידו להתעלם מהסטטיסטיקה, מהנתונים היבשים ופשוט להמשיך יעלה כמה שיעלה ... וואלה גרופים .

איזה סטטיסטיקה ? מאיפה הבאתם את הסטטיסטיקה ? המצאתם סטטיסטיקה ?
אני אומר לך שהמקום שאתה נמצא בו הוא בזכות ערן לוי. אם ערן לא שחקן בקבוצה מתחילת העונה הקבוצה הזו בתחתית הליגה.
אני עדיין מייעץ לך להסתכל על שלושת רבעי הכוס המלאה. המצב טוב בהרבה מניתוחי התשעה באב בפורום.

"כל החיים בלב את אלופה"
14-Mar-2017, 14:40
הודעה: #30
(14-Mar-2017 11:46)טל.מ כתב:  הקו של טל הוא שנשבר לרמות את עצמנו.
הקו של טל אומר שהקבוצה לא נבנתה לעלית ליגה וגם הסגל שלה נראה ככה. ראיתי איך נראתה קבוצה שבנו אותה למטרה הזו.
הקו של טל אומר שנשארו 9 מחזורים והמאמן עובד עצות כבר כמעט חודשיים. רוצים לעלות ליגה ? עכשיו זה הזמן לשינויים . עוד שבוע שבועיים כאלה ואפשר להוציא מנויים מעכשיו ליום ששי ולהתרגל לכל השטויות של המנהלת עם זר אחד תקרת שכר וכו.
הקו של טל זה שנחים על זרי הדפנה עם הבליינד עלינו אנחנו מעל הליגה הקבוצות לא רוצות לעלות וכו וכו. קשקוש אחד גדול שהביא אותנו לטיפה מעל 30 אחוז הצלחה בשבעת המשחקים האחרונים, קצב של קבוצת תחתית .
אתם חושבים שאני רואה שחור ? מגזים ? זאת המציאות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה הזמן לשינויים? אתה מוזמן לכתוב מה בדיוק היית משנה, כי אתה מדבר באופן כללי, ואם היית מחליף מאמן, תציע איזה מאמן היית מביא מכל מה שיש כרגע בשוק
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים