שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חג פורים שמח
14-Mar-2017, 19:36 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 19:39 אופיר34.)
הודעה: #21
RE: חג פורים שמח
אלדד, אתה לא באמת חושב שרז זהבי נכנס לפה ומצוטט את טל ??

זה בסה"כ התנהלות עיתונאית שגרתית של אנשי תקשורת מסוימים שמאד אוהבים לקחת משבר ולעשות ממנו הילולה והיתלולה....

אני שוב אומר - מעיתונאים אני לא מצפה להרבה אבל מאוהדים שלנו קצת חבל לשמוע את אותם דברים
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
14-Mar-2017, 19:46
הודעה: #22
(14-Mar-2017 19:28)אלדד כתב:  רז זהבי ממשיך לקרוא פה ולצדד את טל.מ , ומכניס את דעתו האישית ומנסה להשפיע , עלק רוב אוהדי נתניה כאילו שהוא עשה סקר מקיף

אוהדי נתניה אחרי ההפסד לנצרת: "ההפסד היה כתוב על הקיר"

מאת: מערכת אתר דאבל פס | 14.03.17 | 09:33
אוהדי מכבי נתניה זועמים לאחר ההפסד הראשון של הקבוצה מול אחי נצרת, ומסכימים כי קבוצתם נמצאת במשבר: "עשו טעות בינואר שלא רעננו את הקבוצה"

אכזבה קשה במכבי נתניה לאחר ההפסד הראשון של הקבוצה מול אחי נצרת בתוצאה 1:2 שמגיעה בעיקר מצד האוהדים שטוענים כי הכתובת הייתה על הקיר, ובמועדון לא ידעו להתנהג בהתאםלאחר שהחליטו שלא להתחזק בחודש ינואר.

אחד האוהדים התייחס להפסד בעמוד הפייסבוק של אוהדי הקבוצה: "ההפסד היה כתוב על הקיר כבר לפני 5 מחזורים. מקווה שזה יהיה הצלצול שיעיר את המערכת. הגיע זמן לחזור להרכב ששיחק הכי טוב, הכי מהיר, הכי שוטף והביא את רצף התוצאות הטובות ביותר. אני מניח שלצוות המאמנים זה רשום בפנקס הסטטיסטיקות ויהיה להם מספיק אומץ ליישם, יאללה נתניה לא עוצרים בדרך הביתה לליגת העל".

רוב האוהדים טוענים כי מאז חזרתו של ערן לוי להרכב נתניה שינתה את השיטה והחלה לשחק משחק איטי, וזה מה שגורם לה לתוצאות פחות טובות: "לחזור להרכב שהיה לפני שערן חזר עם ניסן דנון ואביב אברהם נחזור לשחק כדורגל תוסס ומנצח", כתב אוהד נתנייתי נוסף.
ראיתי את אביב אתמול שקיבל את חולצת ההרכב, חוץ מצהוב בדקה ה3 הוא לא עשה ממש הרבה וניסן דנון זה השחקן שיושיע אותך?
When the going gets tough, the tough get going

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
14-Mar-2017, 20:59
הודעה: #23
חג פורים שמח
(14-Mar-2017 16:44)אלדד כתב:  
(12-Mar-2017 22:01)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2017 20:14)אלדד כתב:  אייל התארח הרגע במגרש פתוח , למישהו יצא לראות?

יצא לי לראות והבנתי שיש אדם אחד שלוקח ברצינות את כל בלבולי הביצים של טל מ. כאן - רז זהבי.

אייל במגרש פתוח https://youtu.be/UAzSM0ANMeY

מסתבר שלא היתה אופציה על כחלון והוא האריך חוזה רק לפני כמה ימים

אהבתי את הראיון. ומי שקורא בין השורות מבין שנזרקו כמה ״סקופים״.

Sent from my iPhone using Tapatalk
The following 1 user Likes אלון's post:
אלדד (1414-0303-2017201720172017)
14-Mar-2017, 22:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 22:03 טל.מ.)
הודעה: #24
חג פורים שמח
שמעתי את הראיון .מה אני אגיד ממש חרטטת .. רז זהבי חושב כמו טל.מ ואייל סגל די מסכים איתו .. נכון פיליפצ׳וק ?
לגבי שאר הדברים - אני באמת מקווה שאייל כן מדבר וכן מתערב במיוחד איך שהדברים נראים כעת. בעלים לא אמור רק לשלם כסף בזמן אלא זכותו וחובתו לדרוש תוצאות. להפקיד/להפקיר הכל בידיים של הצוות המקצועי שקצת הלך לאיבוד ב7 השבועות האחרונים זו קצת נאיביות לדעתי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
The following 1 user Likes טל.מ's post:
tomi1981 (1515-0303-2017201720172017)
14-Mar-2017, 22:21 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 22:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #25
(14-Mar-2017 22:03)טל.מ כתב:  שמעתי את הראיון .מה אני אגיד ממש חרטטת .. רז זהבי חושב כמו טל.מ ואייל סגל די מסכים איתו .. נכון פיליפצ׳וק ?
לגבי שאר הדברים - אני באמת מקווה שאייל כן מדבר וכן מתערב במיוחד איך שהדברים נראים כעת. בעלים לא אמור רק לשלם כסף בזמן אלא זכותו וחובתו לדרוש תוצאות. להפקיד/להפקיר הכל בידיים של הצוות המקצועי שקצת הלך לאיבוד ב7 השבועות האחרונים זו קצת נאיביות לדעתי.

זה שאייל גמגם לזהבי בראיון בנושא סלובו וברדה וגם בנושא ערן לוי, לא משנה את העובדה שמדובר בחרטטת.
14-Mar-2017, 22:49
הודעה: #26
אייל יודע להתראיין ולא שמעתי מילה אחת של הסכמה שלו עם רז. אם שמעת את אייל לעומק יש מחשבה עתידית שסלובו יהיה מנהל מקצועי וברדה מאמן.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
14-Mar-2017, 23:19
הודעה: #27
חג פורים שמח
גם אני שמעתי אני מוכן לעזור לך בקשיי ההבנה. איך אמר? קשה לי להתנגד במיוחד שיש לוגיקה בדברים. איך אתה מפרש את זה ?
פיליפצ׳וק איך שכחתי שאתה הסמכות העליונה פה .. סליחה לא יחזור שנית.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
14-Mar-2017, 23:35
הודעה: #28
(14-Mar-2017 23:19)טל.מ כתב:  גם אני שמעתי אני מוכן לעזור לך בקשיי ההבנה. איך אמר? קשה לי להתנגד במיוחד שיש לוגיקה בדברים. איך אתה מפרש את זה ?

אני אסלח לך הפעם...Smile
14-Mar-2017, 23:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 23:59 yaron73.)
הודעה: #29
(14-Mar-2017 23:19)טל.מ כתב:  גם אני שמעתי אני מוכן לעזור לך בקשיי ההבנה. איך אמר? קשה לי להתנגד במיוחד שיש לוגיקה בדברים. איך אתה מפרש את זה ?

יש לוגיקה בדברים כאשר מחרטטים ומתלהמים ולא נכנסים לעומק הדברים. לא הייתי מתגאה בעובדה שלך ולרז זהבי יש את אותה הלוגיקה (שטחית).

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
14-Mar-2017, 23:49
הודעה: #30
כל עוד זה משתלב עם האג'נדה האפוקליפטית שלו, אז הכל בסדר מבחינתו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים