שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
חג פורים שמח
12-Mar-2017, 22:01
הודעה: #11
RE: חג פורים שמח
(12-Mar-2017 20:14)אלדד כתב:  אייל התארח הרגע במגרש פתוח , למישהו יצא לראות?

יצא לי לראות והבנתי שיש אדם אחד שלוקח ברצינות את כל בלבולי הביצים של טל מ. כאן - רז זהבי.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
13-Mar-2017, 1:36
הודעה: #12
חג פורים שמח
אתה טוען שהוא אחד מ64 האורחים שקוראים אותי תדיר ? וואו .. אני כבר שוקל החלפת קריירה. מעניין מי קורא את כל הפנינים שלך .. בטח מתמחים בפסיכולוגיה קלינית ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
13-Mar-2017, 16:31
הודעה: #13
(13-Mar-2017 1:36)טל.מ כתב:  אתה טוען שהוא אחד מ64 האורחים שקוראים אותי תדיר ? וואו .. אני כבר שוקל החלפת קריירה. מעניין מי קורא את כל הפנינים שלך .. בטח מתמחים בפסיכולוגיה קלינית ..

הוא לא אחד מ... הוא האחד והיחיד.
חפר אתמול לאייל על עניין הישיבה והעמידה של סלובו וברדה, מעניין מאיפה הוא הביא את זה... Huh
13-Mar-2017, 17:00
הודעה: #14
(13-Mar-2017 16:31)פיליפצוק כתב:  
(13-Mar-2017 1:36)טל.מ כתב:  אתה טוען שהוא אחד מ64 האורחים שקוראים אותי תדיר ? וואו .. אני כבר שוקל החלפת קריירה. מעניין מי קורא את כל הפנינים שלך .. בטח מתמחים בפסיכולוגיה קלינית ..

חפר אתמול לאייל על עניין הישיבה והעמידה של סלובו וברדה, מעניין מאיפה הוא הביא את זה... Huh

הוא מביא את מה שעיתונאים משועממים שמחפשים צומי וצהוב אוהבים להביא....
רק חבל שיש אוהדים שגם יורדים לרמה הזאת Sad
13-Mar-2017, 17:08 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 13-Mar-2017 על ידי 17:09 זאב רווח.)
הודעה: #15
אני משתדל לקרא את תגובות כולם כי אם בן אדם כבר השקיע זמן אז למה לא לכבד אותו ?

ואין לי בעיה שיפרקו מתח אבל שיבואו מוכנים למשחק ושינצחו
13-Mar-2017, 17:24
הודעה: #16
(13-Mar-2017 17:00)אופיר34 כתב:  
(13-Mar-2017 16:31)פיליפצוק כתב:  

הוא מביא את מה שעיתונאים משועממים שמחפשים צומי וצהוב אוהבים להביא....
רק חבל שיש אוהדים שגם יורדים לרמה הזאת Sad

שניכם חושבים שאם (במקרה אני) חושב משהו אחרת מכם, או משהו מפריע לי , אז זו ירידה לרמה X או רמה Y וזה חיפוש צהוב. רז זהבי ודומיו שקוראים פה כאורחים לא באמת מעניינים אותי. יש דברים שלא נראים לי כמו אחרים שלא נראים להרבה אחרים פה. לא כל מה שאתם חושבים הוא קדוש ונכון.

לא זוכר שראיתי התנהלות דומה שכל מאמן מנהל מחצית משחק משום קבוצה אחרת, גם לא כזו שהשניים אימנו בה, זה בטח לא קרה בביתר.

מבחינתי להראות דוגמא כמנהיג זה לא רק עניין של נראות. אני לא קונה את זה שסלובו וברדה מאמנים בחלקים שווים. בסופו של היום החבל הוא של סלובו והוא מחליט כמה לשחרר וכמה לקחת בחזרה. אייל שהקבוצה בבעלותו יכול לעשות עם הנושא מה שבא לו, הוא בחר שלא להתערב, זכותו.

מצד שני אני גם זוכר נגד רמהש בדקה ה90 כשעוד הובלנו 2:1 את סשה עומד להכנס במקום שחקן קידמי. גם את זה קראו כאן בפורום אחרי 3 תוצאות תיקו שאנחנו חוטפים בדק' האחרונות. זה גם צהוב ? הכניסה שלו דרך אגב, קיבלה חשיפה מעטה מאוד כי שניה לפני שהוא נכנס ערן לוי הכריע את המשחק.

13-Mar-2017, 18:25
הודעה: #17
טל.מ תכתוב פה הכל מה שבא לך חופשי זאת מדינה דמוקרטית זכותך ואני אוהב לקרא את התגובות שלך לפעמים מצוינות לפעמים גרועות אבל מי מאתנו לא כזה ?
14-Mar-2017, 16:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 17:06 אלדד.)
הודעה: #18
(12-Mar-2017 22:01)פיליפצוק כתב:  
(12-Mar-2017 20:14)אלדד כתב:  אייל התארח הרגע במגרש פתוח , למישהו יצא לראות?

יצא לי לראות והבנתי שיש אדם אחד שלוקח ברצינות את כל בלבולי הביצים של טל מ. כאן - רז זהבי.

אייל במגרש פתוח https://youtu.be/UAzSM0ANMeY

מסתבר שלא היתה אופציה על כחלון והוא האריך חוזה רק לפני כמה ימים
The following 1 user Likes אלדד's post:
אלון (1414-0303-2017201720172017)
14-Mar-2017, 19:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Mar-2017 על ידי 19:30 אלדד.)
הודעה: #19
רז זהבי ממשיך לקרוא פה ולצדד את טל.מ , ומכניס את דעתו האישית ומנסה להשפיע , עלק רוב אוהדי נתניה כאילו שהוא עשה סקר מקיף

אוהדי נתניה אחרי ההפסד לנצרת: "ההפסד היה כתוב על הקיר"

מאת: מערכת אתר דאבל פס | 14.03.17 | 09:33
אוהדי מכבי נתניה זועמים לאחר ההפסד הראשון של הקבוצה מול אחי נצרת, ומסכימים כי קבוצתם נמצאת במשבר: "עשו טעות בינואר שלא רעננו את הקבוצה"

אכזבה קשה במכבי נתניה לאחר ההפסד הראשון של הקבוצה מול אחי נצרת בתוצאה 1:2 שמגיעה בעיקר מצד האוהדים שטוענים כי הכתובת הייתה על הקיר, ובמועדון לא ידעו להתנהג בהתאםלאחר שהחליטו שלא להתחזק בחודש ינואר.

אחד האוהדים התייחס להפסד בעמוד הפייסבוק של אוהדי הקבוצה: "ההפסד היה כתוב על הקיר כבר לפני 5 מחזורים. מקווה שזה יהיה הצלצול שיעיר את המערכת. הגיע זמן לחזור להרכב ששיחק הכי טוב, הכי מהיר, הכי שוטף והביא את רצף התוצאות הטובות ביותר. אני מניח שלצוות המאמנים זה רשום בפנקס הסטטיסטיקות ויהיה להם מספיק אומץ ליישם, יאללה נתניה לא עוצרים בדרך הביתה לליגת העל".

רוב האוהדים טוענים כי מאז חזרתו של ערן לוי להרכב נתניה שינתה את השיטה והחלה לשחק משחק איטי, וזה מה שגורם לה לתוצאות פחות טובות: "לחזור להרכב שהיה לפני שערן חזר עם ניסן דנון ואביב אברהם נחזור לשחק כדורגל תוסס ומנצח", כתב אוהד נתנייתי נוסף.
14-Mar-2017, 19:33
הודעה: #20
ואיך זה בדיוק קשור אלי ?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)