שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
הפנים למשחק נגד אחי נצרת
14-Mar-2017, 0:41
הודעה: #76
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת
(14-Mar-2017 0:08)טל.מ כתב:  אופיר אני לא אגרר למי יש יותר גדול. אני רק אוהד והכוונה לא היתה להגיד אמרתי לכם. אני לא מבטל את מה שעשינו קודם אבל זה כבר לא רלוונטי. הליגה התקדמה קבוצות למדו אותנו קבוצות התחזקו ואנחנו דורכים במקום. אתה רוצה תפנים אתה רוצה אל תפנים.
פעם היו חייבים בודקי תוכנה, היום המקצוע הזה הולך ונעלם בסביבת הפיתוח בענן. אתה יכול להיות איש הבדיקות הטוב בעולם שגילה באגים שהצילו מערכות .. אז ? העולם השתנה ומשתנה ו״אתה״ דורך במקום. כן אז בדרך ללשכת התעסוקה מישהו אולי יזכור שהיית בודק מופלא. יופי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אין מה להגרר כי זה לא המטרה. אף פעם לא היתה וחבל שתחזור על זה בכל תשובה.

ובוודאי שזה רלוונטי כי זה מוכיח לך את הפוטנציאל והעוצמה שאתה יכול לייצר. תנאי הסביבה לא השתנו הרבה. נהפוכו. היריבות שלנו נחלשו ידידי על הנייר. ר"ג שיחחרה את שני השחקנים הכי טובים שלה, כנ"ל ביתר ת"א.
אז בוא לא נפיל את המציאות הנוכחית שלנו על חוזקת היריבות.
אנחנו במשבר , זאת עובדה שאף אחד לא מתכחש לה. זה הרבה יותר קשור בנו מאשר ביריבות שלנו. זה לא שפתאום אחי נצרת או לוד נהפכו לקבוצות אימתניות, זה יותר אנחנו וחלק מהשחקנים שלנו שלא מבינים שאיכות על הנייר לא תמיד מבטיחה נקודות.
וכן, גם המאמן צריך לעשות בדק בית אבל מפה ועד לפיטורים המרחק ענק. המזל שאייל כרגע הבעלים ולא אתה כי במצבים כאלה צריך לעבוד בשיקול דעת ובלי היסטריה.

ולגבי בודקי התוכנה - אז אני מבין שאחרי שפטרת את סלובו אתה עובר אלי ??
הסר דאגה. קודם כל גם בענן יש בדיקות אוטומציה, מעבר לזה ,תתפלא ,עולם ההייטק מגוון ורחב לא הכל זה עננים ומובייל יש גם שילוב של "ברזלים" ותוכנה בלא מעט חברות.
וחוץ מזה אני בטוח שאם יפטרו אותי אתה תהיה הראשון להמליץ עלי...Smile
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: הפנים למשחק נגד אחי נצרת - אופיר34 - 14-Mar-2017 0:41

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים