שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
28-Feb-2017, 1:54
הודעה: #221
RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
(28-Feb-2017 1:30)עידן444 כתב:  
(28-Feb-2017 1:23)אלדד כתב:  לפחות יתחילו להעריך יותר את כחלון

תודה.
חשבתי שאם אני לא אגיד את זה זה לא יאמר.
8/10 כשהוא לא על המגרש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אם גל שיש ומשומר הגיעו לנבחרת, לא אתפלא אם בעונה הבאה כחלון מקבל זימון
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2017, 1:56
הודעה: #222
(28-Feb-2017 1:53)טל.מ כתב:  ולמה בדיוק סלובו לא מכניס אחרי ה3:2 את טגה או שינה במקום ערן לוי ? ולמה זה כבר חוזר 3 פעמים רצוף ? למה אי אפשר לשמור על יתרון עוד 10 דק ? למה המאמן קופא וממשיך עם אותה מגמת חילופים כל שבוע מחדש ולא לומד את הלקח?

כי ברב המשחקים זה עבד לו והצליח להפוך את התוצאה או להגדיל אותה ובשבועות האחרונים זה לא מצליח . אני חושב שהבעיה יותר קשורה לסידור השחקנים במגרש ולעזרה בהגנה של כל השחקנים ולא רק לשחקני ההגנה עצמם.
28-Feb-2017, 1:57
הודעה: #223
(28-Feb-2017 0:56)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2017 0:49)טל.מ כתב:  מה הבעיה שלך פיליפצ׳וק ? אתה חושב שהטענות כאן לא נכונות ? 4:4 3:3 3:3 ? והכל אחרי שאתה מוליך כל משחק וקורס בהגנה ? הכל זורם בסבבה? לדעתך קבוצה שסופגת ככה עולה ליגה ? אתה יורד על כולם , כולם פה טועים ואתה צודק ?

פרופורציה חביבי אתה מכיר את המילה הזו?
לב"ש מותר, לריאל מדריד מותר, למכבי ת"א מותר, לפ.ס.ז מותר ורק למכבי נתניה הגדולה אסור במרתון של עונה להוריד הילוך ולהיקלע לתקופה קצת פחות טובה?!
מה קרה??? מה זו החזירות הזו???

פאקינג ליגה לאומית - בליגה הזאת? כן, בליגה הלאומית מותר לאוהדי מכבי נתניה להיות חזירים!
28-Feb-2017, 2:05
הודעה: #224
(28-Feb-2017 1:56)אופיר34 כתב:  
(28-Feb-2017 1:53)טל.מ כתב:  ולמה בדיוק סלובו לא מכניס אחרי ה3:2 את טגה או שינה במקום ערן לוי ? ולמה זה כבר חוזר 3 פעמים רצוף ? למה אי אפשר לשמור על יתרון עוד 10 דק ? למה המאמן קופא וממשיך עם אותה מגמת חילופים כל שבוע מחדש ולא לומד את הלקח?

כי ברב המשחקים זה עבד לו והצליח להפוך את התוצאה או להגדיל אותה ובשבועות האחרונים זה לא מצליח . אני חושב שהבעיה יותר קשורה לסידור השחקנים במגרש ולעזרה בהגנה של כל השחקנים ולא רק לשחקני ההגנה עצמם.

סבבה . אתה רוצה דיון נקי ? תקבל.
מה שהצליח פעם הצליח פעם. זה כבר נכשל פעמיים ברציפות ובגדול עד למשחק של היום. אז הייתי מצפה ממאמן כדורגל שידע לסגור משחק בדקה ה83 ברגע שהיתרון חזר אליו. ערן לוי סבע וויסמן לא עושים הגנה . כל ביתר תא יושבים עלינו מכל כיוון , גזל שפך מנוע כנל אולסק. למה לא תשמור על התוצאה קיבינימט? תוריד את ערן לוי ותכניס שחקן הגנה שלא יעבור את החצי. אם סלובו לא מבין את זה אז באמת שיהיה בריא. בחור נחמד אבל ..

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Feb-2017, 2:10
הודעה: #225
(28-Feb-2017 1:57)לואיס ראזאק כתב:  
(28-Feb-2017 0:56)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2017 0:49)טל.מ כתב:  מה הבעיה שלך פיליפצ׳וק ? אתה חושב שהטענות כאן לא נכונות ? 4:4 3:3 3:3 ? והכל אחרי שאתה מוליך כל משחק וקורס בהגנה ? הכל זורם בסבבה? לדעתך קבוצה שסופגת ככה עולה ליגה ? אתה יורד על כולם , כולם פה טועים ואתה צודק ?

פרופורציה חביבי אתה מכיר את המילה הזו?
לב"ש מותר, לריאל מדריד מותר, למכבי ת"א מותר, לפ.ס.ז מותר ורק למכבי נתניה הגדולה אסור במרתון של עונה להוריד הילוך ולהיקלע לתקופה קצת פחות טובה?!
מה קרה??? מה זו החזירות הזו???

פאקינג ליגה לאומית - בליגה הזאת? כן, בליגה הלאומית מותר לאוהדי מכבי נתניה להיות חזירים!

אז כשיש מאמן ששואף להבקיע עוד שער גם בדקה 80, וממשיך לשמור על אותה שיטת משחק ולא נכנס לבונקר כאילו ריאל מדריד תוקפת גלים גלים, אז ה"חזירות" הזו כבר לא בסדר בפאקינג ליגה לאומית?
דראפיץ לא מאמין בשיטת יוסי מזרחי להבקיע שער ולסגור את המשחק, הוא מעדיף לחץ על היריבה ולא להזמין את היריבה לשבת עלינו עד הסיום
28-Feb-2017, 2:12 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 2:15 אלון.)
הודעה: #226
(28-Feb-2017 1:40)טל.מ כתב:  סליחה רגע אלון ... פאדול משחק כי ויקי חודש בחוץ. שושן שיחק כי דין קיבל 4 שערים השני משחקים באשמתו הישירה ונראה בלי טיפת ביטחון. סשה שיחק כי ככה החליט דראפיץ. גזל שיחק כי שני קשרים שלך בחוץ עם צהובים . אתה באמת מאמין לשטויות שרשמת ?

מאמין לכל ״שטות״ שכתבתי. לא בהכרח הייתי מוריד את דין לספסל, למרות שבדיעבד יש לו מזל שלא שיחק היום.
אם זו היכולת שפדול מציג באימונים, אז לא פלא שלא שיחק עד היום וכנראה שגם היום לא היה צריך לשחק. אם אני לא טועה, שינה היה פעם (בצעירותו) מגן ימיני. אולי היה אפשר לבדוק את האופציה, לפחות במחצית השנייה.
גזל שיחק גרוע אז אפשר היה לצרף את טגה לקישור האחורי במקום או בנוסף לגזל, שוב, לפחות במחצית השנייה.

28-Feb-2017, 2:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 2:19 אופיר34.)
הודעה: #227
(28-Feb-2017 2:05)טל.מ כתב:  
(28-Feb-2017 1:56)אופיר34 כתב:  

סבבה . אתה רוצה דיון נקי ? תקבל.
מה שהצליח פעם הצליח פעם. זה כבר נכשל פעמיים ברציפות ובגדול עד למשחק של היום. אז הייתי מצפה ממאמן כדורגל שידע לסגור משחק בדקה ה83 ברגע שהיתרון חזר אליו. ערן לוי סבע וויסמן לא עושים הגנה . כל ביתר תא יושבים עלינו מכל כיוון , גזל שפך מנוע כנל אולסק. למה לא תשמור על התוצאה קיבינימט? תוריד את ערן לוי ותכניס שחקן הגנה שלא יעבור את החצי. אם סלובו לא מבין את זה אז באמת שיהיה בריא. בחור נחמד אבל ..

אז כמו שאמרתי מקודם גם האינסטינקט שלי אומר להכניס שחקן הגנה. מצד שני שאתה מכניס שחקן הגנה נוסף אתה מזמין עוד לחץ ועוד התקפות של היריב ולכן לא כזה בטוח שחילוף כזה, למרות הכביכול הגיון שיש מאחוריו, היה מציל את המשחק.

הגישה של סלובו וברדה אומרת לדעתי שריכוז של שחקנים בחלק של היריב הוא זה שימנע את ההתקפות שלו, העניין הוא ששחקנים כמו ערן, קוגבינה וסבע לא בדיוק מצטיינים בלחץ על היריב ולכן זה לא תמיד מצליח.

יכול להיות שהצוות המקצועי צריך לשנות גישה, אבל שוב, ממש לא בטוח שזה מה שישנה את התמונה

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

(28-Feb-2017 2:12)אלון כתב:  
(28-Feb-2017 1:40)טל.מ כתב:  סליחה רגע אלון ... פאדול משחק כי ויקי חודש בחוץ. שושן שיחק כי דין קיבל 4 שערים השני משחקים באשמתו הישירה ונראה בלי טיפת ביטחון. סשה שיחק כי ככה החליט דראפיץ. גזל שיחק כי שני קשרים שלך בחוץ עם צהובים . אתה באמת מאמין לשטויות שרשמת ?

מאמין לכל ״שטות״ שכתבתי. לא בהכרח הייתי מוריד את דין לספסל, למרות שבדיעבד יש לו מזל שלא שיחק היום.
אם זו היכולת שפדול מציג באימונים, אז לא פלא שלא שיחק עד היום וכנראה שגם היום לא היה צריך לשחק. אם אני לא טועה, שינה היה פעם (בצעירותו) מגן ימיני. אולי היה אפשר לבדוק את האופציה, לפחות במחצית השנייה.
גזל שיחק גרוע אז אפשר היה לצרף את טגה לקישור האחורי במקום או בנוסף לגזל, שוב, לפחות במחצית השנייה.

צא מזה אלון, לא הפייסבוק ובטח לא הפורום קובעים פה איך יראה ההרכב או מי יכנס מחליף. כל הקונספירציות האלה מיותרות. יש מספיק סיבות למשבר. זאת לא אחת מהן

28-Feb-2017, 2:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 2:24 טל.מ.)
הודעה: #228
כלום לא בטוח . אבל לפני שבועיים הרצליה ישבו עלינו והשוו , לפני שבוע לוד ישבה עלינו והשוותה והיום ביתר תא, והם כמעט ניצחו. די שישנה דיסקט !
אלון - אני לא אתווכח על זה שפאדול לא הבריק . אבל למכבי נתניה למרבה הפלא יש תחליף לכל עמדה במגרש אבל דווקא לא לויקי. מי אתה רוצה שהוא ישים שם ? טגה נכשל לפני שבועיים גזל לפני שבוע. מה האופציות ?
יש בעצם עוד אופציה - לשחק עם לואיזה עם רגל הפוכה בצד ימין. אולי זה מה שנראה ביום ששי ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
28-Feb-2017, 2:23
הודעה: #229
(28-Feb-2017 2:19)טל.מ כתב:  כלום לא בטוח . אבל לפני שבועיים הרצליה ישבו עלינו והשוו , לפני שבוע לוד ישבה עלינו והשוותה והיום ביתר תא, והם כמעט ניצחו. די שישנה דיסקט !
אלון - אני לא אתווכח על זה שפאדול לא הבריק . אבל למכבי נתניה למרבה הפלא יש תחליף לכל עמדה במגרש אבל דווקא לא לויקי. מי אתה רוצה שהוא ישים שם ? טגה נכשל לפני שבועיים גזל לפני שבוע. מה האופציות ?

בוא נפסיק עם הדרמה קווין.

הרצליה לא ישבו עלינו.
לוד שיחקו פתוח.
ובית"ר היום באמת לחצו עלינו.

אז בסדר. הוא ישנה דיסקט. רק תבטיח לי לא לרדת לו לחיים אם שינוי הדיסקט הזה יפגע בחלק ההתקפי או חלילה יגרום להפסד.

כי היום הוא בהחלט החליף דיסקט "ונתן" לך את כל מה שביקשת....

28-Feb-2017, 2:23
הודעה: #230
(28-Feb-2017 2:19)טל.מ כתב:  כלום לא בטוח . אבל לפני שבועיים הרצליה ישבו עלינו והשוו , לפני שבוע לוד ישבה עלינו והשוותה והיום ביתר תא, והם כמעט ניצחו. די שישנה דיסקט !

המגן הימני של הנוער, בן שבת/שרעבי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים