שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
28-Feb-2017, 1:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 1:37 טל.מ.)
הודעה: #211
(28-Feb-2017 1:23)אופיר34 כתב:  
(28-Feb-2017 0:49)טל.מ כתב:  מה הבעיה שלך פיליפצ׳וק ? אתה חושב שהטענות כאן לא נכונות ? 4:4 3:3 3:3 ? והכל אחרי שאתה מוליך כל משחק וקורס בהגנה ? הכל זורם בסבבה? לדעתך קבוצה שסופגת ככה עולה ליגה ? אתה יורד על כולם , כולם פה טועים ואתה צודק ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

תגיד ,תמיד יהיה לך על מה להתלונן ??

ביקשת את פאדול ? קיבלת !
ביקשת את שושן ? קיבלת !
ביקשת את סשה - קיבלת !

כל מה שבקשת קבלת. מה אתה רוצה תגיד לי ??
למה צריך לעבור כל פעם את הסאגה הזאת איתך שהקבוצה נכנסת למשבר ??
למה הכל צריך להיות קזה קטטוני אצלך ??
יש קבוצה בעולם שלא נקלעת לתקופה רעה ?
ובאותה מידה, אצל כמה קבוצות התקופה הרעה נמשכת לנצח ?

היכולת הזאת שלך למדוד קבוצה ולהסיק מסקנות עפ"י 10-15 אחוז מעונה שלמה ולהתעלם מה 80 אחוז הנותרים פשוט משאירה אותי פעור פה כל פעם מחדש...

אופיר המסקנה שלי שאתה באת לריב כי המציאות ממך והלאה. כך היה במקרה בנין וכך עם אוסידון ובסוף איך זה נגמר כולם יודעים. יש פה ספר פתוח שאתה מסרב לקרא ואני הקורבן הקבוע שלך. אז היום אין כח אליך. התוצאות מדברות בעד עצמן, יש לי דעה אני מצביע על האשמים כבר מספיק זמן . אתה חושב אחרת - תהנה. כבר ממש חיכיתי לפוסט שיצביע עלי בתור הבעיה. סוף סוף זה הגיע. שאפו. אייל תפטר אותי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
28-Feb-2017, 1:36
הודעה: #212
(28-Feb-2017 1:23)אופיר34 כתב:  
(28-Feb-2017 0:49)טל.מ כתב:  מה הבעיה שלך פיליפצ׳וק ? אתה חושב שהטענות כאן לא נכונות ? 4:4 3:3 3:3 ? והכל אחרי שאתה מוליך כל משחק וקורס בהגנה ? הכל זורם בסבבה? לדעתך קבוצה שסופגת ככה עולה ליגה ? אתה יורד על כולם , כולם פה טועים ואתה צודק ?

תגיד ,תמיד יהיה לך על מה להתלונן ??

ביקשת את פאדול ? קיבלת !
ביקשת את שושן ? קיבלת !
ביקשת את סשה - קיבלת !

כל מה שבקשת קבלת. מה אתה רוצה תגיד לי ??
למה צריך לעבור כל פעם את הסאגה הזאת איתך שהקבוצה נכנסת למשבר ??
למה הכל צריך להיות קזה קטטוני אצלך ??
יש קבוצה בעולם שלא נקלעת לתקופה רעה ?
ובאותה מידה, אצל כמה קבוצות התקופה הרעה נמשכת לנצח ?

היכולת הזאת שלך למדוד קבוצה ולהסיק מסקנות עפ"י 10-15 אחוז מעונה שלמה ולהתעלם מה 80 אחוז הנותרים פשוט משאירה אותי פעור פה כל פעם מחדש...

וזו חלק מהבעיה.
בפורומים כותבים להחתים דחוףףףףףףףףף את עלי וקוגבניה, פן הגביר יתעורר - הפורום מקבל. בפורומים כותבים שבינואר צריך להביא רק שחקנים שמתאימים לליגת העל ( כי הרי כבר עלינו) למרות שאין מגינים מחליפים בסגל, אז לא מתחזקים בינואר.
בפורומים כותבים שפדול סשה ושושן צריכים לפתוח ובום, במשחק חוץ חשוב נגד קבוצה חזקה, כמעט כל חוליית ההגנה מוחלפת כשגם הקישור האחורי סובל מהרחקות.
כמו עידן, גם לי נראה כאילו הצוות המקצועי ואולי גם הניהולי קשוב יתר על המידה לפורומים כאלה ואחרים.

28-Feb-2017, 1:40
הודעה: #213
סליחה רגע אלון ... פאדול משחק כי ויקי חודש בחוץ. שושן שיחק כי דין קיבל 4 שערים השני משחקים באשמתו הישירה ונראה בלי טיפת ביטחון. סשה שיחק כי ככה החליט דראפיץ. גזל שיחק כי שני קשרים שלך בחוץ עם צהובים . אתה באמת מאמין לשטויות שרשמת ?

The following 1 user Likes טל.מ's post:
פיליפצ'וק (2828-0202-2017201720172017)
28-Feb-2017, 1:42
הודעה: #214
RE: נגד בית"ר ת"א רמלה חייבים לחזור למסלול הניצחונות
הצוות המקצועי והשחקנים 'אשמים' כי הם הרימו לנו את הציפיות לשמיים. אם קצב צבירת הנקודות במשחקים האחרונים היה נשמר היינו כבר בים בפער דו ספרתי. אולי הקבוצה הגיעה לשיא מוקדם מידי והמינוס 9 הטריף אותה. נצטרך לחבר כמה נצחונות גם ביכולת פחות טובה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
28-Feb-2017, 1:44
הודעה: #215
(28-Feb-2017 1:31)פיליפצוק כתב:  
(28-Feb-2017 1:10)amir כתב:  אוקי לא יודע מה קרה לבשת את הגלימה של אמא תרזה, אבל זה פורום כדי להביע עמדות ולכן אנחנו נרשום מה שנרצה גם אם לא כ"כ נראה לך תתמקד במשחק ובקבוצה עזוב את השאר.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(28-Feb-2017 1:10)amir כתב:  אוקי לא יודע מה קרה לבשת את הגלימה של אמא תרזה, אבל זה פורום כדי להביע עמדות ולכן אנחנו נרשום מה שנרצה גם אם לא כ"כ נראה לך תתמקד במשחק ובקבוצה עזוב את השאר.

נרשם כתגובה לפיליפצוק.

נכון אמרת זה פורום ולכן אני אגיב איך ועל מה שבא לי, ואתה מוזמן לא להתייחס בדיוק כפי שאני לא מתייחס לשטויות ולעקיצות המרומזות שלך.
עכשיו אתה יכול ללכת להתאבל על ארבע תוצאות תיקו רצופים, ה' ירחם, רחמנא ליצלן...
נקסט...
באמת לא מתייחס, איך אומרים החברה לא נפגע מפגועים עוד לא יצא לי לראות שיפוד שווארמה, חביתה. סטייק שמתהפך כמוך, אי של חוסר יציבות.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Feb-2017, 1:44
הודעה: #216
אני דווקא כתבתי שאעריך את סלובו אם ימשיך עם דין גל. לא שמע ליSmile
ונראה לי עשה נכון. לדעתי המשחק הזה היה מוריד אותו עוד יותר.

28-Feb-2017, 1:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 1:52 אופיר34.)
הודעה: #217
(28-Feb-2017 1:09)אלון כתב:  להוביל 2:1 עד דקה 75 במשחק גרוע שלנו כשביתר ת״א הרבה יותר טובה מאיתנו, כשעלי, אביב וויקי לא משחקים, וערן (במשחק לא רע) בלי אוויר מדקה 60, ופדול וגזל לא במשחק, ולא לבצע חילוף הגנתי, זה או טיפשות או ניהול משחק גרוע או יהירות, או שלושתם. להוביל 3:2 ולהמשיך כך זה כבר נשגב מבינתי.
משחק ההגנה שלנו גרוע. לדעתי פדול לא היה צריך לעלות למחצית השנייה וכן היה מקום לשינה ואולי גם לטגה במשחק היום, לפחות כמחליפים. אז כן עכשיו יבואו ויגידו אנחנו מעל הליגה, עלינו כבר בינואר וכל הבולשיט הזה. אבל קבוצות התחזקו, קבוצות למדו אותנו וקבוצות משחקות נגדנו אחרת ממה שמשחקות נגד אחרות. מקווה מאוד שנתחיל לראות גישה שונה ונחזור לנצח בשיניים וגם בדרך מכוערת אם צריך.

לא עלינו בינואר אבל אנחנו בסך הכללי טובים מהשאר. גם היום.

לגבי היום (ולא רק היום), מסכים שמשהו לא עובד במשחק ההגנה, וזה לא רק ההגנה, זה הקישור וגם ההתקפה.

שחקנים כמו קוגבינה, ערן, דיא ובדש כמעט ולא עוזרים בלחץ על היריב. גזל מעבר לשיא, מתחבא ולא בא לפתוח משחק, ניקו נגרר ולא יכול לשמור על הרמה הגבוהה שהציג רב העונה שלידו גזל ועלי לא מתפקדים, ערן שופך לאגר בדקה 60, פאדול לא תורם כלום להתקפה וגם בהגנה לא מציאה גדולה, ומור גם לא בדיוק היורש של פיזה...

היחידים שהיו טובים היום זה ורגוץ שבאמת ראוי להערכה על הההקרבה והאומץ. אין לו אלהים לשחקן הזה.
ודיא שאני מתפלל שנצליח לשמור אותו אצלנו. הילד באמת ענק. היכולת שלו לייצר מצבי הבקעה מכלום באמת נדירה בסטנדרט של הכדורגל הישראלי. רק חבל שהוא כל כך אגואיסט לפעמים (למה לא לתת מסירה לוויסמן ? למה ??)
28-Feb-2017, 1:51
הודעה: #218
(28-Feb-2017 1:46)אופיר34 כתב:  
(28-Feb-2017 1:09)אלון כתב:  להוביל 2:1 עד דקה 75 במשחק גרוע שלנו כשביתר ת״א הרבה יותר טובה מאיתנו, כשעלי, אביב וויקי לא משחקים, וערן (במשחק לא רע) בלי אוויר מדקה 60, ופדול וגזל לא במשחק, ולא לבצע חילוף הגנתי, זה או טיפשות או ניהול משחק גרוע או יהירות, או שלושתם. להוביל 3:2 ולהמשיך כך זה כבר נשגב מבינתי.
משחק ההגנה שלנו גרוע. לדעתי פדול לא היה צריך לעלות למחצית השנייה וכן היה מקום לשינה ואולי גם לטגה במשחק היום, לפחות כמחליפים. אז כן עכשיו יבואו ויגידו אנחנו מעל הליגה, עלינו כבר בינואר וכל הבולשיט הזה. אבל קבוצות התחזקו, קבוצות למדו אותנו וקבוצות משחקות נגדנו אחרת ממה שמשחקות נגד אחרות. מקווה מאוד שנתחיל לראות גישה שונה ונחזור לנצח בשיניים וגם בדרך מכוערת אם צריך.

לא עלינו בינואר אבל אנחנו בסך הכללי טובים מהשאר. גם היום.

לגבי היום (ולא רק היום), מסכים שמשהו לא עובד במשחק ההגנה, וזה לא רק ההגנה, זה הקישור וגם ההתקפה.

שחקנים כמו קוגבינה, ערן, דיא ובדש כמעט ולא עוזרים בלחץ על היריב. גזל מעבר לשיא, מתחבא ולא בא לפתוח משחק, ניקו נגרר ולא יכול לשמור על הרמה הגבוהה שהציג רב העונה שלידו גזל ועלי לא מתפקדים, ערן שופך לאגר בדקה 60, פאדול לא תורם כלום להתקפה וגם בהגנה לא מציאה גדולה, ומור גם לא בדיוק היורש לש פיזה...

היחידים שהיו טובים היום זה ורגוץ שבאמת רואי להערכה על הההקרבה והאומץ. אין לו אלהים לשחקן הזה.
ודיא שאני מתפלל שנצליח לשמור אותו אצלנו. הילד באמת ענק. היכולת שלו לייצר מצבי הבקעה מכלום באמת נדירה בסטנדרט של הכדורגל הישראלי. רק חבל שהוא כל כך אגואיסט לפעמים (למה לא לתת מסירה לוויסמן ? למה ??)
בדיוק ולעניין.

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
28-Feb-2017, 1:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 28-Feb-2017 על ידי 1:53 אופיר34.)
הודעה: #219
וכן, לא ברור גם לי למה בדקה 82 שאתה מוביל 3:2 אי אפשר להכניס את שינה או טגה כדי לצופף עוד יותר את ההגנה.
לא יודע אם זה היה נגמר אחרת איתם אבל בכל מקרה עם כל ההערכה שלי לסלובו וברדה על ההתעקשות על הכדורגל ההתקפי, לפעמים צריך לחשוב על התוצאה יותר מהדרך.
28-Feb-2017, 1:53
הודעה: #220
ולמה בדיוק סלובו לא מכניס אחרי ה3:2 את טגה או שינה במקום ערן לוי ? ולמה זה כבר חוזר 3 פעמים רצוף ? למה אי אפשר לשמור על יתרון עוד 10 דק ? למה המאמן קופא וממשיך עם אותה מגמת חילופים כל שבוע מחדש ולא לומד את הלקח?

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים