שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
דין גל
18-Feb-2017, 12:29 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 12:30 פיליפצ'וק.)
הודעה: #21
RE: דין גל
אני ממש לא אופטימי גם לגבי המשחק הבא (בלי אביב ועלי), תיקו נוסף יספק אותי.
#אלא עם ערן הגדול יחשוב אחרת#
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
18-Feb-2017, 12:41
הודעה: #22
דין גל
זה לא קשור לערן לוי. קבוצה שמבקיעה 7 שערים ועוד מקבלת פנדל (שמוחמץ )בשני משחקים לא אמורה לצאת משם עם שתי תוצאות תיקו. יש בעיה כללית במשחק ההגנה, ניקו אביב ועלי רכים מאוד, כולל המגינים השמאליים שלנו. ניקו שהיה הגרזן באמצע כבר לא כזה, כל האוריינטציה הפכה להיות התקפית מובהקת שזה דבר נפלא אבל לא כשחולית ההגנה והשוער חסרי ביטחון.
משחק הלחץ נעלם , הקשיחות גם כן ומנגד הקבוצות למדו שהשד לא נורא. אומנם מבקיע אבל גם פגיע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Feb-2017, 12:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 12:50 פיליפצ'וק.)
הודעה: #23
(18-Feb-2017 12:41)טל.מ כתב:  זה לא קשור לערן לוי. קבוצה שמבקיעה 7 שערים ועוד מקבלת פנדל (שמוחמץ )בשני משחקים לא אמורה לצאת משם עם שתי תוצאות תיקו. יש בעיה כללית במשחק ההגנה, ניקו אביב ועלי רכים מאוד, כולל המגינים השמאליים שלנו. ניקו שהיה הגרזן באמצע כבר לא כזה, כל האוריינטציה הפכה להיות התקפית מובהקת שזה דבר נפלא אבל לא כשחולית ההגנה והשוער חסרי ביטחון.
משחק הלחץ נעלם , הקשיחות גם כן ומנגד הקבוצות למדו שהשד לא נורא. אומנם מבקיע אבל גם פגיע.

יש בעיה כללית בכל מערכי הקבוצה ולא רק בהגנה שמתחילה מהקישור האחורי אם כבר, אני רואה בזה נפילת מתח כללית, למעט ערן לוי שנמצא בכיוון עליה ולאט לאט חוזר לעצמו לאחר הפציעה, ברנקו ורגוץ שדי שומר על יציבות ואביב אברהם, כל השאר התאדו.
עלי, אולסק, דנון, שינה, קוגבניה, סבע, את החלוצים בכלל חבל להזכיר (שוב שואל למה לא קצת ג'בארין לריענון).
18-Feb-2017, 12:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 12:54 עידן444.)
הודעה: #24
דין גל
אם כבר בחלוץ עסקינן- לא יודע מה איתכם- בדש חסר לי.
מרגיש לי שההגנות עובדות יותר קשה כשהוא במגרש והרבה יותר מקום מתפנה לשחקנים שבאים מאחור.
נראה לי שהוא גם סוג של עוד מנהיג במגרש שחסר במשחקים האחרונים.

18-Feb-2017, 12:55
הודעה: #25
(18-Feb-2017 12:53)עידן444 כתב:  אם כבר בחלוץ עסקינן- לא יודע מה איתכם- בדש חסר לי.
מרגיש לי שההגנות עובדות יותר קשה כשהוא במגרש והרבה יותר מקום מתפנה לשחקנים שבאים מאחור.
נראה לי שהוא גם סוג של עוד מנהיג במגרש שחסר במשחקים האחרונים.

לי הוא חסר מאז שחתם פה למען האמת.
מנהיג??? הוא הכי לא...
18-Feb-2017, 13:02 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 18-Feb-2017 על ידי 13:03 עידן444.)
הודעה: #26
דין גל
אני כן רואה בו מנהיג.
גם הצוות המקצועי רואה בו כזה וגם השחקנים. בשבילי זה מספיק כדי להבין שהוא מנהיג.
ולגבי זה שהוא מושך על הגב שלו שחקן שניים כל המשחק ומשחרר את דיא יותר- זה גם די ברור.
בגלל שהוא לא כובש לא מעריכים אותו מספיק.

זה תכלס השחקן הכי בכיר שיש כאן בקבוצה וככה מסתכלים עליו השחקנים האחרים. יש לזה משמעות על המגרש.

18-Feb-2017, 13:08
הודעה: #27
(18-Feb-2017 12:41)טל.מ כתב:  קבוצה שמבקיעה 7 שערים ועוד מקבלת פנדל (שמוחמץ )בשני משחקים לא אמורה לצאת משם עם שתי תוצאות תיקו.
זה נכון גם בכיוון ההפוך.
הקבוצה ספגה שבעה שערים בשני המשחקים האחרונים ובכל זאת היא עדיין ללא הפסד.
The following 1 user Likes shraga's post:
אליהו (1818-0202-2017201720172017)
18-Feb-2017, 13:21
הודעה: #28
דין גל
אני דווקא חושב שלהסתכל על הכוס המלאה במצב הזה זו טעות. לא כל משחק תדפוק רביעיות ומצד שני אם כל הגבהה לשער נהיית גול וכל בעיטה לשער של האימפריות מלוד והרצליה היא חצי גול יש כאן בעיה שמצריכה טיפול עכשיו.
מכיון ששעריים חזרה מולנו מ2:0 ל2:2 וכך הרצליה ולוד זה לא מקרי. יש כאן בעיה במשחק ההגנה, בבטחון של השחקנים בעצמם וביכולת שלהם להמשיך ולשלוט. לא תטפל בזה עכשיו תהיה בסכנה יותר גדולה בפלייאוף. הקבוצה בעיני לא עומדת היטב בלחצים. לא היתה שום סיבה שבעולם שלא ננצח אתמול, גם אם החטאנו פנדל. לחצי השני עלתה קבוצה אחת וזו לא היתה נתניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
18-Feb-2017, 13:31
הודעה: #29
(18-Feb-2017 11:52)פיליפצוק כתב:  
(18-Feb-2017 2:49)אופיר34 כתב:  למי שיש סבלנות ממליץ לעבור על הפוסט הזה מאוגוסט 16

http://fcmn.co.il/forumnew/showthread.ph...7%99%D7%9F

מעניין שם התגובות של חלק מהאנשים....

מה אתה רוצה להגיד בזה?
רק חמורים לא משנים את דעתם בכל מצב ואם דין גל סופג שערים מביכים ועושה טעויות חמורות (יש טעויות ויש טעויות) אז לא הולכים עם הראש בקיר, אלא עושים הערכת מצב.
גם "האלוהים של הכדורגל" שלך מאז שחזר מהפציעה מתגלה כפלופ וחלק לא קטן מההתקפות הרבות ומהכדורים הרבים שפתאום מגיעים לדין גל זה עליו.

"על ראש הגנב בוער הכובע" מכיר ??
מה אני רוצה להגיד ??
אז תן לי להשתמש בשפה שלך - שאין לך מושג !
כי החכמה פה היא לנסות לראות את הנולד ולפעול בהתאם ולא ליפול לבור ואז להגיב שזה כבר עלול להיות מאוחר מידי. והמקרה הזה הוא רק אחד מיני רבים שהוד רוממותו פיליפצ'וק ביטל והתלהם על כולם ובסוף התחיל לדבר על הערכות מצב עאלק...

ולגבי "האלהים של הכדורגל" - אז אני בניגוד אליך יודע להעביר ביקורת גם על שחקנים שאני מעריך. אתה בחיים שלך לא לא תבקר את הגורו שלך גם אם הוא מחר ישב ישיבה מזרחית בעיגול האמצע ויאכל לפה עם שוארמה... האגו שלך פשוט לא מאפשר את זה.
ואולסק ממש לא פלופ. זה נכון שאחרי הפציעה הוא קצת פחות טוב, אבל הוא חלק מקבוצה ושכולם לא טובים זה גם משפיע עליו. בהרצליה הוא היה טוב מאד ואתמול היה פחות טוב (ועדיין אחד השחקנים הכי דינאמים בקבוצה) .
עלי למשל הרבה יותר חלש ממנו בשניים שלשה משחקים האחרונים. אז מה ? זה הופך אותו לפלופ ?

בקיצור, שתה מים ותרגע . אני יודע שחיכית חודשים ארוכים שתוכל לתת לי איזה קונטרה אבל אתה יכול להרגע זה בסה"כ מכה קטנה בכנף...
18-Feb-2017, 13:39
הודעה: #30
"לתת לך קונטרה"?
בוא חביבי אל תעלב, אבל לא ממש סופר את החירטוטים שלך.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים