מכבי נתניה
דין גל - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: דין גל (/showthread.php?tid=3375)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8

דין גל - פיליפצ'וק - 17-Feb-2017 19:36

1.לא אהבתי את הראיונות שלו בכלי התקשורת בשבועות האחרונים, תמתין ילד עוד קצת עם הראיונות מאז שהתחלת להתקשקש התחילו הפאשלות.
2.הקו של המועדון שדין גל הוא השוער הראשון של הקבוצה הוא לגיטימי מצד אחד ומצד שני הוא בעייתי כי הוא יכול להכניס לשאננות שוער שחושב שאף אחד לא מאיים עליו.
3. אני חושב שמשחק אחד על הספסל בשביל קצת לנער את הבחור לא תזיק.

RE: דין גל - amir - 17-Feb-2017 19:42

איך שהוא משחק בזמן האחרון זה לשבת בצד הרבה יותר ממשחק אחד אבל לא בטוח שהוא יצליח להתאושש מהספסל דווקא עכשיו, הביטחון שלו ברצפה ושפת הגוף משדרת מצוקה.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

RE: דין גל - davidb7 - 17-Feb-2017 21:25

(17-Feb-2017 19:36)פיליפצוק כתב:  1.לא אהבתי את הראיונות שלו בכלי התקשורת בשבועות האחרונים, תמתין ילד עוד קצת עם הראיונות מאז שהתחלת להתקשקש התחילו הפאשלות.
2.הקו של המועדון שדין גל הוא השוער הראשון של הקבוצה הוא לגיטימי מצד אחד ומצד שני הוא בעייתי כי הוא יכול להכניס לשאננות שוער שחושב שאף אחד לא מאיים עליו.
3. אני חושב שמשחק אחד על הספסל בשביל קצת לנער את הבחור לא תזיק.

כיף לשמוע את זה ממך...הוא לא מתאים מעבר לגיל...זה היכולת שלו...חלשה מאד מאד

RE: דין גל - פיליפצ'וק - 17-Feb-2017 22:39

אני עדיין חושב שההחלטה סופית לגביו (החלטה לא פשוטה בכלל) תצטרך להתקבל בקיץ.
לגבי השנה, הוא כבר לא יחרבן את העלייה, אבל לא יזיק רענון בשער לאיזה משחק או שניים ( תלוי ביכולת של שושן).

דין גל - אלון - 17-Feb-2017 22:50

(17-Feb-2017 22:39)פיליפצוק כתב:  אני עדיין חושב שההחלטה סופית לגביו (החלטה לא פשוטה בכלל) תצטרך להתקבל בקיץ.
לגבי השנה, הוא כבר לא יחרבן את העלייה, אבל לא יזיק רענון בשער לאיזה משחק או שניים ( תלוי ביכולת של שושן).

לא קשור לדין, אבל אופוריית המינוס תשע שבעקבותה לא התחזקנו בינואר כי לא נמצא שחקן שמתאים לליגת העל (כי הרי כבר עלינו ליגה), היא זו שיכולה לחרבן לנו את העלייה...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: דין גל - פיליפצ'וק - 17-Feb-2017 23:01

שטויות במיץ, השחקנים שמשחקים כיום רוצים לשחק בליגת העל מן הסתם, בין אם זה בנתניה או בקבוצה אחרת.
יש נפילת מתח טבעית, אחרי כיבוש המקום הראשון ופתיחת פור מהיריבות, שלא לדבר על הסגירהנושא המהירה של המינוס תשע.
המטרה כעת של הצוות המקצועי היא להחזיר את השחקנים למסלול ואולי טוב שהפער מצטמצם.
ועדיין הקבוצה למרות הכושר הלא טוב עדיין לא מנוצחת.

RE: דין גל - אופיר34 - 17-Feb-2017 23:05

(17-Feb-2017 22:50)אלון כתב:  
(17-Feb-2017 22:39)פיליפצוק כתב:  אני עדיין חושב שההחלטה סופית לגביו (החלטה לא פשוטה בכלל) תצטרך להתקבל בקיץ.

לא קשור לדין, אבל אופוריית המינוס תשע שבעקבותה לא התחזקנו בינואר כי לא נמצא שחקן שמתאים לליגת העל (כי הרי כבר עלינו ליגה), היא זו שיכולה לחרבן לנו את העלייה...

לא התחזקנו משתי סיבות:
1. כי מיקצועית בליגה הנוכחית אנחנו יכולים להסתדר בלי חיזוק והתקופה הפחות טובה הזאת לא משנה את העובדה הזאת.
2. סלובו וברדה לא מצאו שחקן שמתאים לנו תקציבית ומיקצועית עם אופק לעתיד.

אם לא נעלה זה לא יהיה בגלל החיזוק שלא הגיע.

RE: דין גל - פיליפצ'וק - 17-Feb-2017 23:35

בעונה של יוסי מזרחי הביאו בינואר למיטב זכרוני רק את בן מלכה.
זה לא שינה בכלום את המשך העונה לטוב או לרע, ובשורה התחתונה זה היה סתם בזבוז של כסף.

דין גל - אלון - 17-Feb-2017 23:37

(17-Feb-2017 23:05)אופיר34 כתב:  
(17-Feb-2017 22:50)אלון כתב:  

לא התחזקנו משתי סיבות:
1. כי מיקצועית בליגה הנוכחית אנחנו יכולים להסתדר בלי חיזוק והתקופה הפחות טובה הזאת לא משנה את העובדה הזאת.
2. סלובו וברדה לא מצאו שחקן שמתאים לנו תקציבית ומיקצועית עם אופק לעתיד.

אם לא נעלה זה לא יהיה בגלל החיזוק שלא הגיע.

יכול להיות. אבל לא אהבתי את הטענה שכביכול רק שחקן שיתאים לליגת העל יוחתם (או משהו בסגנון). כי כשאין מגן ימני ושמאלי מחליף, וחלוץ אז זה כן יכול לפגוע גם אם מה שהיה מגיע היה מספיק רק לעונה.

RE: דין גל - אופיר34 - 17-Feb-2017 23:54

מה שיש זה די והותר לליגה הזאת

Sent from my SM-G920F using Tapatalk