שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
03-Feb-2017, 21:26
הודעה: #21
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
ערן היה חלש יותר מכולם באופן חד וברור, גם להדיוט כמוני.

מפגר אבל אופטימי
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2017, 22:28
הודעה: #22
קבוצה שלא מסוגלת לנצח את עירוני נשר באמת תוכל לעשות מעבר לעונת הישרדות בשיניים בעונה הבאה? אני לא נביא אז אני לא יודע.
אבל שוב, אני לא כותב את הדברים האלה בכדי לנסות לעצבן ולעשות רעש על כלום, אלא שתהיה כאן מחשבה רצינית לקראת העונה הבאה כי אני אישית מתקשה להאמין שרוב (לא כל) החומר הקיים יוכל לעשות הרבה בליגת העל.

צריך להחזיק אצבעות שנשר לא תהיה איתנו בפלייאוף, תרתי משמע נאחס רציני הקבוצה הזאת.
03-Feb-2017, 22:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 22:36 משה.ד.)
הודעה: #23
איזה שטויות אלה? קבוצה שלא מסוגלת לנצח את בטיס מסוגלת לקחת את הצמפיון לי.

Champion league
03-Feb-2017, 22:37 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 22:37 לואיס ראזאק.)
הודעה: #24
נו באמת, שים לב ל-5 המשחקים האחרונים (מלבד הפירוק מול נצרת-עילית) ותבין לבד מדוע אצלי מתחילה הדאגה מהחומר הקיים.
03-Feb-2017, 22:59
הודעה: #25
משה, כל מי שהיה היום במגרש וגם אלו שלא, אומרים את אותו הדבר. ערן שלפני הפציעה זה לא ערן שאחרי הפציעה, אין מה לעשות ועם כל הצער שבדבר. כרגע ערן יותר מפריע מאשר מועיל (למרות 2 הבישולים). לדעתי הצוות המקצועי עושה לערן ולנו עוול. השחקן לא כשיר לפתוח משחק ועם כל האהבה שלך אליו, אני מאמין שגם אתה יודע את זה.
בכל אופן, לא נראה טוב (תרתי משמע) ההתעקשות על ערן בהרכב.

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Feb-2017, 23:08
הודעה: #26
ערן לא מפריע כי שני הבישולים שלו הביאו 4 נקודות בשני משחקים לא טובים של הקבוצה אז ערן לא מפריע אלא מועיל , למרות שזה לא ערן של לפני הפציעה.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
משה.ד (0303-0202-2017201720172017)
03-Feb-2017, 23:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 23:25 טל.מ.)
הודעה: #27
תעשה לי טובה ירון .. אנחנו משחקים עם 10 שחקנים 90 דק הבנאדם לא מסוגל בכלל לשחק , המאמנים הופכים את כל הרוטציה עושים הרכבים לא מתאימים וכל זה כדי להחזיר שחקן לא כשיר פיזית ,ואין לי מושג למה הם עושים את זה.. ובסוף מכל ה90 דק האלה כולם זוכרים הרמה. בחיאת זה רדוד. זה לא כדורגל ,אפילו לא בליגה לחובבים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2017, 23:41
הודעה: #28
מסכים לחלוטין שערן היה היום גרוע ומסכים גם שמאז שחזר זה לא אותו ערן שלפני הפציעה. הייתי משלב אותו בסוף משחק . אבל תראה לי אחד שכן היה טוב היום להוציא את ורגוץ ודין?
יש גם ימים כאלה בכדורגל ואם לא הפסדנו אז כפי הנראה זה מזל של אלופים.
03-Feb-2017, 23:41
הודעה: #29
שום מועדון גם לא חצי מקצועי היה מעלה בהרכב ועוד נותן לשחק 90 דקות לשחקן במשקל של נהג משאית וכושר כל כך גרוע...
זה מבייש את השחקן מבייש את המועדון ובעיקר את האוהדים , אין לאף אחד מאיתנו עוררין כשרונו של ערן ועל העובדה שמדובר בגולר ובמבשל מהרמה הגבוהה ביותר אבל ופה יש אבל גדול הבחור לא בכושר גופני הוא בקושי מניף רגל מה שמביא אותו לרמת עצבים ותסכול שמשרה גם על הסובבים אותו....
צריך ללהצמיד לו את מאמן הכושר לסדרת אימונים והתאמת המשקל לספורטאי מקצועי...ורק ברגע שערן והצוות יחליטו שהמשקל תקין ובמקום להתגלגל על המגרש הוא יתחיל לרוץ....
עכשיו לפני שאנחנו מכתירים את נשר כמנחוס בואו ננסה להבין למה זה קרה ...שלישיית שוקולד מנטה מסטיק (דיא, ערן ובדש) לא עושים הגנה גם לא בכאילו ...ערן ודיא בתחרות תמידית מי יעצבן יותר את האוהדים על ידי זה שבמקום לשחק פשוט כל אחד מנסה להעביר או למסור כדור מתוחכם מידי....
תוסיפו משחק פושר של דידייה , חסרון של עלי , ניקו בעיני היה טוב מאד עד דקה 70 שנגמר לו האויר...
וייסמן מצויין וחייב לפתוח , דיין ובדש שניהם חושך, ורגוץ טפו טפו חומה רגוע חכם כייף, ניסן דנון לא היה במשחק היום, קובי מור כואב לי עליו כי הוא התחיל את העונה טוב נפצע ומאיזה שהיא סיבה איבד את הבטחון.
שינה חוץ מהגול היה בסדר גמור.
גם על דין אין תלונות טוב מאד.
בעיני לא היה פנדל הכדור פגע לו ביד כשהכדור בכלל לא היה לכיוון השער...
בכלל שיפוט גרוע עד כדי מגוחך...מגוחך כי להוסיף 4 דק' כשהקבוצה שמובילה מבזבזת כל כך הרבה זמן רק 6 חילופים זה 3 דק'
אז מה הוספת רק דקה ??? אגב זו נקודה שצריכה להגיע מלמעלה באיגוד השופטים בזבוזי זמן מגעילה את הכייף לבוא למגרש וגם בליגת העל וגם בליגה הלאומית זה נפוץ מאד...
03-Feb-2017, 23:48 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 23:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #30
פנדל וחצי של הבינוני שלך שמוכיח בכל משחק עד כמה הליגה הלאומית היא הלימיט שלו.
ערן לוי זה לא ערן לוי שלפני הפציעה השניה ובטח שלא לפני הפציעה הראשונה. אבל מערכת שמסתכלת לטווח ארוך, לא זורקת שחקן כזה לשוליים אלא עוזרת לו לחזור לעצמו, גם אם זה כעת בא על חשבון דברים מסוימים.
The following 2 users Like פיליפצ'וק's post:
אלדד (0404-0202-2017201720172017), יגאל יהב (0404-0202-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 17 אורחים