מכבי נתניה

גירסה מלאה: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
באופן אישי הייתי מעדיף את שון ויסמן על פני בדש
כבר פתחת פוסט...
לא תכתוב את ההרכב עבור מי שלא ראה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
מה שנקרא מחצית לפנתיאון ..

דקה 64, לא יודע איך יגמר... אבל זה "חרא משחק"
נשאר חרא משחק גם אחרי השיוויון .. לא ברור לי למה אנחנו ממשיכים לשחק ב10 שחקנים כל שבוע .. ולאלה שיגידו בזכות הבישולים שלו שבועיים רצוף הבאנו 4 נק אז אולי בלעדיו לא היינו מגיעים לסיטואציה הזו בכלל. כמה אפשר לשחק 11:10? לא יודע, הצוות המקצועי כבר מתחיל להראות לי לא כל כך מקצועי ..

2 בישולים של שף = 4 נק'.

ולגבי המשחק, משחק רע של כל הקבוצה למעט ברנקו הגדול אבל כמובן שכל חברות המיללות בראשות טל מ. יתמקדו בערן לוי כי זה מאוד אופנתי.
דראפיץ לא יודע מה לא עבד היום? עם כל האהבה והתמיכה שלי בערן ולא רק הוא היה חלש היום ,אבל ערן במצבו היום לא יכול לשחק בהרכב הפותח !!! ואם דראפיץ לא מבין את זה ,חמור מאוד.
הנזק הוא כפול גם לקבוצה וגם לשחקן , שפשוט לא מסוגל לכלום,.
(03-Feb-2017 19:04)טל.מ כתב: [ -> ]נשאר חרא משחק גם אחרי השיוויון .. לא ברור לי למה אנחנו ממשיכים לשחק ב10 שחקנים כל שבוע .. ולאלה שיגידו בזכות הבישולים שלו שבועיים רצוף הבאנו 4 נק אז אולי בלעדיו לא היינו מגיעים לסיטואציה הזו בכלל. כמה אפשר לשחק 11:10? לא יודע, הצוות המקצועי כבר מתחיל להראות לי לא כל כך מקצועי ..

אשכרה? אז הצוות המקצועי כבר לא נראה לך כל כך מקצועי?
טוב, נו, לי הוא עדיין נראה סופר מקצועי.
תסביר לי את נושא ערן לוי ואני לא מתייחס למעריץ הראשי שח ערן לוי פה. תסביר לי איך שחקן מוגבל פיזית ברמות שהקבוצה עבר בקושי מוסרת לו משחק 90 דק. מת לשמוע את ההסבר המקצועי

(03-Feb-2017 19:04)טל.מ כתב: [ -> ]נשאר חרא משחק גם אחרי השיוויון .. לא ברור לי למה אנחנו ממשיכים לשחק ב10 שחקנים כל שבוע .. ולאלה שיגידו בזכות הבישולים שלו שבועיים רצוף הבאנו 4 נק אז אולי בלעדיו לא היינו מגיעים לסיטואציה הזו בכלל. כמה אפשר לשחק 11:10? לא יודע, הצוות המקצועי כבר מתחיל להראות לי לא כל כך מקצועי ..

מסכים לחלוטין
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Reference URL's