שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
03-Feb-2017, 23:52
הודעה: #31
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
קשה מאוד לשמור על מתח מקצועי במצבנו.
והפחתת ה9 נקודות פעלה לטובתנו ב16 משחקים הראשונים של העונה(עד ההגעה למקום הראשון).
נכון להיום הצוות המקצועי מנסה בכל דרך לשמר את המקצועיות על המגרש בדיוק כמו שהיא במהלך האימונים,לעיתים זה הולך יותר לעיתים פחות.
הצוות המקצועי והניהולי משוכנע שמהסגל הנוכחי ניתן לגבש שלד לעונה הבאה שיחוזק באותם מקומות ראויים לחיזוק.
אני משוכנע שעל חלק מהשמות יהיה קונצנזוס ועל חלק יהיו חילוקי דעות,אך מכיוון שהחוכמה המקצועית אצל הצוות המקצועי,הפסיקה תיהיה שלהם.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like אייל ס's post:
Hagiqq (0505-0202-2017201720172017), אליהו (0404-0202-2017201720172017), אריאל (0404-0202-2017201720172017), יגאל יהב (0404-0202-2017201720172017)
04-Feb-2017, 0:21
הודעה: #32
(03-Feb-2017 23:41)משה.ד כתב:  יש גם ימים כאלה בכדורגל ואם לא הפסדנו אז כפי הנראה זה מזל של אלופים.

באמת, לא נמאס מהקלישאות?
אין כאן שום קשר למזל, יותר בכיוון של יריבה נאיבית.
04-Feb-2017, 0:27
הודעה: #33
בעונה של יוסי מזרחי, נתניה לא הצליחה לנצח את נצרת עילית ואלדד שביט בשני המשחקים.
זה לא הפריע לה להישאר בליגה בעונה שלאחר מכן ואפילו במקום גבוה יחסית, אז אני לא מבין את הקשר.
04-Feb-2017, 1:02
הודעה: #34
(03-Feb-2017 23:52)אייל ס כתב:  קשה מאוד לשמור על מתח מקצועי במצבנו.
והפחתת ה9 נקודות פעלה לטובתנו ב16 משחקים הראשונים של העונה(עד ההגעה למקום הראשון).
נכון להיום הצוות המקצועי מנסה בכל דרך לשמר את המקצועיות על המגרש בדיוק כמו שהיא במהלך האימונים,לעיתים זה הולך יותר לעיתים פחות.
הצוות המקצועי והניהולי משוכנע שמהסגל הנוכחי ניתן לגבש שלד לעונה הבאה שיחוזק באותם מקומות ראויים לחיזוק.
אני משוכנע שעל חלק מהשמות יהיה קונצנזוס ועל חלק יהיו חילוקי דעות,אך מכיוון שהחוכמה המקצועית אצל הצוות המקצועי,הפסיקה תיהיה שלהם.
ולכן היה חשוב לרענון את השורות בחלון בינואר ולהביא קצת רוח חדשה ומי שראה את עוז פרץ היום בהפועל ר"ג למשל ראה דוגמה טובה ולא יודע איך מכל המבחר שהיה לא נמצא לפחות אחד.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

אין אחד אשר יבין את סוד האושר.
04-Feb-2017, 1:04 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 1:06 עידן444.)
הודעה: #35
לבחור יש אג׳נדה.
והוא בכל מחיר יאנוס את המציאות להתאים לאג׳נדה שלו...
יש לו מן אלגוריתם במוח שעובד משהו בסגנון שאם ב״ש ניצחה את אינטר שניצחה את יובנטוס שניצחה פעם את ריאל מדריד- אזי- הפועל ב״ש הקבוצה הכי טובה באירופה. אה... בעצם לא... הרי רעננה ניצחה את ב״ש שניצחה את אינטר שניצחה את יובה שניצחה פעם את ריאל- אז אולי רעננה הקבוצה הכי טובה באירופה? ובכלל, להפסיד לרעננה? איך ב״ש בכלל יכולה לחשוב על אליפות אם היא הפסידה לרעננה ולא ניצחה את הפועל ת״א העלובה?
אז לא ניצחנו את נשר... וואו...
איך נשחק בליגת העל ככה? בואו נחליף את כולם!
The following 1 user Likes עידן444's post:
אליהו (0404-0202-2017201720172017)
04-Feb-2017, 1:24 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 1:34 אופיר34.)
הודעה: #36
(03-Feb-2017 22:28)לואיס ראזאק כתב:  קבוצה שלא מסוגלת לנצח את עירוני נשר באמת תוכל לעשות מעבר לעונת הישרדות בשיניים בעונה הבאה? אני לא נביא אז אני לא יודע.
אבל שוב, אני לא כותב את הדברים האלה בכדי לנסות לעצבן ולעשות רעש על כלום, אלא שתהיה כאן מחשבה רצינית לקראת העונה הבאה כי אני אישית מתקשה להאמין שרוב (לא כל) החומר הקיים יוכל לעשות הרבה בליגת העל.

צריך להחזיק אצבעות שנשר לא תהיה איתנו בפלייאוף, תרתי משמע נאחס רציני הקבוצה הזאת.

וקבוצה עם יותר מ 80 אחוזי הצלחה שלא מפסידה 22 משחקים כן יכולה לעשות משהו בליגת העל ??
עד כמה שהליגה הזאת פח אשפה, והיריבות תורמות גם את חלקן להצלחה שלנו, אי אפשר לבטל את החוזק של הקבוצה והיכולת של כל המערכת להשאר כל הזמן בדריכות לקראת כל משחק ולא משנה מי משחק נגדך. לא פשוט מנטלית להצליח לא להפסיד תקופה כל כך ארוכה.

ולגבי ליגת העל, לדעתי לפחות ל 5-6 שחקנים יש מקום גם בליגת העל. ברור לכולם שלכשנעלה יהיו חיזוקים ושיפורים במספר עמדות. אני מציע לשתות מים , לעלות ליגה ולתת לצוות המיקצועי לבנות קבוצה שתוכל להצליח גם בליגת העל המפוארת שלנו.

(03-Feb-2017 20:36)yaron73 כתב:  כולם היו חלשים מלבד אולי ורגוץ' ודין גל. נשר לחצה גבוה ושיחקה מאוד אגרסיבי בעידודו של השופט החלש והטיפש.
שוב אני חוזר ואומר ערן לא היה חלש יותר מאף אחד אחר , אבל הוא שחקן הכרעה ואף אחד לא יקח את זה ממנו.
"ואז בא ערן" ......

מותר לתפוס יום רע, מותר לאבד כדור מידי פעם במשחק, מותר להחטיא מול שער ריק אבל לשחק כמו פרימדונה, לעמוד על המגרש, לאבד כדורים בצורה שכונתית ,לשחק עם עודף משקל, להעיר לשחקנים, לחטוף צהובים מיותרים זה אסור !
זה לא מיקצועני, זה לא מכבד וזה מבייש אותי כאוהד לראות שחקן שמתנהל בצורה כזאת במגרש, וגם בישול בדקה 95 לא ישנה את המציאות הזאת.

לא מצליח להבין איך אוהדים מסוגלים לתת לגיטימציה לדבר הזה.
04-Feb-2017, 3:21
הודעה: #37
אמיר,מאז "הפוסט" מהמשחק הקודם נגד נשרCool אני מבין את משמעות הציטוטים מדברי שבעתיים ואת ציפורי הטרף שממתינות למעידה בלשוני ובעיקר את השקט והרוגע שקיים במועדון בזכות דינמיקת העבודה בין הצוות לשחקנים והצוות המקצועי לניהולי.
היה רצון לרענן את השורות כגישה,אך לא בכל מחיר ולכן לא נמצא שחקן/שחקנים שמתאימים לשדרוג מקצועי מצד אחד למרקם החברתי וחדר ההלבשה מצד שני ולתוכניות המועדון לעונה מצד שלישי.
כון לעכשיו(ועזוב משחק אחד ואולי יותר),כל המרכיבים שמסביב הביאו את השלם להיות גדול בהרבה מסך חלקיו,לעיתים שינוי שמגדיל את החלקים פוגם בשלם ואנחנו כאן לטובת השלם.
ועוד דבר אחד קטן,אין אוקוס פוקס בסיום עבודתו של שחקן ולכן כשלא מרוצים(בהנחה שלא מרוצים),לא מפנה מקום/סעיף תקציבי בסגל ובמצבנו אין סיבה לפריצה מסגרת תקציבית(שגדלה מאוד כבר בתחילת העונה).
The following 2 users Like אייל ס's post:
amir (0404-0202-2017201720172017), עדיאלבז (0606-0202-2017201720172017)
04-Feb-2017, 3:34 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 3:47 לואיס ראזאק.)
הודעה: #38
(04-Feb-2017 1:04)עידן444 כתב:  לבחור יש אג׳נדה.
והוא בכל מחיר יאנוס את המציאות להתאים לאג׳נדה שלו...
יש לו מן אלגוריתם במוח שעובד משהו בסגנון שאם ב״ש ניצחה את אינטר שניצחה את יובנטוס שניצחה פעם את ריאל מדריד- אזי- הפועל ב״ש הקבוצה הכי טובה באירופה. אה... בעצם לא... הרי רעננה ניצחה את ב״ש שניצחה את אינטר שניצחה את יובה שניצחה פעם את ריאל- אז אולי רעננה הקבוצה הכי טובה באירופה? ובכלל, להפסיד לרעננה? איך ב״ש בכלל יכולה לחשוב על אליפות אם היא הפסידה לרעננה ולא ניצחה את הפועל ת״א העלובה?
אז לא ניצחנו את נשר... וואו...
איך נשחק בליגת העל ככה? בואו נחליף את כולם!

מאיפה אתה מביא את הדברים האלה... השד יודע.
תרגיע, להכין לך כוס תה חם עם נענע?

(04-Feb-2017 1:24)אופיר34 כתב:  וקבוצה עם יותר מ 80 אחוזי הצלחה שלא מפסידה 22 משחקים כן יכולה לעשות משהו בליגת העל ??
עד כמה שהליגה הזאת פח אשפה, והיריבות תורמות גם את חלקן להצלחה שלנו, אי אפשר לבטל את החוזק של הקבוצה והיכולת של כל המערכת להשאר כל הזמן בדריכות לקראת כל משחק ולא משנה מי משחק נגדך. לא פשוט מנטלית להצליח לא להפסיד תקופה כל כך ארוכה.

ולגבי ליגת העל, לדעתי לפחות ל 5-6 שחקנים יש מקום גם בליגת העל. ברור לכולם שלכשנעלה יהיו חיזוקים ושיפורים במספר עמדות. אני מציע לשתות מים , לעלות ליגה ולתת לצוות המיקצועי לבנות קבוצה שתוכל להצליח גם בליגת העל המפוארת שלנו.

אני לרגע אחד לא חושב שביטלתי את אחוזי ההצלחה, כן הרצף מרשים בלי ספק אבל מצד שני? בהתחשב ברמה של הליגה הזאת? אני חושש שההתלהבות מהעונה הנוכחית תגרום לנו לאכול חרא בעונה הבאה ומשום מה, אנשים כאן באופוריה ומסרבים להבין את מה שאני מנסה לומר.

הצוות המקצועי לדעתי סבבה לגמרי, אבל נראה שיש קצת חוסר היגיון בלבנות על מספר שחקנים שבהחלט עלולים לעשות במכנסיים בעונת בכורה עבורם בליגת העל. קשה לי להאמין שאפשר להסתמך על כמות יחסית גדולה של שחקנים שהולכים לעשות את הצעדים הראשונים שלהם בליגה הבכירה כאן.

אז אני יוצא אפילו יותר נדיב ממך ואני דווקא חושב שיש 8, אבל אנשים כאן עם בעיה קשה בהבנת הנקרא וטוענים שאני אמרתי להחליף את כל הקבוצה...

(04-Feb-2017 1:24)אופיר34 כתב:  מותר לתפוס יום רע, מותר לאבד כדור מידי פעם במשחק, מותר להחטיא מול שער ריק אבל לשחק כמו פרימדונה, לעמוד על המגרש, לאבד כדורים בצורה שכונתית ,לשחק עם עודף משקל, להעיר לשחקנים, לחטוף צהובים מיותרים זה אסור !
זה לא מיקצועני, זה לא מכבד וזה מבייש אותי כאוהד לראות שחקן שמתנהל בצורה כזאת במגרש, וגם בישול בדקה 95 לא ישנה את המציאות הזאת.

לא מצליח להבין איך אוהדים מסוגלים לתת לגיטימציה לדבר הזה.

שכח מזה, זה עניין אבוד. זה הרונאלדו\מסי של רוב אוהדי מכבי נתניה. הוא לא יכול לעשות רע גם שזה כבר נראה שהוא עגלה (וזה עוד במשחק בלאומית... אז אנחנו בונים עליו בליגת העל אחרי פציעות בגיל... 32?!).
04-Feb-2017, 10:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 04-Feb-2017 על ידי 10:32 yaron73.)
הודעה: #39
דיא , דנון , בדש ורועי דיין לדוגמא היו חלשים הרבה יותר מערן , עשו פחות תנועה מערן ובניגוד לערן אני לא זוכר אף פעולה חיובית שלהם במשחק. שלושה מהם הוחלפו ואחד נכנס כמחליף ובצדק. לשיטת חלקכם שיחקנו עם 8 שחקנים כי דיא דנון ובדש לא הורגשו בכלל......

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
04-Feb-2017, 12:01
הודעה: #40
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
עשו הרבה פחות תנועה מערן ..? אתה בטוח ..? כל הקבוצה שיחקה חלש , כולם רצו אחד לא זז ברמה כזו שחלק מהשחקנים הפסיקו למסור לו. זה נהיה מביך בשלב מסוים אז חלאס לגנוב דעת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים