שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
03-Feb-2017, 19:33
הודעה: #11
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
קבוצה שלמה לא מסוגלת היום לתת פס אחד מדויק וכל העליהום על ערן לוי.
#אוהדים קקמייקה#
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2017, 19:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 19:42 אריאל.)
הודעה: #12
(03-Feb-2017 19:21)פיליפצוק כתב:  2 בישולים של שף = 4 נק'.

ולגבי המשחק, משחק רע של כל הקבוצה למעט ברנקו הגדול אבל כמובן שכל חברות המיללות בראשות טל מ. יתמקדו בערן לוי כי זה מאוד אופנתי.

אוי נו, באמת...
כמו שיש גבול ל"אנטי" וזה מעלה גיחוך לקרוא למשחק נצחון 5 2 "חרא משחק" יש גם גבול בתמיכה בשחקן שהיה היום חושך מצרים, גם אם כל הקבוצה היתה חושך

(03-Feb-2017 19:33)פיליפצוק כתב:  קבוצה שלמה לא מסוגלת היום לתת פס אחד מדויק וכל העליהום על ערן לוי.
#אוהדים קקמייקה#

משחק חרא, כל הקבוצה היתה חושך, אבל ערן היה חושך בריבוע.
לדעתי, ערן גרם לכל מי שלידו להיות עוד יותר חושך. וכשחקן ותיק ומוביל וקפטן, מצפים ממנו ליותר.
ולמרות כל הביקורת הזאת, כיוון שאני לא מבין בכדורגל, אין לי עמדה מי צריך לפתוח ובאיזה מערך צריך לשחק...

מפגר אבל אופטימי
03-Feb-2017, 19:47
הודעה: #13
זה כבר לא משנה מה ערן יעשה. גם אם הוא יתחיל עכשיו לסרוג לי סוודר באמצע המשחק הגרופים ימשיכו לשלוח אותי למספרים שלו כאילו שאני איזה משה קשטן שכל היום מדווח על הסטטיסטיקות של כל שחקן בעולם.
אני חוזר על זה ולא מעניין אותי גם אם הוא יבקיע עוד 200 גולים בדקה 97 - זה לא מיקצועני, זה מבייש והאמת זה גם מתחיל להיות תמוה. ואני לא ארחיק לכת כמו טל כי סלובו וברדה הוכיחו לנו אחרת עד היום, אבל נושא ערן לוי פשוט דורש הסבר.

ולא, לא רק ערן לוי היה חלש היום. גם דיא היה זוועה( לכל מי שדאג... ), גם קוגבינה (שאני מתחיל לעלות ספקות לגביו) ואפילו "השחקן שלי" לא היה בשיאו.
בתכלס זה די היה קופי פאסט מהסיבוב הקודם. מגיע לנשר כל הכבוד. הם למדו איך משחקים מולנו. לחץ גבוה עלינו כמעט 90 דקות, כושר גופני מצוין ואנחנו משותקים. ואני שם לב שמול משחק לחץ אנחנו פשוט מאבדים את הכדורגל הטוב שלנו. זה קרה גם מול ר"ג. דווקא היום ההעדרות של עלי ממש הורגשה. במשחק כזה היה צריך מישהו שיצליח לפתוח את הפלונטר שנוצר באמצע.

לסיכום, אם גם את זה לא הפסדנו (ויסלחו לי כל שוחרי האמונות הטפלות) כנראה שהשנה זה כבר לא יקרה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
03-Feb-2017, 19:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 19:51 טל.מ.)
הודעה: #14
(03-Feb-2017 19:33)פיליפצוק כתב:  קבוצה שלמה לא מסוגלת היום לתת פס אחד מדויק וכל העליהום על ערן לוי.
#אוהדים קקמייקה#

תגיד לי באמת .. מה אתה לא מבין ? אני יורד על ערן לוי כי הוא היה רע או אני לא מבין למה הוא על הדשא ..? מה הצוות המקצועי רואה ש2000 איש ביציע מפספסים ? אתה לא רואה לבד שאנחנו משחקים ב10 שחקנים ? שהשחקנים כבר לא מוסרים לו ? שהוא מאבד כל כדור, שהוא נופל כל שניה ששום מסירה לא מגיעה שהוא מתקשה לעצור כדור ? מה לא ברור , הבנאדם לא כשיר גופנית זה צועק לשמים.. תנסה לחשוב על וויסמן או אביב אברהם במקומו עם כל האנרגיה שהם הכניסו. איתו זה פלונטר בכל עמדה שהוא נמצא בה כי הוא לא יכול לשחק וכולם רצים לחפות עליו. 10 נגד 11 מהדקה הראשונה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(03-Feb-2017 19:35)אריאל כתב:  

ולגבי המשחק, משחק רע של כל הקבוצה למעט ברנקו הגדול אבל כמובן שכל חברות המיללות בראשות טל מ. יתמקדו בערן לוי כי זה מאוד אופנתי.

אוי נו, באמת...
כמו שיש גבול ל"אנטי" וזה מעלה גיחוך לקרוא למשחק נצחון 5 2 "חרא משחק" יש גם גבול בתמיכה בשחקן שהיה היום חושך מצרים, גם אם כל הקבוצה היתה חושך

#אוהדים קקמייקה#

לדעתי, ערן גרם לכל מי שלידו להיות עוד יותר חושך. וכשחקן ותיק ומוביל וקפטן, מצפים ממנו ליותר.
ולמרות כל הביקורת הזאת, כיוון שאני לא מבין בכדורגל, אין לי עמדה מי צריך לפתוח ובאיזה מערך צריך לשחק...

סליחה אריאל .. חרא משחק נאמר על הפועל ים , 1:0 בשבוע שעבר. בוא נהיה מדויקים

מרקו רויס - לא מילה גסה !
03-Feb-2017, 19:53 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 19:56 פיליפצ'וק.)
הודעה: #15
נמשיך להתעלם מהיללות לגבי ערן (סחתיין אופיר שאתה יודע להיות הוגן לגבי האחרים שהיו לא פחות זוועה ממנו, רק שערן ולא פעם הראשונה נתן האקס פקטור שהביא ניקוד).
אלדד שביט הביס בטקטיקה 2:0 את סלובו וברדה בסיכום שני המשחקים, רק שהוא בפעם השניה העונה לא לקח בחשבון את הערך המוסף שיש לקבוצה הזו.
בכלל לאלדד שביט (מאמן מוכשר ביותר) הולך מצוין מול נתניה, גם את יוסי מזרחי הוא ניצח בטקטיקה בקדנציה הקודמת כאשר אלדד אימן את נצרת עלית.

(03-Feb-2017 19:35)אריאל כתב:  [quote='פיליפצ'וק' pid='62957' dateline='1486135313']
2 בישולים של שף = 4 נק'.

אוי נו, באמת...

איפה כתבתי שערן היה טוב או אפילו סביר היום?
רק שערן כמו דיע הם שחקנים שמסוגלים להביא תפוקה גם כשהם פחות טובים וערן (ולא בפעם הראשונה העונה) עשה זאת היום.
מה שכן, אני פשוט יוצא נגד העליהום על שחקן אחד כאשר כל הקבוצה היתה חושך מצרים.
03-Feb-2017, 19:57
הודעה: #16
(03-Feb-2017 19:47)אופיר34 כתב:  זה כבר לא משנה מה ערן יעשה. גם אם הוא יתחיל עכשיו לסרוג לי סוודר באמצע המשחק הגרופים ימשיכו לשלוח אותי למספרים שלו כאילו שאני איזה משה קשטן שכל היום מדווח על הסטטיסטיקות של כל שחקן בעולם.
אני חוזר על זה ולא מעניין אותי גם אם הוא יבקיע עוד 200 גולים בדקה 97 - זה לא מיקצועני, זה מבייש והאמת זה גם מתחיל להיות תמוה. ואני לא ארחיק לכת כמו טל כי סלובו וברדה הוכיחו לנו אחרת עד היום, אבל נושא ערן לוי פשוט דורש הסבר.

ולא, לא רק ערן לוי היה חלש היום. גם דיא היה זוועה( לכל מי שדאג... ), גם קוגבינה (שאני מתחיל לעלות ספקות לגביו) ואפילו "השחקן שלי" לא היה בשיאו.
בתכלס זה די היה קופי פאסט מהסיבוב הקודם. מגיע לנשר כל הכבוד. הם למדו איך משחקים מולנו. לחץ גבוה עלינו כמעט 90 דקות, כושר גופני מצוין ואנחנו משותקים. ואני שם לב שמול משחק לחץ אנחנו פשוט מאבדים את הכדורגל הטוב שלנו. זה קרה גם מול ר"ג. דווקא היום ההעדרות של עלי ממש הורגשה. במשחק כזה היה צריך מישהו שיצליח לפתוח את הפלונטר שנוצר באמצע.

לסיכום, אם גם את זה לא הפסדנו (ויסלחו לי כל שוחרי האמונות הטפלות) כנראה שהשנה זה כבר לא יקרה....

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לא מבין את אלה שטוענים לחולשה מקצועית של ערן לוי. כל אחד יכול להיות חלש ביום נתון. תתייחסו לעובדה ששחקן לא כשיר כמעט לשום פעולה של שחקן כדורגל עולה ב11 שבת שניה ברציפות וגם משלים 90 דק . זה נשגב מבינתי . לא האם היכולת שלו היתה כזו או אחרת.

The following 1 user Likes טל.מ's post:
עידן444 (0303-0202-2017201720172017)
03-Feb-2017, 20:08
הודעה: #17
ערן, באמת לא אותו ערן של תחילת העונה ואם אני הייתי המאמן הוא לא היה פותח... אבל הוא לא היה היחיד היום שלא שיחק, כל הקישור היה רע, אולסק היה מפוזר, שיחק באדישות, סבע לא הגיע ודידיה לא הצליח בשום דריבל... אבל מגיע לקבוצה שאפו על האמונה שהביאה את הגול.

The following 1 user Likes nirsimoni's post:
yaron73 (0303-0202-2017201720172017)
03-Feb-2017, 20:16
הודעה: #18
(03-Feb-2017 19:49)טל.מ כתב:  
#אוהדים קקמייקה#

תגיד לי באמת .. מה אתה לא מבין ? אני יורד על ערן לוי כי הוא היה רע או אני לא מבין למה הוא על הדשא ..? מה הצוות המקצועי רואה ש2000 איש ביציע מפספסים ? אתה לא רואה לבד שאנחנו משחקים ב10 שחקנים ? שהשחקנים כבר לא מוסרים לו ? שהוא מאבד כל כדור, שהוא נופל כל שניה ששום מסירה לא מגיעה שהוא מתקשה לעצור כדור ? מה לא ברור , הבנאדם לא כשיר גופנית זה צועק לשמים.. תנסה לחשוב על וויסמן או אביב אברהם במקומו עם כל האנרגיה שהם הכניסו. איתו זה פלונטר בכל עמדה שהוא נמצא בה כי הוא לא יכול לשחק וכולם רצים לחפות עליו. 10 נגד 11 מהדקה הראשונה.

(03-Feb-2017 19:35)אריאל כתב:  

אוי נו, באמת...

#אוהדים קקמייקה#

סליחה אריאל .. חרא משחק נאמר על הפועל ים , 1:0 בשבוע שעבר. בוא נהיה מדויקים

מה אכפת לי...
יודע מה היתרון באלצהיימר במקום העבודה?! כל יום פוגשים אנשים חדשים

מפגר אבל אופטימי
03-Feb-2017, 20:28
הודעה: #19
מי אתה ..?

03-Feb-2017, 20:36
הודעה: #20
כולם היו חלשים מלבד אולי ורגוץ' ודין גל. נשר לחצה גבוה ושיחקה מאוד אגרסיבי בעידודו של השופט החלש והטיפש.
שוב אני חוזר ואומר ערן לא היה חלש יותר מאף אחד אחר , אבל הוא שחקן הכרעה ואף אחד לא יקח את זה ממנו.
"ואז בא ערן" ......

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים