שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
05-Feb-2017, 12:46 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 12:47 פיליפצ'וק.)
הודעה: #101
RE: פורסם ההרכב למשחק היום נגד נשר
(05-Feb-2017 12:39)עידן444 כתב:  
(05-Feb-2017 12:24)פיליפצוק כתב:  נגעת בדיוק בנקודה אסף, אין חולק שזה לא זה כרגע ואף קצת מזיק לקבוצה.
השאלה היא האם ללכת לקראתו ולעזור לו מתוך מטרה להרויח אותו לטווח הרחוק או לזרוק אותו לקצה הספסל/יציע ולסיים את הסרט שלו בנתניה.
לי התשובה ברורה, לאלה שלא אוהבים ולא אהבו אותו מלכתחילה, זאת הזדמנות טובה מבחינתם להיפטר ממנו.

לדעתי זה ממש לא לטובתו ולא עושה לו טוב.
בין להשלים 90 דקות לבין קצה הספסל/יציע- יש הרבה באמצע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

דעתך לא נספרת וגם לא דעתי, כנראה שהוא רוצה וחושב שהוא יכול לשחק ויש צוות מקצועי שמאמין בו ובזה מסתכם הכל.
ובמקרה של ערן לוי להבדיל משחקנים אחרים, אין כל כך אמצע, זה מה שעושה אותו מיוחד לטוב ולרע.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
05-Feb-2017, 14:07
הודעה: #102
אם אין אמצע יש יציע.
זה קבוצת כדורגל לא חוג במתנ"ס. אף אחד לא יותר חשוב וגדול מהמועדון
The following 1 user Likes אופיר34's post:
עוזרי (0606-0202-2017201720172017)
05-Feb-2017, 14:28 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 14:33 עידן444.)
הודעה: #103
אם מחר מכבי נתניה פותחת חנות מוצרים ומוכרת חולצות עם הדפסה ברור לכולם איזה שם ימכר הכי הרבה.
לדעתי לתת לו לשחק רק הורס לו ופוגע בו. וגם עבור הקבוצה המחיר גבוה.
ואני כאן כדי להביע את דעתי. זה כל הכיף. את ההחלטות יש אנשים שזה המקצוע שלהם ועל זה הם מקבלים כסף. גם אם זה נכון למועדון מכבי נתניה בגלל שיש אנשים שמסוגים לכתוב ״ערן לוי=מכבי נתניה״(למרות שלא זכור לי שערן לוי חתום על איזה הישג יוצא דופן במועדון שיש לו כמה כאלה- וגם אם כן זה לא אמור לשים אותו מעל המועדון)- זה לא נכון לקבוצת מכבי נתניה.

05-Feb-2017, 14:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 14:42 אלדד.)
הודעה: #104
אחרי פיטורי רן בן שמעון הקהל של בית"ר רוצה את דראפיץ בחזרה, אבל כנראה שטביב הולך על שרון מימר, הקהל של בית"ר לא רצה את בן שמעון אז קיבל שדרוג בדמותו של מימר, אחלה טביב שבעולם
05-Feb-2017, 15:45
הודעה: #105
אולסק וכל מי ששיחק נגד נשר היה חלש לא בגלל שלא רצו לא בגלל שלא באו למשחק אלא בגלל שנשר סגרו אותנו בכל מסירה בכל מהלך
ערן לוי כנ"ל כמו כולם הוא לא היה חלש מאחרים בדש וויסמן קוגבניה לא היו טובים יותר ושוב בגלל שעזר סגרו אותנו היטב בכל מהלך
אתם טועים לגבי ערן לוי כי לא חסר לו אוויר בריאות לרוץ 95 דקות , הוא עבר פגיעה בחוליה בעמוד השדרה , הדבר היחידי שיחזור לכושר משחק הוא לתת לו פשוט לשחק , אתם לא מודעים לכך אבל זאת האמת .
The following 1 user Likes זאב רווח's post:
yaron73 (0505-0202-2017201720172017)
05-Feb-2017, 20:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 20:23 Gadi.)
הודעה: #106
(05-Feb-2017 1:19)אופיר34 כתב:  
(04-Feb-2017 22:50)פיליפצוק כתב:  אז עכשיו עמוד האוהדים זו האינדקציה שלך?
10 קשקשנים אנטי ערן קבועים ועוד 20-30 נסחפים זאת "בהחלט" אינדיקציה.
מה שכן אני בטוח שכל אותם קשקשנים ידעו לקפוץ בגול אתמול (בישול של ערן להזכירך) ואח"כ לרוץ וליילל בפייסבוק.

ואני יודע שזה מאד כואב לך אבל תתחיל להפנים -לאנשים מתחיל ליפול האסימון. הם מפסיקים לקנות את המספרים שאתה כל כך אוהב ומתחילים להבין שכדורגלן מיקצועני ב 2017 לא יכול להראות כמו שערן נראה.
הלגיטימציה שאתה ושאר הגרופים נותנים לשחקן שמתנהל כמו שכונה ,רק בשם המספרים היפים שלו היא המראה של הכדורגל הישראלי שלנו. תנו לי מספרים וקיבינימאט הדרך, קיבינימאט המקצוענות. העיקר התוצאה.

מה זה מתחיל ליפול האסימון? אתה כמו הביטוי על שעון עומד רק שברגע שהוא מדייק הוא אומר שהוא היה מדויק כל הזמן.

ערן לוי עד הפציעה בגב העלה אותנו ליגה, הביא אותנו הכי קרוב שיש לתואר מאז שהומצאה הנורה והיה חלק משמעותי בהישארות שלנו בליגה על ומחוץ למגרש ובחלק הראשון של העונה בו סגרנו מינוס 9 והדבקנו את הצמרת בשלב מוקדם. על הדרך הוא גם התווכח עם כמה שופטים וצעק על כמה שחקנים (אגב לדעתי גאל מרגוליס לא צעק על אף אחד בימי חייו).
גם אם הוא ימשיך להיראות רע כמו שהוא נראה בתקופה האחרונה זה לא ישנה מה שהוא נתן עד היום וגם אתה יכול להודות שלמרות שהוא לא בא לך טוב בעין מהרגע הראשון את התרומה שלו הוא נתן מעל ומעבר. מכאן והלאה יהיה יותר פשוט להתווכח על מה עושים איתו מעכשיו.
05-Feb-2017, 21:20 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 21:26 yaron73.)
הודעה: #107
(05-Feb-2017 20:20)Gadi כתב:  
(05-Feb-2017 1:19)אופיר34 כתב:  
(04-Feb-2017 22:50)פיליפצוק כתב:  אז עכשיו עמוד האוהדים זו האינדקציה שלך?
10 קשקשנים אנטי ערן קבועים ועוד 20-30 נסחפים זאת "בהחלט" אינדיקציה.
מה שכן אני בטוח שכל אותם קשקשנים ידעו לקפוץ בגול אתמול (בישול של ערן להזכירך) ואח"כ לרוץ וליילל בפייסבוק.

ואני יודע שזה מאד כואב לך אבל תתחיל להפנים -לאנשים מתחיל ליפול האסימון. הם מפסיקים לקנות את המספרים שאתה כל כך אוהב ומתחילים להבין שכדורגלן מיקצועני ב 2017 לא יכול להראות כמו שערן נראה.
הלגיטימציה שאתה ושאר הגרופים נותנים לשחקן שמתנהל כמו שכונה ,רק בשם המספרים היפים שלו היא המראה של הכדורגל הישראלי שלנו. תנו לי מספרים וקיבינימאט הדרך, קיבינימאט המקצוענות. העיקר התוצאה.

מה זה מתחיל ליפול האסימון? אתה כמו הביטוי על שעון עומד רק שברגע שהוא מדייק הוא אומר שהוא היה מדויק כל הזמן.

ערן לוי עד הפציעה בגב העלה אותנו ליגה, הביא אותנו הכי קרוב שיש לתואר מאז שהומצאה הנורה והיה חלק משמעותי בהישארות שלנו בליגה על ומחוץ למגרש ובחלק הראשון של העונה בו סגרנו מינוס 9 והדבקנו את הצמרת בשלב מוקדם. על הדרך הוא גם התווכח עם כמה שופטים וצעק על כמה שחקנים (אגב לדעתי גאל מרגוליס לא צעק על אף אחד בימי חייו).
גם אם הוא ימשיך להיראות רע כמו שהוא נראה בתקופה האחרונה זה לא ישנה מה שהוא נתן עד היום וגם אתה יכול להודות שלמרות שהוא לא בא לך טוב בעין מהרגע הראשון את התרומה שלו הוא נתן מעל ומעבר. מכאן והלאה יהיה יותר פשוט להתווכח על מה עושים איתו מעכשיו.

גם כשערן עפ"י תפיסת 'האוהדים הקוטרים' פצוע וחלש ושמן ומכוער ורע ומתווכח וכל מה שתכתבו עדיין הוא מבשל וכובש.
למרות שהקבוצה שולטת ומשחקת טוב וכובשת הרבה שערים עדיין יש לה בעיה להתמודד מול הבונקר שעושות הקבוצות ובזבוזי הזמן הבלתי נגמרים בעידוד השופטים.
ערן מהבודדים שבכל רגע נתון יכול לגמור משחק בבישול או בשער. זה מה שהיה גם בשני המשחקים האחרונים 'כשהוא על כסא גלגלים עם בלוני חמצן'.
מעולם לא שמתי אף שחקן לפני המועדון כפי שחלק מנסים לטעון. גם לא עודד מכנס ולא חיים בר ובוודאי שלא ערן לוי. אבל הוא השחקן הבולט שלנו בשנים האחרונות. כנראה שיש אוהדים שמתגעגעים לתנועה הבלתי פוסקת , למנהיגות ולתפוקה של יוסי שבחון , אני לא.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
05-Feb-2017, 22:12
הודעה: #108
(05-Feb-2017 20:20)Gadi כתב:  מה זה מתחיל ליפול האסימון? אתה כמו הביטוי על שעון עומד רק שברגע שהוא מדייק הוא אומר שהוא היה מדויק כל הזמן.

אף פעם לא התכחשתי למספרים שלו ובעיקר לתרומה שלו מחוץ לדשא וגם אמרתי את זה לא מעט פעמים, אבל זה ממש לא חזות הכל. בדיוק כמו שהמספרים של ראובן עטר מדהימים במכבי נתניה והוא אף פעם מבחינתי לא היה מאמן (וכנראה גם לא יהיה).

אני אוהד כדורגל ,לא סטטיסקאי ולא אוטוביוגרף של ערן לוי.
שאני בא לראות את הקבוצה שאני אוהב אני רוצה לראות שחקנים מחויבים שמכבדים את המועדון שמשלם להם משכורת ואת הקהל שבלעדיו הם לא שווים כלום.
שאני רואה את ערן לוי אני לפעמים מרגיש שמזלזלים בי ובמועדון. ששחקן ב 2017 נראה על הדשא כמו נהג משאית בן 50 עם כרס שבקושי זז על המגרש, שמאבד כדורים בצורה מחפירה ,שצועק על כל העולם ואשתו ,שמבטל שחקנים במגרש אז כן, תסלחו לי, זה מוציא אותי מדעתי ולא גול לחיבור ולא בישול בדקה 95 ישנו את דעתי עליו.
ואני אומר לכם את האמת, אני באמת לא חושב שערן ממרום גילו יכול כבר לשנות משהו בגישה שלו ,ולכן אם למכבי נתניה יש שאיפות קצת יותר גדולות מאליפות הליגה השנייה או מהשרדות בליגת העל באמת שהגיע הזמן להחליף דיסקט.

וכל מי שסבבה לו המצב הזה שיבושם לו. רק אל תכריחו גם אותי להצטרף למקהלת הגרופים הזאת.
05-Feb-2017, 22:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 05-Feb-2017 על ידי 22:41 אלדד.)
הודעה: #109
(05-Feb-2017 22:12)אופיר34 כתב:  
(05-Feb-2017 20:20)Gadi כתב:  מה זה מתחיל ליפול האסימון? אתה כמו הביטוי על שעון עומד רק שברגע שהוא מדייק הוא אומר שהוא היה מדויק כל הזמן.

אף פעם לא התכחשתי למספרים שלו ובעיקר לתרומה שלו מחוץ לדשא וגם אמרתי את זה לא מעט פעמים, אבל זה ממש לא חזות הכל. בדיוק כמו שהמספרים של ראובן עטר מדהימים במכבי נתניה והוא אף פעם מבחינתי לא היה מאמן (וכנראה גם לא יהיה).

אני אוהד כדורגל ,לא סטטיסקאי ולא אוטוביוגרף של ערן לוי.
שאני בא לראות את הקבוצה שאני אוהב אני רוצה לראות שחקנים מחויבים שמכבדים את המועדון שמשלם להם משכורת ואת הקהל שבלעדיו הם לא שווים כלום.
שאני רואה את ערן לוי אני לפעמים מרגיש שמזלזלים בי ובמועדון. ששחקן ב 2017 נראה על הדשא כמו נהג משאית בן 50 עם כרס שבקושי זז על המגרש, שמאבד כדורים בצורה מחפירה ,שצועק על כל העולם ואשתו ,שמבטל שחקנים במגרש אז כן, תסלחו לי, זה מוציא אותי מדעתי ולא גול לחיבור ולא בישול בדקה 95 ישנו את דעתי עליו.
ואני אומר לכם את האמת, אני באמת לא חושב שערן ממרום גילו יכול כבר לשנות משהו בגישה שלו ,ולכן אם למכבי נתניה יש שאיפות קצת יותר גדולות מאליפות הליגה השנייה או מהשרדות בליגת העל באמת שהגיע הזמן להחליף דיסקט.

וכל מי שסבבה לו המצב הזה שיבושם לו. רק אל תכריחו גם אותי להצטרף למקהלת הגרופים הזאת.

מה לעשות שאתה אוהד קבוצה פצועה בליגה השנייה עם תקציב מוגבל ומכובד, ושחקן עם חצי הכישרון של ערן + כושר גופני לא יגיע אלינו בעתיד הקרוב
תגיד תודה שיש לך שחקן כזה בקבוצה, וכשהוא כבר לא יהיה כאן בטוח שאתה תתגעגע אליו בדיוק כמו שכולנו התגעגענו אליו שנה שעברה
מעניין מה היו הטענות אילו היית אוהד אשדוד/אשקלון/רעננה/כפר סבא היו לך שם יופי של שחקנים שנראים כמו שחקנים (ולא כמו נהגי משאית) וגם יודעים לרוץ יופי יופי
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (0606-0202-2017201720172017)
05-Feb-2017, 22:44
הודעה: #110
ירון בוא נדייק כי אתה אלדד פיליפצ׳וק והרבה בפייס חיים כרגע את ערן של פעם. ערן של היום כמו שהוא נראה במשחקים ששיחק לא מסוגל לגמור משחק מכלום הוא בכלל לא מגיע למצבי בעיטה . האופציה היחידה שלו להשפיע היא כדור נייח. אלדד האמירה שלך ששחקן עם כשרון פלוס כושר גופני לא יגיע אלינו היא הזויה. עלי דיא וקוגבנייה כיום טובים מערן ומשפיעים ממנו ואלה רק דוגמאות מהליגה השניה.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים