שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 1 הצבעות - 5 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
פעם הפורום הזה היה אינטימי
03-Feb-2017, 0:38
הודעה: #21
לנג. צריך להגיד תודה לאייל כי עם אייל לא היה מפרסם את הכתבה תשעים אחוז מהאנשים לא היו קוראים את השטויות של אביתר
דבר נוסף פעם ראשונה שחודש ינואר עבר בלי חיזוק אפילו הקטן ביותר וזה התשובה הטובה ביותר של אייל לכול עיתונאי החצר שהדרך של אייל נכונה וטובה לנתניה

Sent from my iPhone using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Feb-2017, 0:42
הודעה: #22
RE: פעם הפורום הזה היה אינטימי
(03-Feb-2017 0:36)אייל ס כתב:  השבועון לא מטריד אותי,העיתונאים שלא החליטו האם הם אוהדים או עיתונאים אמורים להטריד אתכם כאוהדים,כי דרכם הלא אמינה ולא ישרה כל כולה פוגעת נטו במועדון.
אני בעד עיתונות ובעד שת"פ.
אני נגד צהוב מסולף.

מדוע שזה יטריד אותנו אם מדובר במקומון שלא מעניין אף אחד?
03-Feb-2017, 0:44
הודעה: #23
מורדי לא צריך חיזוק אז על מה לחזק ?
עונה הבאה ? אני כבר יושב לאייל על הווריד לחפש חלוץ זר צעיר מהיר , קשר אחורי כמו אנסומבו , ובלם זר ברמה גבוהה .מעכשיו חחחח
התחלנו יפה צריך להמשיך באותה מתכונת הסיסמה " צעירים מוכשרים ורעבים "
03-Feb-2017, 10:16
הודעה: #24
אייל, האג׳נדה שלך והאמת שלך לגבי המועדון מאד חשובה לנו כאוהדים, אבל לאור ״הסכנות האורבות בחוץ״ הייתי מציע למתן את התגובות, בעיקר כדי לא לתת דלק לעיתונאי. מעניין לשמוע את הדעות שלך ממקור ראשון, אבל שוב כדי למנוע...

The following 2 users Like Elads84's post:
yaron73 (0303-0202-2017201720172017), אלון (0303-0202-2017201720172017)
03-Feb-2017, 10:44 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 11:03 עידן444.)
הודעה: #25
הפיתרון מאוד פשוט- להפוך את זה לפורום לחברים בלבד ומי שלא רצוי עף.
מועמד אחד לעוף כבר יש לי.
הייתי מוציא אותו גם מקבוצות האוהדים בפייסבוק כי הוא הוכיח שאחת המטרות שלו זה לנסות להדליק שריפות על כלום.

הצעד הראשון שג׳ורדי קרויף עשה בדרך להפיכת מכבי ת״א משכונה שוב לאימפריה היה מידור העיתונאים.
מה שנשאר לאנשים כמו צנציפר זה לעסוק בניחושים ולצאת אידיוט פעם אחר פעם.

03-Feb-2017, 10:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 12:15 yaron73.)
הודעה: #26
(03-Feb-2017 10:16)Elads84 כתב:  אייל, האג׳נדה שלך והאמת שלך לגבי המועדון מאד חשובה לנו כאוהדים, אבל לאור ״הסכנות האורבות בחוץ״ הייתי מציע למתן את התגובות, בעיקר כדי לא לתת דלק לעיתונאי. מעניין לשמוע את הדעות שלך ממקור ראשון, אבל שוב כדי למנוע...

אייל
כמו שרשמתי בעבר אתה כבר לא 'אוהד רגיל' ולדברים שאתה כותב יש משמעויות אחרות. מצד אחד זכינו כי אין כמו לקבל ידיעות ממקור ראשון , מצד שני יהיו כאלה שישתמשו בדברים שלך לכיוונים אחרים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
03-Feb-2017, 12:13
הודעה: #27
למה מתייחסים אליו בכלל לא הבנתי? זה רק נותן לו דלק ללכלך עוד.
ברגע שיראה שהכתבות שלו מעניינות שלושה ילדים וחצי בפורום האוהדים הוא ימשיך הלאה, הוא גם ככה עיתונאי די קיקיוני בענף.
03-Feb-2017, 12:27
הודעה: #28
(03-Feb-2017 12:13)פיליפצוק כתב:  למה מתייחסים אליו בכלל לא הבנתי? זה רק נותן לו דלק ללכלך עוד.
ברגע שיראה שהכתבות שלו מעניינות שלושה ילדים וחצי בפורום האוהדים הוא ימשיך הלאה, הוא גם ככה עיתונאי די קיקיוני בענף.

לתקשורת יש כוח בלתי נגמר וכתבות שליליות גורמות לנזק.
כאוהד אני אומנם רוצה לקרוא כמה שיותר על המועדון , אבל היות ותקשורת הספורט מתמקדת בעיקר בצדדים השליליים של המועדונים וברכילויות עדיף שיתפרסם עלינו כמה שפחות. השקט שיש העונה במועדון מביא לפחות פרסומים בתקשורת וליותר הישגים מקצועיים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
03-Feb-2017, 12:30 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 03-Feb-2017 על ידי 12:33 פיליפצ'וק.)
הודעה: #29
(03-Feb-2017 12:27)yaron73 כתב:  
(03-Feb-2017 12:13)פיליפצוק כתב:  למה מתייחסים אליו בכלל לא הבנתי? זה רק נותן לו דלק ללכלך עוד.

כאוהד אני אומנם רוצה לקרוא כמה שיותר על המועדון , אבל היות ותקשורת הספורט מתמקדת בעיקר בצדדים השליליים של המועדונים וברכילויות עדיף שיתפרסם עלינו כמה שפחות. השקט שיש העונה במועדון מביא לפחות פרסומים בתקשורת וליותר הישגים מקצועיים.

עם כל הכבוד הוא כותב בעיתון מקומי קיקיוני שאני לא יודע כמה צורכים אותו.
התגובה של אייל תקבל יותר חשיפה מהכתבה עצמה כי את האוהדים ואת התקשורת הארצית הרחבה מעניין יותר לשמוע את אייל מאשר את אותו "עיתונאי".
סתם לדוגמא, התקשורת המקומית בחיפה קורעת בימים אלה את מכבי חיפה ומנהליה, אני לא רואה שזה מזיז ליעקב שחר את השערה.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
לואיס ראזאק (0303-0202-2017201720172017)
03-Feb-2017, 14:25
הודעה: #30
(03-Feb-2017 12:30)פיליפצוק כתב:  
(03-Feb-2017 12:27)yaron73 כתב:  

עם כל הכבוד הוא כותב בעיתון מקומי קיקיוני שאני לא יודע כמה צורכים אותו.
התגובה של אייל תקבל יותר חשיפה מהכתבה עצמה כי את האוהדים ואת התקשורת הארצית הרחבה מעניין יותר לשמוע את אייל מאשר את אותו "עיתונאי".
סתם לדוגמא, התקשורת המקומית בחיפה קורעת בימים אלה את מכבי חיפה ומנהליה, אני לא רואה שזה מזיז ליעקב שחר את השערה.

התקשורת בחיפה היא פח זבל שלא הייתי מזלזל בנזק שהיא גורמת למועדון.

The following 1 user Likes עידן444's post:
yaron73 (0303-0202-2017201720172017)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים