מכבי נתניה

גירסה מלאה: פעם הפורום הזה היה אינטימי
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4
וגם אותם עיתונאים שצפו בנו קראו ושתקו....
היום נהנים לקרוא ולחרחר ריב ומדון(ללא הצלחה יתרה),כי כל הצדדים המעורבים יודעים שאמת הדבר(שנכתב)
איזה עתון זה? ומי העתונאי

Sent from my A0001 using Tapatalk
מגוחך.
הכתבה מסלפת לחלוטין את הדברים שכתבת בפורום. היא כאילו מצטטת, אבל למעשה מסלפת.
זה הבחור,זו הרמה,זה מה שקורה שאוהד הוא עיתונאי או עיתונאי הוא אוהד.
ושברצון שלו לייצר "כסף" הוא מוכן למכור את אמא שלו(אגב,למדה שנתיים מעלי)Tongue
ויש אומרים שמועדון זה יותר מאמא...
ואני עוד זוכר את החשש שהעלתי בהמשך לפוסט הזה שמא איזיקוביץ מבקר בפורום שלנו מידי פעם...

האמת ,אני עוד יכול להבין כתבי ספורט שלא קשורים למכבי נתניה ומחליטים להתעסק בצהוב הרדוד הזה, אבל שבשר מבשרינו ,בשם עבודה עיתונאית עאלק, מוציא את השטות הזה לכותרת ראשית זה באמת נשגב מבינתי.

גם אם זאת הייתה פרנסה שלי בחיים לא הייתי פוגע בקבוצה שאני אוהב ולא משנה עד כמה זה צהוב ומוכר.
אייל .מה היה השיקול להעביר את סוסה. אני מבין שהערכתם שלא יגיע לבוגרים.
אבל למה לחזק יריבה מרה?

מתוך ויקיפדיה

הצפרדע והעקרב הוא משל מפורסם שמחברו אינו ידוע, ומיוחס בטעות לאיזופוס[1], על אף שלא ידוע נוסח שלו לפני המאה ה-19. המשל מציג גישהמהותנית לחיים.

הצפרדע והעקרב רצו לחצות נהר: העקרב, שאינו יודע לשחות, ביקש לרכב על גבה של הצפרדע, אשר סירבה עקב חששה שהעקרב יעקוץ אותה בדרך. העקרב הצליח לשכנעה שכך לא יהיה, שכן גם הוא מבקש להגיע לגדה השנייה. הצפרדע השתכנעה והסכימה, אך באמצע הנהר העקרב עקצהּ, ושניהם החלו לטבוע. קודם שטבעו הצליחה הצפרדע לשאול בתדהמה: "למה ומדוע, הרי עכשיו שנינו נמות"? והעקרב השיב: "זה הטבע שלי."

מסקנת המשל – העקרב אינו יכול לשנות את טבעו, והנמשל – אין לצפות שאדם ישנה את טבעו, גם אם הוא מבטיח אלפי הבטחות שישתנה.

לאיזופוס שני משלים דומים: האחד עוסק בעכבר וצפרדע והאחר באיכר ובצפע.
סוסה הוא תעלומה ובסה"כ בן 18,הושאל לטוברוק ובסוף בעונה ניראה האם שווה השקעה.
את שכתבתי והפעם צוטטתי בהרחבה ע"י "בשר מבשרנו" ע"פ אופיר34,כתבתי כי טוברוק לא יריבה מרה על פי תפיסתי ובעיקר לא רואה משם סכנה לטווח ארוך(גם לא לטווחים אחרים).
אין טעם להתרגש, הכל אמת!!
זה המקומון של ליבר לא?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
(02-Feb-2017 15:20)אייל ס כתב: [ -> ]סוסה הוא תעלומה ובסה"כ בן 18,הושאל לטוברוק ובסוף בעונה ניראה האם שווה השקעה.
את שכתבתי והפעם צוטטתי בהרחבה ע"י "בשר מבשרנו" ע"פ אופיר34,כתבתי כי טוברוק לא יריבה מרה על פי תפיסתי ובעיקר לא רואה משם סכנה לטווח ארוך(גם לא לטווחים אחרים).
אז למה לא כמו ששדרי ספורט היו אומרים בעבר "נועץ את המסמר האחרון בארון"
אני הייתי שמח לראות את זה…

עמודים: 1 2 3 4
Reference URL's