שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
20-Jan-2017, 14:00
הודעה: #30
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
אז איך אתה מסכים שאוהד מושתן שיכול להיות בגיל של הבן שלי ידבר אליי ככה ? תסתכל כבר כמה חודשים שאני מתחמק מכל המזדיינים האלו כאן ולא עונה להם על העקיצות שלהם אני יהודי לא נוצרי שמגיש את הלחי השניה , גם אתה ועוד כמה כאן מתים שאני אלך אבל זהו שלא .
אני כאן ותצטרכו לקבל את העובדה שזה לא פורום פרטי של אבא שלכם אלא פורום של מועדון מכבי נתניה שזהו מועדון שנתמך מכספי המיסים של אזרחי העיר ולא מקבל כסף מעיריית מודיעין !!!!
ואם אתה משה מבוגר כמו שאתה אומר אז למה סתם ללכלך עלי ?

כשצעקתי נגד עטר כולכם כאן זעקתם עטר הוא המשיח עטר הוא המלך , ואני צעקתי תנו למאמן נתנייתי הזדמנות , והנה זה פלא זאביק הזקן צודק פעם אחר פעם , גם בניהול , גם בצוות המאמנים , גם בכל מה שאני רושם לא מתוך מומחיות אלא מניסיון שלהיות אוהד המון שנים !!

האם לא יצאנו תיקו בבית נגד הפועל ירושלים בעונת השישיות ?? מאיפה הזכות להיות גאוותן בכדורגל ? על זה פתחתי פוסט ובא הפוץ הזה ראזק ושוב פעם למרות שדיברתי אליו יפה כמה פעמים ומלכלך . גם אתה לפני כמה ימים ליכלכת והעירו לך אתם חבורה שקשורה לאייל סגל וכביכול מגינים עליו ? אתם סתם חבורת הזבל שלא באים למשחקים רק מדברים עליהם בפורום , מתי הזמנתם חברים למשחקים ?? כל משחק בית אני בניי וחתני מזמינים כל אחד חבר תתביישו לכם .
מי שידבר יפה יענה באותה צורה מי שילכלך אני שם עליו זין
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - זאב רווח - 20-Jan-2017 14:00

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 2 אורחים