שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
20-Jan-2017, 12:26 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 20-Jan-2017 על ידי 12:28 זאב רווח.)
הודעה: #28
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
ראזק יא אהבל מה לי ולפרשן ?? העונה אני כבר 48 שנה אוהד מכבי נתניה ולא כמו כמה כאן שבאו בעקבות ההצלחות או כאלו מדוכאי עלי אדמות , עוד כשהייתם בביצים של ההורים שלכם שהיו ילדים אז אני כבר הייתי אוהד מכבי נתניה חוצפן .
מי כאן יכול להעיד על עצמו שראה את מכבי נתניה לפני האליפות הראשונה ?? מי כאן יכול להעיד על עצמו שהיה רואה בקפה פאפא הראשון את השחקנים והאוהדים הרבים שהיו מתאספים לפני ואחרי המשחק ?? נוסעים במוניות 7 נוסעים . שהשחקנים היו מתלבשים במוניות .....

ראזק אתה ואריאל וכל המחרימים על הזין שלי במקסימום אתה יכולים לגרד לי בביצים חוצפנים חסרי כבוד , מכל זיוני המלל שלכם אין לכם הבנה בגרוש בכדורגל , ניצחנו את עכו בעכו והפסדנו לראשל"צ בנתניה , זה אומר שראשל"צ בבית שלה לא יכולה לנצח את עכו ?? ולמה הגאווה שהיא אם כל חטאת לחשוב שננצח את נצרת עילית ?? על בטוח!!! ניצחנו אותם העונה ?? פעמיים יצאנו תיקו אחד מהם בבעיטה אחרונה של השחקן השנוא ביותר מצידכם בקבוצה " הערס" ערן לוי ...מי שמתנהג כמתהלל בניצחון לפני מלחמה שלא יתפלא כשהוא יקבל סטירה !!!
השתן קפץ לכם לראש מהמקום הראשון !!!! אותי לימדו שלא סופרים כסף במדרגות , אתם שיכורי כוח , ולכן עדיף שהשחקנים יקראו רק את מה שאני כותב ולא את השפיכה המוקדמת שלכם .
אל תכנס בכלל לפוסטים שאני פותח מזדיין בתחת , אני לא פותח פוסטים יותר מכמה אנשים כאן , אתם מתנפלים עלי כי אני לא שייך לשום קליקה ולשום חבורה , אבל זה הפורום הרשמי של מכבי נתניה ואני שם עליכם זין
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים - זאב רווח - 20-Jan-2017 12:26

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים