שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
22-Jan-2017, 18:25 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 18:30 עידן444.)
הודעה: #121
RE: נצרת עילית משחק מוקש שלא תגידו שלא אמרנו לא לבוא שאננים
(22-Jan-2017 17:52)לואיס ראזאק כתב:  זוהר לא נתן כלום? אחד משכירי החרב הטובים ביותר שהיו ב-20 השנים האחרונות של המועדון. אין, זאב אתה הזייה.

(22-Jan-2017 10:10)צהוב לעולמים כתב:  מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל

נוטה להסכים, אולי בנדיבות הייתי אומר 8.
וככה בדיוק היה ב-2 עונות הקודמות (עם או בלי הפציעות של העונה שעברה - סביר להניח שהינו יורדים ליגה או אולי בנס שורדים בדקה התשעים).

אתה מערבב וכבר לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד.
עלית ליגה לפני 3 שנים. דיא סבע היה השחקן היחיד שבאמת היה שחקן חיזוק וגם הוא היה שחקן בגדר "פוטנציאל" שהתחיל קצת לממש אותו תחת רוני לוי.
החלפת את לויטה בהרוש- לדעתי אותה רמה בדיוק.
החלפת את אקסברד באור ברוך- לדעתי אותה רמה.
הבאת בלם זר בים כסף וההגנה נראתה הכי נורמלי תחת רוני לוי עם ירין חסן ועידו לוי. הבאת את שמעון הרוש במקום טובול המבוגר- בוא נניח שלזה אפשר לקרוא חיזוק אבל בטח לא ליפול מהכיסא.
הבאת את גבי גיאורגיו שלא העלה את הרמה של מרכז השדה שהיה בעייתי כבר בלאומית במילימטר.
רומאריו פירס הוסיף קצת כוח במרכז השדה אבל תסכים איתי שהוא לא ממש הביא איתו בשורה גדולה.
במקום טופי הבאת את קנדה המועד לפורענות ובמזל אבו עביד לפחות הגנתית סתם את החור הזה.
העיקר שהבאת את דודו סיארנסה...
בקיצור, הקבוצה הזו, ספק חזקה יותר מזו שעלתה ליגה והגיעה לגמר הגביע, נשארה בליגה בלי משכורות וכאוס מוחלט רק בזכות מאמן עם הילה של מאמן בכיר שגרם לכולם ליישר קו.

עונה אחר כך היא לא דוגמה לכלום! לא מבין למה קשה להכניס את זה לראש.

אתה בטוח שאתה יכול להביא מגן יותר טוב מכחלון? אני לא. למעשה אני די בטוח שלא.
אתה בטוח שתביא חלוץ ישראלי טוב יותר משון ויסמן? מי? איזה סוס מת כמו אבוחצירה? בן בסט ששכח איך נותנים גול אבל חשבון הבנק שלו זוכר מצויין?
אתה בטוח שתביא בלם זר שיהיה יותר טוב מורגוץ'? להזכיר לך כמה נפילות היו לנו במהלך השנים?
אתה בטוח שאתה יכול להביא לספסל חלוצים ישראלים יותר טובים מבדש ורועי דיין?
אתה בטוח שאתה יכול בלי ערן לוי?
אתה בטוח שלאביב אברהם וניסן דנון אין מקום בסגל בליגת העל?
אתה בטוח שאתה יכול להביא זרים שיתנו מה שקוגבנייה נותן?

מה אתם כל היום מבלבלים ת'מוח על מי מתאים ומי לא?
אפשר לחשוב איזה ליגה גדולה יש כאן...
כמה שחקנים בהרכב של מכבי פ"ת הכרת לפני כמה חודשים?
את מי אתם רוצים?
בניון שמניון, ברדה שמנדה, עוד כמה פליטים ממכבי חיפה ועוד כמה מושאלים ממכבי ת"א? איך אתם רוצים לבנות כאן משהו יציב?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 1 user Likes עידן444's post:
אלדד (2222-0101-2017201720172017)
22-Jan-2017, 20:19
הודעה: #122
(22-Jan-2017 18:25)עידן444 כתב:  
(22-Jan-2017 17:52)לואיס ראזאק כתב:  זוהר לא נתן כלום? אחד משכירי החרב הטובים ביותר שהיו ב-20 השנים האחרונות של המועדון. אין, זאב אתה הזייה.

(22-Jan-2017 10:10)צהוב לעולמים כתב:  מהקבוצה הנוכחית יש בלחץ 7 שחקנים שיכולים להיות בסגל בליגת העל

נוטה להסכים, אולי בנדיבות הייתי אומר 8.
וככה בדיוק היה ב-2 עונות הקודמות (עם או בלי הפציעות של העונה שעברה - סביר להניח שהינו יורדים ליגה או אולי בנס שורדים בדקה התשעים).

אתה מערבב וכבר לא ברור לי מה אתה מנסה להגיד.
עלית ליגה לפני 3 שנים. דיא סבע היה השחקן היחיד שבאמת היה שחקן חיזוק וגם הוא היה שחקן בגדר "פוטנציאל" שהתחיל קצת לממש אותו תחת רוני לוי.
החלפת את לויטה בהרוש- לדעתי אותה רמה בדיוק.
החלפת את אקסברד באור ברוך- לדעתי אותה רמה.
הבאת בלם זר בים כסף וההגנה נראתה הכי נורמלי תחת רוני לוי עם ירין חסן ועידו לוי. הבאת את שמעון הרוש במקום טובול המבוגר- בוא נניח שלזה אפשר לקרוא חיזוק אבל בטח לא ליפול מהכיסא.
הבאת את גבי גיאורגיו שלא העלה את הרמה של מרכז השדה שהיה בעייתי כבר בלאומית במילימטר.
רומאריו פירס הוסיף קצת כוח במרכז השדה אבל תסכים איתי שהוא לא ממש הביא איתו בשורה גדולה.
במקום טופי הבאת את קנדה המועד לפורענות ובמזל אבו עביד לפחות הגנתית סתם את החור הזה.
העיקר שהבאת את דודו סיארנסה...
בקיצור, הקבוצה הזו, ספק חזקה יותר מזו שעלתה ליגה והגיעה לגמר הגביע, נשארה בליגה בלי משכורות וכאוס מוחלט רק בזכות מאמן עם הילה של מאמן בכיר שגרם לכולם ליישר קו.

עונה אחר כך היא לא דוגמה לכלום! לא מבין למה קשה להכניס את זה לראש.

אתה בטוח שאתה יכול להביא מגן יותר טוב מכחלון? אני לא. למעשה אני די בטוח שלא.
אתה בטוח שתביא חלוץ ישראלי טוב יותר משון ויסמן? מי? איזה סוס מת כמו אבוחצירה? בן בסט ששכח איך נותנים גול אבל חשבון הבנק שלו זוכר מצויין?
אתה בטוח שתביא בלם זר שיהיה יותר טוב מורגוץ'? להזכיר לך כמה נפילות היו לנו במהלך השנים?
אתה בטוח שאתה יכול להביא לספסל חלוצים ישראלים יותר טובים מבדש ורועי דיין?
אתה בטוח שאתה יכול בלי ערן לוי?
אתה בטוח שלאביב אברהם וניסן דנון אין מקום בסגל בליגת העל?
אתה בטוח שאתה יכול להביא זרים שיתנו מה שקוגבנייה נותן?

מה אתם כל היום מבלבלים ת'מוח על מי מתאים ומי לא?
אפשר לחשוב איזה ליגה גדולה יש כאן...
כמה שחקנים בהרכב של מכבי פ"ת הכרת לפני כמה חודשים?
את מי אתם רוצים?
בניון שמניון, ברדה שמנדה, עוד כמה פליטים ממכבי חיפה ועוד כמה מושאלים ממכבי ת"א? איך אתם רוצים לבנות כאן משהו יציב?

אתה צודק ובכל זאת ליגת העל היא אופרה אחרת לגמרי.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
22-Jan-2017, 20:23
הודעה: #123
ההבדל הוא שהיום אני יודע ש80-90 מהבעיטות והמצבים נגדנו יהרגו ציפורים. בליגת העל האחוז הזה ירד לאיזור ה50. על כל איבוד כדור באמצע , דבר שעלי עושה 2-3 פעמים לפחות במשחק, תיענש. יש הבדלי רמות ואין מה לגמד כל כך את הליגה העליונה .

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Jan-2017, 20:27
הודעה: #124
(22-Jan-2017 20:23)טל.מ כתב:  ההבדל הוא שהיום אני יודע ש80-90 מהבעיטות והמצבים נגדנו יהרגו ציפורים. בליגת העל האחוז הזה ירד לאיזור ה50. על כל איבוד כדור באמצע , דבר שעלי עושה 2-3 פעמים לפחות במשחק, תיענש. יש הבדלי רמות ואין מה לגמד כל כך את הליגה העליונה .

יש לנו הרבה שחקנים צעירים שלא שיחקו בליגת העל , חלק בכלל שיחקו בליגות נמוכות. קבוצה כזו חייבת להתחזק לליגת העל. סומך על דראפיץ וברדה שיחזקו את הקבוצה בשחקנים הנכונים.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
22-Jan-2017, 20:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 21:06 עידן444.)
הודעה: #125
יש להתחזק- וזה משהו שכולם יודעים שצריך- ויש להחליף 70% קבוצה- מה שטוענים כאן חלק מהאנשים.
בין שני הדברים יש הבדל גדול.

(22-Jan-2017 20:23)טל.מ כתב:  ההבדל הוא שהיום אני יודע ש80-90 מהבעיטות והמצבים נגדנו יהרגו ציפורים. בליגת העל האחוז הזה ירד לאיזור ה50. על כל איבוד כדור באמצע , דבר שעלי עושה 2-3 פעמים לפחות במשחק, תיענש. יש הבדלי רמות ואין מה לגמד כל כך את הליגה העליונה .

אולי לא שמת לב- בליגת העל יש 2.5 ליגות.
איך אמר שלמה אתמול? לראות אשקלון הפועל תא ואז להעביר למכבי פת -בש זה לא דומה בכלל. זו לא אותה ליגה.
תסתכל על כ״ס- אתה באמת חושב שהם קבוצה טובה ממך?
אם היית משחק מחר נגד רעננה אתה באמת חושש כל כך?
הפועל חיפה עם סגל מעל הממוצע- סבבה- אבל הם חרא קבוצה. גם בני יהודה.
ומה יש באשדוד שכל כל מפחיד?
ובאשקלון?
אז כן, מפחיד לדמיין את ההגנה שלנו כרגע מול ב״ש או מכבי ת״א. יכול להיות שגם אם נחליף את כל ההגנה זה עדיין יהיה מפחיד...

22-Jan-2017, 21:05
הודעה: #126
אני לא יודע מה צריך להחליף. אני רק טוען שהליגה הלאומית מטעה. הרמה נמוכה מאוד.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
22-Jan-2017, 21:14
הודעה: #127
טל.מ צודק בהחלט אבל בגלל שהרמה נמוכה ניכרת כוחה של נתניה .
אני לא חושב כמו שכאן אמרו שיש הפרשים גדולים ברמה בין מעל חצי מקבוצות ליגת העל למכבי נתניה של היום , עזוב את שאר הליגה ....

אין ספק למשל שנצטרך להתחזק ואיני אומר מי ישחק אלא לתחרות בעוד בלם מצוין ועוד מגינים טובים למרות שכחלון ומור מצוינים גם בליגת העל . אבל הם חייבים להשתפר מבחינה הגנתית .....
ועוד 2-3 שחקני חיזוק במקום אלו שיפרשו הכוונה לגזל וטגה
ועוד מחץ בהתקפה
22-Jan-2017, 21:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 22-Jan-2017 על ידי 21:16 עידן444.)
הודעה: #128
(22-Jan-2017 21:05)טל.מ כתב:  אני לא יודע מה צריך להחליף. אני רק טוען שהליגה הלאומית מטעה. הרמה נמוכה מאוד.

רמת השוערים לדעתי מאוד נמוכה.
אין הרבה זרים טובים(עם זרים או בלי זרים אנחנו רואים שאין הבדל גדול ולראיה ראשל״צ).
הליגה מטעה ולכן אתה חייב להיות מאוד חד עין כדי להבין מה מתאים ומה לא.
לא אוהב את הפסקנות הזו.
תראה לי כמה מגינים בליגת העל תומכים בהתקפה כמו ויקי כחלון?
מה חסר לויקי כדי להיות מגן בליגת העל? זה שהוא לא תמיד נותן פס מדוייק לגול? כמה גולים בליגת העל אתה רואה ממהלכי כדורגל של מגן כפי שהיה הגול של סבע מבישול של כחלון?
זו היתה פשוט התקפה לתפארת שהתחילה עם ויקי מלמטה.
עם אבו עביד היית רואה מהלכים כאלה של מגן?
אתה רואה מהלכים כאלה עם בן הרוש?
המגן החסר מושג שמכבי חיפה הביאה?
תראה עם איזה מגן משחקת קרית שמונה והולך לה מצויין.
מה הפחד הזה כל הזמן?

The following 1 user Likes עידן444's post:
זאב רווח (2222-0101-2017201720172017)
22-Jan-2017, 21:26
הודעה: #129
צודק מליון אחוז עידן 444 , יש לנו 2 מגינים טובים לליגת העל צריך עוד 2 , שמצידי יקחו חלוץ מהנוער ויהפכו אותו מגן שמאלי לא חסרים דוגמאות ויש עוד את שומוביץ' או המגן שהלך להשאלה או מה עם זיו ??

מישהו יודע מה עם זיו ?? מגן ימני וקשר אחורי
22-Jan-2017, 21:35
הודעה: #130
(22-Jan-2017 21:26)זאב רווח כתב:  צודק מליון אחוז עידן 444 , יש לנו 2 מגינים טובים לליגת העל צריך עוד 2 , שמצידי יקחו חלוץ מהנוער ויהפכו אותו מגן שמאלי לא חסרים דוגמאות ויש עוד את שומוביץ' או המגן שהלך להשאלה או מה עם זיו ??

מישהו יודע מה עם זיו ?? מגן ימני וקשר אחורי

ישב שורה לפני במשחק נגד נשר וכששאלתי אותו מה איתו ומתי הוא חוזר התשובה היתה מאוד מעורפלת.
לא מריח לי טוב.

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים