שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
07-Jan-2017, 21:11
הודעה: #41
RE: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
מה יש לכם ?? כל הקבוצה כולה לא שיחקה טוב , נו אז מה ?? תעריכו את מה שהשיגו לא קל לשחק תוך 3 ימים , גם ריאל מדריד הגדולה אחרי פיק נופלת מול קבוצה קטנה , תעודדו את השחקנים , ואל תבלבלו במוח על ערן לוי אפילו נכה משחק טוב יותר מכמה שחקני הרכב ....
אבל אני גם מסכים שינוח עד שיבריא כמו שצריך הוא חשוב לנו מאוד
לא מסכים איתך פיליפצ'וק לגבי המגינים כל הקבוצה היתה חלשה גם עלי מוחמד
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Jan-2017, 21:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 21:13 אופיר34.)
הודעה: #42
(07-Jan-2017 21:02)yaron73 כתב:  עם משקל עודף , חוסר חוסר כושר גופני וכושר משחק הוא כבש שער והכין לקוגבניה מצב מעולה. חצי הרכב אתמול שיחק פחות טוב ממנו ונדבקתם כרגיל אליו.

אז מה אם כבש שער ??
זה הכדורגל שאתה רוצה לראות מהקבוצה שאתה אוהד ??
אין לך בעיה לראות את הקפטן שלך עם 5 ק"ג עודפים, עומד במגרש, מאבד כדורים, צועק על כולם, לא זז ?? אז שם פאקינג גול ממצב נייח . זה אומר שאני צריך להעלים עין מהתנהלות שכונתית על המגרש ?? באיזה קבוצה בעולם שמכבדת את עצמה אתה רואה שחקן כמו ערן לוי ?? זה כבר לא שייך לתקופה . מאד מצטער.

ולא נדבקים רק אליו. שחקנים מקבלים ביקורות פה חופשי, אבל יש הבדל בין לתפוס יום רע לבין להיות שכונה ולהתנהל בחוסר מיקצוענות. אותי זה מוציא מהכלים וגם וולה לחיבור בדקה 90 לא מכפר על זה.
07-Jan-2017, 21:16
הודעה: #43
אל תגזים אופיר הכל אצלך בלחתוך חד שחקן שעבר פציעה קצת סבלנות
מסכים איתך לדעתי צריך להתאמן ולחזור לכושר ואחר כך לשחק
אבל אל תקטול
07-Jan-2017, 21:19 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 21:21 פיליפצ'וק.)
הודעה: #44
איך כל זה קשור?
אתה אמרת במילים קצת יותר עדינות את מה שכולם אמרו- שהבחור במצבו לא יכול לשחק כדורגל.
אז מה זה נאום השכחו ושכחו ושכחו הזה?
גם איציק זוהר היה ענק- בוא נחזיר אותו לבעוט בעיטות חופשיות וקרנות. מבטיח לך שגם היום הוא עושה את זה הכי טוב בארץ ויהיה לא פחות נייד מערן לוי במצבו.
רוצה ת׳טלפון שלו?

Sent from my iPhone using Tapatalk
[/quote]

לא כיוונתי אלייך וגם לא אל כאלה שחושבים שהוא צריך לחזור כשיהיה כשיר, אני גם חושב שמנסים לדחוף אותו קצת יותר מידי מהר, למרות שאני מבין לגמרי מאיפה זה בא.
אני כיוונתי ל"קקות" אחרות גם כאן, גם בפורום (שעל אחד מהם יצאתי אתמול ב- 180) וגם על פרימו הטינופת אתמול בשידור, גועל נפש אחד גדול.
07-Jan-2017, 21:23
הודעה: #45
(07-Jan-2017 21:13)אופיר34 כתב:  
(07-Jan-2017 21:02)yaron73 כתב:  עם משקל עודף , חוסר חוסר כושר גופני וכושר משחק הוא כבש שער והכין לקוגבניה מצב מעולה. חצי הרכב אתמול שיחק פחות טוב ממנו ונדבקתם כרגיל אליו.

אז מה אם כבש שער ??
אין לך בעיה לראות את הקפטן שלך עם 5 ק"ג עודפים, עומד במגרש, מאבד כדורים, צועק על כולם, לא זז ?? אז שם פאקינג גול ממצב נייח . זה אומר שאני צריך להעלים עין מהתנהלות שכונתית על המגרש ?? באיזה קבוצה בעולם שמכבדת את עצמה אתה רואה שחקן כמו ערן לוי ?? זה כבר לא שייך לתקופה . מאד מצטער.

ולא נדבקים רק אליו. שחקנים מקבלים ביקורות פה חופשי, אבל יש הבדל בין לתפוס יום רע לבין להיות שכונה ולהתנהל בחוסר מיקצוענות. אותי זה מוציא מהכלים וגם וולה לחיבור בדקה 90 לא מכפר על זה.

אתה אוסף התנהגויות מכל הקריירה של ערן למשחק אחד , כל הכבוד !!!
המסירה שערן נתן לקוגבניה על חצי מגרש והשאיר אותו מול השוער יפה יותר מכל המשחק המחורבן שהיה אתמול.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
07-Jan-2017, 21:23
הודעה: #46

אז מה אם כבש שער ??

סלח לי אני לא רואה שום התנהגות שכונתית, כי אם לצעוק ולרוץ לשחקנים עם ידיים מורמות אז לירן שטרואבר שוער נבחרת ושחקן בכיר בקבוצות הצמרת הוא אב כל שחקני השכונה בעולם, צועק על כולם מרים ידיים ורץ לשחקנים, ולא זכור לי שזה הפריע למישהו
לגבי האיבודים, בטוח שהיו כאלה שאיבדו פי 2 כדורים יותר מערן
אז מה שנשאר וכל כך מציק לך, שהשחקן לא רץ בדיוק כמו עלי מוחמד במגרש
לסיכום היתרונות מרובות על החסרונות, וגם בהליכה דראפיץ יעדיף תמיד את ערן בהרכב
הלוואי שהיו לנו בהרכב 11 שחקניים שכונתיים עם יכולת כמו של ערן כי אז היינו לוקחים אליפות בהליכה (לא כל השחקנים חייבים לרוץ)
The following 1 user Likes אלדד's post:
yaron73 (0707-0101-2017201720172017)
07-Jan-2017, 21:26
הודעה: #47
(07-Jan-2017 21:19)פיליפצוק כתב:  לא כיוונתי אלייך וגם לא אל כאלה שחושבים שהוא צריך לחזור כשיהיה כשיר, אני גם חושב שמנסים לדחוף אותו קצת יותר מידי מהר, למרות שאני מבין לגמרי מאיפה זה בא.
אני כיוונתי ל"קקות" אחרות גם כאן, גם בפורום (שעל אחד מהם יצאתי אתמול ב- 180) וגם על פרימו הטינופת אתמול בשידור, גועל נפש אחד גדול.

מי אתה בכלל שתקרא "קקות" למישהו ?? אז יצאת עליו ב 180... איזה גבר.... אולי תספר גם שמחקו לך הפוסט שנייה וחצי אח"כ.

צא כבר מהבינוניות והמנטליות הישראלית הרדודה ותפסיק לתת גב לשחקנים שמביישים את המושג כדורגל מיקצועני.
07-Jan-2017, 21:31 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 21:32 yaron73.)
הודעה: #48
(07-Jan-2017 21:23)אלדד כתב:  

אז מה אם כבש שער ??

סלח לי אני לא רואה שום התנהגות שכונתית, כי אם לצעוק ולרוץ לשחקנים עם ידיים מורמות אז לירן שטרואבר שוער נבחרת ושחקן בכיר בקבוצות הצמרת הוא אב כל שחקני השכונה בעולם, צועק על כולם מרים ידיים ורץ לשחקנים, ולא זכור לי שזה הפריע למישהו
לגבי האיבודים, בטוח שהיו כאלה שאיבדו פי 2 כדורים יותר מערן
אז מה שנשאר וכל כך מציק לך, שהשחקן לא רץ בדיוק כמו עלי מוחמד במגרש
לסיכום היתרונות מרובות על החסרונות, וגם בהליכה דראפיץ יעדיף תמיד את ערן בהרכב
הלוואי שהיו לנו בהרכב 11 שחקניים שכונתיים עם יכולת כמו של ערן כי אז היינו לוקחים אליפות בהליכה (לא כל השחקנים חייבים לרוץ)

שטראובר באמת היה שכונה.
מעדיף שחקן כמו ערן שרואים שהוא חי את המשחק , אכפתי ומנהיג מאלף שחקנים אחרים אפטיים , שבעים וחסרי יכולת שבאים להעביר את הזמן כאילו הם משחקים ומתפנים לעסוק בשטויות שלהם.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
07-Jan-2017, 22:04
הודעה: #49
גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
(07-Jan-2017 21:19)פיליפצוק כתב:  איך כל זה קשור?
אתה אמרת במילים קצת יותר עדינות את מה שכולם אמרו- שהבחור במצבו לא יכול לשחק כדורגל.
אז מה זה נאום השכחו ושכחו ושכחו הזה?
גם איציק זוהר היה ענק- בוא נחזיר אותו לבעוט בעיטות חופשיות וקרנות. מבטיח לך שגם היום הוא עושה את זה הכי טוב בארץ ויהיה לא פחות נייד מערן לוי במצבו.
רוצה ת׳טלפון שלו?

לא כיוונתי אלייך וגם לא אל כאלה שחושבים שהוא צריך לחזור כשיהיה כשיר, אני גם חושב שמנסים לדחוף אותו קצת יותר מידי מהר, למרות שאני מבין לגמרי מאיפה זה בא.
[/quote]

מה היה עם פרימו?
שמעתי שגם ניר ברקוביץ׳ עף עליו...

07-Jan-2017, 22:16 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Jan-2017 על ידי 22:24 פיליפצ'וק.)
הודעה: #50
ניר ברקוביץ על אף שהוא די מגעיל אותי ומזכיר את אחיו, יצא אתמול תותח בראיון לפני המשחק כשאמר לפרימו בפרצוף את מה שהוא חושב בשידור.
פרימו התחיל פשוט לגמגם.
בשידור עצמו הנבלה פשוט שחט את ערן לוי, פעם אחר פעם אחר פעם, וזה אותו פרימו שבתחילת השנה הזכיר את ערן לוי כל רגע ועד כמה הוא תותח.

[/quote]

מי אתה בכלל שתקרא "קקות" למישהו ?? אז יצאת עליו ב 180... איזה גבר.... אולי תספר גם שמחקו לך הפוסט שנייה וחצי אח"כ.

צא כבר מהבינוניות והמנטליות הישראלית הרדודה ותפסיק לתת גב לשחקנים שמביישים את המושג כדורגל מיקצועני.
[/quote]

לך לדוגמא וגם לקקה ההוא, קורנברג, מהפורום שמחכה עם פוסטים מוכנים מראש ושנייה אחרי שהמשחק נגמר ולא בפעם הראשונה משחרר אותם לאוויר, ממש הסתה כנגד השחקן, על מה ולמה?!
אני נותן גב לקבוצה וערן הוא חלק מהקבוצה, בניגוד אלייך, אוהד של שחקנים.
והפוסט היה שלו, אני רק הגבתי, ולא ישנתי כל הלילה אח"כ בגלל זה אל תשאל.

כי בכל מה שקשור לערן לוי, הם עוצמים עין אחת.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 3 אורחים