מכבי נתניה

גירסה מלאה: גביע המדינה היום נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה אתם ישנים ??
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
יש משחק בית בגביע נגד ראשל"צ בשעה 14:00 למה לא פתחתם על זה פוסט כאילו שזה לא מענין ? פעם היו פלקטים בכל עץ ברחוב הרצל על המשחק בית הקרוב , זה היה יושב בראש כל השבוע , היום כאילו שצריכים ןנחש שיש משחק ...

השנה אפשר לזכות בגביע המדינה צאו מהבית יום יפה בואו נהנה מכדורגל איכותי אחרי המון זמן של בעיטות למעלה ומאמן סנדוויצ'ים וכדורגל מצ'עמם ...נתניה חוזרת עם הכדורגל שכל המדינה אהבה בזמנו
לא צריך לעשות מההדחה הזו עניין, המטרה היא לעשות עונה היסטורית בליגה השנייה ולעלות ליגה עם צלחת אליפות. בתכלס אין באמת מה לעשות, זה לא המפעל שלנו (מעולם לא באמת היה).

ולדעתי האישית טוב שההפסד הראשון (חוץ מגביע הטוטו) הגיע בגביע המדינה ולא בליגה.
ההרגשה שלי היא כאב לא כי היינו לוקחים גביע כי חטאנו בחטא היוהרה קצת כואב לי על אובדן ההכנסה....
רשמים ערן לוי לא שווה הרכב אמנם הוא הישווה אבל חוץ מזה שום תרומה....אפילו הגול השני בעיני יש לו חלק בו...
עוד בלטו בחולשתם אדון בדש אין לי כח לדבר כמה הוא חלש..
דיא גם בעיני חלש מאד למרות שהוחלף לא בצדק...
דיין אין מילים שום פעולה חיובית שום סיכון של שער היריב
קובי מור צריך לעמוד בסוף כל אימון ולהרים לפחות 50 הרמות לא יכול להיות שמשחק שלם הוא לא יעשה קרוס אחד נורמלי....
מה שכן צריך לשכוח מהר את המשחק הזה ומהר....
למרות כמה הברקות ושער- מצטער מאוד להגיד לכם, ערן לוי לא יכול לשחק כדורגל מקצועני במצבו.
אני מת עליו.
אני בעדו.
אני מתומכיו הגדולים פה.
לך.
טפל בעצמך.
תוריד כמה קילוגרמים.
ואז תחזור לשחק אחרת זה סתם עוול לו ולקבוצה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(06-Jan-2017 18:43)דוד חטב כתב: [ -> ]ההרגשה שלי היא כאב לא כי היינו לוקחים גביע כי חטאנו בחטא היוהרה קצת כואב לי על אובדן ההכנסה....
רשמים ערן לוי לא שווה הרכב אמנם הוא הישווה אבל חוץ מזה שום תרומה....אפילו הגול השני בעיני יש לו חלק בו...
עוד בלטו בחולשתם אדון בדש אין לי כח לדבר כמה הוא חלש..
דיא גם בעיני חלש מאד למרות שהוחלף לא בצדק...
דיין אין מילים שום פעולה חיובית שום סיכון של שער היריב
קובי מור צריך לעמוד בסוף כל אימון ולהרים לפחות 50 הרמות לא יכול להיות שמשחק שלם הוא לא יעשה קרוס אחד נורמלי....
מה שכן צריך לשכוח מהר את המשחק הזה ומהר....
ואני אוסיף שדיא משחק אך ורק בשביל המספרים של עצמו...פנדלים הוא הוכיח שהוא לא יודע לבעוט...מתחילת השנה אותו משחק אנוכי שלו...חבל על ההכנסה העתידית וטוב שההפסד בגביע ולא בליגה...
תודה עידן. לפחות עוד מישהו עם אומץ פה להגיד את האמת. שער נפלא אבל שחקן שלא יכול לרוץ לא יכול לשחק . אני מתפלא על המאמנים שלא רואים את מה שיציע שלם רואה. אם הוא לא יכול לרוץ שלא יתלבש. שיחקנו היום בעשרה שחקנים מהרגע שהוא נכנס ותשעה אחרי ההרחקה.

הכל נכון....ומי שעושה יותר מידי כבוד זה סלובו....לא בטוח שערן צריך להתלבש בטח לא להיכנס בשלב מוקדם ...ובטוח שאחרי ההרחקה הוא היה חייב להיות מוחלף....
עוד לפני ערן לוי, למה דנוך בכושר המצויין לא בהרכב, איך זה שדיין עולה לפניו ? ולגבי ערן - הוא פשוט לא כשיר, איך סלובו מסכים שיהיה לו שחקן על המגרש שלא זז.

נתחיל מהסוף "בחביב הקהל" . ערן לוי לא 100% רואים את זה בכל נגיעה שלו בכדור, זה לא ערן לפני הפציעה.
אני לא יודע מה קורה מאחורי הקלעים, אבל אם הוא לא כשיר ועדיין כואב לו, אז לא בכח.
אבל עם כל הכבוד לערן לוי, את ההפסד הזה ראיתי מיד בשריקת הסיום מול עכו, כי ככה זה קבוצה ישראלית טיפוסית, אחרי ה"פיק" מגיעה הנפילה, ככה אנחנו, שכונה.
לגבי שני המגינים, לא שווים הרכב בליגת העל אז כבר מעכשיו רצוי להתחיל לחפש שניים כאלה שכן.
ויקי כחלון נתן משחק חד פעמי מול קטמון וחזר לבינוניות שלו, לא מספיק טוב.
רועי דיין להיפרד מבחינתי כבר בינואר, בדש בתום העונה ולגבי שון וייסמן לחשוב טוב טוב אם לממש את האופציה.
הקבוצה נואשת לחלוץ!!!
שאר השחקנים ביכולת חלשה (נפילת מתח כללית) למעט שניים שראויים לציון - אביב וברנקו.

נ.ב: סבע, אתה לא פנדליסט וכנראה גם לא תהיה, מה אתה רץ לבעוט כל הזמן????
אביב חלש גם כן .. הפעולה האחרונה שלו תמיד לא מדויקת או חלשה מידי.כל הקבוצה היתה חלשה להחריד, השתן עלה לראש? לגבי ההתקפה , אמרתי את זה כבר כאן לא מעט פעמים נתניה נואשת לגולר. היה מי ששאל בפייס איזו קבוצה טובה יותר זו או של מזרחי. אז גם אם נוריד את קאיודה מהמשוואה אני לא זוכר שעידן שריקי החטיא פעם 1:1 בטח בשלומיאליות כזו כמו בדש. צר לי אבל שני החלוצים שלנו זה לא זה. אז נכון שהבנתי שמחפשים מגן שמאלי אבל באמת שלמרות חולשת המגינים הם לא הבעיה שלנו.

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Reference URL's