שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
לפי אלדד אפשר להתחזק ב 2 שחקים + כמה תנאים ...איזה נראה לכם ?
14-Dec-2016, 0:49 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 14-Dec-2016 על ידי 0:50 זאב רווח.)
הודעה: #4
RE: לפי אלדד אפשר להתחזק ב 2 שחקים + כמה תנאים ...איזה נראה לכם ?
עידן לדעתי העמדה הזאת של קשר נסוג עמוסה , ניקו אולסק , עלי מוחמד , רביד גזל , אמייה טגה , אפשר להעלות באימונים כמו במשחק אימון את שחקן הנוער שדברת עליו ולראות זאת תמיד אופציה ואפשר גם לתת לגזל מחצית ולטגה מחצית ככה שיש להם הרבה כוח למחצית , דרך אגב מה עם זיו ?? היה טוב עונה שעברה

שאול לפי המשחק האחרון יש לנו מגינים טובים בהרכב הראשון גם שמאלי וגם ימני הם צריכים רק להמשיך ביכולת הטובה

לדעתי צריך להביא עוד בלם לחזק את העמדה הזאת יש לנצרת עילית בלם טוב וגם לעירוני נשר ושחקן נוסף שאהבתי כבר בעונה שעברה את מוטי מלכה שעבר לנצרת עילית , חלוץ אני מתפטה לומר שוואט כמו פליפצ'וק אבל אין לי מושג אם הוא מתאים לליגת העל תזכרו שסגנון המשחק שלנו העונה שאנחנו לוחצים את היריבות אם המאמנים בונים על שחקן לליגת העל אז עונה ראשונה לא נלחץ יריבות אלא נצטרך להיות חיים ממתפרצות ככה ששחקן מהיר שחותך הגנות כמו קיודה יהיה המצרך שלנו בחוד
אם אפשר לנסות לסכם עם שיימן על ג'ורדן פושה לעונה הבאה קרי לרכוש עכשיו שישחק בהרצליה עד סיום העונה ואז להביא לנתניה היה מצוין אבל ברגע שקבוצות מליגת העל מעונינות בו כבר עכשיו זאת סתם הוצאה מיותרת להתחרות איתם חוץ מזה לא כל שחקן טוב בלאומית חייב להצליח בליגת העל
מאוד הייתי רוצה לראות את הניגרי של בית"ר רמלה תל אביב יש בו קסם
ואני מבקש מאייל בקשה מיוחדת בשבילי בבקשה ממך קח את עידן 444 תשדך אותו לברדה ודראפיץ' שיחפש שחקנים זרים צעירים , תן לו טלפון ובעזרת בלדב להגיע כבר עכשיו ללואיש מארין בקוסטה ריקה שיחפש שחקנים זרים טובים לעונה הבאה ללצלו צה בהונגריה שיחש גם הוא , לראזק בגאנה שיחפש גם , שעידן יחרוש את אפריקה בחיפוש צעירים גם למחלקת הנוער וגם לבוגרת
תמיד אני צדקתי ולקח לכם זמן להשיג את המחשבות שלי בבקשה אם אתה חושב כמוני לגבי מכבי נתניה תקבל ממני את העצה הזאת
עידן אתה מוכן להתנדב ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: לפי אלדד אפשר להתחזק ב 2 שחקים + כמה תנאים ...איזה נראה לכם ? - זאב רווח - 14-Dec-2016 0:49

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים