מכבי נתניה

גירסה מלאה: לפי אלדד אפשר להתחזק ב 2 שחקים + כמה תנאים ...איזה נראה לכם ?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
התנאים הם שאם הם מושאלים צריכה להיות אופציית רכישה והתנאי השני שיהיו שחקנים לכמה שנים קדימה במכבי נתניה . עוד תנאי הבאת 2 שחקנים גוררת עזיבת 2 שחקנים .

בואו נדבר קודם על איזה עמדות נראה לכם חסר ?
ואת מי להביא בהתאם לתנאים ?
מי יעזוב ??
לעוקבי הנוער-
מה אתם חושבים על נפתלי בלאי?
מתרשם שמדובר בבחור שעושה עבודה יפה במרכז המגרש. בקצת שראיתי משחק פשוט בלי יותר מידי נגיעות בכדור.
האם לדעתכם אפשר לשלב אותו בשל הבור שמשאיר ניקו אולסק במרכז השדה?
האם כדאי לאלתר עם הזזה של בלם לקישור? (למי ששם לב- בהרבה מקרים אולסק יורד למטה ממש לעמדת בלם להתחיל את ההתקפות שלנו)
האם סומכים על גזל וטגה?
או האם חייבים לחזק את העמדה הזו מבחוץ?

יסלח לי פותח הפוסט- בואו נהפוך את זה לדיון רחב יותר מאשר רק על רכש.
גזל וטגה יכולים למלא את המקום,הייתי מביא מגן שמאלי(יש בביתר שחקן שדרפיץ אוהב) והשחקן הנוסף זה אבוניל שמשחק כרגע בראשל״צ, מהיר וגולר והחשוב ביותר מתאימים גם לליגת העל.
עידן לדעתי העמדה הזאת של קשר נסוג עמוסה , ניקו אולסק , עלי מוחמד , רביד גזל , אמייה טגה , אפשר להעלות באימונים כמו במשחק אימון את שחקן הנוער שדברת עליו ולראות זאת תמיד אופציה ואפשר גם לתת לגזל מחצית ולטגה מחצית ככה שיש להם הרבה כוח למחצית , דרך אגב מה עם זיו ?? היה טוב עונה שעברה

שאול לפי המשחק האחרון יש לנו מגינים טובים בהרכב הראשון גם שמאלי וגם ימני הם צריכים רק להמשיך ביכולת הטובה

לדעתי צריך להביא עוד בלם לחזק את העמדה הזאת יש לנצרת עילית בלם טוב וגם לעירוני נשר ושחקן נוסף שאהבתי כבר בעונה שעברה את מוטי מלכה שעבר לנצרת עילית , חלוץ אני מתפטה לומר שוואט כמו פליפצ'וק אבל אין לי מושג אם הוא מתאים לליגת העל תזכרו שסגנון המשחק שלנו העונה שאנחנו לוחצים את היריבות אם המאמנים בונים על שחקן לליגת העל אז עונה ראשונה לא נלחץ יריבות אלא נצטרך להיות חיים ממתפרצות ככה ששחקן מהיר שחותך הגנות כמו קיודה יהיה המצרך שלנו בחוד
אם אפשר לנסות לסכם עם שיימן על ג'ורדן פושה לעונה הבאה קרי לרכוש עכשיו שישחק בהרצליה עד סיום העונה ואז להביא לנתניה היה מצוין אבל ברגע שקבוצות מליגת העל מעונינות בו כבר עכשיו זאת סתם הוצאה מיותרת להתחרות איתם חוץ מזה לא כל שחקן טוב בלאומית חייב להצליח בליגת העל
מאוד הייתי רוצה לראות את הניגרי של בית"ר רמלה תל אביב יש בו קסם
ואני מבקש מאייל בקשה מיוחדת בשבילי בבקשה ממך קח את עידן 444 תשדך אותו לברדה ודראפיץ' שיחפש שחקנים זרים צעירים , תן לו טלפון ובעזרת בלדב להגיע כבר עכשיו ללואיש מארין בקוסטה ריקה שיחפש שחקנים זרים טובים לעונה הבאה ללצלו צה בהונגריה שיחש גם הוא , לראזק בגאנה שיחפש גם , שעידן יחרוש את אפריקה בחיפוש צעירים גם למחלקת הנוער וגם לבוגרת
תמיד אני צדקתי ולקח לכם זמן להשיג את המחשבות שלי בבקשה אם אתה חושב כמוני לגבי מכבי נתניה תקבל ממני את העצה הזאת
עידן אתה מוכן להתנדב ?
(14-Dec-2016 0:49)זאב רווח כתב: [ -> ]עידן לדעתי העמדה הזאת של קשר נסוג עמוסה , ניקו אולסק , עלי מוחמד , רביד גזל , אמייה טגה , אפשר להעלות באימונים כמו במשחק אימון את שחקן הנוער שדברת עליו ולראות זאת תמיד אופציה ואפשר גם לתת לגזל מחצית ולטגה מחצית ככה שיש להם הרבה כוח למחצית , דרך אגב מה עם זיו ?? היה טוב עונה שעברה

שאול לפי המשחק האחרון יש לנו מגינים טובים בהרכב הראשון גם שמאלי וגם ימני הם צריכים רק להמשיך ביכולת הטובה

לדעתי צריך להביא עוד בלם לחזק את העמדה הזאת יש לנצרת עילית בלם טוב וגם לעירוני נשר ושחקן נוסף שאהבתי כבר בעונה שעברה את מוטי מלכה שעבר לנצרת עילית , חלוץ אני מתפטה לומר שוואט כמו פליפצ'וק אבל אין לי מושג אם הוא מתאים לליגת העל תזכרו שסגנון המשחק שלנו העונה שאנחנו לוחצים את היריבות אם המאמנים בונים על שחקן לליגת העל אז עונה ראשונה לא נלחץ יריבות אלא נצטרך להיות חיים ממתפרצות ככה ששחקן מהיר שחותך הגנות כמו קיודה יהיה המצרך שלנו בחוד
אם אפשר לנסות לסכם עם שיימן על ג'ורדן פושה לעונה הבאה קרי לרכוש עכשיו שישחק בהרצליה עד סיום העונה ואז להביא לנתניה היה מצוין אבל ברגע שקבוצות מליגת העל מעונינות בו כבר עכשיו זאת סתם הוצאה מיותרת להתחרות איתם חוץ מזה לא כל שחקן טוב בלאומית חייב להצליח בליגת העל
מאוד הייתי רוצה לראות את הניגרי של בית"ר רמלה תל אביב יש בו קסם
ואני מבקש מאייל בקשה מיוחדת בשבילי בבקשה ממך קח את עידן 444 תשדך אותו לברדה ודראפיץ' שיחפש שחקנים זרים צעירים , תן לו טלפון ובעזרת בלדב להגיע כבר עכשיו ללואיש מארין בקוסטה ריקה שיחפש שחקנים זרים טובים לעונה הבאה ללצלו צה בהונגריה שיחש גם הוא , לראזק בגאנה שיחפש גם , שעידן יחרוש את אפריקה בחיפוש צעירים גם למחלקת הנוער וגם לבוגרת
תמיד אני צדקתי ולקח לכם זמן להשיג את המחשבות שלי בבקשה אם אתה חושב כמוני לגבי מכבי נתניה תקבל ממני את העצה הזאת
עידן אתה מוכן להתנדב ?

במה שקשור למכבי נתניה אני מוכן לעזור תמיד ואני בטוח שלא חסרים אנשים טובים שיעזרו לי ונוכל להקים צוות.
אם היה לי יותר זמן, מעבר לשעתיים+ ביום שאני מבלה בדרכים וכותב בפורומים (אתמול אפילו אופיר ביקר ברכבתSmile) כבר הייתי יושב לאייל על הראש כמו קרציה אבל אני באמת חושב שזה דורש עבודה רצינית והשקעת זמן.
לא פוסל כלום.

Sent from my iPhone using Tapatalk
שעתיים ביום זה מצוין עידן. אם תקים צוות שיביא לך חומר מאפריקה אירופה המזרחית דרום ומרכז אמריקה ותשתמש בשחקני עבר להביא לך המלצות לשחקנים תוכל להכין פעם בחודש את השחקנים הכי טובים מתוך כל מה שיביאו לך לצפייה אצל סלובו ושי , עד הקיץ נוכל לפגוע בעוד 3 זרים מצויינים על ה 3 שיש ואולי גם להביא צעיר או 2 לנוער , הדגש הוא על שחקנים זרים צעירים רעבים להצליח והכי חשוב מציאס ממש בזול כמו שהיה עם קיודה

זה יחסוך המון כסף למועדון על שחקני נפל ועל סתם עמלות לסוכנים
מכירת החיסול בהפועל ת"א החלה, שיחררו את 2 הזרים סימיץ וניקוליץ
אם הייתי דראפיץ הייתי מביא את אנס מחמיד שעונה על התנאים לחיזוק, השקעה לטווח ארוך
(14-Dec-2016 17:35)אלדד כתב: [ -> ]מכירת החיסול בהפועל ת"א החלה, שיחררו את 2 הזרים סימיץ וניקוליץ
אם הייתי דראפיץ הייתי מביא את אנס מחמיד שעונה על התנאים לחיזוק, השקעה לטווח ארוך

אל תאמין למה שהם מפרסמים. הם בדרך להתרסקות ויהיה משעשע. הזרים לא שוחררו מהסיבה הפשוטה שאי אפשר לשחרר שחקן באמצע עונה בלי הסכמתו ובלי פיצוי שהוא יסכים עליו. ופיצוי הם לא יכולים לשלם כי אין כסף. בעוד יום-יומיים יתגלה שלצ'קים של כבירי אין כיסוי ויתחיל הבלגן.
(14-Dec-2016 16:23)זאב רווח כתב: [ -> ]שעתיים ביום זה מצוין עידן. אם תקים צוות שיביא לך חומר מאפריקה אירופה המזרחית דרום ומרכז אמריקה ותשתמש בשחקני עבר להביא לך המלצות לשחקנים תוכל להכין פעם בחודש את השחקנים הכי טובים מתוך כל מה שיביאו לך לצפייה אצל סלובו ושי , עד הקיץ נוכל לפגוע בעוד 3 זרים מצויינים על ה 3 שיש ואולי גם להביא צעיר או 2 לנוער , הדגש הוא על שחקנים זרים צעירים רעבים להצליח והכי חשוב מציאס ממש בזול כמו שהיה עם קיודה

זה יחסוך המון כסף למועדון על שחקני נפל ועל סתם עמלות לסוכנים

אם אתה מדבר על אותן שעתיים ביום בדרכים- הן מאוד לא אפקטיביות.
דודו עזריה בב״ש משקיע בזה שעות והוא גם פריק של ליגות במזרח אירופה שלא ממש מעניינות אף אחד והוא הוכיח שיש לו עין טובה והוא יודע לחקור לעומק ושם דגש גם על ההתאמה של השחקן והיכולת שלו להסתגל.
לוסיו זו דוגמה לשחקן שהיו הרבה ספקות לגבי היכולת שלו להסתגל ולהשתלב.

שורה תחתונה אפשר לראות שבמציאות של היום שהישראלים הטובים ביותר מרוכזים ב 3 קבוצות והקבוצות האחרות צריכות להתרכז בשני מישורים-
1. טיפוח, שילוב ואיתור שחקנים צעירים ופוטנציאלים שעוד לא פרצו.
2. בחירה נכונה של זרים.

וסעיף 2 מאוד קריטי לטווח הקצר.
קל מאוד לראות שקבוצות שפוגעות אפילו ב 3 זרים מהחמישה\שישה זה נותן להן יתרון.
קחו את אשדוד שלא הצליחה עם אף זר ודמיינו אותה עם הזרים של סכנין.
זו קבוצה לפליאוף עליון אפילו אחרי שמכרה את הכוכב שלה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
בנתיים שלושת הזרים שלנו מצוינים גם לליגת העל עדיין לא סגור לגבי וארגוץ' והמהירות אבל בלם מצוין
לא יודע מי זה דודו אברהם מבאר שבע אבל אני יודע מי זה עידן 444 מנתניה אם יש רצון יש דרך ליישם השאלה האם בכלל אייל סלובו ושי מעונינים ?
אלדד ברור שהמטרה כמה שיותר זרים מצוינים
אם הניגרי של בית"ר רמלה ימצא דרכו אלינו זה כבר 4 זרים ואם יגיע חלוץ זר צעיר כמו קיודה זה חמישי ולדעתי נצטרך גרזן אחרי שגזל וטגה יפרשו וזה כבר 6 זרים ועדיין צריכים לדעתי בלם נוסף טוב
כרגע אין אפשרות לזרים רק ישראלים ולכן אני חושב ומנסה לחשוב אתכם לגבי העמדות קודם
יש מי שהציע מגן שמאלי יש מי שהציע בלם ויש מי שהציע חלוץ כשהמחשבה היא לא רק לעכשיו אלא ראייה לעוד כמה שנים קדימה משמע מהדברים שחקן עד גיל 25-26
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8
Reference URL's