שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
02-Nov-2016, 17:10
הודעה: #66
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
אפי ישראל שפיץ מהיציע

בלעדי: סגל רוצה את דרפיץ להרבה שנים

בתחילת השבוע היו שניסו לשפוך נפט ולהעכיר את היחסים בין הבעלים אייל סגל למאמן סלובו דרפיץ, בסופו של דבר סערה בכוס מים. אייל סגל סיפר לנו: "כואב לי מאוד אם דברים שנאמרו מנקודת ראות של אוהד פגעו בדרפיץ או בברדה, המשפחה שלי התאהבה בדרפיץ והוא התארח אצלנו בערב שישי, הבנות ושאר האורחים ממש התרשמו והתאהבו בו. מדובר באיש מקצוע מעולה אני מעריך אותו, רואה בו חבר וההבנות בניינוברורות. הוא הגיע למכבי נתניה לטווח ארוך. בכל מקרה, הוא חתום לשנתיים. מבחינה מקצועית הקבוצה עומדת בציפיות, מחקנו את מינוס 9 הנקודות ולדעתי במהירות שלא היתה כדוגמתה בארץ ואנחנו עם הפנים לחלק העליון בטבלה. סלובו והצוות המקצועי הם שחתומים על כך ועדיין לדעתי הכל תלוי בנו למרות פער הנקודות". לאחר ציטוטים באשר לעתידו של המאמן בקבוצה הרי שהנה הצהרת כוונות בכל הקשור לעתידו של דרפיץ בנתניה.

מיזם חדשני

בשבוע הבא תצא מחלקת הנוער של מכבי נתניה, במיזם חדשני בכדורגל הישראלי ובו ייקח המאמן סלובו דרפיץ חלק חשוב לשדרוג המחלקה בשיתוף ההורים והשחקנים. במועדון ניסו עד סגירת הגיליון להסתיר את המהלך, אך, ציפורי השיר סיפרו ל"שפיץ מהיציע", כי אייל סגל דורש שדרוג במחלקת הנוער וברור לו ששדרוג כזה יכול לבוא רק על בסיס מקצוענות ושיתוף פעולה עם ההורים לסלובו דרפיץ ניסיון רב במחלקות נוער והוא האיש הנכון במקום הנכון.

בלעדי: "ייתכן שחברה בבעלותי תאמץ את מכבי נתניה"

מכבי נתניה לאחר 8 מחזורים עדיין ללא ספונסר ראשי על חולצות השחקנים. אייל סגל הציב תג מחיר של כחצי מיליון שקלים והוא אינו מתפשר. לפני כמספר שבועות קיבל פניה מגורם נתנייתי שהציע כ 400 אלף ש"ח לעונה למשך 3 שנים והוא סרב.

סגל: "אם לא נקבל את המחיר שנתניה ראויה לו, אני לא פוסל אפשרות שאחת החברות שבבעלותי, תאמץ את הקבוצה. ככל שהליגה תתקדם והרייטינג שלנו יעלה תקבל הקבוצה הצעות טובות יותר, מכבי נתניה הינה קבוצה עם קהל רב המשודרת ברוב משחקיה כך, שחצי מיליון ₪ זה בהחלט סכום הגיוני."
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
The following 4 users Like אלדד's post:
Shaul (0202-1111-2016201620162016), yaron73 (0202-1111-2016201620162016), עודד... (0303-1111-2016201620162016), עידן444 (0202-1111-2016201620162016)
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע) - אלדד - 02-Nov-2016 17:10

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים