מכבי נתניה

גירסה מלאה: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
1. הייתי מחתים את עלי מוחמד עכשיו לכמה שרק ניתן.
2. הייתי מסדר לברק בדש שימוע ופיטורים. לא מבין למה להחזיק שחקן שלא רוצה לשחק יותר.
3. הייתי מתחיל לחפש מחליף לערן לוי בינואר ומוריד אותו לספסל.
4. הייתי מנער את הצוות המקצועי. מסתבר שעודף המחמאות מיותר לגמרי.

נגיד שהחילוף של עלי היה נחוץ בגלל הפציעה שעבר .
אין מצב ששחקן שלא רץ במשחק ירוץ באימונים. מה הסיבה שבגללה בדש בכלל התלבש היום ? הוא אוכל את הדשא באימונים או פשוט שלמו עליו הרבה כסף אז מנסים להצדיק את ההוצאה ? הבנאדם הזה הוא בושה לענף. לדעתי הוא לא רץ יותר מ500 מ ב25 דק.
קוגבנייה 50/50 וערן לוי קיצוני ? הברקות כאלה עוד לא ראיתי ..

בושה פשוט בושה שכמעט הפסדנו נקודות לקבוצה שהיא פשוט בדיחה של כדורגל.
שתוק כבר טל.מ אל תשבית שמחות
מסכים איתך לגבי עלי מוחמד ואולסק
מסכים איתך לגבי בדש
אתה טועה בגדול לגבי ערן לוי הוא היום היה טוב נייד רץ נלחם הוא בסדר גמור
ולא רק שאתה לא בעלים אתה גם לא אוהד כל הזמן מחפש את השלילי
מה שתגיד רווח. ההבדל בינינו שאני לא מסתנוור מ45 דק טובות נגד קונוסים והרצליה הם קונוסים.

Sent from my iPad using Tapatalk
אני לא מסתכל על הרצליה אני מסתכל על נתניה
עם כל הכבוד לקונוסים נתניה הפכה אותם לקונוסים עובדה שכשספגנו את הגול שצמצם הלב של כולנו היה בתחתונים ופתאום ראינו שהרצליה לא קונוסים
טוב היינו אז 9 נגד 11 למקרה שלא שמת לב.

Sent from my iPad using Tapatalk
אמרתי לך בענין בדש אתה צודק
טל , זה מאד פשוט כשאנחנו משחקים טוב היריבה נראית כמו קונוסים.....אבל צריך להיות חכם ולעשות הם השינויים בלי לפגוע בקבוצה או במרקם...
אמרתי לפני 3 משחקים שהייתי מוותר על אחד מהם ערן או דיא....
אבל יש דברים יותר חמורים...
קבל סיטואציה שקרתה היום...במצב של 2:1....
ורגוץ נפצע ויצא לקבל טיפול גזל יורד להיות בלם ו-4 שחקנים לא חוזרים לחצי שלנו זה כמעט גמר אותי איפה האחריות המקצועית היה לסלובו ולשי מספיק זמן לחלק הוראות והם נראו לי בהלם....
שלא יובן מדבריי אחרת אני מחזיק מסלובו אחד שמבין הרבה כדורגל אבל הוא אדיש ולא חי את המשחק...
ארבעים וחמש דקות כשעוד היה להם חמצן הפוסט של אייל היה תקוע להם במוח במחצית השניה חזרו להיות קבוצה שהשמש זורחת להם מהתחת דראפיץ צריך לרדת לקרקע ומהר ועדיף שזה יתחיל ממך יושב עכשיו מול רז זהבי בשדה תעופה ואמרתי לו שהוא צריךלבקש סליחה מאייל ושילמד פעם הבאה לקרא

Sent from my iPhone using Tapatalk
(01-Nov-2016 0:18)טל.מ כתב: [ -> ]1. הייתי מחתים את עלי מוחמד עכשיו לכמה שרק ניתן.
2. הייתי מסדר לברק בדש שימוע ופיטורים. לא מבין למה להחזיק שחקן שלא רוצה לשחק יותר.
3. הייתי מתחיל לחפש מחליף לערן לוי בינואר ומוריד אותו לספסל.
4. הייתי מנער את הצוות המקצועי. מסתבר שעודף המחמאות מיותר לגמרי.

נגיד שהחילוף של עלי היה נחוץ בגלל הפציעה שעבר .
אין מצב ששחקן שלא רץ במשחק ירוץ באימונים. מה הסיבה שבגללה בדש בכלל התלבש היום ? הוא אוכל את הדשא באימונים או פשוט שלמו עליו הרבה כסף אז מנסים להצדיק את ההוצאה ? הבנאדם הזה הוא בושה לענף. לדעתי הוא לא רץ יותר מ500 מ ב25 דק.
קוגבנייה 50/50 וערן לוי קיצוני ? הברקות כאלה עוד לא ראיתי ..

בושה פשוט בושה שכמעט הפסדנו נקודות לקבוצה שהיא פשוט בדיחה של כדורגל.

ערן לוי שחקן הכדורגל הטוב ביותר בליגה בלאומית ומהטובים בארץ. הוא משחק מצוין ונראה שנמצא בכושר גופני טוב (הגנה אומנם הוא לא עושה ומעולם לא עשה אבל לוקח מגינים בספרינט). צמצם מאוד את המגרעות הידועות בהתנהגות שלו ונראה לי שגם הפחית משמעותית במשקל. אם הוא משחק ככה בגיל שלו ואחרי פציעה קשה שכזו אני מוריד בפניו את הכובע.
היתה נפילה חדה ביכולת בחלק האחרון של המשחק , מכאן להסיק שאין צוות מקצועי זה מוגזם. רואים קבוצה מאומנת ובכושר ולמאמן אין לפעמים יכולת להשפיע על בעיות מנטליות וכן עייפות לאחר לחץ על כל המגרש במשך 70 דקות.
אחת הבעיות היתה שב-65 דקות טובות בשליטה מוחלטת הבקענו רק שני שערים. לדעתי גם לשופט היה חלק בעניין כשלא שרק לפנדל ברור על רועי דיין ולא שרק על מספר עבירות ברורות על ערן לוי ושחקנים אחרים.
כרגיל פה זה או פסטיבל או סקנדל.
שורה תחתונה אני מסתכל על הטבלה ומבחינתי נתניה מקום ראשון בצוותא עם הפועל ר"ג.
את המינוס 9 אני אוריד בתום העונה ונראה מה אני אקבל.
עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Reference URL's