שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
02-Nov-2016, 1:38 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2016 על ידי 1:41 טל.מ.)
הודעה: #51
(02-Nov-2016 0:02)אייל ס כתב:  נגרם לבדש עוול וחבל.
היום עברתי על דו"ח ביצועים של שחקני מכבי נתניה במשחק האחרון,דו"ח מחמיא מאוד.
בדש שיחק 19 דקות ובמרבית הפרמטרים הנמדדים,קיבל ציונים גבוהים מאוד.

סלח לי אין לי מושג איזה פרמטרים אתם מודדים.. השחקן עמד 19 דק. לא לחץ לא ספרינטים לא עזרה בהגנה לא החזקת כדור . כלום .לא ברור לי למה אתם משחקים בנדמה לי ..
אבל כאן בפורום ״הקדושים״ אם רושמים משהו נגד הקונצנזוס ישר שולחים אותך להסתכלות.. אה ירון ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
02-Nov-2016, 1:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2016 על ידי 1:55 אלדד.)
הודעה: #52
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
אם כבר יש קטע של בקשות, בבקשה שמישהו ימנע מהשחקנים ובעיקר מדיע סבע וגם ערן לחגוג אחרי שער עם גליץ עם ברכיים כפופות קדימה ונגררות על הדשא, זו מתיחה מאוד מסוכנת וחזקה של השרירים והגידים ויכולה לגרום לבעיות חמורות
שמעתי פעם את איציק זוהר מפרשן ומזדעזע משחקן שחוגג כך, ואני בטוח שכל מומחה ובעל מקצוע יגיד שאסור ומסוכן מאוד לעשות את התנועה הזו
02-Nov-2016, 1:57 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2016 על ידי 1:58 עידן444.)
הודעה: #53
(02-Nov-2016 1:38)טל.מ כתב:  

סלח לי אין לי מושג איזה פרמטרים אתם מודדים.. השחקן עמד 19 דק. לא לחץ לא ספרינטים לא עזרה בהגנה לא החזקת כדור . כלום .לא ברור לי למה אתם משחקים בנדמה לי ..
אבל כאן בפורום ״הקדושים״ אם רושמים משהו נגד הקונצנזוס ישר שולחים אותך להסתכלות.. אה ירון ?

דרך משקפיים שחורות קצת קשה לראות ב 19:00 בערב בשעון חורף.
תנסה בשישי בצהריים...

קח ברוח טובהSmile

ועכשיו ברצינות-
לא ראיתי שחקן שעומד.
לא ראיתי שחקן שלא מתאמץ.
ראיתי שחקן שנמצא בתקופה רעה ואיבד את הבטחון- וכן, זה יכול לקרות גם לשחקן מנוסה שזכה באליפויות(סטייל שכטר במכבי חיפה... ורמוט במכבי ת״א... בן בסט אחרי תקופה טובה בצרפת... ולא חסרות דוגמאות... לפעמים לוקח זמן... ולפעמים גם זמן לא עוזר... קורה שלא מתחבר...).
וכן ראיתי אותו רודף אחרי שחקנים.
שמח שרואים את זה במדדים.

02-Nov-2016, 3:46
הודעה: #54

יש גבול גם לביקורת. לא יכול להיות שהקבוצה תשחק 70 דקות של כדורגל ששואף לשלמות ואתה תעביר ביקורת על הצוות והשחקנים כאילו חרב העולם. לא מקבל את הביקורת שלך לגבי ערן לוי בכלל ואפילו לגבי בדש החלש קצת נסחפת לעניין שביתה איטלקית וגם הצוות המקצועי לא צריך ניעור.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
The following 1 user Likes yaron73's post:
פיליפצ'וק (0202-1111-2016201620162016)
02-Nov-2016, 7:37
הודעה: #55
נבדקים כל הפרמטרים שמעניינים צוות מקצועי,ממרחק תנועה דרך כמות מסירות אפקטיביות/לא אפקטיביות,ספרינטים,איבודי כדור,חטיפות כדור,מגע,לחץ,בעיטות לשער ועוד.
התוצאות מאוד מאוד מעניינות ובעיקר מרשימות בלא מעט פרמטרים,כשמשווים בכללי מול ממוצעים בישראל וחו"ל וספציפית מול בית"ר של עונה שעברה.
בשני הפרמטרים(לפחות) שדואגים "להשמיץ",בדש היה בחלק העליון של הרשימה,במרחק תנועה ובלחץ על היריב.
ערן לוי שאנחנו נוהגים "לצחוק" על עצלנותו הוא השחקן הכי יעיל בקבוצה,ויקי כחלון שלא מעט הורידו אותו ליגה,רץ הכי הרבה במחצית השניה(יותר מ5 ק"מ),מהמובילים בתחום ה"ספרינטים",ע"פ מביני הדבר ולבלי קשר ל"קרוס",מהשחקנים בעלי הפוטנציאל הגבוה,רועי דיין וסשה מובילים את טבלת היעילות במגע עם שחקני היריבה ושלשת הקשרים עלי ניקו ודידייה מובילים במרבית הפרמטרים,שהיכולות שלהם גבוהות גם ביחס לליגת העל.
למעט במרחק הכולל שהקבוצה עברה במהלך המשחק,הנתונים מעודדים מאוד.
לעיניין המרחק,קבוצה שמחזיקה בכדור רצה הרבה פחות מקבוצה שרודפת,לכן ברצלונה רצה יחד פחות מ100 ק"מ במשחק,כשבארץ יש קבוצות שעוברות את המרחק הזה בלא מעט משחקים.
נתניה רצה נגד הרצליה כ85 ק"מ.
The following 3 users Like אייל ס's post:
shraga (0202-1111-2016201620162016), בן סילברה (0202-1111-2016201620162016), עידן444 (0202-1111-2016201620162016)
02-Nov-2016, 9:23
הודעה: #56
אנשים צריכים לראות את המדדים האלה בשביל ויקי.
אני פשוט לא מצליח להבין מה רוצים מהבחור הזה.
אפשר לחשוב שכל המגינים כאן במהלך השנים היו רוברטו קרלוס...
לא ברורה לי רמת הציפיות ממנו.
הוא צריך לשחק יותר פשוט ובלי יותר מידי התחכמויות והוא יוכל להשתלב טוב גם בליגת העל.

02-Nov-2016, 9:25
הודעה: #57
(02-Nov-2016 3:46)yaron73 כתב:  

יש גבול גם לביקורת. לא יכול להיות שהקבוצה תשחק 70 דקות של כדורגל ששואף לשלמות ואתה תעביר ביקורת על הצוות והשחקנים כאילו חרב העולם. לא מקבל את הביקורת שלך לגבי ערן לוי בכלל ואפילו לגבי בדש החלש קצת נסחפת לעניין שביתה איטלקית וגם הצוות המקצועי לא צריך ניעור.

הקבוצה נעלמה בדקה ה55 כשעלי מוחמד יצא. ערן לוי ששלוש שנים הללתי פה בחירוף נפש מרוויח את הביקורת הזו ביושר. לגבי בדש .. אמרתי כבר הכל . אם נתניה חושבת שזה מתאים לה סבבה. אני לא זה שמשלם לו Smile כאוהד אני מעדיף שהוא לא יהיה על הדשא.

02-Nov-2016, 11:52 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 02-Nov-2016 על ידי 11:53 אופיר34.)
הודעה: #58
טל, את מה שאתה אומר בצדק על ערן לוי אתה לא יכול להגיד על בדש.
ערן לאורך שנים "שומר על תדמיתו" ומוכיח לנו (או לפחות לי...) שבוע אחר שבוע למה הכדורגל המיקצועני בישראל נראה כמו שהוא נראה.
לגבי בדש, זה ממש לא כך. נכון שלא הלך לו כלום בחצי שעה ששיחק, ונכון שזה נראה כאילו הוא עושה בכוונה, אבל זה ממש לא מאפיין את השחקן, לא לאורך הקריירה ולא בחודשיים שהוא נמצא במכבי נתניה.
אפילו בסטנדרטים האובדניים שלך הלכת הפעם רחוק מידי....
02-Nov-2016, 13:14
הודעה: #59
מה זה הלכתי רחוק מידי ? ביקשתי שיוציאו אותו להורג ? לדעתי לשחקן ששם זין אין מקום על הדשא. ערן לוי לעומתו הפך השנה ליותר שכונתי מתמיד ועל כן לדעתי צריך להכין לו מחליף ולהוריד אותו לספסל. אי אפשר להאשים אותו באדישות או חוסר איכפתיות.

02-Nov-2016, 15:25
הודעה: #60
לזרוק את השחקן מהקבוצה בשלב כזה זה ללכת רחוק מידי
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים