שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
07-Nov-2016, 13:06
הודעה: #111
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
נו, אז מה הבעיה עם זה ?
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Nov-2016, 13:11 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 13:12 פיליפצ'וק.)
הודעה: #112
(07-Nov-2016 13:06)אופיר34 כתב:  נו, אז מה הבעיה עם זה ?

הבעיה היא שככה לא מכשירים שוער צעיר לטווח ארוך.
הבעיה היא שאתה לא מבחין בהבדל בין שחקן שדה שאותו ניתן לשלב בהדרגה, להחליף, לספסל, לבין שוער שברגע שמתקבלת החלטה שרצים איתו אז רצים איתו ומוכנים לספוג את "טעויות הטירונות" מתוך ראייה לטווח ארוך.
תראה את עומרי גלזר, נראה לך שעכשיו לויטה יחזור לשער, התשובה היא לא.
07-Nov-2016, 15:23 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 15:29 אלדד.)
הודעה: #113
(07-Nov-2016 12:07)טל.מ כתב:  שכונתי זה לבעוט מ40 מ לשער , להחמיץ מצבים של 200 אחוז גול מול שעריים והרצליה בגלל דריבל מוזר ברחבה כשמימין עומד שחקן מול שער ריק והוא לא מוסר לו , זה לעמוד על החצי ליד קו ריק ובמקום לפרוץ עליו לתת פס לחלוץ על ה16 שמוקף בשלושה בלמים ולא חסרות עוד דוגמאות שגורמות להתפוצץ , זה לקבל צהובים שבכלל לא קשורים למשחק אלא לאין ספור ויכוחים . להיות יעיל זה להתעלות מעל הדברים המוזרים שהוא עושה . הוא יכול לשאול את עצמו כמה פעמים הדברים המוזרים האלה גרמו לגול ? לדעתי התשובה מאופסת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ראית אתמול את מסי ורונאלדו מחמיצים ממצב של 200 אחוז במקום למסור?
אז אם ככה רונאלדו הוא הכי שכונה שיש בועט מ30 מטר ולא עושה הגנה, אבל אף אוהד ריאל לא יוותר עליו גם כשהוא בתקופה גרועה מחמיץ ולא יעיל
07-Nov-2016, 15:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 15:37 אופיר34.)
הודעה: #114
(07-Nov-2016 13:11)פיליפצוק כתב:  
(07-Nov-2016 13:06)אופיר34 כתב:  נו, אז מה הבעיה עם זה ?

הבעיה היא שככה לא מכשירים שוער צעיר לטווח ארוך.
הבעיה היא שאתה לא מבחין בהבדל בין שחקן שדה שאותו ניתן לשלב בהדרגה, להחליף, לספסל, לבין שוער שברגע שמתקבלת החלטה שרצים איתו אז רצים איתו ומוכנים לספוג את "טעויות הטירונות" מתוך ראייה לטווח ארוך.
תראה את עומרי גלזר, נראה לך שעכשיו לויטה יחזור לשער, התשובה היא לא.

לא מכיר דבר כזה טאבו בהרכב.
אפשר להכשיר שוער לטווח ארוך, אבל אם הוא נמצא בתקופה רעה ועושה טעויות שחוזרות על עצמן אז גם הוא בר החלפה.

ובכלל, אנחנו עוד לא בשלב של להגיד מי צודק פה ומי לא. נצטרך לעבור עוד עונה שתיים לפחות כדי לראות איך הוא מתפתח והאם הליקויים שלו יתוקנו בהמשך.

(07-Nov-2016 15:23)אלדד כתב:  ראית אתמול את מסי ורונאלדו מחמיצים ממצב של 200 אחוז במקום למסור?
אז אם ככה רונאלדו הוא הכי שכונה שיש בועט מ30 מטר ולא עושה הגנה, אבל אף אוהד ריאל לא יוותר עליו גם כשהוא בתקופה גרועה מחמיץ ולא יעיל

בוא נפסיק עם התמימות. כולנו רואים אותו דבר .
יש כאלה שמוכנים לחיות עם זה בזכות "המספרים" שהשחקן מביא ויש כאלה שלא.

אני מאלה שלא.
07-Nov-2016, 15:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 15:49 אלדד.)
הודעה: #115
מסכן לויטה נפצע ובא ילד בן 20 נותן הצגה מדיח אותו מההרכב ומקבל זימון לנבחרת, עד שלויטה קיבל את מקום בהרכב בקבוצה גדולה
ואיך מכבי ת"א ויתרה על גלזר וחיפה שילמו עליו רק מיליון שקל, זו החכמה בלהשקיע בצעירים שעדיין לא פרצו

מישצ'נקו הבלם שהיה שלנו שוחרר מאשקלון ויהיה חופשי בינואר אפשר להחתים אותו לעונה הבאה
07-Nov-2016, 16:45 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 16:45 עידן444.)
הודעה: #116
(07-Nov-2016 15:41)אלדד כתב:  מסכן לויטה נפצע ובא ילד בן 20 נותן הצגה מדיח אותו מההרכב ומקבל זימון לנבחרת, עד שלויטה קיבל את מקום בהרכב בקבוצה גדולה
ואיך מכבי ת"א ויתרה על גלזר וחיפה שילמו עליו רק מיליון שקל, זו החכמה בלהשקיע בצעירים שעדיין לא פרצו

מישצ'נקו הבלם שהיה שלנו שוחרר מאשקלון ויהיה חופשי בינואר אפשר להחתים אותו לעונה הבאה
הוא שוחרר כי הוא לא שווה הרבה.
אחת התעלומות שלי מאז ומעולם כאוהד מכבי נתניה היא ההערכה הבלתי ניתפסת של חלק מהאוהדים שלנו לשחקן הזה.
ובדרך כלל מדובר באלה ש"הרגו" את ירין חסן...
מוזר... צמד בלמים ברמה די דומה- מהאחד עשו מרין משודרג ואת השני שלחו לחוג קרמיקה.
07-Nov-2016, 16:46
הודעה: #117
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
(07-Nov-2016 15:41)אלדד כתב:  מסכן לויטה נפצע ובא ילד בן 20 נותן הצגה מדיח אותו מההרכב ומקבל זימון לנבחרת, עד שלויטה קיבל את מקום בהרכב בקבוצה גדולה

ירד ליגה עם נתניה, משוחרר מאשקלון שנמצאת באותה סיטואציה שנתניה הייתה. אז למה?

Sent from my iPhone using Tapatalk
07-Nov-2016, 16:55
הודעה: #118
(07-Nov-2016 16:45)עידן444 כתב:  

אחת התעלומות שלי מאז ומעולם כאוהד מכבי נתניה היא ההערכה הבלתי ניתפסת של חלק מהאוהדים שלנו לשחקן הזה.
מוזר... צמד בלמים ברמה די דומה- מהאחד עשו מרין משודרג ואת השני שלחו לחוג קרמיקה.

שני דברים:
1. מישצ'נקו עוד לא שוחרר
2. מישצ'נקו (שהוא לא בלם על) עולה על ירין בשתי רמות
07-Nov-2016, 17:13
הודעה: #119
(07-Nov-2016 16:55)אופיר34 כתב:  
(07-Nov-2016 16:45)עידן444 כתב:  

שני דברים:
1. מישצ'נקו עוד לא שוחרר
2. מישצ'נקו (שהוא לא בלם על) עולה על ירין בשתי רמות
הוא קצת יותר אלגנטי במשחק. זה הכל.
האם זה הדבר הכי חשוב אצל בלם? כאחד שהעריץ את טוני אדמס כנראה שבעיני ממש לא...
הוא לא שוחרר, אבל נאמר לו שאם לא ישתפר ישוחרר. השורה התחתונה היא אותו דבר- הוא שחקן הגנה לא טוב. הוא לוקה בבייסיק!
לעומת זאת יש לנו העונה בלם רחוק מלהיות מושלם אבל אתה רואה שבבסיס שלו הבחור שחקן הגנה אמיתי! עם יסודות של שחקן הגנה. עם הבנה של משחק הגנה. לא סגור על זה שהוא מתאים לליגת העל ואולי גם מישצ'נקו בליגה לאומית היה נראה הרבה יותר טוב. ההבדל הוא שלגבי ורגוץ אפשר רק לנחש ולגבי מישצנקו לא צריך לנחש. הוא פשוט לא טוב.
07-Nov-2016, 17:21
הודעה: #120
(07-Nov-2016 17:13)עידן444 כתב:  הוא קצת יותר אלגנטי במשחק. זה הכל.
האם זה הדבר הכי חשוב אצל בלם? כאחד שהעריץ את טוני אדמס כנראה שבעיני ממש לא...
הוא לא שוחרר, אבל נאמר לו שאם לא ישתפר ישוחרר. השורה התחתונה היא אותו דבר- הוא שחקן הגנה לא טוב. הוא לוקה בבייסיק!
לעומת זאת יש לנו העונה בלם רחוק מלהיות מושלם אבל אתה רואה שבבסיס שלו הבחור שחקן הגנה אמיתי! עם יסודות של שחקן הגנה. עם הבנה של משחק הגנה. לא סגור על זה שהוא מתאים לליגת העל ואולי גם מישצ'נקו בליגה לאומית היה נראה הרבה יותר טוב. ההבדל הוא שלגבי ורגוץ אפשר רק לנחש ולגבי מישצנקו לא צריך לנחש. הוא פשוט לא טוב.

הוא לא קצת יותר אלגנטי הוא הרבה יותר אלגנטי ומעבר לזה הוא גם יותר רגוע ושקט עם הכדור.
אז זה נכון שהוא לא בלם מהשורה הראשונה, ואף אחד גם לא אמר את זה, אבל לדעתי הוא מספיק טוב לקבוצת אמצע טבלה בליגת על , לא כל שכן לליגה לאומית.
אותו כנ"ל לוורגוץ - לדעתי זה פחות או יותר אותה רמה. לא לחוץ, שקט יחסי ,אבל עדיין ,אם אתה שואל אותי , לליגת העל הייתי מחפש משהו קצת יותר איכותי.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים