שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
07-Nov-2016, 11:05 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 11:06 idobenami.)
הודעה: #101
RE: אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
צודק. עדיף כאלה שמוסרים מדויק . לרוחב כל המשחק בלי תכלית

אבל עושים את זה במקצועיות. רואים את ההשקעה כל המשחק.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
07-Nov-2016, 11:15 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 11:36 פיליפצ'וק.)
הודעה: #102
[quote='אופיר34' pid='59385' dateline='1478501155']
פיליפצ'וק היקר,
מנסה להבין מאיפה יש לך את החוצפה לדבר על "סקאוטרים" ולזלזל ככה. אתה האחרון פה שיכול להתגאות בטביעת עין משובחת.
קצת צניעות לא תזיק לך.

1.שרפת את דין גל עוד לפני שהתחילה העונה ואתה עדיין לא תגיד עליו מילה טובה.
2.קיבלת הוכחה כואבת אשתקד עד כמה ערן לוי הוא בורג חשוב במערכת ואתה עדיין אנטי לגביו כי כנראה בתת מודע שלך אתה חושב שאתה נמצא בפריימר ליג ואתה מחפש בנתניה "קווין דה בריינה" כאלה.
3.אתה אנטי ראובן עטר למרות שמספרית גם היום הוא עדיין בעל ההישגים הטובים ביותר במועדון.

אפשר לא לאהוב שחקן או מאמן (גם אני בזמנו לא אהבתי את ההחתמה של ערן וגם שנה שעברה לא התלהבתי מהאפשרות שסלובו יוחתם) אבל אני בניגוד אלייך, לא מקובע מחשבתית ומסתכל על הדברים בראייה רחבה ולא על תנועת ידיים כזו או אחרת או עמידה על המגרש. וכאשר אני רואה, אני רואה כי טוב ואני לא נשאר כמוך באנטיות.
The following 1 user Likes פיליפצ'וק's post:
אלדד (0707-1111-2016201620162016)
07-Nov-2016, 11:22
הודעה: #103
(07-Nov-2016 10:45)אופיר34 כתב:  לי הכי מפריע בקטע הזה השורה "בסדר הוא שכונתי".

לא. זה לא בסדר . ממש לא בסדר.
ושום גול לחיבור, מסירה בין שניים, וכדור עונשין מדהים פעם פעמיים במשחק לא מצדיקים את השכונתיות הזאת.
מי שזה מתאים לו שיהנה ומי שלא לא.
איש באמונתו יחיה.

אתה רוצה להיכנס פה לדיון מה זה שכונתי? העקב לסבע שכונתי? הבישולים בחצי גמר?
זכותך לא לקבל את זה, כמו שאני לא מקבל את הויתור שלך על כל הדברים שהוא כן נותן.

אגב, לדעתי חלק גדול מהאופטימיות שלך בקשר לעונה הזאת בא ממנו.
07-Nov-2016, 11:39
הודעה: #104
"שכונתי" הם חלק גדול מהשחקנים והמאמנים בארץ שלא עושים כלום חוץ מלעמוד על המגרש ולזיין את המוח בתקשורת באופן גלוי וסמוי.
אין בערן לוי דבר שכונתי אחד. הוא מנהיג , שחקן יעיל , כשרוני , אכפתי , עושה תנועה , בא לקבל כל כדור ולא מתחבא , ראיית משחק נדירה , מסירות ובעיטות אומן. אחד מהשחקנים היחידים בארץ שרואים כדורגל כמעט בכל מהלך שלו.

"כל החיים בלב את אלופה"
צפה באתר של משתמש זה מצא את כל ההודעות של משתמש זה
07-Nov-2016, 11:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 11:41 עידן444.)
הודעה: #105
השאלה המרכזית כאן היא באמת מה זה "שכונתי"?
לפעמים ה"שכונתי" הזה הוא מה שהופך את המשחק הזה ליפה יותר.
עם 10 לוברסקים ושוער המשחק הזה היה מאוד משעמם. חרוץ ומקצועני אבל משעמם.
The following 2 users Like עידן444's post:
Gadi (0707-1111-2016201620162016), אלדד (0707-1111-2016201620162016)
07-Nov-2016, 12:07
הודעה: #106
אם הייתי הבעלים (ולא אוהד פשוט ביציע)
שכונתי זה לבעוט מ40 מ לשער , להחמיץ מצבים של 200 אחוז גול מול שעריים והרצליה בגלל דריבל מוזר ברחבה כשמימין עומד שחקן מול שער ריק והוא לא מוסר לו , זה לעמוד על החצי ליד קו ריק ובמקום לפרוץ עליו לתת פס לחלוץ על ה16 שמוקף בשלושה בלמים ולא חסרות עוד דוגמאות שגורמות להתפוצץ , זה לקבל צהובים שבכלל לא קשורים למשחק אלא לאין ספור ויכוחים . להיות יעיל זה להתעלות מעל הדברים המוזרים שהוא עושה . הוא יכול לשאול את עצמו כמה פעמים הדברים המוזרים האלה גרמו לגול ? לדעתי התשובה מאופסת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
07-Nov-2016, 12:09
הודעה: #107
לוברסקי לטעמי היה הזר מס אחד שנחת בנתניה.
לא אשכח איך המגינים (ע"ע דוד אמסלם ) לא יכלו על הפריצות שלו.
אמנם מחמיצן ולא גולר אבל כל פעם שהכדור היה נשלח לכיוונו היה קורה משהו טוב.
גם אהבתי את האישיות הצנועה ,הביישנית והמופנמת שלו.
אני יודע שכולם יגידו שסופרמן או קיודה היו טובים או משפיעים יותר אבל אין על לובה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
The following 3 users Like חזום חזום's post:
lironb62 (0707-1111-2016201620162016), yaron73 (0707-1111-2016201620162016), עודד... (0707-1111-2016201620162016)
07-Nov-2016, 12:23
הודעה: #108
לוברסקי היה אולי אהוד בגלל השקעה אבל מבחינה מספרית היה אחד הלא יעילים ומחמיצן כרוני.
כאשר אני שם על המאזניים שחקן שמשקיע אבל לא מביא תפוקות לעומת שחקן שפחות משקיע אבל מביע תפוקות בכמה אספקטים, אני בוחר בשני.
07-Nov-2016, 12:55 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 12:58 אופיר34.)
הודעה: #109
(07-Nov-2016 11:15)פיליפצוק כתב:  1.שרפת את דין גל עוד לפני שהתחילה העונה ואתה עדיין לא תגיד עליו מילה טובה.
2.קיבלת הוכחה כואבת אשתקד עד כמה ערן לוי הוא בורג חשוב במערכת ואתה עדיין אנטי לגביו כי כנראה בתת מודע שלך אתה חושב שאתה נמצא בפריימר ליג ואתה מחפש בנתניה "קווין דה בריינה" כאלה.
3.אתה אנטי ראובן עטר למרות שמספרית גם היום הוא עדיין בעל ההישגים הטובים ביותר במועדון.

אפשר לא לאהוב שחקן או מאמן (גם אני בזמנו לא אהבתי את ההחתמה של ערן וגם שנה שעברה לא התלהבתי מהאפשרות שסלובו יוחתם) אבל אני בניגוד אלייך, לא מקובע מחשבתית ומסתכל על הדברים בראייה רחבה ולא על תנועת ידיים כזו או אחרת או עמידה על המגרש. וכאשר אני רואה, אני רואה כי טוב ואני לא נשאר כמוך באנטיות.

1. לא שרפתי אף אחד, ובטח לא לפני שהתחילה העונה. לפחות תדייק בציטוטים שלך. אני בניגוד אליך מבקר לעיתים גם במשחקי הנוער, אני בניגוד אליך הייתי בכל משחקי העונה שעברה (גם שזה עניין רק את השועלים) ואני גם השנה הייתי בכמעט כל המשחקים. אמרתי את מה שאמרתי על דין לא אחרי משחק אחד ולא אחרי שניים, אחרי עשרות !
ואתה ממשיך לשקר ולעוות את המציאות גם שאתה אומר שלא אמרתי עליו מילה טובה. תקרא את הפוסטים האחרונים ותבין.
אני עדיין חושב שדין חייב לשפר הרבה דברים במשחק שלו כדי להיות שעור מוביל בליגת העל. אולי זה יקרה (הלוואי) ואז אני יתנצל קבל עם ועדה (משהו שאתה לעולם לא תעשה) בדיוק כמו שעשיתי במקרים אחרים [ראה ערך שגב וערן לוי (בקטע ההתנהלותי מחוץ למגרש)].

2. ערן לוי - אני כבר מיואש מלהסביר את עצמי. לא קיבלתי שום הוכחה מהסיבה הפשוטה שידעתי את זה !
אייל גם יוכל להעיד שאני הראשון שביקשתי להחתים את ערן ודיא בקבוצה כי בליגה הזאת הם שוברי שוויון, ומבחינתי כשהמטרה היא עלייה אני מוכן לסבול את ההתנהלות הבלתי מיקצוענית של ערן על הדשא כל עוד הוא מביא מספרים. מצד שני, אם אי פעם השאיפה היא לבנות קבוצה איכותית ,עם תקציב ראוי בליגת העל אני חושב שאפשר וצריך למצוא תחליף ראוי לערן לוי, וצריך לעבוד על זה מהיום מבחינתי.
אני חושב שבקבוצת כדורגל רצינית ב 2016-17 אין מקום לשחקנים כמו ערן לוי (וזה השלב שאתה יכול לנבל את הפה).

3. ראובן עטר - בדיוק אותו מקרה כמו ערן. מספרים טובים. הרבה שכונה, חוסר מיקצוענות וחובבנות. לך חשוב רק המספרים , לי לא.

ובזה סיימתי את הוויכוח על ערן.
בריאות ואריכות ימים....
07-Nov-2016, 12:59 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 07-Nov-2016 על ידי 13:00 פיליפצ'וק.)
הודעה: #110
רק לפני כמה מחזורים רשמת פה שצריך לספסל את דין גל ולבדוק את רון שושן (מי עושה פינג פונג עם שוערים?????).
וברור שהוא חייב לשפר הוא צעיר בתחילת דרכו!
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים