שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עם הכושר הגופני?
01-Nov-2016, 8:17
הודעה: #21
RE: מה עם הכושר הגופני?
אני נהנתי היום עד דקה 60,וראיתי שתבוא נפילה עד הסיום,בסגנון של לחץ גבוה ,והנעת כדור צריך להיות בכושר מעולה ואת זה אין לרוב השחקנים,וזה לא בגלל מאמן הכושר,זה תלוי בפיזיות של השחקן ,כמות אימונים גדולה וכמובן חיים ספורטיביים ,ואת זה יש אולי בצמרת ליגת העל.
אבל דרפיץ מעדיף את השיטה ,שאמורה להרוג את המשחק במחצית הראשונה,ואז עם רענון של שחקנים אתה שומר על התוצאה.
ופה שחקן כמו בדש,צריך להביא את האקסטרה!
כרגע זה לא זה,מאמין שדראפיץ ימצא את הפתרון,בסך הכל רואים שיש קבוצה מאומנת !!!
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Nov-2016, 10:42
הודעה: #22
(01-Nov-2016 0:55)טל.מ כתב:  אני כרגיל חושב שאתה טועה. הקבוצה הפסיקה לשחק ברגע שעלי יצא. גזל היה חושך אבל לפחות ניסה. ברגע שבדש נכנס שיחקנו 9 נגד 11. לא מחזיק משחקנים שלרוץ גדול עליהם או לא לכבודם, משחקים כאילו עושים הגנה כאילו עושים לחץ כאילו הם מתאמצים. ברק בדש מבחינתי יכול לעבור ליציע או כל קונסטלציה אחרת שתרחיק אותו מהקבוצה. שודד עם טרנינג.
לגבי ערן לוי לצערי הבחור משבוע לשבוע נראה רע יותר ויותר. הייתי שמח אם היתה אופציה להפוך אותו לשחקן של 20/25 דק למשחק בחצי השני כשצריך איזה שובר שיוויון.

Sent from my iPad using Tapatalk

כנראה שאתה רואה את המשחק עם עין אחד עצומה.
מחצית ראשונה העמיד את סבע לפחות שלוש פעמים מול שוער ואת דיין עוד פעם אחת.
מחצית שניה נחלש יחד עם כל הקבוצה.
01-Nov-2016, 10:49
הודעה: #23
מה עם הכושר הגופני?
קודם כל בשביל לראות בעין אחת אני לא צריך לעצום Wink עין ורבע זה המצב הטבעיWink
אחכ ראיתי את המסירות האלה. וחוץ מאלה כשחקן שנוגע המון בכדור , השאר היה חושך כולל האחד על אחד המוזר ברחבה כולל ההפצצה מ15 מ לאמצע השער כולל אין ספור מסירות ליריב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Nov-2016, 11:12
הודעה: #24
(01-Nov-2016 10:49)טל.מ כתב:  קודם כל בשביל לראות בעין אחת אני לא צריך לעצום Wink עין ורבע זה המצב הטבעיWink
אחכ ראיתי את המסירות האלה. וחוץ מאלה כשחקן שנוגע המון בכדור , השאר היה חושך כולל האחד על אחד המוזר ברחבה כולל ההפצצה מ15 מ לאמצע השער כולל אין ספור מסירות ליריב.

ועדיין,כשערן מתלהב(וחצי הראשון הוא רץ כמו שלא רץ מ"הטירונות"),כל הקבוצה ניראת אחרת.
ובחצי הראשון ביטלנו את היריבה שניצחה בשבוע שעבר את הקבוצה שניצחה אותנו ברביעי.
01-Nov-2016, 11:36
הודעה: #25
מה עם הכושר הגופני?
נכון ואני מתעקש לקחת מהמשחק הזה את המחצית השניה. אפשר להמשיך להגיד היינו גדולים ואז לאבד נק נגד נשר או להסתכל לאמת בפנים ולהבין שמשהו חורק פה כולל בצוות המקצועי.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Nov-2016, 11:41
הודעה: #26
איש לא אומר את זה...וגם אין הגיון לקחת רק את החצי השני.
מכל משחק צריך לקחת את הכל,על מנת להשתפר במשחק הבא.
אסור להתבשם מה75 אחוז הצלחה ולא להכנס ממקה שחורה כתוצאה מ"הקיסוס ציפרניים" בחצי השני.
אין ספק שבחצי הראשון רצנו יותר מאשר כל ה90 דקות נגד נשר.
01-Nov-2016, 12:14
הודעה: #27
הציפיה לשמור על רמת גבוהה כל המשחק במיוחד כשמולך יריבה באמת עלובה כמו אתמול היא הזויה.
ועדיין זה לא מצדיק את הנפילה.
ודרך אגב גם לאחר הנפילה הגול שלהם היה מיקרי בטעות כתוצאה מטעות קשה וחוץ מזה הם לא עשו כלום וגם לא היו עושים כלום גם אם המשחק היה נמשך עוד מחצית.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים