מכבי נתניה

גירסה מלאה: מה עם הכושר הגופני?
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3
נראה שחצי הרכב במהלך המשחק מחזיק איזשהוא שריר.

ערן לוי, סבע, עלי מוחמד, הבלם קוגיץ, סוויסה.
וכו'.

מה זה כל הפציעות האלה אם לא כושר.
מסכנים שיחקו 3 משחקים ב-10 ימים ..
קוגבנייה באמצע
ערן קיצוני
לא הבנתי

היחידי שהיה נורמלי היה כחלון.
נדפדף את המשחק הזה הלאה.

Sent from my A0001 using Tapatalk
אפשר דווקא ללמוד הרבה מאוד מהמשחק הזה.

Sent from my iPad using Tapatalk
(01-Nov-2016 0:00)חזום חזום כתב: [ -> ]קוגבנייה באמצע
ערן קיצוני
לא הבנתי

היחידי שהיה נורמלי היה כחלון.
נדפדף את המשחק הזה הלאה.

Sent from my A0001 using Tapatalk

מה היה רע במשחק הזה ??
בסה"כ עד דקה 60 והיציאה של עלי הקבוצה שיחקה טוב מאד. שלטה ללא עוררין במשחק, הנעת כדור, יצירת מצבי הבקעה, לחץ על היריב. הרצליה לא הייתה קיימת.

ואז התחלנו שוב (כמו שקורה לא פעם העונה) עם הזלזול והנונשלנט המעצבן שלנו. לא בטוח שזה רק כושר גופני, יותר עודף בטחון עצמי לדעתי. אם הצלחנו להלחץ מחבורה של קונוסים שלא קשורה לענף זה אומר דרשני.

לדעתי יש פה גם חלוקת עומסים לא נכונה. מחצית אחת עושים עבודה, לוחצים, מניעים ושולטים ואז מחצית שנייה כאילו שנגמר המצבר ,ובנוסף לכל זה גם משחקים בצורה מזלזלת. אז למזלנו, לא נענשנו הפעם אבל אי אפשר להבטיח שפעם הבאה זה לא יקרה ונחזור בלי כלום.
יש הרבה מאוד לא בסדר במשחק היום. הרוב מהדקה ה55 . מסתבר שאנחנו קבוצה של שחקן אחד.

אני מקווה שבינואר אפשר יהיה להביא קשר התקפי כדי שאפשר יהיה להוריד את ערן לספסל במחצית. ועד אז מקווה שימצא הפיתרון להבדל ביכולת בין המחציות. דווקא המחצית הראשונה הייתה מצוינת ואילולא השוער שלהם זה היה נגמר בתוצאה כפולה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אז אני לא רוצה להתחיל שוב בוויכוח העתיק יומין שלנו אבל אתה (טל) (שוב) מתעקש להסתכל על חצי הכוס המלאה.
אי אפשר להתעלם משעה של כדורגל טוב , של קבוצה שהגיע למספר מצבי כיבוש טובים, של לחץ טוב על היריב, של הנעת כדור טובה וכו' ולהתמקד רק בחצי שעה הלא טובה ולהפוך אותה לחזות הכל.

אז כן, רב המחצית השנייה לא היתה טובה ואת דעתי כתבתי למעלה. אני מסכים שעלי שחקן חשוב ודומיננטי (למרות שלדעתי היום שיחק בעודף בטחון מוגזם ואיבד לא מעט כדורים מיותרים) , אבל להגיד שאנחנו קבוצה של שחקן אחד זה ממש רחוק מהמציאות לדעתי. יש לנו כמה שחקני מפתח שבלעדיהם אין לנו היום 70-80 אחוזי הצלחה.
אולסק, עלי, ערן, דיא , הבלם וקוגבינה, כולם שחקנים חשובים שתורמים ,כל אחד בתחומו, להצלחת הקבוצה.

לגבי בדש - מסכים שבינתיים הוא חתם בנתניה רק על הנייר... אבל לא הייתי קוטל, לא מפטר ולא זורק. ברגע שיגיע הגול הראשון ,הבטחון יחזור ואיתו לדעתי גם השערים
אני כרגיל חושב שאתה טועה. הקבוצה הפסיקה לשחק ברגע שעלי יצא. גזל היה חושך אבל לפחות ניסה. ברגע שבדש נכנס שיחקנו 9 נגד 11. לא מחזיק משחקנים שלרוץ גדול עליהם או לא לכבודם, משחקים כאילו עושים הגנה כאילו עושים לחץ כאילו הם מתאמצים. ברק בדש מבחינתי יכול לעבור ליציע או כל קונסטלציה אחרת שתרחיק אותו מהקבוצה. שודד עם טרנינג.
לגבי ערן לוי לצערי הבחור משבוע לשבוע נראה רע יותר ויותר. הייתי שמח אם היתה אופציה להפוך אותו לשחקן של 20/25 דק למשחק בחצי השני כשצריך איזה שובר שיוויון.

יש לך דעה קדומה כנגד ערן לוי היום דיע סבע לא עשה חצי ממה שעשה ערן לוי
ערן לוי חילק כדורים משמאל ומימין שיחק בנגיעה בכדור
מה אתה מבין בכדורגל טל .מ
עמודים: 1 2 3
Reference URL's