שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה עם הכושר הגופני?
01-Nov-2016, 1:01 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 1:02 טל.מ.)
הודעה: #11
מה עם הכושר הגופני?
עפר לרגליך. תמשיך להסתנוור.

Sent from my iPad using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
01-Nov-2016, 1:09
הודעה: #12
RE: מה עם הכושר הגופני?
מה אתה מתעצבן ? יש לך דעה שונה משלי זה לא חדש אבל ראיתי כבר את נתניה בלי ערן לוי כמו רכב בלי הגה בכוונה לא אמרתי מנוע
01-Nov-2016, 1:10
הודעה: #13
(01-Nov-2016 0:55)טל.מ כתב:  אני כרגיל חושב שאתה טועה. הקבוצה הפסיקה לשחק ברגע שעלי יצא. גזל היה חושך אבל לפחות ניסה. ברגע שבדש נכנס שיחקנו 9 נגד 11. לא מחזיק משחקנים שלרוץ גדול עליהם או לא לכבודם, משחקים כאילו עושים הגנה כאילו עושים לחץ כאילו הם מתאמצים. ברק בדש מבחינתי יכול לעבור ליציע או כל קונסטלציה אחרת שתרחיק אותו מהקבוצה. שודד עם טרנינג.
לגבי ערן לוי לצערי הבחור משבוע לשבוע נראה רע יותר ויותר. הייתי שמח אם היתה אופציה להפוך אותו לשחקן של 20/25 דק למשחק בחצי השני כשצריך איזה שובר שיוויון.

הקבוצה הפסיקה לשחק גם בגלל החילוף אבל לא רק בגללו. חלוקת עומס בעיתיית, עודף בטחון , שאננות וכן, גם עלי מוחמד.
אני למשל חושב שאולסק זה השחקן מספר אחד בקבוצה ביי פאר. לא ערן, לא דיא ולא עלי. זה המנוע מבחינתי ובלי מנוע האוטו לא נוסע...
וכמו שאמרתי ,בכל מקרה אנחנו לא קבוצה של שחקן אחד כי גם אם עלי משחק בכל משחק 90 דקות, אם ערן ודיא וקוגבינה לא שם אתה עם חצי מכמות הנקודות שלך.

לגבי בדש - עד ינואר לפחות צריך לתת לו צ'אנס. בדש לא שחקן פראייר והגיע הזמן לגבות שחקנים גם אם לא הולך להם. מספיק כבר עם "הגיליוטינות הישראליות" האלה. צריך לתת לו את הזמן וגם את דקות המשחק כדי שייכנס לעיניינים ויעשה את מה שהוא יודע. אני חושב שברגע שיגיע השער הראשון יהיה לו יותר קל. וכן, אם זה לא הולך בשבועות הקרובים אז אין ברירה ונפרדים. כרגע עוד מוקדם.

ולגבי ערן - נראה לי שאני את שלי אמרתי עליו עוד הרבה לפני שלמישהו פה היה את האומץ להגיד מילה בגנותו. דעתי רק מתחזקת משבוע לשבוע.
01-Nov-2016, 1:20
הודעה: #14
מה עם הכושר הגופני?
אופיר איך ילך לבדש והמסכן פשוט לא רץ? מה הוא רוצה שיזמינו לו גול במונית ? אני לא קוטל אותו כי הוא בעט מול שוער החוצה או נגח מול שער ריק. אני קוטל אותו והייתי מעיף אותו לכל הרוחות על חוסר רצון . אבל אל תדאג בטח בשבוע הבא הוא שוב יהיה ב18. בכל זאת סלובו צריך להצדיק את ההחתמה הזאת ...

מרקו רויס - לא מילה גסה !
01-Nov-2016, 1:35
הודעה: #15
(01-Nov-2016 1:20)טל.מ כתב:  אופיר איך ילך לבדש והמסכן פשוט לא רץ? מה הוא רוצה שיזמינו לו גול במונית ? אני לא קוטל אותו כי הוא בעט מול שוער החוצה או נגח מול שער ריק. אני קוטל אותו והייתי מעיף אותו לכל הרוחות על חוסר רצון . אבל אל תדאג בטח בשבוע הבא הוא שוב יהיה ב18. בכל זאת סלובו צריך להצדיק את ההחתמה הזאת ...

בדיוק כמו שלאבידור פתאום הולך (ובדש בשלש רמות יותר חלוץ ממנו), ובדיוק כמו שקיגבונה מבקיע למרות הביקורות שהיו על ההחתמה שלו, ומצד שני בדיוק כמו מה שקורה לשוינפלד שכולנו היללנו (ובצדק) ועכשיו לא פוגע.
לכל שחקן יש את התקופות הטובות והפחות טובות שלו. אתה קורה לזה חוסר רצון ,אני קורא לזה תסכול.
סלובו העלה אותו היום ל 25 דקות . לא חושב שאפשר להגיד על זה ש"סלובו צריך להצדיק את ההחתמה הזאת ..."
01-Nov-2016, 1:35 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 1:41 דוד חטב.)
הודעה: #16
סיכום המשחק מהווה בעצם מראה די ברורה ל- 8 המחזורים הראשונים, מחצית אדירה כשלושה שחקנים עשו מה שהם רוצים על המגרש (ניקו, עלי, וקוגבניה)
ואם ה-3 בחלק הקדמי היו יותר מרוכזים זו מחצית של 5:0 ולא 2:0 בקושי ....לדעת לתרגם יתרון מוחלט לשערים זה חובה מה שנקרא בסלנג להרוג משחק...
חצי שני היה ברור שתהיה ירידה אבל לא תיארתי לעצמי שהיא תהיה כל כך דרסטית...
על מה סלובו החליף את עלי לא הבנתי...
בכלל סלובו בעיני לא מספיק חד למתרחש על הדשא שלחת את בדש להתחמם...אם רק היית מספיק חד ורואה שהכוכב מאונן כל החימום לא היית מעז לתת לו להיכנס פשוט על גבול השערוריה ההתנהלות של בדש ...בכלל נראה כאילו שיש בעיה חברתית בקבוצה וסלובו חייב להתחיל לנשוך הוא נראה רך מידי עם השחקנים....
אני חוזר ואומר אם נשחק כמו בחצי הראשון נעלה קל...אם נשחק כמו בחצי השני אין לנו כמעט סיכוי...בלט לעין משפט שערן לוי זרק לספסל אני יותר לא מוסר לדיא...(למרות שאח"כ נתן לו כדור לגול)
עוד משהו שקומם בחילוף של ערן לוי הוא העביר את סרט הקפטן לבדש....התביישתי בשביל גזל...
אגב גם בסיום המשחק כשהשחקנים עשו טובה והתיישבו על הדשא ערן ודיא ישבו אחד ליד השני וכמובן לא התחבקו..
לסיכום 3 נק' , והרבה דברים מקצועיים לשיפור גם בקטע החברתי רק שלא ניפול על האגו....
01-Nov-2016, 1:37
הודעה: #17
גם לי לא מובן מה עובר על ברק בדש. אפאטיות .חוסר רצון כאילו בדיכאון.
דווקא במשחק הראשון שלו נגד שעריים בא עם המון רצון ומנהיגות.
מצד שני אולי בגלל שמשחק עם שני שחקנים אגו מניאקים כמו ערן לוי ודיא סבע אז אולי הוא לא מצליח להשתלב ודועך.
סלובו צריך לקחת אותו לשיחה לעודד אותו ולהעביר את הקבוצה לשני אימונים ביום.
ולהתחיל רוטציית הקפאות של שחקנים. הראשון סבע לאחריו ערן כי עם כל הכבוד והאהבה השחקנים הללו לא עשו כלום בכדורגל הישראלי.

Sent from my A0001 using Tapatalk
01-Nov-2016, 1:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 01-Nov-2016 על ידי 1:55 Gadi.)
הודעה: #18
נתנו מחצית ראשונה מהטובות בשנים האחרונות וכל מילה שניה שלכם זה קונוסים. בסדר הרצליה לא יאבקו על העלייה אולי יגרדו פלייאוף עליון אבל ראינו בעלייה הקודמת שגם מול קונוסים לא קל לשחק טוב. בקושי ניצחנו את אום אל פאחם למי ששכח.

אני לא חושב שיש מה להשוות את ערן לוי של המשחק שעבר לזה של היום. נכון היו לו משחקים יותר מדויקים אבל הוא היה מעורב במשחק, חילק כמה כדורים טובים וגם כמה מסירות שלו לא הלכו כמו שצריך או כמו שאנחנו רגילים ממנו אבל בסה"כ מחצית סבירה בהחלט שלו.

מחצית שניה ירידה חדה ביכולת של כל הקבוצה. היציאה של עלי היתה רק סיבה אחת, אחר כך בא הזלזול ובסוף הלחץ. לא חושב שסבע היה טוב יותר מערן במחצית השניה (או בכלל) אבל כנראה שיש לנו שעיר לעזאזל חדש.

בדש היה זוועה, אני לא חושב שלא בא לו אלא יותר שהוא נקלע לאיזה תקופה שהכל הולך הפוך. לכאורה זה היה המשחק המושלם לצאת ממנה רק ששניה אחרי שהוא נכנס ספגנו את השער ומשם עד סוף המשחק בקושי עברנו את החצי.

לסיכום חבל שמשחק כזה שבאמת רשום עליו 4-0 נגמר בקול ענות חלושה אבל לפחות ניצחנו. עכשיו הגיע הזמן להראות משהו מהיכולת של משחקי הבית גם בחוץ.
The following 1 user Likes Gadi's post:
עדיאלבז (0101-1111-2016201620162016)
01-Nov-2016, 1:57
הודעה: #19
פגעת בול גדי!

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
The following 1 user Likes אופיר34's post:
Gadi (0101-1111-2016201620162016)
01-Nov-2016, 2:17
הודעה: #20
בוא נגיד שהכל הולך הפוך לבדש אבל לרוץ אפשר....
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים