שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
נתונים יבשים,או שלא..
03-Oct-2016, 12:41
הודעה: #91
RE: נתונים יבשים,או שלא..
עידן אני חושב שהבעיה שלך היא חוסר הבנת הנקרא. ציינתי לגבי בסיס האוהדים הרחב שאותו אכן ניתן לראות עד היום בהבלחות כמו גמר גביע. ציינתי שעל מנת שאוהדים יגיעו בהמוניהם צריך שינו דרסטי בקבוצה. חייבים קבוצה כמו שהייתה בזמנו לפרלמן האגדי. ב 12 בצהרים בשמש ישבו כ 6000 איש בקופסה כשהמשחק אמור היה להתחיל ב 4. חייבים את ההייפ הזה עמ שזה יקרה שוב
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
03-Oct-2016, 13:05
הודעה: #92
נתונים יבשים,או שלא..
לא כל כך הבנתי על סמך מה אתה חושב שאיבחנת אצלי בעיה בהבנת הנקרא אבל שיהיה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
03-Oct-2016, 13:20
הודעה: #93
[/quote]

מסכים לגמרי.
לכן כל הדיבורים על אכזבה ושימוש בכל מיני הסברים מלומדים על בעיות כאלה ואחרות- קשה להתייחס אליהם ברצינות.
השאלה אם אפשר לחנך דור אוהדים רחב יותר עם סף ריגוש נמוך יותר.
זו משימה קשה ויש שיגידו בלתי אפשרית. בין אם זה נתניה, ב״ש, ואפילו בית״ר שבעונות לא רעות בכלל כבר לא מייצרת לקהל שלה את הגירוי שהיה פעם ואנחנו רואים בטדי היום- קבוצה עם קהל יותר גדול משלנו שגם זכה לראות את הקבוצה שלו בשיאה- כמה מגיעים היום לטדי? כמה מנויים בית״ר מוכרת בעידן טביב(ואל תגידו לי שאין תרבות מנויים כי בשיא בית״ר כן מכרה 6,000 מנויים ויותר)?
ולמה זה?
אין שאיפות, אין תכלית, אין חזון. סתם מעבירים עוד עונה ועוד עונה. אז בית״ר במצב הזה תביא 5000. נתניה 3000 והפועל חיפה 1000. זה מה יש.

בית"ר הביאה עד לא מזמן אליפויות, גביעים, משחקת כמעט קבוע במפעלים אירופאים, אין מקום להשוואה עם נתניה שהביאה בפעם אחרונה הישג בתקופה שלפני הספירה.

[/quote]
03-Oct-2016, 13:27
הודעה: #94
נתונים יבשים,או שלא..
שוב אתה מחזק את הדברים שלי. למרות כל זה כבר אין שם ריגוש וטדי ברוב המשחקים נראה גדול על בית״ר בהרבה מאוד מספרים! וגם אם הוא היה בגודל של האצטדיון בנתניה הוא היה גדול עליה במתכונת הנוכחית בלי שום שאיפה של הבעלים לתארים.

03-Oct-2016, 15:24
הודעה: #95
איבדנו מומנטום בתקופתו של יאמר. באם האצטדיון החדש היה זמין כבר אז אין לי ספק שהינו מקדימים את בש בתקופה הטובה
03-Oct-2016, 15:58
הודעה: #96
נתונים יבשים,או שלא..
שורה תחתונה אהבתי את הקטע למתג את מכבי נתניה ולשם צריך לכוון בעוד כמה שנים יהיה גרעין חזק ובריא לקבוצה

03-Oct-2016, 17:55
הודעה: #97
נחה דעתי שיש הרבה מה לעשות אבל אני נוטה לקוות שהאנשים שאייל סגל בחר למועדון ידעו לעשות את זה, בתקווה גדולה שיצליחו.
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים