מכבי נתניה
נתונים יבשים,או שלא.. - גירסה להדפסה

+- מכבי נתניה (http://forum.fcmn.co.il)
+-- פורום: הפורום הרשמי של מועדון הכדורגל מכבי נתניה (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- פורום: מדברים כדורגל (/forumdisplay.php?fid=2)
+--- אשכול: נתונים יבשים,או שלא.. (/showthread.php?tid=3162)

עמודים: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

נתונים יבשים,או שלא.. - אייל ס - 21-Sep-2016 9:59

1.עד לתחילת משחק הבית הראשון ב29/8 נגד הפועל עכו נמכרו 1340 מנויים ולמשחק עצמו נמכרו 966 כרטיסים.
2.עד לתחילת משחק הבית השני ב19/9 נגד הפועל ר"ג נמכרו 1570 מנויים ולמשחק עצמו נמכרו 1200 כרטיסים.
3.מכירת מנויים תסתיים ב29/9 משחק הבית השלישי נגד הפועל ירושלים.
4.אין תוכניות לצאת במבצעים נוספים לעידוד מכירת מנויים/מיני מנויים/מנויים אמצע שבוע וכו'.
5.מחיר כרטיס לכל הסקטורים מגיל 3 40 ש"ח,כך היה בשני המשחקים הראשונים,כך היה גם בשבת.

וכן אני יודע שאם נשחק באמצע השבוע אז יגיעו אלפי שומרי שבת ואם נכניס חינם ילדים עד גיל 10 יגיעו עשרות אלפים ואם נחתים שחקן שובר שיוויון ונצבור נקודות אז ימכרו 3000 ו4000 ו5000 מנויים ולמרות הידע הרב שצברתי מקריאת הפוסטים והטוקבקים בכל אתרי האינטרנט,כניראה שהוזלה וימי חול והחתמות ואפילו תוצאות לא משפיעים דרמטית על נתוני המכירה.

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - חזום חזום - 21-Sep-2016 10:14

סבלנות אייל זה תהליך. קהל שידע בשנים האחרונות אכזבות והיינו הבדיחה של הליגה עדיין יושב על הגדר. כמה נצחונות ותראה ממוצע של 5000 צופים בליגה השניה.
ואני חושב שבנושא ילדים זה צריך להיות השקעה לטווח ארוך דהיינו אותם ילדים שיכנסו בחינם(עד גיל 15) ישלמו בעתיד כרטיסים ככה זה עובד. תראה את כל אילו שבאים לבתי ספר ומחלקים בחינם קלפים של סופרגול או איזה בלוף אחר. אותם ילדים יתחילו לאסוף ולקנות כרטיסים ולהבדיל כמו שסוחר סמים נותן בהתחלה בחינם עד שהנרקומן יוצר תלות.
בתכלס כדורגל זה התמכרות. צריך לחשוב איך לגרום ליותר אנשים להתמכר.
יש תהליך נכון ואמיתי את הפירות נרגיש בעתיד הקרוב.

Sent from my A0001 using Tapatalk

נתונים יבשים,או שלא.. - אלון - 21-Sep-2016 10:16

איל, מה שישפיע לאורך זמן על מכירת מינויים וכרטיסים, זה רק הישגים/ התמודדות על הישגים יחד עם ניהול מקצועני. ניהול מקצועני נראה שקיים, התמודדויות על הישגים נקווה שיהיו.
סבלנות, גם את רומא לא בנו ביום אחד...

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - אייל ס - 21-Sep-2016 10:19

הייעוץ הטוב ביותר,זה לעשות.
כל אוהד שיביא איתו ילד/שניים/שלשה וידאג להסעתו/הגעתו/עזרה ברכישת כרטיס למי שזקוק לעזרה שכזו יקבל את האות היועץ המצטיין בסוף העונה.
אני את שלי כאוהד עשיתי ומה עשית אתה/את/אתם?

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - אופיר34 - 21-Sep-2016 10:43

(21-Sep-2016 10:19)אייל ס כתב:  הייעוץ הטוב ביותר,זה לעשות.
כל אוהד שיביא איתו ילד/שניים/שלשה וידאג להסעתו/הגעתו/עזרה ברכישת כרטיס למי שזקוק לעזרה שכזו יקבל את האות היועץ המצטיין בסוף העונה.
אני את שלי כאוהד עשיתי ומה עשית אתה/את/אתם?

אני יכול להגיד לך שאין כמעט יום שאני לא מדבר אל הלב של לפחות 3-4 אוהדים רדומים שהאסימון עדיין לא נפל להם.
אני גם יכול להגיד לך שמעבר למסעות השכנוע אני דואג להעביר את זריקות המוטיבציה בפוסטים שאתה משחרר לעיתים בפייס ,לכל אוהד רדום שהניצוץ עדיין קיים בו.
חוץ מזה , (ואני יודע שמתן עושים בסתר אבל בכל זאת רוצה שתדע את זה) אני אישית בשנים האחרונות ,ועל אחת כמה וכמה השנה, רוכש מנוי נוסף כתרומה הן למועדון והן לכאלה שרוצים אך אינם יכולים.

בקיצור , כמו שאמרו פה וכמו שגם אתה אמרת בעבר - "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה" . צריך להמשיך בקו הנוכחי, להפתיע עם מבצעים וגימיקים שיווקיים, "לדבר אל העם" , לקרב את הקהילה ואם אפשר גם לנצח ולבנות קבוצה איכותית אז בכלל יהיה נחמד....

כל הדברים האלה ביחד בסופו של דבר יעשו את העבודה. עקב בצד אגודל והרבה סבלנות. בסוף זה יקרה.

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - אייל ס - 21-Sep-2016 10:57

לא חושש מדרך ארוכה!
דואג לתאם ציפיות עם כל אלו שנהנים לייעץ אך לעולם לא מביטים למררה בבוקר.
הדרך הארוכה שלי לא עוקפת מימין ולא מקצרת,גם במחיר וויתור בשלב זה על שילוט במגרש/ספונסר ראשי והחתמת מגן ימני מחוסר עבודה בן 35...

נתונים יבשים,או שלא.. - טל.מ - 21-Sep-2016 11:06

א אתה עשה עבודה נהדרת ומוערכת מאוד.
ב שלא יספרו סיפורים .. זה הקהל של נתניה, הקהל מספר אחת זה רק בשיר .. ישב שורה מתחתי איזה מעריץ של אוסידון , אני עוד זוכר אותו מהוויכוחים ביציע בשנה שעברה, שבדקה ה85 יצא עם הילד לפני הפקקים. זה הקהל , וטוב שאתה עושה תיאום ציפיות.
ג אתה יכול להסביר מה הקטע עם השילוט/ספונסר ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - פיליפצ'וק - 21-Sep-2016 11:26

המועדון הזה עד השנה ב- DNA שלו היה עניין ההזמנות, כניסות בחינם, מבצעים וכו' דבר שתכלס לא הוכיח את עצמו.
אני טענתי תמיד ואמשיך לטעון ששיטת השיווק הטובה ביותר לאוהד הישראלי הממוצע (ואני מדבר על כמויות לא על
50-100 מנויים לכאן או לכאן) זה רק הצלחות.
לא יהיו הצלחות ונמשיך לדשדש, לשעמם ולהיות עוד קבוצה בליגת העל במקרה הטוב, לא יגיעו המונים גם אם נמשוך אותם באזניים.
תחזירו לדוגמא את הפועל ב"ש לממדים של לפני שלוש שנים, ותראו איך הכמויות צונחות דראסטית.

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - צהוב לעולמים - 21-Sep-2016 11:26

לא צריך לקרוא עד הסוף בשביל להבין שסגל מאוכזב ובצדק. אתם אומרים הישגים? איך בדיוק בנאדם ישקיע כשהוא מוכר פחות מ 2000 מנויים בעונה. הקהל של נתניה זה הרבה דיבורים פחות מעשים. הצעה שלי לא להתפזר ולהקשיב ליותר מידי יועצים. יש הוכחות בשטח זה מספיק

RE: נתונים יבשים,או שלא.. - אופיר34 - 21-Sep-2016 11:52

הבעיה פה שלפעמים בגלל הלהט והאופוריה שכמה מאות פוסטים בפייס ובפרומים מייצרים אנחנו שוכחים שהקהל האמיתי והבאמת גדול נמצא מחוץ לפלטפורמות האלה.

כשנצליח להגיע ללב של הקהל הזה נתחיל להרגיש את השינוי.
לצערי, במנטליות הישראלית את הדרך והעשייה פחות מעריכים ובעיקר מתמקדים בתוצאות, אבל אני די משוכנע שהדרך בסוף תגרום גם לתוצאות טובות יותר.

ומעבר לזה, הדרך הזאת לטעמי תגרום לזה שבסוף נמצא את האחד שיוכל להשקיע פה הרבה מאד כסף כדי שסוף סוף נוכל גם לדבר על תארים ולא רק לחלום עליהם...