שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
מה צופן לנו העתיד.
15-Jun-2016, 14:13 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 14:16 עידן444.)
הודעה: #11
RE: מה צופן לנו העתיד.
בשביל זה כתבתי- לזכות באמון הציבור לוקח זמן. כשבן אדם קונה בושם(ב 4 תשלומים) או טלפון (ב 36 תשלומים) או רכב חדש עם מימון שזה כמו משכנתא שניה- הרי ככה ישראלים חיים... על אשראי- בכל המקרים האלה אנשים יודעים מה הם קונים. בכדורגל זה אחרת ולכן מורכב יותר- בטח במקרה של מכבי נתניה שזקוקה למסע שיווקי מסיבי כדי לזכות באמון הקהל.

אגב, אני לא מתרץ כאן למה לא. אני בעד. מאוד בעד וחושב שזה צו השעה.
רק מסביר למה מדובר בתהליך ובעסק מורכב.
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
15-Jun-2016, 14:39
הודעה: #12
כמו שכתבו פה הבעייה היא במנטליות שלנו. אנשים לא רוצים להרגיש "פראיירים" .
רק מבחינתי לשים 1000 ש"ח בשנה כדי להציל את הקבוצה שכל חייך אתה אוהד ואוהב הוא בכלל לא שווה ערך ברמת החשיבות להוצאות עבור מותרות אחרות שאנחנו מבזבזים כל השנה.
לכן, עם כל הכבוד לכל התירוצים של אלון, בנקודת הזמן הנוכחית צריך להשאיר את התירוצים בצד ולעשות מעשה. אני בתחושה שברגע שה 500 ראשונים יעשו את המהלך תסמונת העדר תעשה את שלה והפעם לטובתנו....
15-Jun-2016, 14:43 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 14:44 עידן444.)
הודעה: #13
(15-Jun-2016 14:39)אופיר34 כתב:  כמו שכתבו פה הבעייה היא במנטליות שלנו. אנשים לא רוצים להרגיש "פראיירים" .
רק מבחינתי לשים 1000 ש"ח בשנה כדי להציל את הקבוצה שכל חייך אתה אוהד ואוהב הוא בכלל לא שווה ערך ברמת החשיבות להוצאות עבור מותרות אחרות שאנחנו מבזבזים כל השנה.
לכן, עם כל הכבוד לכל התירוצים של אלון, בנקודת הזמן הנוכחית צריך להשאיר את התירוצים בצד ולעשות מעשה. אני בתחושה שברגע שה 500 ראשונים יעשו את המהלך תסמונת העדר תעשה את שלה והפעם לטובתנו....

גם אני חושב שזה יכול לקרות באופן הזה של גל שמדביק עוד גל ועוד גל.

ולכן לא חושב שזה יכול לקרות בזבנג.
15-Jun-2016, 14:58
הודעה: #14
מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 14:39)אופיר34 כתב:  כמו שכתבו פה הבעייה היא במנטליות שלנו. אנשים לא רוצים להרגיש "פראיירים" .

וואלה רק אתמול שמתי 1000 שקל על שן טוחנת .. אינעל העולם ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
15-Jun-2016, 15:01
הודעה: #15
משהו צריך לקחת על עצמו את נושא הארגון. יש לכתוב מניפסט ולחשוף אותו לכמה שיותר. ליצור רשימת תורמים. אין לי מושג איך עושים את זה. איך גורמים לאנשים לשלם מבלי להרגיש שיצא פרייר כי היחיד ששילם.
15-Jun-2016, 15:07 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 15:08 עידן444.)
הודעה: #16
מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 15:01)משה.ד כתב:  משהו צריך לקחת על עצמו את נושא הארגון. יש לכתוב מניפסט ולחשוף אותו לכמה שיותר. ליצור רשימת תורמים. אין לי מושג איך עושים את זה. איך גורמים לאנשים לשלם מבלי להרגיש שיצא פרייר כי היחיד ששילם.

יש שיטת גיוס המונים שאני מאוד אוהב-
מציגים יעד-
מגיעים ליעד והמטרה לשמה הכסף נאסף יוצאת לפועל? חויבת.
לא מגיעים ליעד? לא חויבת.
כמובן שברשת אנחנו מדברים על כרטיסי אשראי.

15-Jun-2016, 15:51 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 15:52 פיליפצ'וק.)
הודעה: #17
לא תהיה קבוצת אוהדים, חבל על האנרגיות, חיים באשליות.
אם על זה בונים, אפשר כבר מעכשיו לקפל את הבאסטה.
15-Jun-2016, 16:01
הודעה: #18
הכל נעשה בשו שו ודרך קבוצות וואטס אפ מחתרתיות, או ב"טפטופי פוסטים" כאלה ואחרים ברשתות המדיה השונות.
אין "מבוגר אחראי", אין מצע, אין "רשימת משתתפים", אין הסברים, אין מסע שיווק אגרסיבי שיבוא ויסביר את הדרך/למה כן ולמה לא/מה יקרה במידה ולא, מה הלו"ז ועד מתי הדד ליין?
איך בדיוק מנסים לסחוף אלפי תורמים?
ולגבי חוגי הילדים וחוגי המבוגרים- אולי אין מספיק מבוגרים שמעוניינים להשתתף בחוג? מישהו חשב איך מקדמים את החוג והופכים אותו לאטרקיטיבי להצטרפות? מה עושים בכדי להוסיף עוד נרשמים לחוג?
ולגבי "התירוצים" שכתבתי קודם, אז אדון אופיר, ברגע שתפנים שאלו הם לא "תירוצים" אלא סיבות אמיתיות אולי תמצא את הפתרון להפוך את הרעיון לממשי...
The following 1 user Likes אלון's post:
טל.מ (1515-0606-2016201620162016)
15-Jun-2016, 16:03 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 15-Jun-2016 על ידי 16:06 עידן444.)
הודעה: #19
מה צופן לנו העתיד.
(15-Jun-2016 16:01)אלון כתב:  הכל נעשה בשו שו ודרך קבוצות וואטס אפ מחתרתיות, או ב"טפטופי פוסטים" כאלה ואחרים ברשתות המדיה השונות.
אין "מבוגר אחראי", אין מצע, אין "רשימת משתתפים", אין הסברים, אין מסע שיווק אגרסיבי שיבוא ויסביר את הדרך/למה כן ולמה לא/מה יקרה במידה ולא, מה הלו"ז ועד מתי הדד ליין?
איך בדיוק מנסים לסחוף אלפי תורמים?
ולגבי חוגי הילדים וחוגי המבוגרים- אולי אין מספיק מבוגרים שמעוניינים להשתתף בחוג? מישהו חשב איך מקדמים את החוג והופכים אותו לאטרקיטיבי להצטרפות? מה עושים בכדי להוסיף עוד נרשמים לחוג?
ולגבי "התירוצים" שכתבתי קודם, אז אדון אופיר, ברגע שתפנים שאלו הם לא "תירוצים" אלא סיבות אמיתיות אולי תמצא את הפתרון להפוך את הרעיון לממשי...

אלון, השלב הזה יגיע.
למה אתה חושב ששריקת הפתיחה צריכה להיות מפגש שאין בו שום תוכן או הפצצות של עדכונים חסרי בסיס?

(15-Jun-2016 15:51)פיליפצוק כתב:  לא תהיה קבוצת אוהדים, חבל על האנרגיות, חיים באשליות.
אם על זה בונים, אפשר כבר מעכשיו לקפל את הבאסטה.

בהחלט לא תהיה קבוצת אוהדים.
אף אחד לא מכוון לשם.
קראת מה אייל כתב?
זה נראה לך כמו קבוצת אוהדים?
לי ממש לא.

15-Jun-2016, 16:12
הודעה: #20
להבדיל ... כשאייל רוצה לתרום מכספו הוא מקסימום מסתכל במראה ושואל את מר סגל ואחכ אולי את גברת סגל ופה זה נגמר. כדי ליצור מהלך שמאות ואלפים תורמים מכיסם צריך הרבה יותר מפוסטים חוצבי להבות בפייסבוק. לא רואה מנהיגות בין האוהדים, לא רואה כיוון ולא דרך ולעניות דעתי הלא קובעת זה לוקח יותר מידי זמן הרבה יותר מידי מכדי שאחשוב שיש כאן משהו רציני.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים