שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
סדר בבלאגן
21-Jun-2016, 13:28
הודעה: #21
RE: סדר בבלאגן
אפשר להגיב גם בלי לצטט .

Sent from my A0001 using Tapatalk
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
21-Jun-2016, 13:41 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jun-2016 על ידי 13:41 roeyshaul.)
הודעה: #22
(21-Jun-2016 13:28)חזום חזום כתב:  אפשר להגיב גם בלי לצטט .

Sent from my A0001 using Tapatalk

ולהיפך...
21-Jun-2016, 14:15
הודעה: #23
(21-Jun-2016 13:21)אסףג כתב:  אין אופציה אחרת פרט לפירוק. דמי המכירה מהקבוצה יצטרפו לשקל תשעים שיש בקופה ויחולקו בין הנושים. יישאר כסף רק לשחקנים (מעבר למה שיקבלו מביטוח לאומי) וזהו. בנק מזרחי ייפרע מהעיריה. שהשאר יגשו לאוסידון מצידי. הם לא מעניינים אותי.
אין סרט שהנושים יקבלו משהו, אף אחד לא יכסה להם אפילו שליש מהחוב. זו סטואציה של פירוק, ופירוק בלבד. עיריית נתניה תשלם את המחיר ותגבה אותו בשנים הבאות מהקבוצה (והפרחים למרים ששיקול הדעת שלה היה זוכה בפרס מפרופ' חיים שפירא באי יישום נכון של תורת המשחקים).
אני רק מקווה שעו"ד חדש לא התאהבה ברעיון של לנהל קבוצת כדורגל ולשפר את המוניטין שלה. הרי אין ילד שלא יכיר את שמה, רק שבדרך הקבוצה תלך פייפן.
אם לשופט אין טיפה של זיקה לכדורגל, הוא לא יבין למה אי אפשר לעלות עם הנוער ולייחד את כל ההכנסות שהקבוצה מייצרת לתשלום לנושים.ובדרך גם היא גובה שכר לא קטן אני בטוח.

לא רואה את העירייה נותנת אלף לפירוק.
אם צריך מריים תשלם מכיסה... העיקר שלא תצטרך לתת הסברים לכל העולם ואשתו על ה 7.5 מליון שהיא כערבה תצטרך לפרוע במיידי.
21-Jun-2016, 14:19
הודעה: #24
סדר בבלאגן
לא רואה את העיריה משלמת חובות לנושים, צר לי. גם אם היא תצטרך להפרע עכשיו מ7.5 מ שקל ולהחזיר אותם בהפחתת התמיכה במועדון לאורך השנים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Jun-2016, 14:28
הודעה: #25
קודם כל ,בכלל לא בטוח שלנושים עדיף פירוק כי במקרה הזה חלקם גם את המעט שיש בהקפאת הליכים לא יקבלו.
דבר שני , גם אם העירייה תחזיר לעצמה את הכסף לאורך השנים ,היא עדיין צריכה להוציא מהקופה 7.5 מליון במיידי, ולהוציא סכום כזה מהקופה הציבורית זה ממש ממש לא עניין של מה בכך. מעבר לזה יש גם את עניין מגרש האימונים שהושקעו בו מיליונים ויוצע למכירה במקרה של פירוק .גם פה העירייה בפלונטר.

בקיצור, פירוק זה לא מילת קסם...
21-Jun-2016, 14:38
הודעה: #26
סדר בבלאגן
אף אחד לא דיבר על מילת קסם. יש ברירות ולפעמים אין אופציה אחרת. מסתבר שכנראה אף אחד לא בא עם הצעה ריאלית או משתלמת כלכלית. עובדה שליזה לא זזה. מהעירייה באמת שאין לי שום ציפיות.

מרקו רויס - לא מילה גסה !
21-Jun-2016, 14:54
הודעה: #27
סדר בבלאגן
אני רק מקווה שכאשר ליזה תחליט יהיה גם הסבר מסודר למה ? ומה גודל החוב
שורה תחתונה אני לא רואה חוץ מגרוס בתנאים מסוימים מישהו בא וקונה גם בעוד שנה

21-Jun-2016, 14:54 (הודעה זו נערכה לאחרונה: 21-Jun-2016 על ידי 14:58 אופיר34.)
הודעה: #28
מי אמר שאין הצעה ריאלית ומי אמר שלא זזה?
המכרז נסגר לפני 5 ימים נטו, הוגשו ההצעות שהוגשו(שאף אחד מאיתנו לא יודע על כמה עומדות), לעו"ד יש זכות להתמקחות ולמו"מ עם המציעים, צריך להכין את הבקשה לבית המשפט, להגיש ולראות מה ההחלטה שתתקבל.
אז ברור שכולנו בלחץ כי הלו"ז צפוף וצריך להתחיל לבנות קבוצה אבל מה לעשות שאנחנו כרגע כפופים להחלטות של בית המשפט

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

ולגבי העירייה טל, זה לא משנה מה יש לך ומה אין לך. העירייה היא פה פקטור חשוב ביותר. עתידנו כרגע הן מבחינת רוכש והן מבחינת פירוק כן או לא תלוי הרבה בעירייה

21-Jun-2016, 15:01
הודעה: #29
(21-Jun-2016 14:54)אופיר34 כתב:  מי אמר שאין הצעה ריאלית ומי אמר שלא זזה?
המכרז נסגר לפני 5 ימים נטו, הוגשו ההצעות שהוגשו(שאף אחד מאיתנו לא יודע על כמה עומדות), לעו"ד יש זכות להתמקחות ולמו"מ עם המציעים, צריך להכין את הבקשה לבית המשפט, להגיש ולראות מה ההחלטה שתתקבל.
אז ברור שכולנו בלחץ כי הלו"ז צפוף וצריך להתחיל לבנות קבוצה אבל מה לעשות שאנחנו כרגע כפופים להחלטות של בית המשפט

ולגבי העירייה טל, זה לא משנה מה יש לך ומה אין לך. העירייה היא פה פקטור חשוב ביותר. עתידנו כרגע הן מבחינת רוכש והן מבחינת פירוק כן או לא תלוי הרבה בעירייה

אוי ואבוי לנו אם זה תלוי בעירייה.
21-Jun-2016, 15:06
הודעה: #30
אוי ואבוי או לא לעירייה יש משקל רציני. לא סתם גרוס ואנשיו מנהלים שיחות עם נציגי העירייה( אותה עירייה שייצרה את הקשר הראשוני עם גרוס)

שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים