מכבי נתניה

גירסה מלאה: סדר בבלאגן
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2 3 4 5
משהו יכול להציג לוחות זמנים?
מתי נפתח המכרז?
מתי מתחילים לבנות קבוצה?
מנויים?
נראה כאילו הכל עומד מלכת.
להערכתי בית המשפט יחליט בשבוע הבא לכאן או לכאן...
אני תקווה שבמידה והתהליך נמשך תוסמך עו"ד חדש לפתוח בהכנות מעשיות לעונה בלי קשר לזהות הרוכש.
לפני שבית משפט יחליט למה לא מספרים לאוהדים מי הגיש הצעה ?
ידוע שיש 2 או 3 הצעות ורק ליבר חשף שהוא ניגש וגם הוא לא חשף סכומים....
זה בטחון המדינה או מועדון כדורגל ?
(15-Jun-2016 11:44)דוד חטב כתב: [ -> ]לפני שבית משפט יחליט למה לא מספרים לאוהדים מי הגיש הצעה ?
ידוע שיש 2 או 3 הצעות ורק ליבר חשף שהוא ניגש וגם הוא לא חשף סכומים....
זה בטחון המדינה או מועדון כדורגל ?

מהיכן ידוע שישנן 2,3 הצעות?
סחטיין על השאנטי של כל המערכת... רק בשבוע הבא. כאילו שלוח השנה לא פרוס מול העיניים.
אפשר גם חודש הבא.אוטוטו הניתוח יצליח והחולה אללה ירחמו.
אם לא יהיו אנשים שיתנדבו להעמיד כסף צבוע לטובת חיזוק...יהיה יותר רע מהעונה הקודמת.
חטב חברייך העיתונאים(על פי רצון האוהדים),נהנים מהדלפות כל חייהם(וכשאין להם,מייצרים אותם).
תשמח שעדיין לא דלפו השמות,הראשון שאמור לראות זה בית המשפט והחומר(כניראה) עדיין לא הוגש לשופטת.
להערכתי לא שולחים לבית המשפט חומר גולמי ולכן זה לא הוגש אתמול.
בוקר טוב.

שמעתי כמה (וכמה. וכמה) דיבורים על כך שליזה היקרה שלנו חושקת כנראה לשמור על כסאה ועל ניב, עוה"ד שלה היושב במתחם, מה שיותר זמן. איני יודע מהיכן הגיעו אותן שמועות, אך זה מתחיל להדאיג.

בעיקר - הסיפור עם ערן לוי, דיא סבא ואיציק כהן, אלו שאמורים להיות העוגנים שלנו, אלו שאמורים לבטל, באיזה שהוא שלב את ה - 9- נקודות, והם התבקשו לקצץ 2/3 משכרם. 2/3.

עכשיו - אם ליזה מתכוונת למכור את הקבוצה לאחד ממגישי ההצעות - למה לעזאזל היא עושה את זה - תגידי להם, ערן, דיא ואיציק היקרים. חכו שלושה ימים. חכו שבוע. יבוא גרוס/ליבר/זיבר כלשהו ויישב איתכם לאחר מכן.

למה הלכה למעשה להרוס? לעניות דעתי - בלי ערן ודיא לפחות - וברמת שכר שמציעים להם או למי שייכנס לנעליים הענקיות שלהם - המטרה תהיה לרדת בכבוד Sad
אין ספר שערן לוי עושה עבודה טובה(עשה תמיד אצל האוהדים).
כעו"ד אתה יודע היטב שדיסקרטיות זה הא' ב', בעיקר בסיטואציה שכזו.
ליזה קורעת ת'תחת מסביב לשעון כדי שמצד אחד תשדר עסקים כרגיל והעסק ימשיך לעבוד,לראיה,מחלקת הנוער בהכנות מלאות לעונה החדשה,מונה מאמן ועוזר מאמן לבוגרים באישור בית משפט,הוכן תקציב שיאפשר למועדון לפעול ולמאמן לגייס סגל שחקנים בעלויות נכונות לליגה השניה.
ומצד שני תמשיך בתהליך המכירה ומימוש הנכסים,אני אישית הייתי מעדיף שתמשיך לעשות את שעושה עד סוף העונה,להערכתי בית המשפט יחשוב אחרת והוא בעל הדעה היחיד.
מה נאמר לערן לוי או לאיציק כהן אני לא יודע,אך לדיא סבע בוודאות לא נאמר לקצץ 2/3 משכרו(ולטובת צינעת הפרט נעצור כאן).
ברור לכולנו שבליגה השניה לא משלמים שכר של ליגת על גם לא תנאים כמו רכב דלק ועוד.עוד ברור שיש הבדל בין מועדון שתקציב שחקניו 8/9 מיליון ש"ח,למועדון שהתקציה ינוע בין 3 ל3.5 מיליון ש"ח.
.ולכן במכבי נתניה של עונת 16/17 לא יהיה מקום גם לערן וגם לדיא וכל אחד צריך לעשות את החשבון הנכון עבורו כאוהד,את מי הוא מעדיף.
אין לי תובנות יותר ממך. אבל אם גרוס מתעתד לרכוש את המועדון אולי ניתן לו להחליט מה יהיה התקציב ומי יהיה בסגל ? אם הוא יחזור בו כנראה שאתה צודק אבל ניתן לו צ׳אנס ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(21-Jun-2016 11:13)אייל ס כתב: [ -> ]אין ספר שערן לוי עושה עבודה טובה(עשה תמיד אצל האוהדים).
כעו"ד אתה יודע היטב שדיסקרטיות זה הא' ב', בעיקר בסיטואציה שכזו.
ליזה קורעת ת'תחת מסביב לשעון כדי שמצד אחד תשדר עסקים כרגיל והעסק ימשיך לעבוד,לראיה,מחלקת הנוער בהכנות מלאות לעונה החדשה,מונה מאמן ועוזר מאמן לבוגרים באישור בית משפט,הוכן תקציב שיאפשר למועדון לפעול ולמאמן לגייס סגל שחקנים בעלויות נכונות לליגה השניה.
ומצד שני תמשיך בתהליך המכירה ומימוש הנכסים,אני אישית הייתי מעדיף שתמשיך לעשות את שעושה עד סוף העונה,להערכתי בית המשפט יחשוב אחרת והוא בעל הדעה היחיד.
מה נאמר לערן לוי או לאיציק כהן אני לא יודע,אך לדיא סבע בוודאות לא נאמר לקצץ 2/3 משכרו(ולטובת צינעת הפרט נעצור כאן).
ברור לכולנו שבליגה השניה לא משלמים שכר של ליגת על גם לא תנאים כמו רכב דלק ועוד.עוד ברור שיש הבדל בין מועדון שתקציב שחקניו 8/9 מיליון ש"ח,למועדון שהתקציה ינוע בין 3 ל3.5 מיליון ש"ח.
.ולכן במכבי נתניה של עונת 16/17 לא יהיה מקום גם לערן וגם לדיא וכל אחד צריך לעשות את החשבון הנכון עבורו כאוהד,את מי הוא מעדיף.

תלוי.

אם יש רוכש - ושתגיד כבר הגברת מה היא עושה עם זה, זה דבר אחד, אם היא נותנת לעמותת האוהדים עכשיו - דבר שני, ואם היא רואה זמן בסביבה - היא לוקחת אותו - שתגיד שכך היא עושה - כי זה דבר אחר לגמרי ורק באופציה הזו אני מסכים איתך. ואין לי ספק שהיא כבר יודעת לאיזה אופציה היא הולכת - כי היא כבר לא מהיום ולא מאתמול יודעת איפה הדברים עומדים.
יש לה הצעה מליבר, הצעה (מותנית?) מגרוס, ובקשה של העמותה לעוד זמן כדי לארגן כסף. היא גם יודעת שהעמותה, כנראה, לא תצליח לגייס את הסכום שהציע גרוס (בכל מקרה גבוה מליבר). היא גם יודעת הרבה דברים שנאמרו על ליבר ועל כך שיש לו לא מעט מתנגדים וזה מוריד לו המון נקודות אצלה.

והיא יודעת - שהמצב המקצועי של הקבוצה קשה מאוד וחייבים לבנות קבוצה חזקה, לא רק שתישאר בליגה, קבוצה שתמשוך קהל שיביא הכנסות. כי לפעמים שנה אחת פיננסית, יכולה להביא לכמה עונות של קהל ישן, וכאן השיקול הכלכלי כאילו - דופק לך על הראש.

היא יודעת הכל. בוודאות. בדקה לאורך, לרוחב, לגובה, לעומק וחזרה. שתבוא ותגיד, לבית המשפט, למציעים, לרז זהבי מצדי, שתגיד - החלטתי על גרוס. החלטתי על ליבר, החלטתי לתת עוד זמן להציע הצעות על מנת שהעמותה תאסוף כסף.

לא להחליט = להחליט. לגמרי.

אם אתה יודע שהיא הולכת כן לפרסם החלוטה בימים הקרובים - זה משהו אחר. אם לא תחליט - אוי ואבוי לנו.
עמודים: 1 2 3 4 5
Reference URL's