שלח תגובה 

דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 ממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
זה לא היה מהלך מתוכנן...
15-May-2016, 11:18
הודעה: #14
RE: זה לא היה מהלך מתוכנן...
(15-May-2016 10:37)עידן444 כתב:  עכשיו אופיר יבוא ויגיד לי שבכל זאת היא נתנה אותה וזה מראה על איכפתיות.
כפי שאמרתי מספר פעמים- באה מברכת(לדעתי בעיקר בגלל האצטדיון ויש לי תחושה שברגע שחתמו עם מכבי ת"א זה הפך להיות פחות בוער- את מי זה מעניין שזה חוזה זמני? הרי חושבים רק על כאן ועכשיו) ויצאה מקללת.
אם לא היתה מתערבת בכלל היינו הולכים לפירוק לפני שנה והיינו היום 8 צעדים קדימה.
במקום זה היא נתנה 7.5 מיליון ממשלמי המיסים לאדם לא ראוי וגם עושה רושם שבסוף גם הכשילה אותו בעצמה.
אני עדיין חושב שהיא הבטיחה לקבוצה כספים, ואורליצקי אמר את זה מספר פעמים ומשום מה שותק היום- שהיו אמורים לתת לקבוצה לסיים את העונה הזו בשקט-
1.5 מיליון(2.3 פחות 800 אלף של ההלוואה ופתאום התחילו להתעקש על כספים עתידיים במקום ללכת לקראת הקבוצה ולספק לה כספים כדי לא להגיע למצב המחפיר הזה שאנשים לא מקבלים משכורות 3 חודשים!!! ואני לא מדבר רק על השחקנים...).
הבטיחה 2.5 מיליון מהאמיריקאים והגיע חצי מזה(גם את זה אורליצקי אמר ולדעתי מישהו משתיק אותו בתמורה לכך שהוא יצא נקי).
החזרי מס של מיליון שקלים.
אלה כספים שהיו אמורים לסיים את העונה בשלום!
מישהו לא רצה שזה יקרה ואותו מישהו גם משך כאן את הזמן באופן לא ברור.

אופיר בהחלט יגיד לך את זה. לא טריוואלי בכלל מה שעשתה לטובת הקבוצה, וכמובן שאני לא מוריד ממנה את הבחירות הכושלות והמחרידות שעשתה עם האנשים שבחרה לנהל את המועדון הזה ,ובעיקר עם האיש שחשבה שירכוש את המועדון...
את ה 7.5 מליון (שלכולם זה נראה פתאום ברור מאליו שעירייה תארגן לטובת הקבוצה) היא לא נתנה לאף אדם . היא נתנה אותו למועדון !! זה שהאדם שניהל את הכסף הזה כשל על זה אני לא מתווכח, אבל עדיין נעשה מצידה מהלך חריג ומאד מורכב שאני בספק אם איזשהו ראש עיר היה עושה במקום אחר. ובסופו של דבר הכסף הזה אמור להיות מוחזר על חשבון ההקצבות השנתיות שהקבוצה גם ככה אמורה לקבל מהעירייה כך שאין פה אקסטרה כסף שנלקח מהציבור.

אותו כנ"ל מהאמריקאים - נפגשה עם האנשים בארה"ב, השיגה הבטחה כתובה לכסף, קיבלה חצי.... מה היא עוד יכולה לעשות בקשר לזה ?? לאיים עליהם שכניסתם לעיר תאסר ??

ולגבי הכספים העתידיים וכו' - אחרי שהבינו בעירייה שאוסידון את רני לא מסוגלים לנהל את הקבוצה בצורה כלכלית נאותה החליטו שם להפסיק את הזרמת הכספים. אז מצד אחד זה לא הוגן כלפי העובדים, ומצד שני , איך אמרת ? כסף ציבורי....

לסיכום, הכוונות של פיירברג טובות. היא לא רוצה בנפילת הקבוצה (ולא חשוב האינטרסים שלה כרגע), הבעייה שהיא לא יודעת איך לטפל בבעייה ובעיקר מסתמכת על יועצים ואנשי מקצוע שלא ממש אכפת להם מהקבוצה ושגם מקצועיותם מוטלת בספק...
מצא את כל ההודעות של משתמש זה
Like Post צטט הודעה זו בתגובה
שלח תגובה 

[-]
Share/Bookmark (Show All)
Facebook Twitter

הודעות באשכול זה
RE: זה לא היה מהלך מתוכנן... - אופיר34 - 15-May-2016 11:18

קפיצה לפורום:

משתמשים שצופים באשכול זה: 1 אורחים