מכבי נתניה

גירסה מלאה: זה לא היה מהלך מתוכנן...
אתה כרגע צופה בתוכן שלנו בצורה פשוטה. צפה בגירסה המלאה.
עמודים: 1 2
ביום חמישי(יום העצמאות)הבנתי שאיבדנו את השליטה סופית וחבורת כלומניקים שמונהגת ע"י "חיילים"(כן כן רני ועומר פרץ הם חיילים של דורון!!!),חבורה שביישה את המקצוע(מאז "מחנה האימונים")את עצמה(כ"עלק" כדורגלנים) ואותנו כמועדון כדורגל ואוהדים מחזיקה אותנו "בביצים" וגורמת לכולנו להתחנן להתרפס ולבקש שיעשו לנו טובה(ולראשונה העונה)יעלו לשחק.
זו היתה חציית גבול וכאוהד(ואוהד בלבד בלי שום כוונות אחרות בעתיד)החלטתי לעשות מעשה ולהחזיר את השליטה לידנו ומכיוון שבעיקר ב"שכירי חרב" עסקינן ובשביל שקל וחצי ימכרו את אמא שלהם,העברת סכום כסף לקופת הנאמנות של עו"ד ליזה חדש היתה הפתרון היחיד שעמד לרשותי/לרשותנו.
במשך חודשיים לא הייתי מוכן לשים שקל על הכלום ושום דבר שמוביל אותנו לאבדון,כי ראיתי בזה בזבוז כסף ובעיקר דחיית קץ שיגיע לכל המאוחר בסוף העונה(וכך לצערנו היה),בחמישי זה השתנה אך במספר תנאים.
1.הראשונים שיקבלו שכר יהיו עובדי מחלקת הנוער+גבי ושמחה בובליל.
2.דורון ורני לא יהנו מהכסף שאני מעביר(ואין כסף אחר בשלב זה).
3.מאמנים שעזבו/שחקנים שהפסיקו להתאמן או שוחררו לא יהנו מהכסף.

נ.ב

אני יודע שישנם מספר שחקנים שחושבים כמונו ומתנהגים אחרת ואין לי עיניין לפגוע בהם,אך מכיוון שאיש מהם לא יצא נגד הכלל(גם לא בשבוע האחרון),האמירות שלי כוללות ומתייחסות לציבור כציבור.
אתה ענק! באמת.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
מה אבי מוססקו רוצה ממך?

Sent from my iPhone using Tapatalk
(15-May-2016 8:53)אייל ס כתב: [ -> ]ביום חמישי(יום העצמאות)הבנתי שאיבדנו את השליטה סופית וחבורת כלומניקים שמונהגת ע"י "חיילים"(כן כן רני ועומר פרץ הם חיילים של דורון!!!),חבורה שביישה את המקצוע(מאז "מחנה האימונים")את עצמה(כ"עלק" כדורגלנים) ואותנו כמועדון כדורגל ואוהדים מחזיקה אותנו "בביצים" וגורמת לכולנו להתחנן להתרפס ולבקש שיעשו לנו טובה(ולראשונה העונה)יעלו לשחק.
זו היתה חציית גבול וכאוהד(ואוהד בלבד בלי שום כוונות אחרות בעתיד)החלטתי לעשות מעשה ולהחזיר את השליטה לידנו ומכיוון שבעיקר ב"שכירי חרב" עסקינן ובשביל שקל וחצי ימכרו את אמא שלהם,העברת סכום כסף לקופת הנאמנות של עו"ד ליזה חדש היתה הפתרון היחיד שעמד לרשותי/לרשותנו.
במשך חודשיים לא הייתי מוכן לשים שקל על הכלום ושום דבר שמוביל אותנו לאבדון,כי ראיתי בזה בזבוז כסף ובעיקר דחיית קץ שיגיע לכל המאוחר בסוף העונה(וכך לצערנו היה),בחמישי זה השתנה אך במספר תנאים.

נ.ב

אני יודע שישנם מספר שחקנים שחושבים כמונו ומתנהגים אחרת ואין לי עיניין לפגוע בהם,אך מכיוון שאיש מהם לא יצא נגד הכלל(גם לא בשבוע האחרון),האמירות שלי כוללות ומתייחסות לציבור כציבור.

מישהו פה מצוטט לפורום...
קראו כתבה מעניינת מאפליקציית Sport 5
נתניה צפויה לפתוח את העונה במינוס 9 נקודות
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...leApp=true
(15-May-2016 9:50)עידן444 כתב: [ -> ]מה אבי מוססקו רוצה ממך?

אבי מוססקו ואלי חסן זה אותו חומר....
לא קיבלו את שחשבו שיקבלו,זה הופך אישי.
אחד לגבי אחיו השני לגבי אחיינו.
זו הרעה החולה במחלקות הנוער..
מתחיל להבין שהחומר האנושי שלנו בעייתי מאוד.
כדי שיהיה ניקיון אמיתי לא צריך סתם בן אדם עשיר. צריך מישהו שבאמת ירצה לעשות ניקיון יסודי.
כבר לא יודע מה יהיה עם המועדון הזה.
כנראה נועדנו להישאר שכונה.

(15-May-2016 9:51)אלון כתב: [ -> ]
(15-May-2016 8:53)אייל ס כתב: [ -> ]ביום חמישי(יום העצמאות)הבנתי שאיבדנו את השליטה סופית וחבורת כלומניקים שמונהגת ע"י "חיילים"(כן כן רני ועומר פרץ הם חיילים של דורון!!!),חבורה שביישה את המקצוע(מאז "מחנה האימונים")את עצמה(כ"עלק" כדורגלנים) ואותנו כמועדון כדורגל ואוהדים מחזיקה אותנו "בביצים" וגורמת לכולנו להתחנן להתרפס ולבקש שיעשו לנו טובה(ולראשונה העונה)יעלו לשחק.

נ.ב

מישהו פה מצוטט לפורום...
קראו כתבה מעניינת מאפליקציית Sport 5
נתניה צפויה לפתוח את העונה במינוס 9 נקודות
http://www.sport5.co.il/articles.aspx?Fo...leApp=true

הוא עשה "העתק-הדבק" לדברים של אייל מפה.
מרגע לרגע אני מתחיל להבין שאת אף אחד מלבד האוהדים(וגם הם עסוקים בלריב) לא מעניינת מכבי נתניה.
לעיריה איכפת רק מהערבות להלוואה אחרת לא רואה שום היגיון לא ללכת לפירוק אם גם ככה נתחיל את העונה הבאה ב 9-.

כבר חודשים עושים ניסיונות עלובים ונואשים להימנע מפירוק כאשר רואים בברור עפי התקנון שאם היו מתחילים את התהליך לפני חודשיים כשהסיכוי להישאר בליגה היה אפסי גם ככה לא היו דופקים גם את העונה הבאה וגוזרים על הקבוצה לעשות מאמץ הירואי לא לרדת לליגה א׳. לא רואה סיכוי גדול מידי שאחרי מה שעברנו העונה שהמועדון הזה יקום מ 9- וישאר בליגה. בעונות שמתחילית ככה אתה קבור כל כך עמוק שרמת התפקוד שלך תואמת את המיקום ובדרך כלל במצבים האלה אתה מביט על הטבלה בסוף העונה ומגלה שגם אם מחזירים לך את ה- 9 אתה עדיין יורד ליגה. זו כרוניקה ידועה מראש. עם 9- הסיכוי לרדת לליגה א׳ גדול בעיני. זה אפילו בלתי נמנע במציאות הכלכלית הזו.
לא רואה איך מוכרים מנויים.
לא רואה איך מגייסים ספונסרים. לא רואה איך קבוצה שמתבססת על נוער אפילו טוב בהרבה משלנו מצליחה לתפקד בתת רמה של הלאומית.
הכתובת על הקיר.
עירית נתניה בכבודה ובעצמה הוליכה את הקבוצה הזו לאבדון.
תצחקו עלי אם אגיד שתוהה אפילו אם בא לי להמשיך לחיות בעיר הזו?
כל ההתנהלות סביב הקבוצה מעלה בי תהיות רבות לגבי איך העיר הזו מתנהלת. אוי לנו אם זה לא יבוא לידי ביטוי בבחירות הבאות.

בוקר טוב עידן444....
כולם אינטרסנטים ואת גב' פיירברג מעניינת היום אך ורק ההלוואה.
(15-May-2016 10:27)פיליפצוק כתב: [ -> ]בוקר טוב עידן444....
כולם אינטרסנטים ואת גב' פיירברג מעניינת היום אך ורק ההלוואה.

ההלוואה זה היסטוריה....
העירייה תחזיר אותה בתשלום אחד או בתשלומים.
עמודים: 1 2
Reference URL's